Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35601 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

RTL 20.00:

Image

BHT1 20.15:

Image

B92 22.00:

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#35602 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by KB9 »

jedva cekam gledat ovaj arrival :izet:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35603 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

This Boy's Life

Sa 16, 21 ili 24 godine bi mi možda bio dosadan, ali kao što se neke stvari prerastu, za neke i porastemo s godinama. Čak nisam ni znala da je DiCaprio počeo ovako rano glumiti. Odličan film za subotnje poslijepodne, keks, mlijeko i dekicu :gunjastajl:
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35604 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Image
http://www.imdb.com/title/tt5019884/

Kako lud i dobar film majd in rasja!

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35605 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. :thumbup:

Hachi: A Dog's Tale (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt

Image
A jbt, plako sam ko godina :(

Ako nisi gledao, pogledaj:

http://www.imdb.com/title/tt0803061/
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#35606 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

Hvala na preporuci, pogledacu. :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35607 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jimmy McNulty »

Tomahawk11 wrote:
Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. :thumbup:

Hachi: A Dog's Tale (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt

Image
A jbt, plako sam ko godina :(

Ako nisi gledao, pogledaj:

http://www.imdb.com/title/tt0803061/
Ja ovo gledao noć prije nego je Walker pogin'o.
http://www.imdb.com/title/tt0397313/?ref_=nv_sr_1

Ujutru kada sam ustao i pročitao vijesti plakao sam ko curica.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35608 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Jimmy McNulty wrote: Ja ovo gledao noć prije nego je Walker pogin'o.
http://www.imdb.com/title/tt0397313/?ref_=nv_sr_1

Ujutru kada sam ustao i pročitao vijesti plakao sam ko curica.
Gledao :thumbup:
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#35609 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by last mohicans »

Odgledao ovaj novi Eastwodov uradak

http://www.imdb.com/title/tt3263904/?ref_=fn_al_tt_1

Iako gotivim režiju Klinta za ovaj put solidna 7/10 od mene. Tom, standardno odglumio odlično.

http://www.imdb.com/title/tt3553976/?ref_=fn_al_tt_1 odličan i jako neobičan film, Da se čovjek zapita.. Kakvo obrazovanje i životnu školu dati vlastitom dijetetu. Vigu leže ovakve uloge i nevjerovatan je glumac. Ko nije odgledao i ovaj film u kome glumi Mortensen

http://www.imdb.com/title/tt0898367/?ref_=nm_knf_t2

toplo ga preporučujem.

neko je preporučio

http://www.imdb.com/title/tt3716530/?ref_=nv_sr_2

Ne bih ga svrstao u crimi drame, više mi je nekako comedija drama, sa dosta sarkazma i ironije. Vrijedi pogledati, pogotovo zbog ove Isabelle koje je feneomenalno odglumila. Ima malo i vatrenih scena.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35610 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Beton:

Image

Pink Crime & Mystery 22.00:

Image
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#35611 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Fauja Singh »

Dobar je THE HUNT sa Mads Mikkelsenom, preporucivan je nekoliko puta ovdje...
samo je onu malu trebalo s noge na nogu nabijati kao i vecinu ljudi u filmu...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#35612 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

last mohicans wrote:Odgledao ovaj novi Eastwodov uradak

http://www.imdb.com/title/tt3263904/?ref_=fn_al_tt_1

Iako gotivim režiju Klinta za ovaj put solidna 7/10 od mene. Tom, standardno odglumio odlično.

http://www.imdb.com/title/tt3553976/?ref_=fn_al_tt_1 odličan i jako neobičan film, Da se čovjek zapita.. Kakvo obrazovanje i životnu školu dati vlastitom dijetetu. Vigu leže ovakve uloge i nevjerovatan je glumac. Ko nije odgledao i ovaj film u kome glumi Mortensen

http://www.imdb.com/title/tt0898367/?ref_=nm_knf_t2

toplo ga preporučujem.

neko je preporučio

http://www.imdb.com/title/tt3716530/?ref_=nv_sr_2

Ne bih ga svrstao u crimi drame, više mi je nekako comedija drama, sa dosta sarkazma i ironije. Vrijedi pogledati, pogotovo zbog ove Isabelle koje je feneomenalno odglumila. Ima malo i vatrenih scena.

the road je odlican,bas odlican film
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35613 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Odlican Snowden. :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35614 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jimmy McNulty »

Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova :evil:
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#35615 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by harač »

johnnykola wrote:
sizifinho wrote:Hush, It follows, don't breathe, conjuring 1 i 2, as above so bellow, coherence, - gledao.

Gleda mi se dobar horor, ima li ko preporuku?
Image
:lol: trebao si maraton preporučiti: to, srpski film, jednu onu stonogu :-)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35616 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Jeste, da ovaj ima veze s tim rinakama od filmova.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35617 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Jimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova :evil:
Neće još :D
Ja sam nabacila naš titl, i gledala normalno (tek sam ustvari počela); nije mi smetalo...


L.A. Confidential (1997)

Znači, film snimljen 1997., a kod mene tek došao jutros nekad na red za gledanje :D
Ima u filmu za svačiji ukus ponešto, i isklišeizirana radnja, dobri loši policajci, crnci i plavuša, oni prvi stradaju - e, ovdje je ona preživila. :lol:
Masu nepredvidivih radnji, što volim jednako kao i kad sama, odmah na početku ili gdje već, skontam ko je ubica ili uopćeno, s koje strane vjetar puše...Plus, tu je pola Hollywooda, da nam tumači pravdu na skroz različite načine. Čista desetka :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35618 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Jimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova :evil:
Izaso je vec. Cropped verzija i bez korejskih hijeroglifa.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#35619 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jack Be Nimble »

Nocturnal Animals - dobar triler.

Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35620 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Jack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.

Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na red :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35621 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jimmy McNulty »

Point. wrote:
Jimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova :evil:
Izaso je vec. Cropped verzija i bez korejskih hijeroglifa.
Haj mi pošalji link na pp :)
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#35622 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by harač »

johnnykola wrote:Jeste, da ovaj ima veze s tim rinakama od filmova.
ne, ovaj ima transcendentalne vrijednosti ozua ili deryera
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#35623 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

Donnie Smith wrote:
Jack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.

Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na red :D
Prvo da dođe na red za skidanje :D
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35624 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Snake Eyes wrote:
Donnie Smith wrote:
Jack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.

Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na red :D
Prvo da dođe na red za skidanje :D
A vidila sam i pitala ga na pp gdje je on to gled'o film :D (Nema veze, bukmarkiran je)
Nije još vidio poruku. Nije zar da je bio na Venecijanskom festivalu :D
Doduše, možda živi u obećanoj :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35625 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Post Reply