Ni uz čega, živio VAR
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35626 Re: Liverpool FC
Očekivan početak bruda 
Ni uz čega, živio VAR

Ni uz čega, živio VAR
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35627 Re: Liverpool FC
Ma nije ocekivano da ne mozes 30 sekundi zadrzat loptu i da im toliko prilika dozvoljavas, nisu Barca jebo te.AmiĐa_Idriz wrote:Očekivan početak bruda
Ni uz čega, živio VAR![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35628 Re: Liverpool FC
Ma nisu al ih rutiniramo sa 30%, čuva se snaga. Vjeruj mi da nam treba natrpali bi mi njih 
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#35629 Re: Liverpool FC
Ne lici ovo na rutinu nimalo. Sreca pa ih gol ohladi
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35630 Re: Liverpool FC
Pokaz'o je Tottas da se mogu pobiti s ovim naftasima. Eh sad bez Sissoka bice to znatno teze za vikend. Kakve su kurate srece ove kokosi.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35631 Re: Liverpool FC
Rutinski. Privesti kraju u drugom.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35632 Re: Liverpool FC
Nije dobro Liverpool odigrao. Milner ne može više pokrivati. I vidi se sad koliko je Firmino važan igrač.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#35633 Re: Liverpool FC
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/tr ... e/8751527/
Zamisli plate 7-8 od ovog skarta ulozis u 3-4 kvalitetna igrača...Grujić, Origi i Matip mogu dati ruke.
Zamisli plate 7-8 od ovog skarta ulozis u 3-4 kvalitetna igrača...Grujić, Origi i Matip mogu dati ruke.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35634 Re: Liverpool FC
Matipa i Origija sumnjam da će puštati, ovo ostalo se već i znalo sa upitnikom iznad Grujića.
Chirivella, omg, pa on je još kod nas
Chirivella, omg, pa on je još kod nas
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35635 Re: Liverpool FC
Ne kontam sto bi ove sa posudbe nabijao nogom, a koji su tamo dobro odigrali. Valjda im se sansa treba dati.
Mada je oovo klasicno englesko lupanje, pa ako se ubode...
Mada je oovo klasicno englesko lupanje, pa ako se ubode...
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35636 Re: Liverpool FC
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35637 Re: Liverpool FC
Drugo poluvrijeme sjajno igraju. Muha više ne fula zicere.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35638 Re: Liverpool FC
Ma perfektna utakmica, sad Kloppo ne seri i daj Xherdana.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35639 Re: Liverpool FC
bebi ga alissone....
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#35640 Re: Liverpool FC
Joj Mane, jebes me na fantasyu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35641 Re: Liverpool FC
Porto - Liverpool 1:4
Mane
Salah
Firmino
Van Dijk
Mane
Salah
Firmino
Van Dijk
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35642 Re: Liverpool FC
Mane 5 (vazda đe treba )
Firmino 3 (bez njega nema razigravanja )
Salah 1 (oprosti VD )
A sada Cardif .
Firmino 3 (bez njega nema razigravanja )
Salah 1 (oprosti VD )
A sada Cardif .
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35643 Re: Liverpool FC
Dijk 5b
Mane 3b
Salah 1b
Firmino i Alisson HM.
Mane 3b
Salah 1b
Firmino i Alisson HM.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35644 Re: Liverpool FC
Idealno da nije moglo idealnije, City se istrosio fizicki i psihicki, ovi ih ubili u pojam a igraju sad opet, nadam se da Pochetino nece odmarati igrace jer nema razloga za to treba i tamo ganjati LP.. Moraju im cvaknuti bod bar i to je to
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#35645 Re: Liverpool FC
sta cemo sad, jadni mi ne bili? 
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#35646 Re: Liverpool FC
Dobro je da me varao filing za osjecaj.
Bice bas nako fino polufinale.
Bice bas nako fino polufinale.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35647 Re: Liverpool FC
Evo ih.....Car je go...Još par kola.

- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35649 Re: Liverpool FC
Polako, ima do tadomar little wrote:sta cemo sad, jadni mi ne bili?
Mi ti se oprezno držimo samo sljedeće utakmice
