Probaj ga jos jednom, mislim da ce ti dopasti. Jorgovan se osjeti ali ne ubija u nos.upsy_daisy wrote:
OH My name.... razmišljala sam da ga ulovim, probala sam ga jednom.
Fakat...možda si me inspirisala sad
A taj sam imala nekad davno i ne volim baš da se vraćam parfemima ali mi je nešto ''prahnuo'' u ove tople dane da ga malo pronosam...
To je onako više za mlađu raju, Laura by Laura ima tu neku auru http://www.punmiris.com/parfem/Laura-Bi ... a-630.html
al se iznenadih što ga nema, kaže nema više uvoznika za Lauru.Pih.
Odakle naručuješ?Cijene dostave??
Ovaj badem sam narucila sa ebay, jer nije skup.
To je brand koji radi kupke, kreme, parfeme, sapune...kao na prirodnoj bazi.
Inace imam svog dobavljaca koji je poprilicno brz i pristupacne cijene. I moze zbaviti skoro pa sve...balenciagu recimo i la prairie.
Javi se u pp ako hoces broj.



