SDP

User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35601 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

The BEN10 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..
Šta ćemo sad ?
Logika - ekspert level.
Ja sam ovo objasnio meščini poodavno baš na ovoj temi: sa SDA je "what you see is what you get", oni se ne trebaju ni sa kim porediti jer unaprijed idemo sa presumpcijom da im sve pod kapu može stati.

Tragedija SDP-a i jeste u tome što se uopće porede sa SDA i što u SDA nalaze opravdanja za svoja djela.

A Hamdija je ozbiljno zagrdio. Znam lika dugo i ovo je mila majka kakve taj ima ispade in private.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#35602 Re: SDP

Post by drug_profi »

Evo klikam po klixu i ispadose mi ove dvije reklame zajedno na kraju teksta. Ko biva to je isto.
Po sloganima covjek bi pomislio da se ujedinjuju.

Image
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35603 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Već su ujedinjeni
pa vlast je sdp-sda već 3 godine
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35604 Re: SDP

Post by pici »

drugi profil wrote:Evo klikam po klixu i ispadose mi ove dvije reklame zajedno na kraju teksta. Ko biva to je isto.
Po sloganima covjek bi pomislio da se ujedinjuju.

Image
Image

:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#35605 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Hamdija je definitivno psihički obolio... svaku glupost koju Zlaja uradi on multiplicira :D

Kažu da je zajednička himna SDA i SDP: Lopov lopova uvijek osjeti... :mrgreen:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35606 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

ultima_palabra wrote:Hamdija je definitivno psihički obolio... svaku glupost koju Zlaja uradi on multiplicira :D

Kažu da je zajednička himna SDA i SDP: Lopov lopova uvijek osjeti... :mrgreen:
Ja odavno pišem ovdje o Hamdiji i njegovim failovima i toga je toliko da ja često napišem post i ne kliknem na 'submit' da ne ispadne da sam ja nešto opsjednut s njim. Fućkalo bi se meni za Hamdom da taj čovjek nije gospodar života u USK i da moja općina nije ostala bez marke iz Kantona otkako smo pokvarili planove koje je imao sa Erminom Hajderom u Bosanskom Petrovcu.

Listam njihov predizborni buklet od 104 stranice i u njemu ima samo da je u Bosanskom Petrovcu podržan jedan projekt u 2012 u vrijednosti od 50,000 KM. Od tad - ništa. Nekidan podijeljena sredstva od GSM licence - najsiromašnijoj općini opet ništa!!!

Pa nabijem i tebe i tvoju socijaldemokratiju, ima da u ovih sedam dana progovorim o svemu što znam.


Pogledajte ovo:

http://vkladusa.com/video-hamdija-lipov ... ropenisom/
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#35607 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Jedina pravda je što ovaj bolid nakon ove godine više neće moći biti ni predsjednik mjesne zajednice.

Sjećam se bihaćkih izbora kada je dobivao po 75% glasova i kontam kakav kapacitet moraš biti da prokockaš takav politički kapital... to im je izgleda zajedničko u partiji.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35608 Re: SDP

Post by JThomas »

šta je uopšte ovo pred njim?

može l' biti da ovo nije satira ili podmetanje konkurencije? :|
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35609 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ako govoriteoi Hamdiji Lipovači
Bit će on opet poslanik u predstavničkom domu parlamenta BH.
Jer
usk
dnz 1
sda 1
i vjerovatno sdp prolaze direktno.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#35610 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

JThomas wrote:šta je uopšte ovo pred njim?

može l' biti da ovo nije satira ili podmetanje konkurencije? :|
Korpica za tespihe.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35611 Re: SDP

Post by JThomas »

nevjerovatno.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35612 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ko će proć mjesto Sdp-a iz usk-k10 u BH parlament,uz dnz i sda
sbb-raspada se,sbih tu nedovoljno jaka,df novi bez infrastrukture,a-sda možda,snsd i hdz ipak imaju malo biračko tijelo u tom kraju...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35613 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Opet Hamdija

Image
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#35614 Re: SDP

Post by dustaban »

JThomas wrote:nevjerovatno.
Svako malo se vracam na onu sliku i... stvarno ni ja ne mogu da vjerujem!
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#35615 Re: SDP

Post by dragan a »

Radnici preduzeća “Hidrogradnja” blokirali su ulicu Bačići, jutros oko 9:45 sati u blizini shopping centra Wisa u sarajevskom naselju Stup.

Razlog blokiranja ceste je to što Vlada FBIH nije ispoštovala već postignuti dogovor. Kako nezvanično saznajemo, okupilo se blizu 400 radnika.

