ja po poglavljimaExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
pauziram
da mi duze traje
ostalo jos 47 minuta
za sada 9/10
Moderator: _BataZiv_0809
ja po poglavljimaExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
Taj sam gled'o i bio mi je ok, nista posebno. Malo sam se cak i razocar'o, jer su ga ljudi na netu toliko preporucivali da sam mislio da je nesto stvarno vansvjetsko.konahawaii wrote:meni je i ovaj bio dobarTito_i_Partija wrote:Dobre horor komedije su rijetkost. Ovaj film gore i "Zombieland" su jedina dva dobra koja se sjecam da su mi bas legla.annoy wrote: Super je ovaj, mislim da sam ga i ja tu stavila prije koji mjesec
Inace iz nekog razloga uopce ne volim horor komedije, ali mi je ovaj bas sjeo
http://www.imdb.com/title/tt1465522/
http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican
Sinoc bio burazere.smijesni_ste wrote:http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican
Možeš li mi potvrditi da ovaj raspored nije ok za cinestar tv?
Sumnjao sam u posljednje vrijeme, ali sad kako si rekao šta si gledao/gledat ćeš sam još više siguran
Ma znam, gledao sam i za jučer i nema ga._BataZiv_0809 wrote:Sinoc bio burazere.smijesni_ste wrote:http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican
Možeš li mi potvrditi da ovaj raspored nije ok za cinestar tv?
Sumnjao sam u posljednje vrijeme, ali sad kako si rekao šta si gledao/gledat ćeš sam još više siguran
sama rijec isplati koju si iskoristio govori da nisu u istoj kategoriji...sizifinho wrote:To je pretjerivanje. 10 filmova da valja bude iz holivudske produkcije, ali vazda ima manjih filmova koji se isplate pogledati. Zamisli kako je bilo 70tih godina, imao si deset filmova u godini haha.
Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv.ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.

Ma Jackie Brown. I jeste najgori._BataZiv_0809 wrote:Osmorka vam najgori Tarantinov film?
Ma realno film tanak. Jedino Harly rasturila. Jocker je meni ok. Bolji od većine likova.nema me tamo wrote:Sucide squad vrh.
Super je kad te raznorazni komentari utripuju da je film loš i onda ga pogledaš..
6,5.![]()
Mada znam što je tako mala ocjena nešto zbog Jokera, pa još pojedinih stvari što kao ne idu uz pricu..
Ja koji nisam ništa citao i gledao samo film ko film...
Hateful 8 odlican film. Dovoljni su samo dijalozi.derion wrote:Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv.ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.Ono sto me najvise nervira kod njega je pretjerana i bespotrebna "sirovina". Majku mu, kada se vec neko mora ukokati, zasto to ne moze biti klasicno smaknuce?! Ma kakvi, kod Tarantina moraju ili eksplodirati glave ili jedan metak prospe jedno 6 litara krvi po osobi. Svaki mu film isti. Zdra'o.
derion wrote:Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv.ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.Ono sto me najvise nervira kod njega je pretjerana i bespotrebna "sirovina". Majku mu, kada se vec neko mora ukokati, zasto to ne moze biti klasicno smaknuce?! Ma kakvi, kod Tarantina moraju ili eksplodirati glave ili jedan metak prospe jedno 6 litara krvi po osobi. Svaki mu film isti. Zdra'o.
Eh meni Zombieland bezvezeTito_i_Partija wrote:
Dobre horor komedije su rijetkost. Ovaj film gore i "Zombieland" su jedina dva dobra koja se sjecam da su mi bas legla.