Je, je, to je taj.Jimmy McNulty wrote:Je li to ona radnja odmah do slastičarne Europa?smartXL wrote:Hvale Čupu u lameli...Jimmy McNulty wrote:Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35726 Re: Zeničani
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35727 Re: Zeničani
Dobar je Čupo, i moja preporuka
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35728 Re: Zeničani
HvalaaasmartXL wrote:
Je, je, to je taj.
Casual's wrote:Dobar je Čupo, i moja preporuka
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35729 Re: Zeničani
Rijetko pješke prelazim ova dva mosta sa cvijećem,danas predjoh drveni,sta ono onako smrdi,ali bas smrdi
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35730 Re: Zeničani
kako je tesanjski "mag" unistio ZIM-ove proizvode,zaista nije realno
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35731 Re: Zeničani
Nije ih unistio, nego oplodio.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35732 Re: Zeničani
velis od jednog jogurta napravio triclio_dci120 wrote:Nije ih unistio, nego oplodio.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35733 Re: Zeničani
Fakat steta, ali sta ces...i ocekivao sam to. Jedino im valjaju odjela iz Travnika i proizvodi Napredka, ostalo sranje zesce.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35734 Re: Zeničani
Kad sam to pisao ovdje prije pola godine ljudi mi se smijali i ismijavali mekamen spoticanja wrote:kako je tesanjski "mag" unistio ZIM-ove proizvode,zaista nije realno
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83421
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35735 Re: Zeničani
Jadan ti svi te napadaju
Inpek hljeb i zim pavlaka ne postoje vise
Inpek hljeb i zim pavlaka ne postoje vise
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35736 Re: Zeničani
Pa jesu me sigurno 2-3 forumaša ismijala, a kasnije i sami kmeče
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35737 Re: Zeničani
nisam valjda ja?Jimmy McNulty wrote:Pa jesu me sigurno 2-3 forumaša ismijala, a kasnije i sami kmeče
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35738 Re: Zeničani
Nisam ipak toliko zlopamtilo da se i nickova sjećamkamen spoticanja wrote:nisam valjda ja?Jimmy McNulty wrote:Pa jesu me sigurno 2-3 forumaša ismijala, a kasnije i sami kmeče
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35740 Re: Zeničani
ja se ne sjecam uopste price o jogurtuJimmy McNulty wrote:Nisam ipak toliko zlopamtilo da se i nickova sjećamkamen spoticanja wrote:nisam valjda ja?Jimmy McNulty wrote:Pa jesu me sigurno 2-3 forumaša ismijala, a kasnije i sami kmeče
a moja mi uvjerenja ne dozvoljavaju da marisem ljude s naocalama niti zahebavam raja s biroa
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#35741 Re: Zeničani
a ljudi okacili topografsku kartu..kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/policija-pot ... pZ_QzZeZxM
koji debilizam
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35742 Re: Zeničani
Ima li kod bas Telemacha
Vec 2 sata nicega nema
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35743 Re: Zeničani
Zali mi se raja u zadnje vrijeme da Telemah prekida cesto
Ja se razrahatio otkako sam na BH telekomu, da ne povjeruje covjek 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35744 Re: Zeničani
Ovu sedmicu cijeli stalno neke smetnje prekidi nesto. I sada evo od mozda pola 4 nema nikako nicega
Sto je najgore sa mobitela ne mogu nazvati jer se ceka pojede kredit
A kucni ne radi, ali cu ih nazvati kad dodje da se najebem majke za buduce prekide i trazim smanjenje rscuna 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35746 Re: Zeničani
Jel to telemah? Nije, bh telekom. Nema veze, i vama j.... m.... 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35747 Re: Zeničani
Taj kad nazovem nece nikakosmartXL wrote:Imaš besplatan broj 080031111
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35748 Re: Zeničani
Znaci nista ni od "moderne" rasvjete 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35749 Re: Zeničani
u bolnici vec danima ne radi ni jedan onkolog,kantonalnoj bolnici,godisnji,bolovanje,boga pitaj šta
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#35750 Re: Zeničani
Još kad počne kampanja. Po mogućnosti ne umirati od raka za vrijeme lokalnih izbora iduće godine.
