SDP

User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35651 Re: SDP

Post by Liberalism »

It_is_a_Leclerc wrote:
U ime KO SDP, kandidata sa izbornih lista SDP Unsko- sanskog kantona te u svoje licno ime dr. Hamdija Lipovača, nosilac liste za državni parlament upućuje čestike povodom 5. oktobra.

„ Dragi prosvjetari, čestitamo vam Dan nastavnika. Samo ujedinjeni podizat ćemo standarde u obrazovanju jer obrazovani Krajišnici garant su naše budućnosti. Hvala vam na predanom radu u obrazovanju budućih generacija“, poručio je dr. Lipovača u ime SDP USK-a.

PRESS SLUŽBA KO SDP BiH USK
1.10. se navršilo puna tri mjeseca kako nijedan prosvjetni radnik na kantonu nije dobio ni pišljive marke jer nema para u budžetu.
Koliko je poznato narod u Bihacu je smjenio Lipovacu ali na zalost 7 mjeseci nikad nikog nisu imenovali za zamjenu. Jer lako je zapaliti, to moze svaki idiot, a napraviti tesko. I sad kukate sto plata nemate. A i to za 3 mjeseca nije tacno, jer su ti fiktivni nastavnici vec putem suda naplatili milione, a plus su na sebe preveli i djecije ucionice (jos za vrijeme kad je SDP bila opozicija).

A usput, kakvo je to obrazovanje kad djecu uce da zemlja nije okrugla...
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#35652 Re: SDP

Post by iPod »

Liberalism wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
U ime KO SDP, kandidata sa izbornih lista SDP Unsko- sanskog kantona te u svoje licno ime dr. Hamdija Lipovača, nosilac liste za državni parlament upućuje čestike povodom 5. oktobra.

„ Dragi prosvjetari, čestitamo vam Dan nastavnika. Samo ujedinjeni podizat ćemo standarde u obrazovanju jer obrazovani Krajišnici garant su naše budućnosti. Hvala vam na predanom radu u obrazovanju budućih generacija“, poručio je dr. Lipovača u ime SDP USK-a.

PRESS SLUŽBA KO SDP BiH USK
1.10. se navršilo puna tri mjeseca kako nijedan prosvjetni radnik na kantonu nije dobio ni pišljive marke jer nema para u budžetu.
Koliko je poznato narod u Bihacu je smjenio Lipovacu ali na zalost 7 mjeseci nikad nikog nisu imenovali za zamjenu. Jer lako je zapaliti, to moze svaki idiot, a napraviti tesko. I sad kukate sto plata nemate. A i to za 3 mjeseca nije tacno, jer su ti fiktivni nastavnici vec putem suda naplatili milione, a plus su na sebe preveli i djecije ucionice (jos za vrijeme kad je SDP bila opozicija).

A usput, kakvo je to obrazovanje kad djecu uce da zemlja nije okrugla...
Predpostavljam da nam Damir Masic, federalni ministar obrazovanja moze odgovoriti na to pitanje, je li ili nije zemlja okrugla :)
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#35653 Re: SDP

Post by cyprus »

Zemlja nije okrugla, Zemlja je geoid...

:pliska:
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35654 Re: SDP

Post by Liberalism »

cyprus wrote:Zemlja nije okrugla, Zemlja je geoid...

:pliska:
Palac gore za Bosansku kosmologiju. Kazu da u Bosni najvise (%) u svijetu zivi ljudi koji ne znaju oblik planets na kojoj zivimo. Neki misle da je ravna ploca, neki drugi da ima neki cudan oblik a 95% stanovnika ne zna jasno opisati oblik planete zemlje. Taman kolko u Bosni zivi bosnjaka, srba i hrvata.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#35655 Re: SDP

Post by Android Knego »

Liberalism wrote:
VjecitiStudent wrote:
Liberalism wrote:Covjek cini sezdu i tebi odmah asocijacija na bandu. Hehehe gdje si komunisto. Da nije smjesno bilo bi zalosno.
Možeš li nam iz prve ruke objasniti, šta se to desilo SDP-u, pa vjera više nije privatna stvar pojedinaca, nego nešto što je javno, i ne samo javno, već treba ofirno izreklamirati do zadnjeg ćoška planete?
Koliko ovde se radi o Lipovaci a ne SDP-u. Ako njemu nije ofirno tako se prikazivati, zasto bi to tebi bilo. Nije ti brat.
pusti suplju pricu.
jaran mi sjedio sa SDP-ovim predsjednikom Skupstine jednog kantona koji mu se zalio da svoj predizborni govor mora poslati Lagumdziji na provjeru, a da Lipovaca ovo moze sam, kao pojedinac "koji se otrgnuo kontroli". tako djetinjasto to moze samo Lagumdzija i njegovi poltroni pravdati...

