Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3576 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
euforija ga drzi jos od prelijepog dana, ko bi rekao da ovako kisan i ruzan dan moze biti lijep 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24701
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3577 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» misliš?
TRAJNI
» misliš?
TRAJNI
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3578 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Haha , mislim da je trebalo skok sa mjesta na mjesto gdje nam je mjesto il tak nekakoLSD wrote:vjerovatno si mislio "skok na mjesto gdje pripadate" ili tako nešto....ne može ovako nikakoslucajan wrote:Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
moraš poceti čitati neke knjige i opismeniti se....vakat ti je
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#3579 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mjesto nam je na 1. mjestu... Nešto nije jasno?LSD wrote:vjerovatno si mislio "skok na mjesto gdje pripadate" ili tako nešto....ne može ovako nikakoslucajan wrote:Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
moraš poceti čitati neke knjige i opismeniti se....vakat ti je
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3580 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
zeljeznicar i zrinjski opasno savez gura ove sezone. ovi se sad vade, na derbiju bi moglo biti svega 
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3581 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
U ovoj državi - samo za Želju važi da mu je prvo mjesto na tabeli prirodna i normalna stvar...ali sad smo u dubokoj hladovini jbg
a vi ste lažni šampioni i malezijska podvala napacenom narodu Bosne
a vi ste lažni šampioni i malezijska podvala napacenom narodu Bosne
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3582 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
cist ofsajd za 3:2 i pobjedu protiv drine nije sviran, znaci poklonjena 3 boda
prolaz krupe iz nepostojeceg penala, poklon
dokle vise, hoce li se iko oglasiti iz zeljeznicara i osuditi sudije ?
prolaz krupe iz nepostojeceg penala, poklon
dokle vise, hoce li se iko oglasiti iz zeljeznicara i osuditi sudije ?
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3583 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
prestani kmečati...preboli to1946--1987 wrote:cist ofsajd za 3:2 i pobjedu protiv drine nije sviran, znaci poklonjena 3 boda
prolaz krupe iz nepostojeceg penala, poklon
dokle vise, hoce li se iko oglasiti iz zeljeznicara i osuditi sudije ?
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3584 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Uh, ovaj Vlado nastavlja da briljira
..prvo je iz Srbije ili odakle već dan prije dolaska bulaznio da je rođeni pobjednik i da ide na titulu, bez da se upoznao sa igračima i obavio makar jedan trening, pa da bar kaže moram prvo vidjeti kakav igrački kadar me čeka pa ću onda imati jasniju sliku... i time ispasti mudar, ali yok on odmah da ide na titulu i da je rođeni pobjednik...Haj dobro
...Danas kulminacija genijalnosti, ispali čovjek i osta živ kako "bolji tim uvijek ne pobjeđuje" i to mu je komentar na utakmicu
..možda mu se omaklo ono "ne", jer bolja ekipa je definitivno pobijedila...Pisao sam, pa ću se ponoviti, neodoljivo me situacija kod komšija podjeća na neke ne tako davne naše stuacije, tako da nije red da se smije, blamaže na terenu, tjeranje trenera, ostavke u upravi, postrojavanje igrača itd., šprdalo se tada i cirkuzalo (šteta što ne sada ne vidimo te cijenjene forumaše) kako se to samo nama desiti, njima nikako, tako da ne mogu reći da ne uživam u ovim problemima komšija, sa naglaskom na velikim problemima....Amin
Ali dobro, derbi im je idealna prilika da se malo dozovu, tako da treba biti oprezan kada smo mi u pitanju, i to jako oprezan, bili su u rasulu i kad je Hotić klaun bio pa nas uzeše
, iako tada po imenima su bili bare-bare sa nama, koliko god da su na tebali tada loše stajali....Tako da moramo u pamet, ako je imamo 
Ali dobro, derbi im je idealna prilika da se malo dozovu, tako da treba biti oprezan kada smo mi u pitanju, i to jako oprezan, bili su u rasulu i kad je Hotić klaun bio pa nas uzeše
Last edited by north on 27/09/2015 23:24, edited 2 times in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3585 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ko ce se oglasiti? jedino golman da to ucini, vidis da su svi u ostavkama 
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#3586 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Od rodjenog pobjednika Vlade Caplje ocekujem da poslije derbija u svom maniru trzne polni organ i pokaze ga Manijacima koji su mu se natovarili na mosti.
- GandalfSivi
- Posts: 22793
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3587 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pamte ovdje neki kada smo kospama bjezali 14 poena, pa opet popusili 4:0 u super kupu, tako da samo polako...
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3588 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
samo konstatujem, da ostane zapisanoLSD wrote:prestani kmečati...preboli to1946--1987 wrote:cist ofsajd za 3:2 i pobjedu protiv drine nije sviran, znaci poklonjena 3 boda
prolaz krupe iz nepostojeceg penala, poklon
dokle vise, hoce li se iko oglasiti iz zeljeznicara i osuditi sudije ?
kad budete crtali vertikale i horizonte opet.Jebe se meni, ja uzivam
-
5korpus
- Posts: 1186
- Joined: 24/07/2015 14:45
#3589 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
evo ga opet1946--1987 wrote:cist ofsajd za 3:2 i pobjedu protiv drine nije sviran, znaci poklonjena 3 boda
prolaz krupe iz nepostojeceg penala, poklon
dokle vise, hoce li se iko oglasiti iz zeljeznicara i osuditi sudije ?
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3590 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Imal gdje onog što komentariše suđenje
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3592 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Voditeljica na FTV, Adnana Nadarevic:''Nogometasi Zrinjskog porazili su Radnik sa 0-0''.

