Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35551 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
ja po poglavljima
pauziram
da mi duze traje :mrgreen:
ostalo jos 47 minuta

za sada 9/10
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#35552 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

konahawaii wrote:
Tito_i_Partija wrote:
annoy wrote: Super je ovaj, mislim da sam ga i ja tu stavila prije koji mjesec
Inace iz nekog razloga uopce ne volim horor komedije, ali mi je ovaj bas sjeo
Dobre horor komedije su rijetkost. Ovaj film gore i "Zombieland" su jedina dva dobra koja se sjecam da su mi bas legla.
meni je i ovaj bio dobar :D

http://www.imdb.com/title/tt1465522/
Taj sam gled'o i bio mi je ok, nista posebno. Malo sam se cak i razocar'o, jer su ga ljudi na netu toliko preporucivali da sam mislio da je nesto stvarno vansvjetsko. :)
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#35553 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by smijesni_ste »

_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican :thumbup:
http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv

Možeš li mi potvrditi da ovaj raspored nije ok za cinestar tv? :D

Sumnjao sam u posljednje vrijeme, ali sad kako si rekao šta si gledao/gledat ćeš sam još više siguran :-x
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35554 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

smijesni_ste wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican :thumbup:
http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv

Možeš li mi potvrditi da ovaj raspored nije ok za cinestar tv? :D

Sumnjao sam u posljednje vrijeme, ali sad kako si rekao šta si gledao/gledat ćeš sam još više siguran :-x
Sinoc bio burazere.
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#35555 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by smijesni_ste »

_BataZiv_0809 wrote:
smijesni_ste wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Veceras na Cinestar TV, drugi put pogledam "A Better Life", stravican :thumbup:
http://mojtv.net/kanal/tv-program/371/cinestar-tv

Možeš li mi potvrditi da ovaj raspored nije ok za cinestar tv? :D

Sumnjao sam u posljednje vrijeme, ali sad kako si rekao šta si gledao/gledat ćeš sam još više siguran :-x
Sinoc bio burazere.
Ma znam, gledao sam i za jučer i nema ga.

Uglavnom ovdje je ispravno izgleda ako kome zatreba :run:

http://mojtv.hr/kanal/tv-program/106/ci ... danas.aspx
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#35556 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Officer Crabtree »

sizifinho wrote:To je pretjerivanje. 10 filmova da valja bude iz holivudske produkcije, ali vazda ima manjih filmova koji se isplate pogledati. Zamisli kako je bilo 70tih godina, imao si deset filmova u godini haha.
sama rijec isplati koju si iskoristio govori da nisu u istoj kategoriji...

ja ipak govorim o filmovima koji te zakuju za ekran, tako sam se nadovezao na ovo iznad...
User avatar
derion
Posts: 1117
Joined: 06/01/2008 17:08

#35558 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by derion »

ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv. :) Ono sto me najvise nervira kod njega je pretjerana i bespotrebna "sirovina". Majku mu, kada se vec neko mora ukokati, zasto to ne moze biti klasicno smaknuce?! Ma kakvi, kod Tarantina moraju ili eksplodirati glave ili jedan metak prospe jedno 6 litara krvi po osobi. Svaki mu film isti. Zdra'o.
Last edited by derion on 22/11/2016 09:12, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#35559 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Jao ne vjerujem da je spomenuo njegov " najgori film " kao najbolji. :D
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#35560 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Haha i meni je to njegov najgori film
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35561 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

Osmorka vam najgori Tarantinov film?
User avatar
Vsvp
Posts: 463
Joined: 13/06/2013 00:46

#35562 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Vsvp »

Tarantino nema najgoreg filma , svi su savrseni .
Deathproof je mozda malo losiji ali ima i on svoje momente .

Preporuka :
Elle
http://www.imdb.com/title/tt3716530/?ref_=nv_sr_2
Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#35563 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Sucide squad vrh.

Super je kad te raznorazni komentari utripuju da je film loš i onda ga pogledaš..
6,5. :lol:

Mada znam što je tako mala ocjena nešto zbog Jokera, pa još pojedinih stvari što kao ne idu uz pricu..
Ja koji nisam ništa citao i gledao samo film ko film...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#35564 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:Osmorka vam najgori Tarantinov film?
Ma Jackie Brown. I jeste najgori. :D
User avatar
edo82
Posts: 125
Joined: 28/04/2010 07:43

#35565 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by edo82 »

nema me tamo wrote:Sucide squad vrh.

Super je kad te raznorazni komentari utripuju da je film loš i onda ga pogledaš..
6,5. :lol:

Mada znam što je tako mala ocjena nešto zbog Jokera, pa još pojedinih stvari što kao ne idu uz pricu..
Ja koji nisam ništa citao i gledao samo film ko film...
Ma realno film tanak. Jedino Harly rasturila. Jocker je meni ok. Bolji od većine likova.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#35566 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Sto se tice glume svi su rasturili.
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#35567 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Altsa »

derion wrote:
ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv. :) Ono sto me najvise nervira kod njega je pretjerana i bespotrebna "sirovina". Majku mu, kada se vec neko mora ukokati, zasto to ne moze biti klasicno smaknuce?! Ma kakvi, kod Tarantina moraju ili eksplodirati glave ili jedan metak prospe jedno 6 litara krvi po osobi. Svaki mu film isti. Zdra'o.
Hateful 8 odlican film. Dovoljni su samo dijalozi.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35568 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

derion wrote:
ExNihilo wrote:Tri sata se nisam pomjerio dok sam gledao hateful 8. Captivating. Svaka scena malo remek djelo.
Dajte, ba! Film je gotovo pa katastrofa, uostalom kao i svaki Tarantinov film nakon Jackie Brown. Da se bogdom tada penzionisao, ne bih imao nista protiv. :) Ono sto me najvise nervira kod njega je pretjerana i bespotrebna "sirovina". Majku mu, kada se vec neko mora ukokati, zasto to ne moze biti klasicno smaknuce?! Ma kakvi, kod Tarantina moraju ili eksplodirati glave ili jedan metak prospe jedno 6 litara krvi po osobi. Svaki mu film isti. Zdra'o.

Kad sam ja odgledala taj film, prije mjesec-dva-tri-četiri, ne sjećam se više, to mi je bio prvi komentar. Odličan film, radnja, gluma, zaplet, raspolet, sve, ali zaboga, kakvo je ono raspucavanje glava. Krvi k'o u klaonici. :D
Ostalo sve :thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#35569 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Altsa »

dupli
Last edited by Altsa on 22/11/2016 10:30, edited 1 time in total.
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#35570 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Altsa »

Meni je Kill Bill film koji sam mogao pogledati jednom i dovoljno. Meni je najlosiji od Tarantina.
Inglourious Basterds odlican, opet dijalozi fantasticni. Scena u krcmi fantasticna.
Django Unchained isto odlican.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#35571 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by annoy »

Tito_i_Partija wrote:
Dobre horor komedije su rijetkost. Ovaj film gore i "Zombieland" su jedina dva dobra koja se sjecam da su mi bas legla.
Eh meni Zombieland bezveze :P
Ne mogu se sjetit nijednog drugog dobrog primjera...
Post Reply