uvijek mi se povracalo na SDA, cijeli zivot glasam za SDP, ali ovo sto su uradili u zadnje 4 godine, a pogotovo za zadnjih mjesec dana je DNO DNA!
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#35656 Re: SDP

Post by hrastov žižak »

iPod wrote: Predpostavljam da nam Damir Masic, federalni ministar obrazovanja moze odgovoriti na to pitanje, je li ili nije zemlja okrugla :)
http://www.skolegijum.ba/tekst/index/489
objašnjeno
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#35657 Re: SDP

Post by vrbas1979 »

je li ono bez billboarda?

Image

Image
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35658 Re: SDP

Post by Liberalism »

Cijeli svijet se bori protiv krize. EU planira 1000 milijardi upumpati para kako bi se izborili sa recesijom, al samo u Bosni se bilo kakvo djelovanje vlade smatra herezom i kritikuje svaki potez. Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju. Toliko o relevantnosti vaseg misljenja. Civilizacijsko smece.

Uglavnom sta reci o ljudima koji i pored jasnih fotografija planete zemlje jos uvijek vjeruju da zemlja nije okrugla. Jednostavno nekim ljudima su oci zatvorene i usi zapusene da nista drugo osim svojih vlastitih predstava o drustvu ne prihvatate. u toj vasoj predstavi svi su losi osim vas i onih koji su veca sirotinja od vas.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35659 Re: SDP

Post by Liberalism »

hrastov žižak wrote:
iPod wrote: Predpostavljam da nam Damir Masic, federalni ministar obrazovanja moze odgovoriti na to pitanje, je li ili nije zemlja okrugla :)
http://www.skolegijum.ba/tekst/index/489
objašnjeno
Hvala sto pokazujes kako superiorni bosanci djeluju kad se uhvate na djelu da su citav zivot vjerovali u pogresno. Umjesto da kazeh hvala sto vise nisam glup, reaguju klasicno barbarski - .ebati mater ministru obrazovanja, kako bi se sakrila vlastita glupost i neznanje.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#35660 Re: SDP

Post by hrastov žižak »

Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju.
Prosto nas zasljepljuje crveno svjetlo galamdžijine dalekovide vizije. Mora da vođa ima neko tajno znanje o našoj stvarnosti koje mi nemamo.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35661 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Za sedam dana u ovo vrijeme, zbogom žohari :evil:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35662 Re: SDP

Post by JThomas »

upravo ono što vlada (ni)je uradila je bitno, a sedžda je samo šlag na tortu. ma nije ni šlag, nego višnja na šlag...
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#35663 Re: SDP

Post by bambina78 »

Liberalism wrote:Cijeli svijet se bori protiv krize. EU planira 1000 milijardi upumpati para kako bi se izborili sa recesijom, al samo u Bosni se bilo kakvo djelovanje vlade smatra herezom i kritikuje svaki potez. Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju. Toliko o relevantnosti vaseg misljenja. Civilizacijsko smece.

Uglavnom sta reci o ljudima koji i pored jasnih fotografija planete zemlje jos uvijek vjeruju da zemlja nije okrugla. Jednostavno nekim ljudima su oci zatvorene i usi zapusene da nista drugo osim svojih vlastitih predstava o drustvu ne prihvatate. u toj vasoj predstavi svi su losi osim vas i onih koji su veca sirotinja od vas.
Ovo je najvjerniji prikaz nervoze iz crvenog izbornog staba :bih:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35664 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Liberalism wrote:Cijeli svijet se bori protiv krize. EU planira 1000 milijardi upumpati para kako bi se izborili sa recesijom, al samo u Bosni se bilo kakvo djelovanje vlade smatra herezom i kritikuje svaki potez. Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju. Toliko o relevantnosti vaseg misljenja. Civilizacijsko smece.

