Napreduje ali nije jos ni blizu onoga sto treba biti u timu koji puca na titulu. Hazard dva tri prodora kroz sredinu, Keita glumi slicajnog prolaznikaAmiĐa_Idriz wrote:https://twitter.com/IconicEight/status/ ... 22210?s=09zomri wrote:keita naprijed vrlo dobar, nazad loš i nikakav kao i obično
Šta ćemo
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35526 Re: Liverpool FC
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35527 Re: Liverpool FC
Naravno da si uzivao, necemo se lagati, nikad nije kasno da promjeniš tabor jel.skafiskafsnjak wrote:Ko je rekao da sam uzivao?Gerro wrote:Lijepo je vidjeti i da navijači Uniteda uzivaju u igrama Liverpoola kad vec ne mogu u igrama svog voljenog klubaskafiskafsnjak wrote:Svaka cast za ovo danas . Ovo je bilo za titulu ...
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35528 Re: Liverpool FC
Sta je sa Hendersonom? Nije ono dobro izgledalo oko clanka...
Inace i danas, kao i protiv Porta, ovaj vezni red pokazao da je jako dominantan. Ima tu manjih greskica, ali u globalu beton!
Inace i danas, kao i protiv Porta, ovaj vezni red pokazao da je jako dominantan. Ima tu manjih greskica, ali u globalu beton!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35529 Re: Liverpool FC
Kaže Klopp da je dobar bio poslije kad su ga pregledali. Mada mislim da bi odmorio svakako u Portugalu.
A za vezni sam pisao baš poslije Porta, malo škripuca ali nazire se tu nešto, Fabinho zid, kupi prljav posao, Henderson se bori, trči a Naby dosta leti naprijed sa loptom što ne viđamo baš često od veznjaka.
I da, Hendo odličan u ovoj 'naprednijoj' roli, mislim da ovo nije igrao od zadnjeg ganjanja titule sa Brendanom.
Danas fantazija, stvarno bi mogao komotno svima dati bodove, ali haj da se skrpi nekako:
1. Trent Alexander-Arnold - 5b
- Naprijed, nazad, tehnika, želja. Lokalac. Mora se nagraditi i on.
2. Salah - 3b
- Vintage Salah, ne dam 5 još, to mu ostavljam za do kraja sezone
3. Mane - 1b
- Dobra utakmica. Napomenuti da je odma iza Aguera i Salaha na listi strijelaca PL, strašno.
Posebno bi se dotakao Fabinha, doktorski kontrolisao i držao vezni red, kako uklizavanjima i defanzivnom borbom tako i jako puno korisnih lopti naprijed, nema puno razmišljanja, lopta odma ide naprijed.
A za vezni sam pisao baš poslije Porta, malo škripuca ali nazire se tu nešto, Fabinho zid, kupi prljav posao, Henderson se bori, trči a Naby dosta leti naprijed sa loptom što ne viđamo baš često od veznjaka.
I da, Hendo odličan u ovoj 'naprednijoj' roli, mislim da ovo nije igrao od zadnjeg ganjanja titule sa Brendanom.
Danas fantazija, stvarno bi mogao komotno svima dati bodove, ali haj da se skrpi nekako:
1. Trent Alexander-Arnold - 5b
- Naprijed, nazad, tehnika, želja. Lokalac. Mora se nagraditi i on.
2. Salah - 3b
- Vintage Salah, ne dam 5 još, to mu ostavljam za do kraja sezone
3. Mane - 1b
- Dobra utakmica. Napomenuti da je odma iza Aguera i Salaha na listi strijelaca PL, strašno.
Posebno bi se dotakao Fabinha, doktorski kontrolisao i držao vezni red, kako uklizavanjima i defanzivnom borbom tako i jako puno korisnih lopti naprijed, nema puno razmišljanja, lopta odma ide naprijed.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35530 Re: Liverpool FC
Since the start of last season, Liverpool’s Mohamed Salah has scored more goals in all competitions than any other Premier League player (66). Influential.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35531 Re: Liverpool FC
Fabinho - 5 (ovakav fali Želji
)
Salah - 3 ( nek si je lupio , samo mi se čini da si postao sebičan previše, valjda gladan golova)
Henderson - 1 (Alisson- e oprosti , tvoje odbrane u kriznim situacijama se ne cijene dovoljno)
Cardif , Wales
Tanova babovina slijedeća destinacija u PL, valja Porta prije toga razgradit.
Salah - 3 ( nek si je lupio , samo mi se čini da si postao sebičan previše, valjda gladan golova)
Henderson - 1 (Alisson- e oprosti , tvoje odbrane u kriznim situacijama se ne cijene dovoljno)
Cardif , Wales
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35532 Re: Liverpool FC
Salah, Fabino, Mane, flopa ovaj put nema
Hendo je isto zaslužio biti bodovan, kao i Firmino, TAA, VVD, MAtip, ali pravila....
Osim ona 2 udara Hazarda, ništa oni nama nisu mogli. Ali bilo je za očekivati da imaju svoje prilike, čak i više, sreća pa nisu iskoristili. Što netko iznad reče, kad im ode Hazard, ajme njima.
Tekma je bila jako dobra, od zalaganja igrača do dernjave navijača, pravi derbi. Sviđa mi se način na koji smo im probili onaj bunker, i konačno jedan gol izvan 16erca.
Hendo se super snalazi na ovoj poziciji, Keiti fali smo malo snage, ali vjerujem da je ovo tek definitivno kraj njegovog prilagođavanja i da će od sada samo napredovati.
Prelijepa je situacija kada uđoše Milner i Gio i smiriše onu jurnjavu po sredini terena. Buđenjem Keite i Hende, sad imamo kvalitetnu rotaciju na sredini terena, i u biti, presing se može igrati malo duže.
