Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35702 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

@clio da se i ja slozim sa onim danas pises :) ali sta ces nadoci ce valjda nekada. :)

nego..

https://www.facebook.com/events/2331262677135174/

Image

subota u 17:00
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#35703 Re: Zeničani

Post by likce »

Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35704 Re: Zeničani

Post by Casual's »

fetic wrote:Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.
:lol: :lol: pravda za smaju
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#35705 Re: Zeničani

Post by likce »

Casual's wrote:
fetic wrote:Citavu stranicu citam o Smaji, jebo ga Smajo, koliko ste rijeci napisali a nije Smajin bager.
:lol: :lol: pravda za smaju
Covjek je klasicni uvlakac,otkud mu pare za bager, on vjerovatno sicu dobija. Raja na forumu mu otvorila firmu, kaznila ga i zatvorila firmu zbog fiskalne kase. Provjerite malo te informacije koje izvlacite iz konteksta.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35706 Re: Zeničani

Post by smartXL »

To su ti mahalske priče, i pun ih je klinac na forumu..
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35707 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zamislite da u Ze neko organizuje gey paradu :D Bas bi bilo cool pratiti prepucavanja :D :-D Steta sto se niko ne sjeti...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35708 Re: Zeničani

Post by Throttle »

@fetic: Jesi li iz Doca :mrgreen:
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#35709 Re: Zeničani

Post by likce »

Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca :mrgreen:
Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35710 Re: Zeničani

Post by Throttle »

fetic wrote:
Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca :mrgreen:
Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
Dolac, kod škole u Stranjanima, ima Fetića dosta a i blizu Smaje D :mrgreen:
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#35711 Re: Zeničani

Post by likce »

Throttle wrote:
fetic wrote:
Throttle wrote:@fetic: Jesi li iz Doca :mrgreen:
Nisam iz Doca, mada neznam na koje tacno mjesto mislis(Dolac na Lasvi)?
Neznam kako se to naziva, prigradsko naselje ili selo, uglavnom do trga mi treba 20 minuta laganog hoda.
Dolac, kod škole u Stranjanima, ima Fetića dosta a i blizu Smaje D :mrgreen:
Nemam ja veze sa Stranjanima a inace porijeklo mi je iz okoline Vranduka.Iako imamo isto prezime, jos nisam cuo da je neko porodicno vezan na relaciji Vranduk - Stranjani.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35712 Re: Zeničani

Post by Throttle »

:thumbup: :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35713 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ti si onda rod sa Hakalom :-D
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35714 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

...
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35716 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Znam. Odmah mi jutros javilo. Tuga. Postavio bio pa obrisao.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35717 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Citam post od nekog momka na fb, kaze da je zivio 7 godina preko puta doma i navodno su godinama djeca koja zakasne ulazila u dom preko krova neke pekare, pa onda gore na balkone , a vaspitaci uvijek samo zmarili cigare i nijemo posmatrali. Sve do jednom ....
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35718 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35719 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Davor Šuker stigao u Zenicu na utakmicu N.K. Čelik.

https://sportsport.ba/fudbal/davor-suke ... bih/330852
Ovaj proslavljeni hrvatski fudbaler koji danas obnaša funkciju predsjednika HNS-a u Zenicu dolazi kao gost predstavnika Čelika, tačnije prijatelja Aydina Olguna, s kojim će obići prostorije kluba i razgovarati o daljoj saradnji.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#35720 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Vizionar 1985 wrote:Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
ž

u tekstu pise da je 16 godiona staro dijete
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35721 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Vizionar 1985 wrote:Ma ovo je malo dijete bilo upitanju. 6 godina, curica. Tuzno. Doslo mi da zaplacem. Jos mi javi i za momcica u sumi sto je poginuo, ne znam gdje.
ž

u tekstu pise da je 16 godiona staro dijete
Onda zbog sporog interneta mi je brojka nedostajala. Opet curetak. Tuga.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35722 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
Ci-Nick
Posts: 6884
Joined: 15/03/2015 17:38

#35723 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

clio_dci120 wrote:Citam post od nekog momka na fb, kaze da je zivio 7 godina preko puta doma i navodno su godinama djeca koja zakasne ulazila u dom preko krova neke pekare, pa onda gore na balkone , a vaspitaci uvijek samo zmarili cigare i nijemo posmatrali. Sve do jednom ....
i ja sam stanovao u zgradi koja gleda u te balkone i često me jeza hvatala kad vidim da prelaze sa balkona na balkon.
Ne bih optuživao vaspitače jer teško je izići na kraj sa tom djecom.
Znaš kakvi su sada zakoni, ne smiješ mu ništa uskratiti ni zabraniti, jer onda si tiranin.
Oni samo mogu razgovarati a ima tu djece koja jednostavno rade samo po svom.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35724 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Jimmy McNulty wrote:Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
Hvale Čupu u lameli...
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35725 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

smartXL wrote:
Jimmy McNulty wrote:Preporuka za dobrog servisera mobitela, hitno?
Hvale Čupu u lameli...
Je li to ona radnja odmah do slastičarne Europa?
Post Reply