Uglavnom sta reci o ljudima koji i pored jasnih fotografija planete zemlje jos uvijek vjeruju da zemlja nije okrugla. Jednostavno nekim ljudima su oci zatvorene i usi zapusene da nista drugo osim svojih vlastitih predstava o drustvu ne prihvatate. u toj vasoj predstavi svi su losi osim vas i onih koji su veca sirotinja od vas.
Držali smo mi oči širom otvorene, svo vrijeme
Muž Lidije Korać u Nadzornom odboru Elektroprivrede,
brat Nermina Nikšića u Autocestama,
badžo Grabovice u odjelu EP za tendere,
Igor Kamočaj, bez dana radnog iskustva direktor Kantonalnog zavoda za zapošljavanje,
supruga Katarina Kamočaji, zaposlena u Odjelu za odnose s javnošću Pošta BiH,
Andrea Selimović, supruga Jasenka Selimovića, šefa Kluba SDP-ovih poslanika u Parlamentu FBiH, savjetnica u kabinetu generalnog direktora (opet) javnog preduzeća Elektroprivreda BiH.
Kenan Rešo, bez dana radnog iskustva direktor Federalnog zavoda za zapošljavanje,
...
Helez cijelu familiju, sestra L. Korać, kuma Lokmić-Misirača, žene FTV Šabića, Jukića, par reporterki, sve dok je još ljubav bila aktuelna, ko će svega sjetiti ..
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35665 Re: SDP

Post by Liberalism »

bambina78 wrote:
Liberalism wrote:Cijeli svijet se bori protiv krize. EU planira 1000 milijardi upumpati para kako bi se izborili sa recesijom, al samo u Bosni se bilo kakvo djelovanje vlade smatra herezom i kritikuje svaki potez. Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju. Toliko o relevantnosti vaseg misljenja. Civilizacijsko smece.

Uglavnom sta reci o ljudima koji i pored jasnih fotografija planete zemlje jos uvijek vjeruju da zemlja nije okrugla. Jednostavno nekim ljudima su oci zatvorene i usi zapusene da nista drugo osim svojih vlastitih predstava o drustvu ne prihvatate. u toj vasoj predstavi svi su losi osim vas i onih koji su veca sirotinja od vas.
Ovo je najvjerniji prikaz nervoze iz crvenog izbornog staba :bih:
Ili tvoje poremecene percepcije.... Svuda vidis crvene. Sanjas li i ti da koljes crvene kmere ko... znas vec ko sigurno
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#35666 Re: SDP

Post by bambina78 »

Liberalism wrote:Svuda vidis crvene.
:mrgreen:

Muž Lidije Korać u Nadzornom odboru Elektroprivrede,
brat Nermina Nikšića u Autocestama,
badžo Grabovice u odjelu EP za tendere,
Igor Kamočaj, bez dana radnog iskustva direktor Kantonalnog zavoda za zapošljavanje,
supruga Katarina Kamočaji, zaposlena u Odjelu za odnose s javnošću Pošta BiH,
Andrea Selimović, supruga Jasenka Selimovića, šefa Kluba SDP-ovih poslanika u Parlamentu FBiH, savjetnica u kabinetu generalnog direktora (opet) javnog preduzeća Elektroprivreda BiH.
Kenan Rešo, bez dana radnog iskustva direktor Federalnog zavoda za zapošljavanje,
...
Jeste li zaposlili nekoga svoga u državnim ili javnim preduzećima, budžetskim ili vanbudžetskim fondovima?

Predsjednik KO SDP ZDK Mirsad Mešić


Da, zaposlio sam kćerku u Elektroprivredi Bosne i Hercegovine. Zaposlio sam je u trećoj godini mandata, to sam pitanje iznio svojim kolegama i pitao da li je to nešto zbog čega ja nisam moralan da obavljam svoju dužnost. Niko s tim nije imao nikakvog problema. Jesam, ali samo svoju kćerku, i to nakon što sam posredovao za zapošljavanje velikog broja djece širom ZDK, što svojim poslovnim vezama, što moleći razne funkcionere da uvaže moje prijedloge kod nekih primanja.
Image
Last edited by bambina78 on 05/10/2014 23:10, edited 1 time in total.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35667 Re: SDP

Post by Liberalism »

