Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35551 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A cekaj Jesi li ti zenicanin nivelacija? Ni ne zivis u Zenici!

Nego, posveti se ti otvaranju Binga i Googla, u onim limenim halama. Na Fudinom privatnom zemljištu.

A kotlovi u nekoj vecoj mjeri zagadjenje nece rijesiti , ali ti si ekspert za sve na forumu, pa i za ovo...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66023
Joined: 03/08/2010 19:04

#35552 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ja_Ja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Ja_Ja wrote:Ne znam sta treba da se desi pa da se rijesi ono oko pijace. Ma ne samo pijace i citavom Londjom je isto sranje, malte ne do Odmuta.

pa npr. sedmicno oduzimati,i da to ne bude neka udarna vijest na zenickim portalima,nego jednostavno pokazatalj da neko radi svpj posao,sta treba PU svaki dan izvještavati portale da su izdali taj i taj dan toliko i toliko prek. naloga za narusavanje JRiM,ili za prekrsaje po ZOOBS?
Razumijemo se mi, konstantnim oduzimanjem, kaznama, zatvorom a na kraju i sa "odmotavanjem" klupka i kaznjavanjem onih koji organizuju ono prosjacko prodavanje ako se to tako vec radi je razuman nacin rijesavanja problema. Ja sam ovo gore vise napisao iz frustracije jer moras biti debel bolid i sjediti u tuzilastvu, policiji, nekoj od gradskih uprava ili ko je vec nadlezan za ovu problematiku i ne rijesavati problem pored kojeg svakodnevno prolazis. Znaci da jebeno bezobrazan i siguran da ti niko nista ne moze, i toliko drzak da jednostavno ne radis ono za sto si placen. E to mene ebe. Sto neko ima muda da to radi a nema sistema da ga zaustavi u tome.
:thumbup:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35553 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

clio_dci120 wrote:A cekaj Jesi li ti zenicanin nivelacija? Ni ne zivis u Zenici!

Nego, posveti se ti otvaranju Binga i Googla, u onim limenim halama. Na Fudinom privatnom zemljištu.

A kotlovi u nekoj vecoj mjeri zagadjenje nece rijesiti , ali ti si ekspert za sve na forumu, pa i za ovo...
Ti da si pravi zenicanin ti bi se posvetio otvaranju Binga i Gugla a ne bi gledao da propada jer je to zemlja tvog politickog protivnika. Ali razumijem te ti si sarajlija sada ne treba ti ni trzni ni kotao imas sve :mrgreen: osim zraka cistog :sad:

Imat cemo i mi, hvala Fudi i ministru Isaku 8-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35554 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Mozda ti se vratim u Ze u vijece dogodine, da vas i za govornicom rasturam. :D Ustvari, haman da ce te imati i prvog kandidata sa foruma. :D

Nego, kako ide zicara, je li krenulo monitranje? :lol:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35555 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Zato i jesmo gdje jesmo, sve sami stručnjaci ulaze u Vijeće :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35556 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma to je samo razmisljanje. Mozda i ne budem, ali kada skontam ovdje od pisanja na forumu nema nista, samo se uljuciti direktno, pa djelovati. Pokusati nesto promjeniti. Sta su bolji i SDA-ovci i Fudini i SDP-ovci od bilo koga ovdje na forumu?
Koliko kosta da mi vodis lazni profil na fb i ovdje na forumu (pitanje za smarta i nivelaciju)?
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35557 Re: Zeničani

Post by smartXL »

I misliš da možeš mijenjat stvari, kad si u vijeću. Zabluda, igraš kako ti šefovi sviraju. Ako izdvojiš mišljenje od svog kluba, namah te izbace, a tek onda kao pojedinac ne možeš ništa. Al dobro, vama iz ASDA nije nepoznat pojam preletača :D

Za lažne profile se obrati casuals, mislim da ti već imaju i za prodat (imaju fin broj profila), cijena je valjda po broju pratilaca :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35558 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa sam ne mozes nista, ali ako si u timu ljudi koji imaju volju i ideju da nesto promjene, promjene su moguce.

Sto se Causalsa tice, bit cu sretan ako mi odbori popust pri kupnji novog telefona ili laptopa. :lol: :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35559 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nisam mesa ako na to ciljas :mrgreen:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#35560 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

clio_dci120 wrote:Pa sam ne mozes nista, ali ako si u timu ljudi koji imaju volju i ideju da nesto promjene, promjene su moguce.

Sto se Causalsa tice, bit cu sretan ako mi odbori popust pri kupnji novog telefona ili laptopa. :lol: :lol:
Kada dodje vrijeme i liste izadju i ti budes na njima, samo reci ko si i od mene imas glas 100% bez obzira kojoj partiji pripadas (osim Snage Centra, njih sam bukvalno zamrzio vise nego SDA, jer sam se upecao na onu carsijsku pricu od prije stranicu dvije).
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#35561 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#35562 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

clio_dci120 wrote:Mozda ti se vratim u Ze u vijece dogodine, da vas i za govornicom rasturam. :D Ustvari, haman da ce te imati i prvog kandidata sa foruma. :D

Nego, kako ide zicara, je li krenulo monitranje? :lol:
I jesi za Vijeća i rasturanja NAS, ako pri tome misliš na Kelešturu, Shisha Kinga Omera Škalju i ostale. Mislim da su ti oni pravi takmaci... :D
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#35563 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Izgleda veci strucnjaci za metalurgiju na forumu nego u Mittalu.

