Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3576 Re: FK Sarajevo
Strumf mali nije skontao da ne smije posjecivati nasu temu i provocirati. Hajde pa pa, vidimo se....... za 7 dana 
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#3577 Re: FK Sarajevo
provokacija? pa šta je ovo, nije udba jebote, nisam ništa slagao. jel to živite u "denialu" pa negirate istoriju i način na koji ste nastali? nije vama lako, majke miFordas wrote:Strumf mali nije skontao da ne smije posjecivati nasu temu i provocirati. Hajde pa pa, vidimo se....... za 7 dana
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3578 Re: FK Sarajevo
@metar_drva, ako ne mozhesh doprinijeti konstruktivnoj diskusiji na ovoj temi, onda nemoj ni odmagati. Za sada opomena, a ako se nastavi, slijedi ban, ali ne sedmodnevni...
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#3579 Re: FK Sarajevo
u redu šefe, primljeno k znanjuburek_in_space wrote:@metar_drva, ako ne mozhesh doprinijeti konstruktivnoj diskusiji na ovoj temi, onda nemoj ni odmagati. Za sada opomena, a ako se nastavi, slijedi ban, ali ne sedmodnevni...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3580 Re: FK Sarajevo
Kako nas brukaju idioti,da ne povjerujes.
Igraci,vi nista Sarajevo,vi ste pi*cke!!!!
Njihov maksimum igre je do neke 35-40 minute i onda pocinje totalni pad svih performansi.
Ne mogu da hodaju,da disu,povracaju u svlacionici od umora na poluvremenu.
FUJ gadite mi se,a najvise ovi idioti iz uprave i Cala sa njima na celu. Ovako "pripremljena" ekipa nebi bila u sredini tabele ni u prvoj ligi federacije
Igraci,vi nista Sarajevo,vi ste pi*cke!!!!
Njihov maksimum igre je do neke 35-40 minute i onda pocinje totalni pad svih performansi.
Ne mogu da hodaju,da disu,povracaju u svlacionici od umora na poluvremenu.
FUJ gadite mi se,a najvise ovi idioti iz uprave i Cala sa njima na celu. Ovako "pripremljena" ekipa nebi bila u sredini tabele ni u prvoj ligi federacije
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3581 Re: FK Sarajevo
Kao navijač Željezničara, sa velikom tugom gledam šta se dešava sa komšijama...
Nadam se da će ljudi iz uprave da shvate da im tu nije mjesto i da samo koče FKS, te da će da odu a da će Sarajevo da bude tamo gdje i treba, u samom vrhu, zajedno sa nama.
Nadam se da će ljudi iz uprave da shvate da im tu nije mjesto i da samo koče FKS, te da će da odu a da će Sarajevo da bude tamo gdje i treba, u samom vrhu, zajedno sa nama.
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3582 Re: FK Sarajevo
ne zaboravimo da je zvijezda jaka ko beton
čestitke ekipi na jednom postignutom golu
vidimo se na radiju iduće kolo!
čestitke ekipi na jednom postignutom golu
vidimo se na radiju iduće kolo!
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3583 Re: FK Sarajevo
i svako kolo do kraja sezoneAndaluzijski pas wrote: vidimo se na radiju iduće kolo!
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3585 Re: FK Sarajevo
muha optimističandon_emir wrote:http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /100426119
ali ništa od toga
možda damo go iz ofsajda?
-
fillay
- Posts: 1
- Joined: 27/04/2010 17:22
#3586 Re: FK Sarajevo
Hello
I’m going to visit Sarajevo next week (may 1st to the 7st) to write an article on FK Sarajevo, for a Swedish newspaper. So I was wondering if someone here of you FK Sarajevo supporters is interested of meeting up with me in Sarajevo to talk about the club and football culture in BIH. Peace!
I’m going to visit Sarajevo next week (may 1st to the 7st) to write an article on FK Sarajevo, for a Swedish newspaper. So I was wondering if someone here of you FK Sarajevo supporters is interested of meeting up with me in Sarajevo to talk about the club and football culture in BIH. Peace!
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3587 Re: FK Sarajevo
Welcome to the Sarajevo ... FCS is the best footbal club in our country ... PEACE ...fillay wrote:Hello
I’m going to visit Sarajevo next week (may 1st to the 7st) to write an article on FK Sarajevo, for a Swedish newspaper. So I was wondering if someone here of you FK Sarajevo supporters is interested of meeting up with me in Sarajevo to talk about the club and football culture in BIH. Peace!
-
F.G.R.
- Posts: 422
- Joined: 23/02/2009 15:54
#3588 Re: FK Sarajevo
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /100427100
Tim sa Koševa najbolje je rangirani bh. fudbalski klub prema koeficijentima UEFA-e. Naime, FK Sarajevo nalazi se na 221. mjestu sa rankingom 3.249 za 2010. godinu. Dvanaest mjesta iza bordo kluba smješteni su Slavija i Zrinjski sa rankingom 2.749., dok je Široki Brijeg na 244. mjestu (2.249).