VjecitiStudent wrote:
Liberalism wrote:Cijeli svijet se bori protiv krize. EU planira 1000 milijardi upumpati para kako bi se izborili sa recesijom, al samo u Bosni se bilo kakvo djelovanje vlade smatra herezom i kritikuje svaki potez. Eto tebi koji si citav zivot glasao za SDP sve sto je vlada uradila za vas nije bitno, vec se vodite time uci li neko fatihu stvarno ili samo podigne ruke. Na zalost, vi gledate stvari na tako bolestan nacin, slican onom kako su krscani gledali na grcke filozofe koji su znali da je zemlja okrugla. Vjerujem da bi vi volili Lagumdziju isto odrati do kosti ko rani krscani Hipatiju. Toliko o relevantnosti vaseg misljenja. Civilizacijsko smece.

Uglavnom sta reci o ljudima koji i pored jasnih fotografija planete zemlje jos uvijek vjeruju da zemlja nije okrugla. Jednostavno nekim ljudima su oci zatvorene i usi zapusene da nista drugo osim svojih vlastitih predstava o drustvu ne prihvatate. u toj vasoj predstavi svi su losi osim vas i onih koji su veca sirotinja od vas.
Držali smo mi oči širom otvorene, svo vrijeme
Muž Lidije Korać u Nadzornom odboru Elektroprivrede,
brat Nermina Nikšića u Autocestama,
badžo Grabovice u odjelu EP za tendere,
Igor Kamočaj, bez dana radnog iskustva direktor Kantonalnog zavoda za zapošljavanje,
supruga Katarina Kamočaji, zaposlena u Odjelu za odnose s javnošću Pošta BiH,
Andrea Selimović, supruga Jasenka Selimovića, šefa Kluba SDP-ovih poslanika u Parlamentu FBiH, savjetnica u kabinetu generalnog direktora (opet) javnog preduzeća Elektroprivreda BiH.
Kenan Rešo, bez dana radnog iskustva direktor Federalnog zavoda za zapošljavanje,
...
Helez cijelu familiju, sestra L. Korać, kuma Lokmić-Misirača, žene FTV Šabića, Jukića, par reporterki, sve dok je još ljubav bila aktuelna, ko će svega sjetiti ..
Sta mislis jesu li tvoji roditelji tako bili pazljivi kad su birali Aliju... Doduse covjek je imao 5 godina radnog staza u zatvoru. Al bas vas to briga, vi bi mrzili gore pobrojane da su neznam ti sta uradili jer vas mozak ne moze podnijeti da je Igor Kamocaj direktor a vi na birou mozes misliti.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#35668 Re: SDP

Post by hrastov žižak »

Liberalism wrote: Al bas vas to briga, vi bi mrzili gore pobrojane da su neznam ti sta uradili jer vas mozak ne moze podnijeti da je Igor Kamocaj direktor a vi na birou mozes misliti.
ljevičarski pristup, nema govora
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#35669 Re: SDP

Post by Liberalism »

hrastov žižak wrote:
Liberalism wrote: Al bas vas to briga, vi bi mrzili gore pobrojane da su neznam ti sta uradili jer vas mozak ne moze podnijeti da je Igor Kamocaj direktor a vi na birou mozes misliti.
ljevičarski pristup, nema govora
Nije ljevicarski vec cinicni.

Zalosno je da ste vi 4 godine proveli gledajuci gdje ce koji SDP kadar koga zaposliti. I uspjeli ste pobrojati 10 radnih mjesta za 4 godine i toliko vam je to krivo da bi prije halalili Karadzicu nego Lagumdziju zar ne?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#35670 Re: SDP

Post by hrastov žižak »

Liberalism wrote:
hrastov žižak wrote:
Liberalism wrote: Al bas vas to briga, vi bi mrzili gore pobrojane da su neznam ti sta uradili jer vas mozak ne moze podnijeti da je Igor Kamocaj direktor a vi na birou mozes misliti.
ljevičarski pristup, nema govora
Nije ljevicarski vec cinicni.

