Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3576 Re: Crna hronika BH cesta
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... rac-i-zena
Kad samo pomislim koliko ljudi mi zamjeri što postavljam snimke "običnih preticanja, šta ima veze što je puna linija kad se može"... A obična preticanja u tren oka postanu velika tragedija... nažalost...
Kad samo pomislim koliko ljudi mi zamjeri što postavljam snimke "običnih preticanja, šta ima veze što je puna linija kad se može"... A obična preticanja u tren oka postanu velika tragedija... nažalost...
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#3577 Re: Crna hronika BH cesta
Ne mogu 100% tvrditi ali mi se cini da se ne vjetrobranu vide otisci glava. Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?!
Meni cudan osjecaj kad upalim motor prije nego se zavezem. Cista navika.
Meni cudan osjecaj kad upalim motor prije nego se zavezem. Cista navika.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3578 Re: Crna hronika BH cesta
jer pojas je za pitzchkeRomeo 80 wrote: Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?!![]()
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#3579 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sam onda mindja ko kucabitanga_sa_otesa wrote:jer pojas je za pitzchkeRomeo 80 wrote: Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?!![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3580 Re: Crna hronika BH cesta
isti sam ti ..Romeo 80 wrote:
Ja sam onda mindja ko kuca
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#3581 Re: Crna hronika BH cesta
Godinama se vezem poslije stavljanja kljuca u bravu za paljenje.
Rijetko pokrenem auto bez pojasa i to je osjecaj kao da cu ispasti iz auta.
Sjeo sa prijateljem u auto a on ima onaj ''laznjak'' da mu ne pisti i kaze meni ''ma ne vezi se ovdje su moji''. Samo ti jarane svoj posao, ne vezem se ja radi njih nego radi sebi.
Rijetko pokrenem auto bez pojasa i to je osjecaj kao da cu ispasti iz auta.
Sjeo sa prijateljem u auto a on ima onaj ''laznjak'' da mu ne pisti i kaze meni ''ma ne vezi se ovdje su moji''. Samo ti jarane svoj posao, ne vezem se ja radi njih nego radi sebi.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3582 Re: Crna hronika BH cesta
I ja se vežem čim sjednem u auto, a onome ko je dozvolio uvoz tih lažnjaka bih muda zavezao u čvor.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3583 Re: Crna hronika BH cesta
+1.bitanga_sa_otesa wrote:isti sam ti ..Romeo 80 wrote:
Ja sam onda mindja ko kuca
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#3584 Re: Crna hronika BH cesta
Mrzim kad sjednem u taksi a ono ukopcana varalica na pojasu. Vadim to govno i vezem se. Taksist me u cudu gleda, misli se koji je tebi...
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#3585 Re: Crna hronika BH cesta
Pravi muskarci puse cigare i to brez filtera, jebu kurave brez kurtona i voze se brez pojasa.
Nama ostalim ostaje da im zavidimo na mangupluku i hrabrosti.
Klik.
Nama ostalim ostaje da im zavidimo na mangupluku i hrabrosti.
Klik.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3586 Re: Crna hronika BH cesta
Pojas spasava zivot. Ko god misli da se njemu udes ne moze desiti treba znati da se on pita max. 50%. Za ostalo ne znas kakav magarac odlucuje.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3588 Re: Crna hronika BH cesta
velika nagrada bucha potoka
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3589 Re: Crna hronika BH cesta
Banovalo me na 7 dana
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#3590 Re: Crna hronika BH cesta
Meni je to proslo kroz glavu, ali ne volim slutiti. A i propuh kroz usi brzo odnese.sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana![]()
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3591 Re: Crna hronika BH cesta
Nije nije, ne bi trosio lovu na kupovinu telefona....na drugom pdf - u...sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana![]()
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#3592 Re: Crna hronika BH cesta
Drži kafanu Mon Cheri na Malti...basicm wrote:Meni je to proslo kroz glavu, ali ne volim slutiti. A i propuh kroz usi brzo odnese.sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana![]()
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3593 Re: Crna hronika BH cesta
Kod njega je prethodna generacija Sportage-a.sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana![]()
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3594 Re: Crna hronika BH cesta
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... la-pjesice
Ne kontam ove face kad uzmu dirat rukama alkotest nesto cackat i bezveze puhat ko kreten....a vozacica je glavna hahaha seljanka glupa
Ne kontam ove face kad uzmu dirat rukama alkotest nesto cackat i bezveze puhat ko kreten....a vozacica je glavna hahaha seljanka glupa
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#3595 Re: Crna hronika BH cesta
E da jednom i to cujem, da pjanog ne puste da vozi. Dobijes kaznu oduzimanja vozacke, al hajd ti polako autom kuci pjan, to nije problem.

- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3596 Re: Crna hronika BH cesta
Još jedan od onih dana.... stvarno smo nedokazna stoka za volanom...
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... eretnjakom
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030089
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030079
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030045
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030019
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... eretnjakom
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030089
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030079
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030045
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030019
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#3597 Re: Crna hronika BH cesta
primjećujem znatno manje nesreća u ZE-DO kantonu zadnjih godinu dvije. rad policije na prevenciji daje rezultate i pokazuje i ostalim kantonima da se može kad se hoće.Travnički Noćni Šetač wrote:Još jedan od onih dana.... stvarno smo nedokazna stoka za volanom...
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... eretnjakom
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030089
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030079
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030045
...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030019
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3598 Re: Crna hronika BH cesta
generalno ova zedo milicija jedina i radi nesto u ovoj zemlji ostali truba...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3599 Re: Crna hronika BH cesta
Ima u svijetu različitih rješenja.... ovo mi se npr. dopada:
https://avaz.ba/zabava/kiosk/526123/voz ... -nesrecama
https://avaz.ba/zabava/kiosk/526123/voz ... -nesrecama
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3600 Re: Crna hronika BH cesta
Pise sve u zakonuUmaX wrote:E da jednom i to cujem, da pjanog ne puste da vozi. Dobijes kaznu oduzimanja vozacke, al hajd ti polako autom kuci pjan, to nije problem.![]()
