Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35677 Re: Liverpool FC
Henderson odličan, siguran, precizan, lucidan + dobar pregled igre. Još kad se Ox vrati i vrati formu... I eto, ako može, De Beeka... 
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35679 Re: Liverpool FC
Mi smo bez Firmina drugačija ekipa, manje energije, presinga, ideja...
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#35680 Re: Liverpool FC
Sinoc sam ponajvise zbog Liverpoola navijao za Man.City. Sad me strah da se ne raspucaju i ne poderu sve do kraja u EPL da spase ovu sezonu...
Prvi bi vec u subotu mogli stradati upravo Spursi u znak odmazde.
Prvi bi vec u subotu mogli stradati upravo Spursi u znak odmazde.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35681 Re: Liverpool FC
Pobjedio bi City i ovako i onako u subotu, Spursi su sinoć dušu od tijela razdvojili, istrošili se i fizički i psihički tako da nema potrebe očekivati bilo šta osim rutinske pobjede Citya.
Ostade nam za kraj jedina nada United (ironije li
), mada, i tu sam skeptik al eto.
Jebeni Leicester.
Ostade nam za kraj jedina nada United (ironije li
Jebeni Leicester.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35682 Re: Liverpool FC
AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35683 Re: Liverpool FC
Nemoj da biram svega tiTomahawk11 wrote:AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
Mada ja sam uvijek za to da najbolji u svojoj državi treba biti najbolji i u Europi, da prostiš ti i Zidane
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35684 Re: Liverpool FC
Pa ono, kontam da će ubrzo situacija biti puno jasnija.AmiĐa_Idriz wrote:Nemoj da biram svega tiTomahawk11 wrote:AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
Mada ja sam uvijek za to da najbolji u svojoj državi treba biti najbolji i u Europi, da prostiš ti i Zidaneal mi je to nekako tako prirodnije
City se već kutarisao LP, vidjećemo kako će prebroditi ovaj šok.
Davno su prošla vremena kupa šampiona, ovo je remastered verzija
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35685 Re: Liverpool FC
Ma sačekati United, ako uzmu 6 bodova, jebi ga.
Ali valja i nama u Wales, užasno teška utakmica nas čeka.
Ali valja i nama u Wales, užasno teška utakmica nas čeka.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35686 Re: Liverpool FC
Taman za jedan fin transferLiverpool have already earned more than €23m for their group stage performance – €15.25m for qualifying, and €8.1m for their three wins.
This works out at approximately €43million earned in starting fees and fixed amount prize money alone thus far.
Liverpool are now guaranteed a further €12million just for contesting the semi final against Barcelona.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#35687 Re: Liverpool FC
1. Da je City sinoc prosao (sto je realno i zasluzio), tada bih ocekivao upravo nesto suprotno u subotu, tj. da Spursi malo zapnu da poprave dojam i vrate im (za sta su u globalu sposobni) za ispadanje koje se, eto ipak nije desilo... ovako ce doci na noge City-u "bez gaca", u slavljenickom raspolozenju.AmiĐa_Idriz wrote:Pobjedio bi City i ovako i onako u subotu, Spursi su sinoć dušu od tijela razdvojili, istrošili se i fizički i psihički tako da nema potrebe očekivati bilo šta osim rutinske pobjede Citya.
Ostade nam za kraj jedina nada United (ironije li), mada, i tu sam skeptik al eto.
Jebeni Leicester.
2. Man.Utd. se bori za cetvrto mjesto i svaki bod im treba "za hljeba" bukvalno. Sumnjam da su se spremni odreci CL naredne sezone eto samo da bi zagorcali zivot Redsima. Da Man.Utd. trenutno ima bodova kao npr. Tottenham, eh tada bih bio 100% siguran u pobjedu City-a u manchesterskom derbiju.
3. Da. Sjecam se tog kiksa po onoj bljuzgi. Ali ne postoji sezona bez kikseva... I gradjani bi na kraju isto tako mogli reci "jebeni Palace" ili "jebeni penal Mahreza na Anfieldu u 90.min."
