Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Vuk_iz_Bajke
- Posts: 4
- Joined: 06/02/2013 10:57
#3576 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
slusaju li ruteri:-D
- Telemach
- Posts: 16890
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3577 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Stigli.and wrote:da li je u planu?kenzo wrote:danas sam pitao i jos uvijek nemaju CI karticu dostupnu
@Telemach,jesu li stigli ruteri?
- Telemach
- Posts: 16890
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3578 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tražili smo Vam kontakt broj da Vas pozovemo i riješimo problem, što ste odbili.m@m@ wrote:jeste nekilako vam je zezati moj tanki tv a da znate kako je caaadak
![]()
pokusat cu kad dodjem kuci, zvala telemach moram biti pored tv da mi daju upute kao i juce, al taj fiilm nece gledat pa makar ostala bez kanlapotrosim sav kredit
Ako smatrate da postoji drugi način kako da Vam pomognemo molimo Vas da javite.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3579 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne da broj.

- Telemach
- Posts: 16890
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3580 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako bude potrebno da neko dođe na adresu, izdaćemo nalog.m@m@ wrote:hvala u svakom slucaju, meni bi olaksanje bilo da neko dodje da vidi sta je u pitanju ali shvatam da se to ne praktikuje i da nisam jedini korisnik.
-
goodye
- Posts: 48
- Joined: 23/01/2013 13:02
#3581 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
daj probaj uraditi ono sto sam ti rekao, znaci upali reciver i tv i onda klikni na tv/av. trebalo bi proraditi
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3582 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja mislim da ona samo SPAMA po ovoj temi...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3583 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
pa de onda napravi to...ljudi traze broj, forumasi se slomise pomagajuci a ti nista... 
sve ti je objasnjeno...samo trebas odraditi...
ako treba doci ce ti i kuci neko, samo daj adresu...sigurno ima neko voljan "pomoci"
sve ti je objasnjeno...samo trebas odraditi...
ako treba doci ce ti i kuci neko, samo daj adresu...sigurno ima neko voljan "pomoci"
- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#3584 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako nebudu proradili kanali,zovi kevo doci cu ja da ti bacim tv kroz prozorm@m@ wrote:budem, budem
![]()
hvala svima na pomoci, javit cu se kad prorade kanali
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3585 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
NE BUDU *
Jos nastimala nije ?
Jos nastimala nije ?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3586 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit' 
p.s. u međuvremenu je "Test-ni" kanal obrisan
niŠ' pozzz
p.s. u međuvremenu je "Test-ni" kanal obrisan
Last edited by Tiger 033 on 07/02/2013 15:13, edited 1 time in total.
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3587 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zar nisi prije par mjeseci rekao da Telemach neće nikada ubaciti RTL HR u ponudu?Tiger 033 wrote:Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit'
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3588 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zamolio bih te da nađes taj post gdje sam to napis'o ako nije problemDON_eARL wrote:Zar nisi prije par mjeseci rekao da Telemach neće nikada ubaciti RTL HR u ponudu?Tiger 033 wrote:Pitanje za TelemaČ...skeniranjem kanala na MMDS-u pojavio se "TEST-no" RTL-hr... kanal je kodiran ali TTX radi...moje pitanje je da li uskoro mozemo ocekivat RTL-hr u prog.semi MMDS-a ? Ako je odgovor potvrdan recite kojeg Čiku u TelemaČ-u trebam castit'
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3589 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja imam RTL od prvog dana :O
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3590 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Izbrisana je tema prije par dana, mislim da je bila nešto na fazon HRT, NOVA, RTL.
Hvalio si se kako su provaljene platforme nekih operatera, i kako više liste sa kanalima neće biti na forumima, jer se iste odmah brišu. Uglavnom, post nije bio stariji od pola godine.
Ne mogu citirati, ali je bilo nešto tipa: Telemach nikada u Sarajevu neće uvesti RTL.

Nažalost, tema ne postoji, kada se klikne na link.
Hvalio si se kako su provaljene platforme nekih operatera, i kako više liste sa kanalima neće biti na forumima, jer se iste odmah brišu. Uglavnom, post nije bio stariji od pola godine.
Ne mogu citirati, ali je bilo nešto tipa: Telemach nikada u Sarajevu neće uvesti RTL.

Nažalost, tema ne postoji, kada se klikne na link.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3591 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Iskreno NE sjecam se... ali hajde vjerujem ti nije problem(ja nemam problem s' tim javno reci ako uvidim da nisam upravu OK SORRY pogrijesio sam...isto tako nekog pohvaliti, kao i uslovno receno "popljuvat" ako vidim da i nije upravu tj. da LAŽE I OBMANJUJE)...prvo RTL jest pusen u Sa. ali u dodatni paket, drugo kod nas mislim na MMDS jos nije i nije sigurno hoce li uopste bit' pusten...oni tako znaju nekad testirati raditi na platformi ali isto tako zna se desiti da kanal nikad ne bude pusten u semu...DON_eARL wrote:Izbrisana je tema prije par dana, mislim da je bila nešto na fazon HRT, NOVA, RTL.
Hvalio si se kako su provaljene platforme nekih operatera, i kako više liste sa kanalima neće biti na forumima, jer se iste odmah brišu. Uglavnom, post nije bio stariji od pola godine.
Ne mogu citirati, ali je bilo nešto tipa: Telemach nikada u Sarajevu neće uvesti RTL.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3592 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
OK ali je ovo ako se dobro sjecam bilo vezano za "Nettv"DON_eARL wrote:
Nažalost, tema ne postoji, kada se klikne na link.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3593 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
RTL je u osnovnom paketu.
Vala i nije nesto, RTL 2 je puno bolji, samo serije stancaju, RTL ima previse Red Carpeta i slicnih sranja.
Vala i nije nesto, RTL 2 je puno bolji, samo serije stancaju, RTL ima previse Red Carpeta i slicnih sranja.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3594 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
evo prijavio duo paket i odmah router dobio
koji ce da skuplja prasinu. kaze mi momak od 24 do 48h bi trebali pustiti novu brzinu 
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3595 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@telemach
Kad ćemo mi kojima je prije 10 i više dana priključen duo paket dobiti ruter? Vidim sad svi dobijaju, meni kad nazovem uporno govore "dobit ćete u ovih dan dva" i evo nikako. Šta treba, da opet nestane rutera, pa da čekam i dalje?
Kad ćemo mi kojima je prije 10 i više dana priključen duo paket dobiti ruter? Vidim sad svi dobijaju, meni kad nazovem uporno govore "dobit ćete u ovih dan dva" i evo nikako. Šta treba, da opet nestane rutera, pa da čekam i dalje?
- Qurajber
- Posts: 667
- Joined: 06/05/2012 10:05
#3596 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Treba da kupiš ruter....kako si takav, uvijek tražiš nešto džabaagent_zero wrote:@telemach
Kad ćemo mi kojima je prije 10 i više dana priključen duo paket dobiti ruter? Vidim sad svi dobijaju, meni kad nazovem uporno govore "dobit ćete u ovih dan dva" i evo nikako. Šta treba, da opet nestane rutera, pa da čekam i dalje?
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3597 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
da promjenim sifru na wifi
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3598 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
probajarshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
http://192.168.0.1/
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3599 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nece opet.Magarece_godine wrote:probajarshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
http://192.168.0.1/
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#3600 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://tplinklogin.netarshavin wrote:Nece opet.Magarece_godine wrote:probajarshavin wrote:Ne mogu da otvorim http://192.168.1.1/
da promjenim sifru na wifi
http://192.168.0.1/