Blizu smo, miriše na titulu
I da, slip se opet desio, srećom bez posljedica
Osim ona 2 udara Hazarda, ništa oni nama nisu mogli. Ali bilo je za očekivati da imaju svoje prilike, čak i više, sreća pa nisu iskoristili. Što netko iznad reče, kad im ode Hazard, ajme njima.
Tekma je bila jako dobra, od zalaganja igrača do dernjave navijača, pravi derbi. Sviđa mi se način na koji smo im probili onaj bunker, i konačno jedan gol izvan 16erca.
Hendo se super snalazi na ovoj poziciji, Keiti fali smo malo snage, ali vjerujem da je ovo tek definitivno kraj njegovog prilagođavanja i da će od sada samo napredovati.
Prelijepa je situacija kada uđoše Milner i Gio i smiriše onu jurnjavu po sredini terena. Buđenjem Keite i Hende, sad imamo kvalitetnu rotaciju na sredini terena, i u biti, presing se može igrati malo duže.
Blizu smo, miriše na titulu
I da, slip se opet desio, srećom bez posljedica
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35533 Re: Liverpool FC
Veliko je bilo dobiti Chelsea koji se nije dobio, koliko, 10 utakmica kući
Međutim, ovo je samo nastavak praćenja Cityja, da bi nešto bilo konkretno, oni moraju kiksati i to, po svoj prilici, sa gradskim rivalom, ovu zaostalu utakmicu.
Kakav je United, bude li neriješeno, biće čudo.
Međutim, ovo je samo nastavak praćenja Cityja, da bi nešto bilo konkretno, oni moraju kiksati i to, po svoj prilici, sa gradskim rivalom, ovu zaostalu utakmicu.
Kakav je United, bude li neriješeno, biće čudo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35534 Re: Liverpool FC
30 years ago today, 96 children, women and men lost their lives at Hillsborough.
Our thoughts are with all those affected by the tragedy and the 96 fans who will never be forgotten.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35535 Re: Liverpool FC
Vjerovatno najbolja Liverpoolova utakmica dosad. Chelsea uopste nije bio los. Salah se vraca. I to neka zahvali Kloppu, ne bi mu roditelji dali ovoliko povjerenje, prakticno citavu sezonu dosad. Ocigledno je bilo da se radi o samopouzdanju koje je anulirano nakon loma ruke u finalu CL-a, covjek mu je vjerovao, davao sansu iz utakmice u utakmicu, niti ga je klupirao niti mjenjao pred kraj i izgleda da ce mu ovaj radit kada najvise bude trebalo.
S druge strane, Keita, ne razumijem zasto ga ubija u pojam. Konacno je poceo pruzat dobre partije, oslobodio se pritiska, pokazuje kreativnosi i on ga izvuce u sezdesetoj... Bez ikakve potrebe. Utakmica se je mogla zatvoriti i zamjenom recimo Firmihna sa Millnerom ili nesto u tom fazonu. I Fabihno je pokazivao znakove umora. Jok, on Keitu izvadi. A Keita treba ko hljeb. Ova varijanta sa Keithom i Fabinhom djeluje najbolje dosad.
Mane je zvijer
S druge strane, Keita, ne razumijem zasto ga ubija u pojam. Konacno je poceo pruzat dobre partije, oslobodio se pritiska, pokazuje kreativnosi i on ga izvuce u sezdesetoj... Bez ikakve potrebe. Utakmica se je mogla zatvoriti i zamjenom recimo Firmihna sa Millnerom ili nesto u tom fazonu. I Fabihno je pokazivao znakove umora. Jok, on Keitu izvadi. A Keita treba ko hljeb. Ova varijanta sa Keithom i Fabinhom djeluje najbolje dosad.
Mane je zvijer
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35536 Re: Liverpool FC
Tempira ga.
Radi isto kao sa Fabinhom prosle sezone, i gledaj sada Fabinha.
Radi isto kao sa Fabinhom prosle sezone, i gledaj sada Fabinha.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35537 Re: Liverpool FC
Klop je ionako dvoljno lud da jedini on zna šta je trenutno najbolje za Liverpool. 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35538 Re: Liverpool FC
Nadajmo se. Ovakav timski duh tesko da ima ijedan drugi klub. Hocu da kazem da bi se na nekom drugom mjestu Keita vjerovatno uvijediotodd_smith wrote:Tempira ga.
Radi isto kao sa Fabinhom prosle sezone, i gledaj sada Fabinha.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35539 Re: Liverpool FC
Ma ispuhao je Keita, vidjelo se da nije više mogao.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35540 Re: Liverpool FC
I ja se slažem da se Keita trebao zamijeniti, taman je dao ono najbolje šta je mogao, šteta za onaj udarac što nije sleo po golu. Trebalo je malo smiriti one upade kroz sredinu.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35543 Re: Liverpool FC
Respekt za ovo. Svaka čast.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35544 Re: Liverpool FC
Ja taman kreno da postavim.... a Teufik je ipak veci simpatizer...i brzi haha
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35546 Re: Liverpool FC
Virgil van Dijk in the Premier League this season:
- 34 Appearances
- 18 Clean Sheets
- 3 Goals
- 2 Assists
- 1 Yellow Card
- 0 Red Cards
- 0 Times dribbled past
- 89.7% Successful passes
- 102 Headed clearances
- 8 starts as Captain - 8 Wins
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35548 Re: Liverpool FC
https://www.theguardian.com/football/bl ... title-race
I da ne zaboravim glasati:
Fabinho 5
Salah 3
Henderson 1
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35550 Re: Liverpool FC
Salji 111 miliona za Koulibalya