Slicno onom strucnjaku iz SDPa koji tvrdi da je Mittalu draze potrosit 50 miliona eura, nego iskoristiti paru sa konvertora.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#35564 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Mozda ti se vratim u Ze u vijece dogodine, da vas i za govornicom rasturam. :D Ustvari, haman da ce te imati i prvog kandidata sa foruma. :D

Nego, kako ide zicara, je li krenulo monitranje? :lol:
glup si, nepismen si, seljacina si, samim tim imas sve kvalifikacije.
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#35565 Re: Zeničani

Post by c_g »

Ko puca? Sta je sad? Vidim kamera ima tu neka, gdje je snimak?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35566 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Mozda ti se vratim u Ze u vijece dogodine, da vas i za govornicom rasturam. :D Ustvari, haman da ce te imati i prvog kandidata sa foruma. :D

Nego, kako ide zicara, je li krenulo monitranje? :lol:
glup si, nepismen si, seljacina si, samim tim imas sve kvalifikacije.
I ti ces me placati, da meni bude bolje. :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35567 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Neces ti nista mali moj...barem takvi kao ti ;)
Po tvom ojadjenom pisanju, nabili su tebe davno :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35568 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kako je ovo postala odvratna tema :mrgreen:

Nego, kažu u Mittalu da su dosad uložili preko 100 miliona maraka u zaštitu okoliša i da trenutno imaju izdvojenih 120 miliona maraka za investicije čija je realizacija u toku.

Nešto kontam, ako su zaista uložili 220 miliona maraka, mi bi onda do kraja 2020 trebali da udišemo čišći zrak od onog u švicarskim alpama. :mrgreen:

U takvo nešto, ipak sumnjam :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35569 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Tempoi14 dana out..Reno opomena za sada :mrgreen: ...moramo biti fini prema tebi mozda postanes kakva čivija :lol: .
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#35570 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Jimmy McNulty wrote:Kako je ovo postala odvratna tema :mrgreen:

Nego, kažu u Mittalu da su dosad uložili preko 100 miliona maraka u zaštitu okoliša i da trenutno imaju izdvojenih 120 miliona maraka za investicije čija je realizacija u toku.

Nešto kontam, ako su zaista uložili 220 miliona maraka, mi bi onda do kraja 2020 trebali da udišemo čišći zrak od onog u švicarskim alpama. :mrgreen:

U takvo nešto, ipak sumnjam :D

Jimmy, sada ce ti nekakosutra objasniti sve. nece mu biti mrsko pisati kilometarski post s namjerom da te uvjeri u cestit i posten rad njegovo mu gazde.

kad pomislim kako se perfidno ukljucio na forum s namjerom da "educira" one koji kritikuju njegovog shoopka. onaj toboze stalozeni ton pun razumijevanja, suzeci se prezvakanom metodologijom jeftinih knjiga Kako Uvjeriti Masu.
cim je vidio da fora ne pali, odmah je iz njega pocelo bukljati ono njegovo iskreno lose i da kao pravi oportunista brani onaj neokapitalisticki shljam koji ne preze ni za sto. grozni poluljudi.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#35571 Re: Zeničani

Post by notsure »

Jupiii, nećemo više morati u Travnik po ćevape i diplomu, evo Aiša pravi "edukativni centar" uz ćevabdžinicu.

I u indeksu i u tanjiru petice i desetke. Neke s lukom a neke bez. Ko više plati može i s kajmakom.

Image
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35572 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Bobi wrote:Tempoi14 dana out..Reno opomena za sada :mrgreen: ...moramo biti fini prema tebi mozda postanes kakva čivija :lol: .
Uh sto ti je protekcija cim najavis mogucu kandidaturu. Kako tek tetose one u parlamentima, federalne ministre i premijere :lol: :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35573 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Evo sad fakat ozbiljno, kada imadnete vremena pisite ko hoce .
Sta bi to zeljeli cuti od obecanja nekog od kandidata na narednim lokalnim izborima? Znaci, da to ne bude nesto tipa poslovni toranj sa pedeset spratova, zicara do Smetova ili tako nesto. Znaci, sta bi generalno ocekivali od nekog gradskog vijećnika (ne gradonačelnika). Koje bi to inicijative trebao predložiti pa implementirati da bi prosječan gradjanima Zenice bio zadovoljan?
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#35574 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

clio_dci120 wrote:Evo sad fakat ozbiljno, kada imadnete vremena pisite ko hoce .
Sta bi to zeljeli cuti od obecanja nekog od kandidata na narednim lokalnim izborima? Znaci, da to ne bude nesto tipa poslovni toranj sa pedeset spratova, zicara do Smetova ili tako nesto. Znaci, sta bi generalno ocekivali od nekog gradskog vijećnika (ne gradonačelnika). Koje bi to inicijative trebao predložiti pa implementirati da bi prosječan gradjanima Zenice bio zadovoljan?
Bordel.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#35575 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

clio_dci120 wrote:Evo sad fakat ozbiljno, kada imadnete vremena pisite ko hoce .
Sta bi to zeljeli cuti od obecanja nekog od kandidata na narednim lokalnim izborima? Znaci, da to ne bude nesto tipa poslovni toranj sa pedeset spratova, zicara do Smetova ili tako nesto. Znaci, sta bi generalno ocekivali od nekog gradskog vijećnika (ne gradonačelnika). Koje bi to inicijative trebao predložiti pa implementirati da bi prosječan gradjanima Zenice bio zadovoljan?

da se zatvori Mittal, i da se radnici Mittala izmjeste u London kod Lakshimija sve zajedno sa skoronikako.

i da se Fudi daju besplatni casovi knjizevnog jezika, da nauci artikulisati misli jasno bez zargona i nekig turcizama.

da se Isak Rami da lopata u ruke.

i da se Tufekcicka izmjesti u PORSCHE u maloprodajni salon.
Last edited by moet-perignon on 18/08/2019 10:48, edited 1 time in total.
Post Reply