Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35601 Re: Liverpool FC
pravi englez puno zuji malo meda daje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35602 Re: Liverpool FC
Slikano krompirom
Sutra ujutro ih predstavljaju.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35603 Re: Liverpool FC
Malo zagrijavanja prije večere...
The best of...
https://www.facebook.com/btsport/videos ... 383448648/
The best of...
https://www.facebook.com/btsport/videos ... 383448648/
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35604 Re: Liverpool FC
Uh al je gorilo tu noć na forumu 
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35605 Re: Liverpool FC
Takvu predstavu samo može pružiti klopova dramska sekcija. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35607 Re: Liverpool FC
Znam da se većina halalila kad su nas kuglice sastavile, al onda je hajp porastao nakon izuzetno dobre utakmice u Dortmundu. I onda nas ohladiše na Anfieldu za 10 minuta
ostalo je jel historija.


Mohamed Salah is introduced in @TIME ‘The 100 most influential people.’
“Mo is an iconic figure for Egyptians, Scousers and Muslims the world over, and yet he always comes across as a humble, thoughtful, funny man who isn’t taking any of this too seriously.”

- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#35608 Re: Liverpool FC
Eh da je ušlo ono za 0:3, k...ac bi se vratili...AmiĐa_Idriz wrote:Znam da se većina halalila kad su nas kuglice sastavile, al onda je hajp porastao nakon izuzetno dobre utakmice u Dortmundu. I onda nas ohladiše na Anfieldu za 10 minutaostalo je jel historija.
Jbt 3 godine prošlo, baš mi nešto puno...
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35609 Re: Liverpool FC
Cardif sinoć dobi direktnog konkurenta za opstanak , Brighton , mora li se reći da će Liverpool biti dočekan na mač
Ovo je bliska budućnost, a sadašnjost zahtjevna , treba Porto umirit i sačuvat prednost iz prvog meča.
Valjda se može ponoviti 90 posto timske igre , kao protiv Chelsea.
Vjerujem da će Alisson biti na visini zadatka večeras.
Ovo je bliska budućnost, a sadašnjost zahtjevna , treba Porto umirit i sačuvat prednost iz prvog meča.
Valjda se može ponoviti 90 posto timske igre , kao protiv Chelsea.
Vjerujem da će Alisson biti na visini zadatka večeras.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35610 Re: Liverpool FC
Nadam se ranom nekom golu, da ubijemo utakmicu odma.
Što se duže bude razvlačilo biće teže.
Što se duže bude razvlačilo biće teže.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35611 Re: Liverpool FC
Porto definitivno mora navaliti.
Treba ih pustiti da se razmasu, cak i po cijenu da se primi jedan gol i vrebati.
A onda im iz zasjede utrpati jedan, i cao djaci.
Treba ih pustiti da se razmasu, cak i po cijenu da se primi jedan gol i vrebati.
A onda im iz zasjede utrpati jedan, i cao djaci.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35612 Re: Liverpool FC
Imali su oni i na Anfieldu solidnih situacija, još na domaćem terenu uz publiku će biti još nafuraniji.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35614 Re: Liverpool FC
Pa igrat ce kao protiv Rome, svaka lopta prema naprijed, centarsut i slicno tri igraca vec cekaju loptu u sesnaest i jos bar dvojica prilaze. Ali to protiv Liverpoola bas i nece moci jer su probali to i u prvoj utakmici ali nije im poslo za rukom, a sigurno nece odustati od takve igre jer tako znaju, kao Ajax sto zna dok ne dodje na nekog cvrsceg u sredini pa ih razbije
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35616 Re: Liverpool FC
Osvježenje si momak, treba nam old skula, angažuj se višeMustang1 wrote:Pa igrat ce kao protiv Rome, svaka lopta prema naprijed, centarsut i slicno tri igraca vec cekaju loptu u sesnaest i jos bar dvojica prilaze. Ali to protiv Liverpoola bas i nece moci jer su probali to i u prvoj utakmici ali nije im poslo za rukom, a sigurno nece odustati od takve igre jer tako znaju, kao Ajax sto zna dok ne dodje na nekog cvrsceg u sredini pa ih razbije
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35617 Re: Liverpool FC
Ne zajebaji, citam ja vas, Veliki Brat vas gleda.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#35618 Re: Liverpool FC
Imam osjecaj da ce biti problema veceras. 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35619 Re: Liverpool FC
Moze ih biti u glavama posmatraca ako Porto zabije rano, ali konacni rezultat ce pokazati da nije bilo problemaNadzorna_ploca wrote:Imam osjecaj da ce biti problema veceras.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35620 Re: Liverpool FC
Kontam problema može biti samo u Cardifu , ovo večeras jedan brzi gol rješava sve dileme .
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35621 Re: Liverpool FC
Origi
U svakom slucaju, sretno momci
U svakom slucaju, sretno momci
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35622 Re: Liverpool FC
U ovom Portu vazda kiša jebote gore nego u Liverpoolu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35624 Re: Liverpool FC
Ne svidja mi se ovaj pocetak nikako, k'o protiv Sottona.
OK imas 2:0, igras na kontre, ali ovi se setaju oko 16m doslovno. Valjda su svjesni koliko sa milion aspekata znaci ako Porto prvi gol postigne.
Psiholoska prednost, domaci teren, huk s tribina, nervoza ha hu...
A isto tako obrnuto. Ako ga das, smirujes protivnika, strovaljujes ga na dno, smirujes navijace i osiguravas haman prolazak.
OK imas 2:0, igras na kontre, ali ovi se setaju oko 16m doslovno. Valjda su svjesni koliko sa milion aspekata znaci ako Porto prvi gol postigne.
A isto tako obrnuto. Ako ga das, smirujes protivnika, strovaljujes ga na dno, smirujes navijace i osiguravas haman prolazak.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35625 Re: Liverpool FC
I kazu ne valja VAR... Zbog ovakvih situacija npr ispadnes. Otkrice desetljeca. 