Zalosno je da ste vi 4 godine proveli gledajuci gdje ce koji SDP kadar koga zaposliti. I uspjeli ste pobrojati 10 radnih mjesta za 4 godine i toliko vam je to krivo da bi prije halalili Karadzicu nego Lagumdziju zar ne?
dakle cinizam i paranoja popraćena prviđanjem neke grupe koja prijeti ugledu vođe
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#35671 Re: SDP

Post by bambina78 »

Ne smijemo zaboraviti ni masovno zaposljavanje na aerodormu Sarajevo, sve po zaslugama:
Otkako je u novembru prošle godine Vlada Federacije BiH, predvođena premijerom Nerminom Nikšićem a instruirana predsjednikom SDP-a Zlatkom Lagumdžijom, imenovala Ivicu Veličana na mjesto direktora Međunarodnog aerodroma Sarajevo, ovaj nekadašnji čelnik sarajevskog predstavništva Croatia Airlinesa uposlio je trideset novih radnika iako za njihov angažman u zračnoj luci nije bilo prevelike potrebe.
Između ostalih, u pravnu službu je uposlio i svog zeta kojem je, kako se „na kafi“ zabavljaju radnici Aerodroma, prvi poslovni uspjeh bilo brisanje dosjea uposlenika Aerodroma što je napravio greškom, zahvaljujući skromnom znanju upotrebe računara. No, to nije jedini svijetli primjer nakon prvih 100 dana Veličanovog direktorovanja. Radnici Aerodroma ogorčeni su ponašanjem njegovog sina Darjana, kojem je Veličan po dolasku na ovu dužnost, iako Darjan nema fakultetsku izobrazbu, osigurao radno mjesto iz snova i plaću u rangu šefa sektora. Veličan mlađi, inače nekada veoma aktivni pripadnik nacionalističke nevladine organizacije Croatia Libertas iz Mostara, koja otvoreno zagovara podjelu Bosne i Hercegovine, nerijetko zna i ne doći na posao uz obrazloženje kako mu se uglavnom ne da?!
Prilikom njegovog imenovanja nije ispoštovana ni formalna procedura koja se odnosi na red davanja suglasnosti na njegovo imenovanje između Nadzornog odbora sarajevskog Aerodroma i Vlade Federacije.
No sve to nije pokolebalo platformaše da instaliraju Veličana na mjesto direktora. Da bi „uhljebila“ stranačkog miljenika, Skupština ovog javnog poduzeća je ekspresno izmijenila Statut firme. To su učinili da bi Veličan, koji ima trogodišnji studij po Bolonji a koji nije u rangu visoke stručne spreme, mogao postati generalni direktor, što je u suprotnosti sa Statutom ove kompanije. Ova je odredba Statuta hitro izmijenjena tako da VSS nije više bila prepreka za Veličanovo imenovanje. .
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#35672 Re: SDP

Post by iPod »

hrastov žižak wrote:
iPod wrote: Predpostavljam da nam Damir Masic, federalni ministar obrazovanja moze odgovoriti na to pitanje, je li ili nije zemlja okrugla :)
http://www.skolegijum.ba/tekst/index/489
objašnjeno
Svaka čast, to je to.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35673 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Nekad je ovaj forum vrvio SDP-ovcima sa kojima se moglo tako kvalitetno i argumentirano zakrviti... :D

Fakat, sjećam se diskusija sa dosta sadašnje anti-SDP raje koji su znali tako žarko ali i argumentovano braniti SDP da se čovjek počesto morao zamisliti i preispitati vlastite stavove.

Kad vidiš ko danas zastupa SDP ovdje i na koji način to radi tačno postaneš svjestan razmjera tog brodoloma.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#35674 Re: SDP

Post by weredsf »

Ridjobrki wrote:Nekad je ovaj forum vrvio SDP-ovcima sa kojima se moglo tako kvalitetno i argumentirano zakrviti... :D

Fakat, sjećam se diskusija sa dosta sadašnje anti-SDP raje koji su znali tako žarko ali i argumentovano braniti SDP da se čovjek počesto morao zamisliti i preispitati vlastite stavove.

Kad vidiš ko danas zastupa SDP ovdje i na koji način to radi tačno postaneš svjestan razmjera tog brodoloma.

Sve je to sada u DF-u, tjese se time
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#35675 Re: SDP

Post by bambina78 »

A postivanje zakona i procedura im je isto tako glupost koje se trebaju drzati samo budale: :thumbup:

Jasenko Selimović
„Konkursi po procedurama traju dosta dugo. Dok se sve ispoštuje, dok se raspišu itd. proće više od dva mjeseca i zato mi danas idemo na izbor privremenih članova.“
Post Reply