
BHT1 20.15:

B92 22.00:

Moderator: _BataZiv_0809



A jbt, plako sam ko godinaPartijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj.![]()
Hachi: A Dog's Tale (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt
Ja ovo gledao noć prije nego je Walker pogin'o.Tomahawk11 wrote:A jbt, plako sam ko godinaPartijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj.![]()
Hachi: A Dog's Tale (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt
![]()
Ako nisi gledao, pogledaj:
http://www.imdb.com/title/tt0803061/
GledaoJimmy McNulty wrote: Ja ovo gledao noć prije nego je Walker pogin'o.
http://www.imdb.com/title/tt0397313/?ref_=nv_sr_1
Ujutru kada sam ustao i pročitao vijesti plakao sam ko curica.


last mohicans wrote:Odgledao ovaj novi Eastwodov uradak
http://www.imdb.com/title/tt3263904/?ref_=fn_al_tt_1
Iako gotivim režiju Klinta za ovaj put solidna 7/10 od mene. Tom, standardno odglumio odlično.
http://www.imdb.com/title/tt3553976/?ref_=fn_al_tt_1 odličan i jako neobičan film, Da se čovjek zapita.. Kakvo obrazovanje i životnu školu dati vlastitom dijetetu. Vigu leže ovakve uloge i nevjerovatan je glumac. Ko nije odgledao i ovaj film u kome glumi Mortensen
http://www.imdb.com/title/tt0898367/?ref_=nm_knf_t2
toplo ga preporučujem.
neko je preporučio
http://www.imdb.com/title/tt3716530/?ref_=nv_sr_2
Ne bih ga svrstao u crimi drame, više mi je nekako comedija drama, sa dosta sarkazma i ironije. Vrijedi pogledati, pogotovo zbog ove Isabelle koje je feneomenalno odglumila. Ima malo i vatrenih scena.
johnnykola wrote:sizifinho wrote:Hush, It follows, don't breathe, conjuring 1 i 2, as above so bellow, coherence, - gledao.
Gleda mi se dobar horor, ima li ko preporuku?
Neće jošJimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova
Izaso je vec. Cropped verzija i bez korejskih hijeroglifa.Jimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova
Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na redJack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.
Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
Haj mi pošalji link na ppPoint. wrote:Izaso je vec. Cropped verzija i bez korejskih hijeroglifa.Jimmy McNulty wrote:Kad će više izaći Sully bez prokletih korejskih titlova
ne, ovaj ima transcendentalne vrijednosti ozua ili deryerajohnnykola wrote:Jeste, da ovaj ima veze s tim rinakama od filmova.
Prvo da dođe na red za skidanjeDonnie Smith wrote:Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na redJack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.
Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.
A vidila sam i pitala ga na pp gdje je on to gled'o filmSnake Eyes wrote:Prvo da dođe na red za skidanjeDonnie Smith wrote:Ima dobre ocjene, odoh si ga i ja sebi skinuti, doći će nekad na redJack Be Nimble wrote:Nocturnal Animals - dobar triler.
Moracu ga opet pogledati jer mislim da sam jedan detalj propustio, ali mind-fuck dobro odradjen. U stvari nije ono klasicni mind-fuck, ali treba se malo udubiti da bi povezao poentu.