BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vodoprovodčik
Posts: 595
Joined: 05/02/2012 22:42

#3576 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vodoprovodčik »

Digo ih sa dna. Meni se čini da nisu izgubili od kad je došao. Ili se varam?
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3577 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

otkako je sanel stigao ubiljezili skor 6P-1R-1I
studeni76 wrote:
Manic Psycho wrote:
studeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporom
Pobijedili jesu, al do opstanka će teško.
malo si se precenio decko, karabukspor sigurno hita ka opstanku
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3578 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus »

Bravo za Sanela :thumbup: transfer ispade pun pogodak... :)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3579 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

pokazao sanel da se dobro snalazi u sesnaestercu. kliknite na njegovo ime da vidite golove

http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3580 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by studeni76 »

Manic Psycho wrote:otkako je sanel stigao ubiljezili skor 6P-1R-1I
Manic Psycho wrote:
studeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporom
malo si se precenio decko, karabukspor sigurno hita ka opstanku
Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3581 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11! :roll: :x Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3582 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by palermo »

BHF_Manijak wrote:kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11! :roll: :x Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
Pa ne stavlja se u tim igrač koji sasvim sigurno ide na kraju sezone. Vrlo jasna logika Babela.
User avatar
bruce lee
Posts: 798
Joined: 19/09/2007 01:37

#3583 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by bruce lee »

palermo wrote:
BHF_Manijak wrote:kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11! :roll: :x Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
Pa ne stavlja se u tim igrač koji sasvim sigurno ide na kraju sezone. Vrlo jasna logika Babela.
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachu :-)
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3584 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by palermo »

bruce lee wrote:
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachu :-)
Nije svatko vino iste kvalitete. Sejo ide bez odštete,ne misle da je nezamjenjiv u ovom trenutku, Hoffenhajm niti može u Evropu, a teško da mogu ispasti, jednostavno idealno da se otvori prostor drugom igraču.

S druge strane Reus će Borusiji em donijeti pare, em će joj obezbijediti ligu šampiona. Nimalo slično.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3585 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Vedo prazan gol promasi sa metar! :( Ne ide to tako moj Ibisevicu, podhitno popravit zavrsnicu i vratit se u staru formu.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3586 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

bas ga krenule te fule sa metar, ograjiso i vedo totalno. hitno hodzi :roll:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3587 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koshpa »

Dialiba :thumbup: :bih:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3588 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Baudelaire »

palermo wrote:
bruce lee wrote:
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachu :-)
Nije svatko vino iste kvalitete. Sejo ide bez odštete,ne misle da je nezamjenjiv u ovom trenutku, Hoffenhajm niti može u Evropu, a teško da mogu ispasti, jednostavno idealno da se otvori prostor drugom igraču.

S druge strane Reus će Borusiji em donijeti pare, em će joj obezbijediti ligu šampiona. Nimalo slično.
Reus će donijeti 17,5 miliona eura, taman da ne odigra minute više. Salihović je bolji od igrača koji su ispred njega, to je poenta. Ali neće ni Hoffenheim još dugo, mislim da iduće sezone ispadaju i onda se zna da im je strmoglavi pad.

Koshpa: Dialiba ne pripada ovoj temi. Igrat će za Senegal, nema uopšte naš pasoš.
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#3589 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Kako je igrao za U21?? Bez naseg pasosa ili...
domi89
Posts: 70
Joined: 17/03/2010 01:35

#3591 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by domi89 »

Image


PHOTO: Muslimovića u Peking odvela sedma najbogatija žena u Britaniji!
http://reprezentacija.ba/top-vijest/634 ... aniji.html
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3592 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by alica.k »

visca asistencija (mescini) i gol :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3593 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

asistencija visce za drugi gol i cetvrti zabio. bravo edine :thumbup:

http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3594 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by horion_bosona »

bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...


kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3595 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

a sehic na klupi i ovu utakmicu
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3596 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

horion_bosona wrote:bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...


kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
:thumbup:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3597 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.
ti kad nesto namirises to mora biti suprotno. :thumbup: evo mersin pobijedi u gostima trabzon. ljudi drugi najbolji gost u ligi a kuci katastrofa igraju :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3598 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

shake69 wrote:
horion_bosona wrote:bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...


kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
:thumbup:
Asmir Begovic

The Bosnian was never really tested to his full potential in the first 45 minutes, but was forced to put in a commanding display in his area and the clean-sheet was in much thanks to the shot-stopper who gave no inkling of conceding, finishing off the game with a cracking save from Caulker’s late header.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3599 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by studeni76 »

Manic Psycho wrote:
studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.
ti kad nesto namirises to mora biti suprotno. :thumbup: evo mersin pobijedi u gostima trabzon. ljudi drugi najbolji gost u ligi a kuci katastrofa igraju :-)
Imaš li kandidata za ispadanje, da kažem da će ostat :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3600 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Post Reply