Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35702 Re: Zeničani
@clio da se i ja slozim sa onim danas pises
ali sta ces nadoci ce valjda nekada.
nego..
https://www.facebook.com/events/2331262677135174/

subota u 17:00
nego..
https://www.facebook.com/events/2331262677135174/

subota u 17:00
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#35703 Re: Zeničani
Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35704 Re: Zeničani
fetic wrote:Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#35705 Re: Zeničani
Covjek je klasicni uvlakac,otkud mu pare za bager, on vjerovatno sicu dobija. Raja na forumu mu otvorila firmu, kaznila ga i zatvorila firmu zbog fiskalne kase. Provjerite malo te informacije koje izvlacite iz konteksta.Casual's wrote:fetic wrote:Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.![]()
pravda za smaju
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35706 Re: Zeničani
To su ti mahalske priče, i pun ih je klinac na forumu..
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35707 Re: Zeničani
Zamislite da u Ze neko organizuje gey paradu
Bas bi bilo cool pratiti prepucavanja
Steta sto se niko ne sjeti...
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#35709 Re: Zeničani
Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35710 Re: Zeničani
Dolac, kod škole u Stranjanima, ima Fetića dosta a i blizu Smaje Dfetic wrote:Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#35711 Re: Zeničani
Nemam ja veze sa Stranjanima a inace porijeklo mi je iz okoline Vranduka.Iako imamo isto prezime, jos nisam cuo da je neko porodicno vezan na relaciji Vranduk - Stranjani.Throttle wrote:Dolac, kod škole u Stranjanima, ima Fetića dosta a i blizu Smaje Dfetic wrote:Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35713 Re: Zeničani
Ti si onda rod sa Hakalom 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Sanjarko
- Posts: 28423
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35716 Re: Zeničani
Znam. Odmah mi jutros javilo. Tuga. Postavio bio pa obrisao.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35717 Re: Zeničani
Citam post od nekog momka na fb, kaze da je zivio 7 godina preko puta doma i navodno su godinama djeca koja zakasne ulazila u dom preko krova neke pekare, pa onda gore na balkone , a vaspitaci uvijek samo zmarili cigare i nijemo posmatrali. Sve do jednom ....
- Sanjarko
- Posts: 28423
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35718 Re: Zeničani
Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35719 Re: Zeničani
Davor Šuker stigao u Zenicu na utakmicu N.K. Čelik.
https://sportsport.ba/fudbal/davor-suke ... bih/330852
https://sportsport.ba/fudbal/davor-suke ... bih/330852
Ovaj proslavljeni hrvatski fudbaler koji danas obnaša funkciju predsjednika HNS-a u Zenicu dolazi kao gost predstavnika Čelika, tačnije prijatelja Aydina Olguna, s kojim će obići prostorije kluba i razgovarati o daljoj saradnji.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35720 Re: Zeničani
žVizionar 1985 wrote:Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
u tekstu pise da je 16 godiona staro dijete
- Sanjarko
- Posts: 28423
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35721 Re: Zeničani
Onda zbog sporog interneta mi je brojka nedostajala. Opet curetak. Tuga.kakavdanakneiskustvu wrote:žVizionar 1985 wrote:Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
u tekstu pise da je 16 godiona staro dijete
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35722 Re: Zeničani
Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
-
Ci-Nick
- Posts: 6884
- Joined: 15/03/2015 17:38
#35723 Re: Zeničani
i ja sam stanovao u zgradi koja gleda u te balkone i često me jeza hvatala kad vidim da prelaze sa balkona na balkon.clio_dci120 wrote:Citam post od nekog momka na fb, kaze da je zivio 7 godina preko puta doma i navodno su godinama djeca koja zakasne ulazila u dom preko krova neke pekare, pa onda gore na balkone , a vaspitaci uvijek samo zmarili cigare i nijemo posmatrali. Sve do jednom ....
Ne bih optuživao vaspitače jer teško je izići na kraj sa tom djecom.
Znaš kakvi su sada zakoni, ne smiješ mu ništa uskratiti ni zabraniti, jer onda si tiranin.
Oni samo mogu razgovarati a ima tu djece koja jednostavno rade samo po svom.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35724 Re: Zeničani
Hvale Čupu u lameli...Jimmy McNulty wrote:Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35725 Re: Zeničani
Je li to ona radnja odmah do slastičarne Europa?smartXL wrote:Hvale Čupu u lameli...Jimmy McNulty wrote:Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