Kako je izjavio Kenan Mahmutović, član Štrajkačkog odbora radnika Hidrogradnje ovu blokadu su radnici još jučer najavili, pa je saobraćaj u ovoj ulici jutros preusmjeren.

Radnici Hidrogradnje ponovo stupili u štrajk jer, kako tvrde, vlada nije ispunila ranija obećanja. ... Subota, 6. septembar 2014. godine.

O platama radnika Hidrogradnje da ne govorimo (mizerne,nisu na vrijeme,Direktorima ništa nefali dok radnici gladuju-naravno direktori su podobni kadrovi stranaka na vlasti........)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#35616 Re: SDP

Post by It_is_a_Leclerc »

Hamdija dominator u Velikoj Kladuši - "SDP vrši brazilsku depilaciju bručki i stidne uši Elvire Abdić".

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#35617 Re: SDP

Post by muzicar_iz_parka »

Na šta liči porodično okupljanje obitelji Požderac?

Kakve pjesme se pjevaju pošto ima famelije sa ove i one strane?

Hamdija sa fesom a rođak mu sa šajkačom?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#35618 Re: SDP

Post by strong69 »

It_is_a_Leclerc wrote:Hamdija dominator u Velikoj Kladuši - "SDP vrši brazilsku depilaciju bručki i stidne uši Elvire Abdić".

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater
"Recite joj da je stidna dlaka". Sta li ovaj SDP misli sa Lipovacom i Hadziomerovicem... Monthy Pyton.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#35619 Re: SDP

Post by wolf07 »

Bez obzira na to kako ce neko komentarisati moj stav, ja ipak mislim da Lipovaca ne grijesi kad govori ovako kako govori o Abdicevoj kcerki. Krajnje je vrijeme da se s nekim likovima koji su obicne krvopije i paraziti skinu rukavice pa da se onda udje u ring. Ne vidim cemu sluzi neka uljudnost i lafo politicka korektnost prema nekome ko de facto jeste izdajnik i jos povrh svega - istrajava u tome. Druga je stvar koliko je sam on i stranka kojoj pripada pozitivni dio price, ali neka se i to kaze ako ima argumenata, a koliko vidim @ridjobrki je najupuceniji na tu temu kad je Lipovaca i USK u pitanju.

S druge strane, njegova sedzda je najocitiji primjer kako se zloupotrebljava vjera u politicke svrhe. Ja sam vjernik, ali nikad niko od mene nece dobiti glas zato sto je takodje vjernik. Na izborima ne biramo vjernike vec politicare koji treba da budu lideri, ekonomski carobnjaci, strucnjaci za pravnu problematiku, energetiku... Nazalost, nasa stvarnost je takva da vjerovatno nece proci puno vremena a neko ce okriviti islam za ovu fotografiju. Mi tako cesto i tako "kvalitetno" zamjenjujemo teze da se to granici sa zdravim razumom pa umjesto da svi pljunemo Lipovacu sto vjeru tretira onako kako se tretira dobar photoshop plakat dosta ljudi ce posenuti za pljuvanjem po vjeri.

Znam ja nas, yebo ti nas!
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35620 Re: SDP

Post by Paranoid »

Dje ti vidiš sedždu?
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#35621 Re: SDP

Post by wolf07 »

Paranoid wrote:Dje ti vidiš sedždu?
Ono sto Lipovaca radi na onoj slici se zove cinjenje sedzde!
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#35622 Re: SDP

Post by pemanapemani »

Ne mogu vjerovati koliko su se prepali i na šta su sve spremni.
Kao "lova od plakata ugroženim od poplava", a štampaju se brošure od 100 stranica za svako domaćinstvo u USK, kandidati za skupštinu kantona printaju po 300 000 hiljada kartica, plaćaju se reklame na portalima susjedne države...

Na stranici Jutarnjeg lista iz Hrvatske, reklama za sajt "nedemokratska fronta". Ukratko, pljuvanje po Komšiću i prodavanje teze kako ne može bez SDP-a.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35623 Re: SDP

Post by Paranoid »

wolf07 wrote:
Paranoid wrote:Dje ti vidiš sedždu?
Ono sto Lipovaca radi na onoj slici se zove cinjenje sedzde!
Ejss...zar je? Meni se čini da je to Photoshooting...
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#35624 Re: SDP

Post by Naslovnica »

Lepotan! :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#35625 Re: SDP

Post by shibonja »

Rodila ga majka,privredna kriminalka 8-)
Post Reply