Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3576 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... rac-i-zena

Kad samo pomislim koliko ljudi mi zamjeri što postavljam snimke "običnih preticanja, šta ima veze što je puna linija kad se može"... A obična preticanja u tren oka postanu velika tragedija... nažalost...
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#3577 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

Ne mogu 100% tvrditi ali mi se cini da se ne vjetrobranu vide otisci glava. Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?! :roll:

Meni cudan osjecaj kad upalim motor prije nego se zavezem. Cista navika.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3578 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?! :roll:
jer pojas je za pitzchke :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#3579 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote:
Romeo 80 wrote: Zasto je ljudima toliki problem staviti pojas?! :roll:
jer pojas je za pitzchke :D
Ja sam onda mindja ko kuca :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3580 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote:
Ja sam onda mindja ko kuca :D
isti sam ti ..
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#3581 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Maraschino »

Godinama se vezem poslije stavljanja kljuca u bravu za paljenje.
Rijetko pokrenem auto bez pojasa i to je osjecaj kao da cu ispasti iz auta.
Sjeo sa prijateljem u auto a on ima onaj ''laznjak'' da mu ne pisti i kaze meni ''ma ne vezi se ovdje su moji''. Samo ti jarane svoj posao, ne vezem se ja radi njih nego radi sebi.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#3582 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

I ja se vežem čim sjednem u auto, a onome ko je dozvolio uvoz tih lažnjaka bih muda zavezao u čvor.
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#3583 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote:
Romeo 80 wrote:
Ja sam onda mindja ko kuca :D
isti sam ti ..
+1.
:lol:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#3584 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

Mrzim kad sjednem u taksi a ono ukopcana varalica na pojasu. Vadim to govno i vezem se. Taksist me u cudu gleda, misli se koji je tebi...
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#3585 Re: Crna hronika BH cesta

Post by L u c i f e r »

Pravi muskarci puse cigare i to brez filtera, jebu kurave brez kurtona i voze se brez pojasa.

Nama ostalim ostaje da im zavidimo na mangupluku i hrabrosti.

Klik.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#3586 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Pojas spasava zivot. Ko god misli da se njemu udes ne moze desiti treba znati da se on pita max. 50%. Za ostalo ne znas kakav magarac odlucuje.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3588 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

velika nagrada bucha potoka
User avatar
sime_cipol
Posts: 23433
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3589 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Banovalo me na 7 dana :D
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo :roll:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#3590 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana :D
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo :roll:
Meni je to proslo kroz glavu, ali ne volim slutiti. A i propuh kroz usi brzo odnese.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3591 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana :D
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo :roll:
Nije nije, ne bi trosio lovu na kupovinu telefona....na drugom pdf - u... :mrgreen: :mrgreen:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#3592 Re: Crna hronika BH cesta

Post by gidra »

basicm wrote:
sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana :D
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo :roll:
Meni je to proslo kroz glavu, ali ne volim slutiti. A i propuh kroz usi brzo odnese.
Drži kafanu Mon Cheri na Malti...
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3593 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

sime_cipol wrote:Banovalo me na 7 dana :D
Nego niko ne pita, ona narandjasta Kia Sportage sto je izgorila, nije valjda od kolege LikeLike, gluho bilo :roll:
Kod njega je prethodna generacija Sportage-a.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3594 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... la-pjesice

Ne kontam ove face kad uzmu dirat rukama alkotest nesto cackat i bezveze puhat ko kreten....a vozacica je glavna hahaha seljanka glupa
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#3595 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

E da jednom i to cujem, da pjanog ne puste da vozi. Dobijes kaznu oduzimanja vozacke, al hajd ti polako autom kuci pjan, to nije problem. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#3597 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zomri »

primjećujem znatno manje nesreća u ZE-DO kantonu zadnjih godinu dvije. rad policije na prevenciji daje rezultate i pokazuje i ostalim kantonima da se može kad se hoće. :thumbup:
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#3598 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ranger »

generalno ova zedo milicija jedina i radi nesto u ovoj zemlji ostali truba...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3599 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ima u svijetu različitih rješenja.... ovo mi se npr. dopada:

https://avaz.ba/zabava/kiosk/526123/voz ... -nesrecama
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3600 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

UmaX wrote:E da jednom i to cujem, da pjanog ne puste da vozi. Dobijes kaznu oduzimanja vozacke, al hajd ti polako autom kuci pjan, to nije problem. :mrgreen: :mrgreen:
Pise sve u zakonu
Post Reply