Da zakljucim, nadam se makar iksu u sudaru dva Manchestera uz 12 bodova Redsa iz preostale 4 utakmice. Sve ostalo City uzima bez problema (99%) ali ako se obistini ova moja nada iz prethodne recenice, to vise nece biti ni vazno...
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#35688 Re: Liverpool FC
Taman ako city dobije sljedece dvije, mozemo se fokusirat na LP i umrijet protiv barse. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35689 Re: Liverpool FC
Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35690 Re: Liverpool FC
Ovo s Barsom bi moglo pomoći da se rasčiste dvije stvari:
- od čega je ovaj Liverpool, tj. koliko je to jaka ekipa
- da li Barsa može prebaciti u višu, obzirom da veći dio sezone igraju na nekom ler modu gdje kad zapne Messi prebaci u višu, pa ne bude problem
Dernek tipa ovog sa Cityjem i Tott bi bio poželjan, ali teško da će se tako nešto ponoviti.
- od čega je ovaj Liverpool, tj. koliko je to jaka ekipa
- da li Barsa može prebaciti u višu, obzirom da veći dio sezone igraju na nekom ler modu gdje kad zapne Messi prebaci u višu, pa ne bude problem
Dernek tipa ovog sa Cityjem i Tott bi bio poželjan, ali teško da će se tako nešto ponoviti.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35691 Re: Liverpool FC
Ja ocekujem utakmicu sa manje golova nego sto se objektivno ocekuje. Liverpool ima najbolju odbranu na svijetu a Valverde je defanzivni trener po svojoj prirodi i nije lud da se zalijece na Liverpool. Misljenja sam da Liverpool prolazi iz razloga sto su bolji i kompaktniji kao tim za razliku od Barce koja zavisi od genijalnosti Messia koji je itekako zaustavljiv.Tomahawk11 wrote:Ovo s Barsom bi moglo pomoći da se rasčiste dvije stvari:
- od čega je ovaj Liverpool, tj. koliko je to jaka ekipa
- da li Barsa može prebaciti u višu, obzirom da veći dio sezone igraju na nekom ler modu gdje kad zapne Messi prebaci u višu, pa ne bude problem
Dernek tipa ovog sa Cityjem i Tott bi bio poželjan, ali teško da će se tako nešto ponoviti.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11753
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#35692 Re: Liverpool FC
Još ste počeli i prijetit. 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#35693 Re: Liverpool FC
Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35694 Re: Liverpool FC
tuzlak1212 wrote:Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35695 Re: Liverpool FC
Svake godine napadaju titulu..ima ev 10ak godina. Pa tako i ove....tuzlak1212 wrote:Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35696 Re: Liverpool FC
@Tomahawk a ovo nije provociranje ?
Ali bit cemo gospoda i necemo kmecati i traziti ban za skafisnju.
Ali bit cemo gospoda i necemo kmecati i traziti ban za skafisnju.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#35697 Re: Liverpool FC
bome, ja mislim da ce liverpool ovo proci.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35698 Re: Liverpool FC
Pa vidi, to je neka čak i optimistična verzijazomri wrote:Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa.
Da se ne lažemo tipično Liverpoolski bi bilo da Spursi pobjede City u subotu i onda nas Warnock glat popiša u nedjelju...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35699 Re: Liverpool FC
Ahm... pa napadaju titulu svake godine... ne vidim sta je prob?Gerro wrote:@Tomahawk a ovo nije provociranje ?
Ali bit cemo gospoda i necemo kmecati i traziti ban za skafisnju.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35700 Re: Liverpool FC
Liverpool ne kiksa vise..previse su ozbiljni .AmiĐa_Idriz wrote:Pa vidi, to je neka čak i optimistična verzijazomri wrote:Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa.
Da se ne lažemo tipično Liverpoolski bi bilo da Spursi pobjede City u subotu i onda nas Warnock glat popiša u nedjelju...
A vidjet cemo kakav ce City biti nakon onoga sinoc.
