Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Vuk_iz_Bajke
Posts: 4
Joined: 06/02/2013 10:57

#3576 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Vuk_iz_Bajke »

slusaju li ruteri:-D
User avatar
Telemach
Posts: 16890
Joined: 13/10/2010 14:13

#3577 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

and wrote:
kenzo wrote:danas sam pitao i jos uvijek nemaju CI karticu dostupnu :)
da li je u planu?

@Telemach,jesu li stigli ruteri?
Stigli.
User avatar
Telemach
Posts: 16890
Joined: 13/10/2010 14:13

#3578 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

m@m@ wrote:jeste neki :lol: lako vam je zezati moj tanki tv a da znate kako je caaadak :lol:



pokusat cu kad dodjem kuci, zvala telemach moram biti pored tv da mi daju upute kao i juce, al taj fiilm nece gledat pa makar ostala bez kanla :-) potrosim sav kredit :lol:
Tražili smo Vam kontakt broj da Vas pozovemo i riješimo problem, što ste odbili.
Ako smatrate da postoji drugi način kako da Vam pomognemo molimo Vas da javite.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3579 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ne da broj. :lol: :lol:
User avatar
Telemach
Posts: 16890
Joined: 13/10/2010 14:13

#3580 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

m@m@ wrote:hvala u svakom slucaju, meni bi olaksanje bilo da neko dodje da vidi sta je u pitanju ali shvatam da se to ne praktikuje i da nisam jedini korisnik.
Ako bude potrebno da neko dođe na adresu, izdaćemo nalog.
goodye
Posts: 48
Joined: 23/01/2013 13:02

#3581 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by goodye »

daj probaj uraditi ono sto sam ti rekao, znaci upali reciver i tv i onda klikni na tv/av. trebalo bi proraditi
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3582 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

ja mislim da ona samo SPAMA po ovoj temi...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3583 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

pa de onda napravi to...ljudi traze broj, forumasi se slomise pomagajuci a ti nista... :D

sve ti je objasnjeno...samo trebas odraditi...

ako treba doci ce ti i kuci neko, samo daj adresu...sigurno ima neko voljan "pomoci" :D
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#3584 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by jocker-07 »

m@m@ wrote:8) budem, budem :D

hvala svima na pomoci, javit cu se kad prorade kanali :thumbup:
Ako nebudu proradili kanali,zovi kevo doci cu ja da ti bacim tv kroz prozor :lol:
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#3585 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

NE BUDU * :D

Jos nastimala nije ? :lol:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3586 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit' :D

p.s. u međuvremenu je "Test-ni" kanal obrisan :zoka: niŠ' pozzz
Last edited by Tiger 033 on 07/02/2013 15:13, edited 1 time in total.
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3587 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Tiger 033 wrote:Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit' :D
Zar nisi prije par mjeseci rekao da Telemach neće nikada ubaciti RTL HR u ponudu? :zzzz:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3588 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

DON_eARL wrote:
Tiger 033 wrote:Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit' :D
Zar nisi prije par mjeseci rekao da Telemach neće nikada ubaciti RTL HR u ponudu? :zzzz:
Zamolio bih te da nađes taj post gdje sam to napis'o ako nije problem :roll:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3589 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

ja imam RTL od prvog dana :O
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3590 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Izbrisana je tema prije par dana, mislim da je bila nešto na fazon HRT, NOVA, RTL.

Hvalio si se kako su provaljene platforme nekih operatera, i kako više liste sa kanalima neće biti na forumima, jer se iste odmah brišu. Uglavnom, post nije bio stariji od pola godine. :-D

Ne mogu citirati, ali je bilo nešto tipa: Telemach nikada u Sarajevu neće uvesti RTL.

Image

Nažalost, tema ne postoji, kada se klikne na link.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3591 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

DON_eARL wrote:Izbrisana je tema prije par dana, mislim da je bila nešto na fazon HRT, NOVA, RTL.

Hvalio si se kako su provaljene platforme nekih operatera, i kako više liste sa kanalima neće biti na forumima, jer se iste odmah brišu. Uglavnom, post nije bio stariji od pola godine. :-D

Ne mogu citirati, ali je bilo nešto tipa: Telemach nikada u Sarajevu neće uvesti RTL.
Iskreno NE sjecam se... ali hajde vjerujem ti nije problem(ja nemam problem s' tim javno reci ako uvidim da nisam upravu OK SORRY pogrijesio sam...isto tako nekog pohvaliti, kao i uslovno receno "popljuvat" ako vidim da i nije upravu tj. da LAŽE I OBMANJUJE)...prvo RTL jest pusen u Sa. ali u dodatni paket, drugo kod nas mislim na MMDS jos nije i nije sigurno hoce li uopste bit' pusten...oni tako znaju nekad testirati raditi na platformi ali isto tako zna se desiti da kanal nikad ne bude pusten u semu...
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3592 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

DON_eARL wrote:
Image

Nažalost, tema ne postoji, kada se klikne na link.
OK ali je ovo ako se dobro sjecam bilo vezano za "Nettv" :dance: ispravi me ako grijesim :roll:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51253
Joined: 29/06/2011 23:39

#3593 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

RTL je u osnovnom paketu.

Vala i nije nesto, RTL 2 je puno bolji, samo serije stancaju, RTL ima previse Red Carpeta i slicnih sranja.
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3594 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

evo prijavio duo paket i odmah router dobio :D koji ce da skuplja prasinu. kaze mi momak od 24 do 48h bi trebali pustiti novu brzinu :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3595 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

@telemach

Kad ćemo mi kojima je prije 10 i više dana priključen duo paket dobiti ruter? Vidim sad svi dobijaju, meni kad nazovem uporno govore "dobit ćete u ovih dan dva" i evo nikako. Šta treba, da opet nestane rutera, pa da čekam i dalje?
User avatar
Qurajber
Posts: 667
Joined: 06/05/2012 10:05

#3596 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Qurajber »

agent_zero wrote:@telemach

Kad ćemo mi kojima je prije 10 i više dana priključen duo paket dobiti ruter? Vidim sad svi dobijaju, meni kad nazovem uporno govore "dobit ćete u ovih dan dva" i evo nikako. Šta treba, da opet nestane rutera, pa da čekam i dalje?
Treba da kupiš ruter....kako si takav, uvijek tražiš nešto džaba :D
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3597 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#3598 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Magarece_godine »

arshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
probaj

http://192.168.0.1/
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3599 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Magarece_godine wrote:
arshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
probaj

http://192.168.0.1/
Nece opet.
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#3600 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

arshavin wrote:
Magarece_godine wrote:
arshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
probaj

http://192.168.0.1/
Nece opet.
http://tplinklogin.net
Locked