Pri obračunu koeficijenta, vrednuju se rezultati jednog kluba u posljednjih pet sezona. Svakako treba istaći da je Sarajevo prošle godine ostvarilo dobre rezultate u Evropskoj ligi (eliminisali Spartak iz Trnave i Helsingborg), što je doprinijelo da su najbolje rangirani.
Dva predstavnika iz BiH koja su već obezbijedila međunarodne utakmice ne nalaze se na listi. Naime, Željezničar u posljednjih pet sezona nije učestvovao u evropskim takmičenjima, dok Banja Luka na dvoboje sa klubovima sa Starog kontinenta čeka 18 godina.
Obračun nacionalnog koeficijenta jedne države za jednu takmičarsku sezonu dobija se tako što se suma svih osvojenih bodova ekipa iz jedne države podijeli sa brojem ekipa iz te države koje su počele takmičenje. Dobijeni količnik predstavlja nacionalni koeficijent te države za jednu takmičarsku sezonu.
Za kraj treba reći da se na prvom mjestu nalazi Barcelona sa rankingom 134.808, ispred Manchester Uniteda (125.228) i Chelsea (118.228).
Lista će bit konačna po završetku Lige prvaka i Evropske lige za sezonu 2009/10.
Tim sa Koševa najbolje je rangirani bh. fudbalski klub prema koeficijentima UEFA-e. Naime, FK Sarajevo nalazi se na 221. mjestu sa rankingom 3.249 za 2010. godinu. Dvanaest mjesta iza bordo kluba smješteni su Slavija i Zrinjski sa rankingom 2.749., dok je Široki Brijeg na 244. mjestu (2.249).
Pri obračunu koeficijenta, vrednuju se rezultati jednog kluba u posljednjih pet sezona. Svakako treba istaći da je Sarajevo prošle godine ostvarilo dobre rezultate u Evropskoj ligi (eliminisali Spartak iz Trnave i Helsingborg), što je doprinijelo da su najbolje rangirani.
Dva predstavnika iz BiH koja su već obezbijedila međunarodne utakmice ne nalaze se na listi. Naime, Željezničar u posljednjih pet sezona nije učestvovao u evropskim takmičenjima, dok Banja Luka na dvoboje sa klubovima sa Starog kontinenta čeka 18 godina.
Obračun nacionalnog koeficijenta jedne države za jednu takmičarsku sezonu dobija se tako što se suma svih osvojenih bodova ekipa iz jedne države podijeli sa brojem ekipa iz te države koje su počele takmičenje. Dobijeni količnik predstavlja nacionalni koeficijent te države za jednu takmičarsku sezonu.
Za kraj treba reći da se na prvom mjestu nalazi Barcelona sa rankingom 134.808, ispred Manchester Uniteda (125.228) i Chelsea (118.228).
Lista će bit konačna po završetku Lige prvaka i Evropske lige za sezonu 2009/10.
- Omar500
- Posts: 475
- Joined: 26/04/2010 23:33
- Location: Sarajevo
#3589 Re: FK Sarajevo
Pa čestitke, ali nećete dugo biti tu gdje jeste, jer kada Željo počne Europom da hara 
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3590 Re: FK Sarajevo
Željezničar u posljednjih pet sezona nije učestvovao u evropskim takmičenjima.
a jooooooj
a jooooooj
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3591 Re: FK Sarajevo
sad ce komsije da ospore ovo 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3592 Re: FK Sarajevo
kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanjedon_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3593 Re: FK Sarajevo
janje u grmu, a ražanj spremansalle_eh1986 wrote:kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanjedon_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo
karakteristično za amatere
-
O maj gad
- Posts: 9
- Joined: 27/04/2010 01:09
#3594 Re: FK Sarajevo
Pricat ce se ko sto se i o litexu pricalosalle_eh1986 wrote:kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanjedon_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3595 Re: FK Sarajevo
ili o njukastlu, zavisiO maj gad wrote:Pricat ce se ko sto se i o litexu pricalosalle_eh1986 wrote:kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanjedon_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo
-
O maj gad
- Posts: 9
- Joined: 27/04/2010 01:09
#3596 Re: FK Sarajevo
nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastlesalle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisi
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3597 Re: FK Sarajevo
njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...O maj gad wrote:nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastlesalle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisikako samara zeljeznicara i punog srca pricati sledecih godina kako je zeljeznicar cak IGRAO sa Newcastleom
![]()
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3598 Re: FK Sarajevo
Bolje Basel 6-0 i Besiktas 5-0 i svi ostali nego ZMAJ OD BOSNE 12-0salle_eh1986 wrote:njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...O maj gad wrote:nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastlesalle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisikako samara zeljeznicara i punog srca pricati sledecih godina kako je zeljeznicar cak IGRAO sa Newcastleom
![]()
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3599 Re: FK Sarajevo
Koshpa wrote:Bolje Basel 6-0 i Besiktas 5-0 i svi ostali nego ZMAJ OD BOSNE 12-0
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#3600 Re: FK Sarajevo
DAKLE komšije i susjedi
gdje ćemo vam spaliti iluzije
15.05.2010 . Zenica Kakanj Visoko ili neđe četvrto.... 
