UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3576 Re: Champions league 15/16
Amateri
bolje nisu ni zasluzili 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3577 Re: Champions league 15/16
Šta reći, koju poruku poslati, kome?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3578 Re: Champions league 15/16
Vugdalic jedva docekao 
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3579 Re: Champions league 15/16
commendatore wrote:moze samo ako bude sudijska kompenzacija za neko "mozebitno ofsajd ostecenje"....MOSALJOZE wrote:Nisam gledao prvih pola sata,ali Atletiko mnogo griješi.Real ima strašnu kontru,tesko da neće realizovati barem jednu.
Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#3580 Re: Champions league 15/16
Koji amateri braco mila 
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#3581 Re: Champions league 15/16
Vugdaliću sve ko vrata jebala ga vrata, offside bio za pola stopala kaže ko vrata...Tomahawk11 wrote:Vugdalic jedva docekao
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3582 Re: Champions league 15/16
Koji je kurac ovom smetljaru od komentatora?? frajer svrsio na penal ..Jos uvjek papak govori opsajd!!Tomahawk11 wrote:Vugdalic jedva docekao
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3583 Re: Champions league 15/16
Ulazi belajsuz
Jbg, Carvajal
Jbg, Carvajal
-
omar little
- Posts: 17425
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3584 Re: Champions league 15/16
pa, jarane ovo je finale lige prvaka, jebo te taj penal nisi na seoskom turniru aaj
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3585 Re: Champions league 15/16
Evo Danila evo ludila.
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3586 Re: Champions league 15/16
Zasto? Prava raja je uz Atletico a sminkeri, elita i pickice su za ove bijele padajuce labudove.mO k3 wrote: Ništa ba , piši i dalje :mr8green:
Samo si mi smiješan
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3587 Re: Champions league 15/16
Smiri ba dozivljaj.Point. wrote:Zasto? Prava raja je uz Atletico a sminkeri, elita i pickice su za ove bijele padajuce labudove.mO k3 wrote: Ništa ba , piši i dalje :mr8green:
Samo si mi smiješan
Eto ti ces odredjivati ko je kakav i za koga navija.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3588 Re: Champions league 15/16
Ovi iz Atletika su odlucili svojim navijacima pokloniti slom zivaca.
Nece pa nece...
Nece pa nece...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3589 Re: Champions league 15/16
Smori ba ti sa elitom vise. Pohvalno je biti na strani autsajdera, ali de ziv bio popusti.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3590 Re: Champions league 15/16
Ti nisi ni p od prave raje, cuj on sebe svrstava u pravu rajuPoint. wrote:Zasto? Prava raja je uz Atletico a sminkeri, elita i pickice su za ove bijele padajuce labudove.mO k3 wrote: Ništa ba , piši i dalje :mr8green:
Samo si mi smiješan
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3591 Re: Champions league 15/16
Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3592 Re: Champions league 15/16
Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.
-
omar little
- Posts: 17425
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3593 Re: Champions league 15/16
za lazio navijaju fasisti, ne pederiTomahawk11 wrote:Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3594 Re: Champions league 15/16
Zamalo Benzema ne riješi utakmicu. Vugdalić nije normalan sa svojim pristrasnim navijanjem za Atletico.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3595 Re: Champions league 15/16
pepe zajebo busquetsa

- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3596 Re: Champions league 15/16
Koji klošar je ovaj Pepe.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3597 Re: Champions league 15/16
Joj Pepe smecaru, pa sudija izbaci govnara.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3598 Re: Champions league 15/16
omar, ne bih ulazio.
Al bezveze je doci i vrijedjati da bi nesto dokazao.
E moj Benz
Al bezveze je doci i vrijedjati da bi nesto dokazao.
E moj Benz
- jeza u ledja
- Posts: 50734
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3599 Re: Champions league 15/16
I za Atletico navijaju fasisti.omar little wrote:za lazio navijaju fasisti, ne pederiTomahawk11 wrote:Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3600 Re: Champions league 15/16
Nema pravde na ovom svijetu ako ova prevara od trenera Zidane osvoji obaligu.
