Ja sam ovo objasnio meščini poodavno baš na ovoj temi: sa SDA je "what you see is what you get", oni se ne trebaju ni sa kim porediti jer unaprijed idemo sa presumpcijom da im sve pod kapu može stati.The BEN10 wrote:Logika - ekspert level.It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..
Šta ćemo sad ?
Tragedija SDP-a i jeste u tome što se uopće porede sa SDA i što u SDA nalaze opravdanja za svoja djela.
A Hamdija je ozbiljno zagrdio. Znam lika dugo i ovo je mila majka kakve taj ima ispade in private.




