direstraits0078 wrote:zdruzdjo wrote:
Opet kazem, ne kontam kako mozes dati nekome , pa cak i drugu kojeg znas i koji je zajdno sa tobom na standu ilegalno, da ti svojim postupcima pljuje po hljebu koji donosis pred svoje najmilije.
A sta bi trebao? Da izvadi pistolj iza pojasa i skrati ga za glavu?
Ne treba!
Ali njegova licemjernost se ogleda u tome sto sere po svim "ilegalnim" taxistima osim po onima koji su iz SA-Taxija i koji se sluze njihovim standovima, naljepnicama i firmama. One druge bi bio spreman i fizicki napasti ali sto se tice "njegovih", sta ce, eto, zamolio ga je, bio mu jaran, jeste mu jaran...i eto, ne bi on da se konfrontira, nece on belaja... Ma bjezi ba, nema ljudi koji lakse prosipaju silu od taxista, ali eto, oni merhametli, jadni, ne bi da se zamjere...
Na standu prekoputa ulaza u Vojnu bolnicu redovno stoji crni passat (stariji) bez TA tablica ali sa SA-Taxi firmom na krovu i uvijek kada prolazim zajedno stoji, prica, zajebaje se sa ostalim...qrac bi to mogao da mu ne dopustaju jarani sa standa.
Kad bude pricao isto i o jednim i o drugim ilegalcima onda ce neko ozbiljan i uzeti za ozbiljno ono sto prica...