-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3593 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A je li to Zrinjski treću zaredom igra kući 0-0, i za to majstor treba biti i znati to napraviti
...Pu jebem ti ligu gdje favorit za titulu uspijeva triputa zaredom kući (Široki, Čelik, Radnik) odigrati 0-0... A ako gledamo X, onda 4 zaredom kući imaju neriješeno, sa nama u kupu
..... ko da pričamo o ekipi koja se bori za opstanak, a ono lider na tabeli, i najjebenija ekipa koja je najbolje trgovala na pauzi kako su je neki ovdje predstavljali
.....Još nek im Vitez naredno kolo uzme bod ili 3, pa bi opet mogli mijenjati trenera, krenulo i njega izgleda 
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3594 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobili su Slaviju 4:0 prije ovo tekmenorth wrote:A je li to Zrinjski treću zaredom igra kući 0-0, i za to majstor treba biti i znati to napraviti...Pu jebem ti ligu gdje favorit za titulu uspijeva triputa zaredom kući (Široki, Čelik, Radnik) odigrati 0-0... A ako gledamo X, onda 4 zaredom kući imaju neriješeno, sa nama u kupu
..... ko da pričamo o ekipi koja se bori za opstanak, a ono lider na tabeli, i najjebenija ekipa koja je najbolje trgovala na pauzi kako su je neki ovdje predstavljali
.....Još nek im Vitez naredno kolo uzme bod ili 3, pa bi opet mogli mijenjati trenera, krenulo i njega izgleda
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3595 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ocito da imaju veliki problem sa ekipama koji cvrsto stanu odozada, i disciplinovano se brane.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3596 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nezgodne su to ekipe, Siroki i Celik su i nama nezgodni kod kuce, Radnik evo malo vece iznenadjenje, ali nije to bas lagan raspored kao sto se cini.north wrote:A je li to Zrinjski treću zaredom igra kući 0-0, i za to majstor treba biti i znati to napraviti...Pu jebem ti ligu gdje favorit za titulu uspijeva triputa zaredom kući (Široki, Čelik, Radnik) odigrati 0-0... A ako gledamo X, onda 4 zaredom kući imaju neriješeno, sa nama u kupu
..... ko da pričamo o ekipi koja se bori za opstanak, a ono lider na tabeli, i najjebenija ekipa koja je najbolje trgovala na pauzi kako su je neki ovdje predstavljali
.....Još nek im Vitez naredno kolo uzme bod ili 3, pa bi opet mogli mijenjati trenera, krenulo i njega izgleda
A Zrinjski ove sezone ionako ne igra neki revolucionarni i lucidni fudbal, nisu ni "poznati" po tome, igraju kompaktno i solidno na kontre, bez obzira na protivnika. Sjeti se one utakmice na Kosevu, nisu imali neku ozbiljnu priliku dok nisu zabili iz nicega za pobjedu.
-
FARMAS
- Posts: 177
- Joined: 08/09/2015 19:18
- Location: Nebeska kafana
#3597 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gedzo do gedze .... ojhaaaa
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#3598 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
@FARMAS
Je li istina sa ste prodali poslovne prostore kako bi mogli izmiriti dugove za licencu za evropska takmicenja?
Je li istina sa ste prodali poslovne prostore kako bi mogli izmiriti dugove za licencu za evropska takmicenja?
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3599 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa nije bas da i vi niste imali "izleta" ove sezone. Mozes isto tako reci jebo ekipu koja se bori za titulu a zijani od Slavije ili Travnika.north wrote:A je li to Zrinjski treću zaredom igra kući 0-0, i za to majstor treba biti i znati to napraviti...Pu jebem ti ligu gdje favorit za titulu uspijeva triputa zaredom kući (Široki, Čelik, Radnik) odigrati 0-0... A ako gledamo X, onda 4 zaredom kući imaju neriješeno, sa nama u kupu
..... ko da pričamo o ekipi koja se bori za opstanak, a ono lider na tabeli, i najjebenija ekipa koja je najbolje trgovala na pauzi kako su je neki ovdje predstavljali
.....Još nek im Vitez naredno kolo uzme bod ili 3, pa bi opet mogli mijenjati trenera, krenulo i njega izgleda
Nije ovdje tolika razlika u kvaliteti izmedju timova, da imas ekipu koja moze u sezoni imati 21-22 pobjede i 3-4 X-a.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3600 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Meni to uopste nije lose, kad vise ne govorimo kroz zajebanciju kako ce Mladost uzeti Zeljeznicar ili Travnik nas... nema opustanja i unaprijed upisanih bodova, dosta je bilo razmisljanja kako kuci moras uzeti sve utakmice, a u gostima gdje se sta cvakne, dobro dodje... gledaj najjace lige, Chelsea se pati sa svima, Juventus, Barcelonu razvali Celta...
Sto se tice derbija, da se Zeljeznicar zove drugacije, rutinski bi ih dobili... ne zato sto smo u dobroj formi trenutno, nego zato sto se oni raspadaju, ali posto je derbi, sve je moguce... ako vec mora biti nerijeseno, neka bude 6:6, samo nemoj mrtvih 0:0... jos ako bude kisa k'o danas, eto mogucnosti za belaj jer ce se svi potrpati na sjever... znamo da komsinice ne podnose kisu...
a da ne spominjem kako bi debilan potez bio pustanje istoka u prodaju...
Sto se tice derbija, da se Zeljeznicar zove drugacije, rutinski bi ih dobili... ne zato sto smo u dobroj formi trenutno, nego zato sto se oni raspadaju, ali posto je derbi, sve je moguce... ako vec mora biti nerijeseno, neka bude 6:6, samo nemoj mrtvih 0:0... jos ako bude kisa k'o danas, eto mogucnosti za belaj jer ce se svi potrpati na sjever... znamo da komsinice ne podnose kisu...
