Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35676 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:pisnuo:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35677 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Henderson odličan, siguran, precizan, lucidan + dobar pregled igre. Još kad se Ox vrati i vrati formu... I eto, ako može, De Beeka... :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#35678 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Firmino 5 :izet:
Hendo 3
VVD 1
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35679 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mi smo bez Firmina drugačija ekipa, manje energije, presinga, ideja...
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#35680 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

Sinoc sam ponajvise zbog Liverpoola navijao za Man.City. Sad me strah da se ne raspucaju i ne poderu sve do kraja u EPL da spase ovu sezonu...

Prvi bi vec u subotu mogli stradati upravo Spursi u znak odmazde.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35681 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pobjedio bi City i ovako i onako u subotu, Spursi su sinoć dušu od tijela razdvojili, istrošili se i fizički i psihički tako da nema potrebe očekivati bilo šta osim rutinske pobjede Citya.

Ostade nam za kraj jedina nada United (ironije li :mrgreen: ), mada, i tu sam skeptik al eto.

Jebeni Leicester.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35682 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35683 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
Nemoj da biram svega ti :mrgreen:

Mada ja sam uvijek za to da najbolji u svojoj državi treba biti najbolji i u Europi, da prostiš ti i Zidane :mrgreen: al mi je to nekako tako prirodnije :zoka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35684 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:
Tomahawk11 wrote:AmiĐa, LP ili EPL?
Mislim, kad se došlo pred kraj.
Ili sačekati do iza Uniteda.
Nemoj da biram svega ti :mrgreen:

Mada ja sam uvijek za to da najbolji u svojoj državi treba biti najbolji i u Europi, da prostiš ti i Zidane :mrgreen: al mi je to nekako tako prirodnije :zoka:
Pa ono, kontam da će ubrzo situacija biti puno jasnija.
City se već kutarisao LP, vidjećemo kako će prebroditi ovaj šok.

Davno su prošla vremena kupa šampiona, ovo je remastered verzija :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35685 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma sačekati United, ako uzmu 6 bodova, jebi ga.

Ali valja i nama u Wales, užasno teška utakmica nas čeka.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35686 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool have already earned more than €23m for their group stage performance – €15.25m for qualifying, and €8.1m for their three wins.

This works out at approximately €43million earned in starting fees and fixed amount prize money alone thus far.

Liverpool are now guaranteed a further €12million just for contesting the semi final against Barcelona.
Taman za jedan fin transfer :izet:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#35687 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

AmiĐa_Idriz wrote:Pobjedio bi City i ovako i onako u subotu, Spursi su sinoć dušu od tijela razdvojili, istrošili se i fizički i psihički tako da nema potrebe očekivati bilo šta osim rutinske pobjede Citya.

Ostade nam za kraj jedina nada United (ironije li :mrgreen: ), mada, i tu sam skeptik al eto.

Jebeni Leicester.
1. Da je City sinoc prosao (sto je realno i zasluzio), tada bih ocekivao upravo nesto suprotno u subotu, tj. da Spursi malo zapnu da poprave dojam i vrate im (za sta su u globalu sposobni) za ispadanje koje se, eto ipak nije desilo... ovako ce doci na noge City-u "bez gaca", u slavljenickom raspolozenju.

2. Man.Utd. se bori za cetvrto mjesto i svaki bod im treba "za hljeba" bukvalno. Sumnjam da su se spremni odreci CL naredne sezone eto samo da bi zagorcali zivot Redsima. Da Man.Utd. trenutno ima bodova kao npr. Tottenham, eh tada bih bio 100% siguran u pobjedu City-a u manchesterskom derbiju.

3. Da. Sjecam se tog kiksa po onoj bljuzgi. Ali ne postoji sezona bez kikseva... I gradjani bi na kraju isto tako mogli reci "jebeni Palace" ili "jebeni penal Mahreza na Anfieldu u 90.min."

Da zakljucim, nadam se makar iksu u sudaru dva Manchestera uz 12 bodova Redsa iz preostale 4 utakmice. Sve ostalo City uzima bez problema (99%) ali ako se obistini ova moja nada iz prethodne recenice, to vise nece biti ni vazno...
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35688 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Taman ako city dobije sljedece dvije, mozemo se fokusirat na LP i umrijet protiv barse. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#35689 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa. :(
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35690 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Ovo s Barsom bi moglo pomoći da se rasčiste dvije stvari:

- od čega je ovaj Liverpool, tj. koliko je to jaka ekipa
- da li Barsa može prebaciti u višu, obzirom da veći dio sezone igraju na nekom ler modu gdje kad zapne Messi prebaci u višu, pa ne bude problem

Dernek tipa ovog sa Cityjem i Tott bi bio poželjan, ali teško da će se tako nešto ponoviti.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35691 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Tomahawk11 wrote:Ovo s Barsom bi moglo pomoći da se rasčiste dvije stvari:

- od čega je ovaj Liverpool, tj. koliko je to jaka ekipa
- da li Barsa može prebaciti u višu, obzirom da veći dio sezone igraju na nekom ler modu gdje kad zapne Messi prebaci u višu, pa ne bude problem

Dernek tipa ovog sa Cityjem i Tott bi bio poželjan, ali teško da će se tako nešto ponoviti.
Ja ocekujem utakmicu sa manje golova nego sto se objektivno ocekuje. Liverpool ima najbolju odbranu na svijetu a Valverde je defanzivni trener po svojoj prirodi i nije lud da se zalijece na Liverpool. Misljenja sam da Liverpool prolazi iz razloga sto su bolji i kompaktniji kao tim za razliku od Barce koja zavisi od genijalnosti Messia koji je itekako zaustavljiv.
Crvena Tifoza
Posts: 11753
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#35692 Re: Liverpool FC

Post by Crvena Tifoza »

Još ste počeli i prijetit. :D
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#35693 Re: Liverpool FC

Post by tuzlak1212 »

Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35694 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

tuzlak1212 wrote:Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal :D
:lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#35695 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

tuzlak1212 wrote:Dobar je Liverpool, steta za njih mogla je ta ekipa puno i daleko. Ako Liverpool prvi da gol ja mislim da ce proci dalje
Nekad sticem dojam da su Messi i Ronaldo unistili fudbal :D
Svake godine napadaju titulu..ima ev 10ak godina. Pa tako i ove.... :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35696 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

@Tomahawk a ovo nije provociranje ?

Ali bit cemo gospoda i necemo kmecati i traziti ban za skafisnju.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#35697 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

bome, ja mislim da ce liverpool ovo proci.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35698 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa. :(
Pa vidi, to je neka čak i optimistična verzija :mrgreen:

Da se ne lažemo tipično Liverpoolski bi bilo da Spursi pobjede City u subotu i onda nas Warnock glat popiša u nedjelju... :run:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#35699 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote:@Tomahawk a ovo nije provociranje ?

Ali bit cemo gospoda i necemo kmecati i traziti ban za skafisnju.
Ahm... pa napadaju titulu svake godine... ne vidim sta je prob?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#35700 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Ne bi me začudilo da oni dobiju obje a mi kiksamo protiv Cardiffa. :(
Pa vidi, to je neka čak i optimistična verzija :mrgreen:

Da se ne lažemo tipično Liverpoolski bi bilo da Spursi pobjede City u subotu i onda nas Warnock glat popiša u nedjelju... :run:
Liverpool ne kiksa vise..previse su ozbiljni .
A vidjet cemo kakav ce City biti nakon onoga sinoc.
Post Reply