A što su udobne, i to im valjashandrprcSA wrote:jedino sto im boja valjacendlerbing wrote:Ništa to, samo na nogama uslikajte.![]()
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa
Ko na oblaku.
Moderator: anex
A što su udobne, i to im valjashandrprcSA wrote:jedino sto im boja valjacendlerbing wrote:Ništa to, samo na nogama uslikajte.![]()
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa



Ja ovakve samo kožne( bijele) nosio prije 28 godinaGandra_1 wrote:

