Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3576 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Strumf mali nije skontao da ne smije posjecivati nasu temu i provocirati. Hajde pa pa, vidimo se....... za 7 dana :D
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3577 Re: FK Sarajevo

Post by metar_drva »

Fordas wrote:Strumf mali nije skontao da ne smije posjecivati nasu temu i provocirati. Hajde pa pa, vidimo se....... za 7 dana :D
provokacija? pa šta je ovo, nije udba jebote, nisam ništa slagao. jel to živite u "denialu" pa negirate istoriju i način na koji ste nastali? nije vama lako, majke mi
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3578 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

@metar_drva, ako ne mozhesh doprinijeti konstruktivnoj diskusiji na ovoj temi, onda nemoj ni odmagati. Za sada opomena, a ako se nastavi, slijedi ban, ali ne sedmodnevni...
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3579 Re: FK Sarajevo

Post by metar_drva »

burek_in_space wrote:@metar_drva, ako ne mozhesh doprinijeti konstruktivnoj diskusiji na ovoj temi, onda nemoj ni odmagati. Za sada opomena, a ako se nastavi, slijedi ban, ali ne sedmodnevni...
u redu šefe, primljeno k znanju
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3580 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Kako nas brukaju idioti,da ne povjerujes.

Igraci,vi nista Sarajevo,vi ste pi*cke!!!!

Njihov maksimum igre je do neke 35-40 minute i onda pocinje totalni pad svih performansi.
Ne mogu da hodaju,da disu,povracaju u svlacionici od umora na poluvremenu.

FUJ gadite mi se,a najvise ovi idioti iz uprave i Cala sa njima na celu. Ovako "pripremljena" ekipa nebi bila u sredini tabele ni u prvoj ligi federacije
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3581 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Kao navijač Željezničara, sa velikom tugom gledam šta se dešava sa komšijama...
Nadam se da će ljudi iz uprave da shvate da im tu nije mjesto i da samo koče FKS, te da će da odu a da će Sarajevo da bude tamo gdje i treba, u samom vrhu, zajedno sa nama.
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3582 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

ne zaboravimo da je zvijezda jaka ko beton

čestitke ekipi na jednom postignutom golu

vidimo se na radiju iduće kolo!
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3583 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

Andaluzijski pas wrote: vidimo se na radiju iduće kolo!
i svako kolo do kraja sezone
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3584 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3585 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

muha optimističan
ali ništa od toga
možda damo go iz ofsajda?
fillay
Posts: 1
Joined: 27/04/2010 17:22

#3586 Re: FK Sarajevo

Post by fillay »

Hello
I’m going to visit Sarajevo next week (may 1st to the 7st) to write an article on FK Sarajevo, for a Swedish newspaper. So I was wondering if someone here of you FK Sarajevo supporters is interested of meeting up with me in Sarajevo to talk about the club and football culture in BIH. Peace!
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#3587 Re: FK Sarajevo

Post by Magarece_godine »

fillay wrote:Hello
I’m going to visit Sarajevo next week (may 1st to the 7st) to write an article on FK Sarajevo, for a Swedish newspaper. So I was wondering if someone here of you FK Sarajevo supporters is interested of meeting up with me in Sarajevo to talk about the club and football culture in BIH. Peace!
Welcome to the Sarajevo ... FCS is the best footbal club in our country ... PEACE ...
F.G.R.
Posts: 422
Joined: 23/02/2009 15:54

#3588 Re: FK Sarajevo

Post by F.G.R. »

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /100427100

Tim sa Koševa najbolje je rangirani bh. fudbalski klub prema koeficijentima UEFA-e. Naime, FK Sarajevo nalazi se na 221. mjestu sa rankingom 3.249 za 2010. godinu. Dvanaest mjesta iza bordo kluba smješteni su Slavija i Zrinjski sa rankingom 2.749., dok je Široki Brijeg na 244. mjestu (2.249).

Pri obračunu koeficijenta, vrednuju se rezultati jednog kluba u posljednjih pet sezona. Svakako treba istaći da je Sarajevo prošle godine ostvarilo dobre rezultate u Evropskoj ligi (eliminisali Spartak iz Trnave i Helsingborg), što je doprinijelo da su najbolje rangirani.

Dva predstavnika iz BiH koja su već obezbijedila međunarodne utakmice ne nalaze se na listi. Naime, Željezničar u posljednjih pet sezona nije učestvovao u evropskim takmičenjima, dok Banja Luka na dvoboje sa klubovima sa Starog kontinenta čeka 18 godina.

Obračun nacionalnog koeficijenta jedne države za jednu takmičarsku sezonu dobija se tako što se suma svih osvojenih bodova ekipa iz jedne države podijeli sa brojem ekipa iz te države koje su počele takmičenje. Dobijeni količnik predstavlja nacionalni koeficijent te države za jednu takmičarsku sezonu.

Za kraj treba reći da se na prvom mjestu nalazi Barcelona sa rankingom 134.808, ispred Manchester Uniteda (125.228) i Chelsea (118.228).

Lista će bit konačna po završetku Lige prvaka i Evropske lige za sezonu 2009/10.
User avatar
Omar500
Posts: 475
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#3589 Re: FK Sarajevo

Post by Omar500 »

Pa čestitke, ali nećete dugo biti tu gdje jeste, jer kada Željo počne Europom da hara ;-)
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3590 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

Željezničar u posljednjih pet sezona nije učestvovao u evropskim takmičenjima.

a jooooooj :sad:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3591 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

sad ce komsije da ospore ovo :lol:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3592 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

don_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo :lol:
kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanje ;)
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3593 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

salle_eh1986 wrote:
don_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo :lol:
kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanje ;)
janje u grmu, a ražanj spreman
karakteristično za amatere
O maj gad
Posts: 9
Joined: 27/04/2010 01:09

#3594 Re: FK Sarajevo

Post by O maj gad »

salle_eh1986 wrote:
don_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo :lol:
kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanje ;)
Pricat ce se ko sto se i o litexu pricalo :D
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3595 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

O maj gad wrote:
salle_eh1986 wrote:
don_emir wrote:sad ce komsije da ospore ovo :lol:
kad počne nova sezona sve ranije se zaboravlja, pa će tako biti i naredne godine, znači ko ugrabi voz za europu o njemu će se i pričati, ko ne njemu mahanje ;)
Pricat ce se ko sto se i o litexu pricalo :D
ili o njukastlu, zavisi :D
O maj gad
Posts: 9
Joined: 27/04/2010 01:09

#3596 Re: FK Sarajevo

Post by O maj gad »

salle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisi :D
nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastle :D kako samara zeljeznicara i punog srca pricati sledecih godina kako je zeljeznicar cak IGRAO sa Newcastleom :-) :D
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3597 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

O maj gad wrote:
salle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisi :D
nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastle :D kako samara zeljeznicara i punog srca pricati sledecih godina kako je zeljeznicar cak IGRAO sa Newcastleom :-) :D
njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3598 Re: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

salle_eh1986 wrote:
O maj gad wrote:
salle_eh1986 wrote: ili o njukastlu, zavisi :D
nest se ne sjecam da ste prosli/pobijedili newcastle... ili vam je zeljeznicar toliko cijenjen klub da vam je bila cast doci na kosevo i gledati Newcastle :D kako samara zeljeznicara i punog srca pricati sledecih godina kako je zeljeznicar cak IGRAO sa Newcastleom :-) :D
njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
Bolje Basel 6-0 i Besiktas 5-0 i svi ostali nego ZMAJ OD BOSNE 12-0 :oops:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3599 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Koshpa wrote:Bolje Basel 6-0 i Besiktas 5-0 i svi ostali nego ZMAJ OD BOSNE 12-0 :oops:
:-)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3600 Re: FK Sarajevo

Post by manijak1 »

DAKLE komšije i susjedi :D gdje ćemo vam spaliti iluzije :oops: 15.05.2010 . Zenica Kakanj Visoko ili neđe četvrto.... :?
Locked