Tito se okreće u grobu kao ringišpil.
A Bog, nadam se da neće biti previše zauzet 12. oktobra.
Umro Tito, pa se Zlatko Lagumdžija i Mustafa Cerić posvađali čiji je rahmetli maršal. Lagumdžija tvrdio da je Broz bio komunist i ateist, i da mu je mjesto u SDP-u, Cerić pokazivao dolje Muslimane s velikim M što plaču za dobrim drugom Titom, tvrdeći da je takvome mjesto u Rijasetu, i na kraju se dogovorili da godinu dana bude u SDP-u, a godinu u Rijasetu. Nakon Titove prve godine u Islamskoj zajednici, došao tako red da ga Lagumdžija primi u SDP. "Ne znam što ću više s njim", požalio se Cerić, "cijeli je Rijaset pretvorio u Komitet, pa izdao ferman da nema Boga!" Prošla onda još jedna godina, stiglo vrijeme za smjenu, pa došao Cerić u SDP da ga preuzme od Lagumdžije. "Ne znam o čemu pričaš", odriješito mu odgovorio predsjednik SDP-a. "Tito ne postoji!"
http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/titouekber

miop wrote:dustaban wrote:
To je najgore od svega.pici wrote:
ovo je bolesno FUJ...definitivno kad bih MORO da biram izmedju SDA-SDS-HDZ i SDP...odlucio bih se za ovu troglavu azbaHu...
Koliko nisko covjek moze pasti da bi svoju gu##cu jos koju godinu smjestio na drzavne jasle, to je nevjerovatno!pici wrote:
ovo je bolesno FUJ...definitivno kad bih MORO da biram izmedju SDA-SDS-HDZ i SDP...odlucio bih se za ovu troglavu azbaHu...
Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..sulejman1 wrote:Prvi put sam na ovoj temi, ali želim samo nešto reći, ne kažem da jedan SDP-ovac ne može postati iskrenim vjernikom, al brate ja sam ih dosta sreo i nisam vidio nekulturnijih ljudi i većih psovača, da Bog sačuva, neka im je kuća daleko
Zato sto smo svi mi, teisti ili ateisti, neciji potomci. Ruzno je koristiti nesto sto je nasoj nani/baki/majki/ bilo (ili jos uvijek jeste) sveto, zbog necega prizemnog kao sto je koji glas vise na izborima.It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Zašto bi ga trebalo biti sram njegovih predaka ?
Ja bih na tvom mjestu presto ici u dzamiju!It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..sulejman1 wrote:Prvi put sam na ovoj temi, ali želim samo nešto reći, ne kažem da jedan SDP-ovac ne može postati iskrenim vjernikom, al brate ja sam ih dosta sreo i nisam vidio nekulturnijih ljudi i većih psovača, da Bog sačuva, neka im je kuća daleko
Šta ćemo sad ?
Nema govora.dustaban wrote:Ja bih na tvom mjestu presto ici u dzamiju!It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..sulejman1 wrote:Prvi put sam na ovoj temi, ali želim samo nešto reći, ne kažem da jedan SDP-ovac ne može postati iskrenim vjernikom, al brate ja sam ih dosta sreo i nisam vidio nekulturnijih ljudi i većih psovača, da Bog sačuva, neka im je kuća daleko
Šta ćemo sad ?
Pozderci su bili čestiti ljudi.It_is_a_Leclerc wrote:Hamdija, prosvjetni radnici na USK nisu tri mjeseca primili platu, a ti se fotosesionišeš na sedždi ?
P.S. Zašto bi ga trebalo biti sram njegovih predaka ?
Opet je dobar kakav je JeremićPasiflora wrote:Zato sto smo svi mi, teisti ili ateisti, neciji potomci. Ruzno je koristiti nesto sto je nasoj nani/baki/majki/ bilo (ili jos uvijek jeste) sveto, zbog necega prizemnog kao sto je koji glas vise na izborima.It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Zašto bi ga trebalo biti sram njegovih predaka ?
Svi znamo kakav je Hamdo, jad od covjeka... ma samo njegovo postojanje je sramota za porodicu!
Izmasiraj ga ili vrati clansku sda... Salim se.. BSMO Leclerc .It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..sulejman1 wrote:Prvi put sam na ovoj temi, ali želim samo nešto reći, ne kažem da jedan SDP-ovac ne može postati iskrenim vjernikom, al brate ja sam ih dosta sreo i nisam vidio nekulturnijih ljudi i većih psovača, da Bog sačuva, neka im je kuća daleko
Šta ćemo sad ?
Valjda izljev crijeva u mozak?VjecitiStudent wrote:Pozderci su bili čestiti ljudi.It_is_a_Leclerc wrote:Hamdija, prosvjetni radnici na USK nisu tri mjeseca primili platu, a ti se fotosesionišeš na sedždi ?
P.S. Zašto bi ga trebalo biti sram njegovih predaka ?
Dok je ova generacija otpad najgore vrste, Hamdo i rođak mu Vuk Jeremić, od iste bolesti boluju, izljeva vlasti u mozak.
Logika - ekspert level.It_is_a_Leclerc wrote:Pored mene je jutros u džamiji sabah i bajram klanjao predsjednik općinskog odbora SDP-a, dok sam jednog viđenijeg SDA-ovca čuo kako, čim je iskoraknuo iz džamije, kaže - "A u p.... m...., što me leđa zabole"..
Šta ćemo sad ?