BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vodoprovodčik
- Posts: 595
- Joined: 05/02/2012 22:42
#3576 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Digo ih sa dna. Meni se čini da nisu izgubili od kad je došao. Ili se varam?
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3577 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
otkako je sanel stigao ubiljezili skor 6P-1R-1I
malo si se precenio decko, karabukspor sigurno hita ka opstankustudeni76 wrote:Pobijedili jesu, al do opstanka će teško.Manic Psycho wrote:jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporomstudeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3578 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Bravo za Sanela
transfer ispade pun pogodak... 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3579 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
pokazao sanel da se dobro snalazi u sesnaestercu. kliknite na njegovo ime da vidite golove
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3580 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.Manic Psycho wrote:otkako je sanel stigao ubiljezili skor 6P-1R-1I
malo si se precenio decko, karabukspor sigurno hita ka opstankuManic Psycho wrote:jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporomstudeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3581 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11!
Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#3582 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pa ne stavlja se u tim igrač koji sasvim sigurno ide na kraju sezone. Vrlo jasna logika Babela.BHF_Manijak wrote:kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11!![]()
Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
- bruce lee
- Posts: 798
- Joined: 19/09/2007 01:37
#3583 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachupalermo wrote:Pa ne stavlja se u tim igrač koji sasvim sigurno ide na kraju sezone. Vrlo jasna logika Babela.BHF_Manijak wrote:kako Babbel dodje, Sejo u Hoffenheimu sansu na kapaljku dobiva, ne mogu da vjerujem da u onom mrtvom Hoffenheimu nema mjesta u prvih 11!![]()
Jos im je jedan od najboljih igraca bio...
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#3584 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Nije svatko vino iste kvalitete. Sejo ide bez odštete,ne misle da je nezamjenjiv u ovom trenutku, Hoffenhajm niti može u Evropu, a teško da mogu ispasti, jednostavno idealno da se otvori prostor drugom igraču.bruce lee wrote:
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachu
S druge strane Reus će Borusiji em donijeti pare, em će joj obezbijediti ligu šampiona. Nimalo slično.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3585 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vedo prazan gol promasi sa metar!
Ne ide to tako moj Ibisevicu, podhitno popravit zavrsnicu i vratit se u staru formu.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3586 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
bas ga krenule te fule sa metar, ograjiso i vedo totalno. hitno hodzi 
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3588 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Reus će donijeti 17,5 miliona eura, taman da ne odigra minute više. Salihović je bolji od igrača koji su ispred njega, to je poenta. Ali neće ni Hoffenheim još dugo, mislim da iduće sezone ispadaju i onda se zna da im je strmoglavi pad.palermo wrote:Nije svatko vino iste kvalitete. Sejo ide bez odštete,ne misle da je nezamjenjiv u ovom trenutku, Hoffenhajm niti može u Evropu, a teško da mogu ispasti, jednostavno idealno da se otvori prostor drugom igraču.bruce lee wrote:
po toj logici reus ne bi smio nijednu utakmicu vise poceti u gladbachu
S druge strane Reus će Borusiji em donijeti pare, em će joj obezbijediti ligu šampiona. Nimalo slično.
Koshpa: Dialiba ne pripada ovoj temi. Igrat će za Senegal, nema uopšte naš pasoš.
- ODVRATAN_i_GADAN
- Posts: 1039
- Joined: 27/01/2003 00:00
#3589 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Kako je igrao za U21?? Bez naseg pasosa ili...
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
-
domi89
- Posts: 70
- Joined: 17/03/2010 01:35
#3591 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

PHOTO: Muslimovića u Peking odvela sedma najbogatija žena u Britaniji!
http://reprezentacija.ba/top-vijest/634 ... aniji.html
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3592 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
visca asistencija (mescini) i gol 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3593 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
asistencija visce za drugi gol i cetvrti zabio. bravo edine
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3594 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...
kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3595 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
a sehic na klupi i ovu utakmicu
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3596 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
horion_bosona wrote:bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...
kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3597 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
ti kad nesto namirises to mora biti suprotno.studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3598 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Asmir Begovicshake69 wrote:horion_bosona wrote:bravo za Viscu... ne razumjem Papetov rezon, trebao ga je zvati...
kako se dalo pretpostaviti nakon sto nije branio protiv Valencie, Begovic na golu Stoke-a...
The Bosnian was never really tested to his full potential in the first 45 minutes, but was forced to put in a commanding display in his area and the clean-sheet was in much thanks to the shot-stopper who gave no inkling of conceding, finishing off the game with a cracking save from Caulker’s late header.
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3599 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Imaš li kandidata za ispadanje, da kažem da će ostatManic Psycho wrote:ti kad nesto namirises to mora biti suprotno.studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.evo mersin pobijedi u gostima trabzon. ljudi drugi najbolji gost u ligi a kuci katastrofa igraju
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
