Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#35503 Re: Liverpool FC
Salah 5p
Fabinho 3b
Firmino 1p
Fabinho 3b
Firmino 1p
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35504 Re: Liverpool FC
Nema druge nego da si zensko...omar little wrote:dobro je. malo srece, ali tako to ide.
Toliko gluposti si rekao/rekla u toku utakmice da stvarno tesko da si muskarac
- Edin H.
- Posts: 53580
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#35505 Re: Liverpool FC
Gdje ste kladionicari?Edin H. wrote:Morace se Liverpool sa 2 - 0 zadovoljiti, ja sam ocekivao uvjerljiviju pobjedu.
- drug_profi
- Posts: 65412
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35506 Re: Liverpool FC
Ja sam bio savrseno miran pred utakmicu. Ne znam zasto. Jednostavno filing kao da znam da ce biti sve ok.
Momci su bili vrhunski. Rutinski, nadmocno. Kao protiv ekipe iz nizeg razreda.
Bilo bi zaista zalosno ne biti prvak sa 97 osvojenih bodova. Ali to samo pokazuje protiv kakvog monstruma se LFC bori.
Momci su bili vrhunski. Rutinski, nadmocno. Kao protiv ekipe iz nizeg razreda.
Bilo bi zaista zalosno ne biti prvak sa 97 osvojenih bodova. Ali to samo pokazuje protiv kakvog monstruma se LFC bori.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35507 Re: Liverpool FC
Nema tu puno filozofije, uzeti sve do kraja, ako i pored toga opet ne uspijemo, tj. ako City uzme i Tott i United i sve do kraja, pružiti ruku, čestitat, i zvat jedno 20-30 hodža da dođu i prouče šta na Anfieldu i tražiti te mrve ispod terena.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35508 Re: Liverpool FC
Bitno je uzeti iduću, onda Građani moraju uzeti protiv Uniteda i Chelsea da budu ispred nas. Ako uspiju onda su prvaci, ako ne onda je...sve otvoreno 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35509 Re: Liverpool FC
protiv Tottenhama igraju.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35510 Re: Liverpool FC
Svaka cast za ovo danas . Ovo je bilo za titulu ...

- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35511 Re: Liverpool FC
prema livefplnetu treci si u Bosnizomri wrote:sreća neEdin H. wrote:Pika li se slip?zomri wrote:Treba mi bilo šta od Robertsona za fantasyprenoćiću kao prvak države
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#35513 Re: Liverpool FC
Ko je to prvi ohohohhoGerro wrote:Glasanje za igraca utakmice
Salah
Fabinho
Firmino
Flop : Apsolutno niko. Savrseno drugo poluvrijeme
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35514 Re: Liverpool FC
Lijepo je vidjeti i da navijači Uniteda uzivaju u igrama Liverpoola kad vec ne mogu u igrama svog voljenog klubaskafiskafsnjak wrote:Svaka cast za ovo danas . Ovo je bilo za titulu ...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35515 Re: Liverpool FC
Probudila se zvijer kad treba, kažem vam ja, kakva klupa. Ovakvi igrači imaju embargo na klupu.Mohamed Salah vs Chelsea:
1 goal
4 chances created (most in the game)
4 dribbles
1 interception
4 key passes
Mo earned MOTM.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35516 Re: Liverpool FC
Samo sam objektivan kao i uvijek. I da nije zabio bio bi prvi, odigrao je super, bez upropastavanja napada, te vrlo inteligentno. Ovakav Salah nam treba.HarunKovac wrote:Ko je to prvi ohohohhoGerro wrote:Glasanje za igraca utakmice
Salah
Fabinho
Firmino
Flop : Apsolutno niko. Savrseno drugo poluvrijeme
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#35517 Re: Liverpool FC
1.Salah
2.Mane
3.Henderson
2.Mane
3.Henderson
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35518 Re: Liverpool FC
https://twitter.com/adidasfootball/stat ... 20864?s=09AmiĐa_Idriz wrote:https://twitter.com/kexxc/status/111631 ... 50944?s=09Chelsea fans singing "Salah is a bomber".
Dva gola i sedžda ispred navijača Chelsea u nedjelju, why not.
STFU
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35519 Re: Liverpool FC
A gde je .gif. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35520 Re: Liverpool FC
Liverpool are only the second team in Premier League history to go the equivalent of an entire season unbeaten at home.
Fortress Anfield stands tall.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35521 Re: Liverpool FC
Ne znam fakat cemu tolika kuknjava, ovo je bila najbolja utakmica jos od Arsenala/Uniteda na Anfieldu! I ovo vam kaze neko ko je dosad poslije manje-vise svake pobjede govorio da je igra qrac bila, da su u uzasnoj formi, da je losa utakmica bila itd...
Od pocetka do kraja iskontrolisali utakmicu, osim ta dva momenta nesmotrenosti kad se ukazao Hazard.
Perfektna utakmica protiv jako cvrtog protivnika koji je od starta isao na bod. Odugovlacenje Kepe, zadrzavanja itd...
Fabinho je jebena zvijer! Doktorska disertacija danas, ali bukvalno! Covjek je jeo malu djecu na sredini. Keita malo slabiji, ali OK, vidi se da mu treba utakmica. Bitno je da je forma u uzlaznoj putanji.
Mane i Salah prestrasni. Firmino nekako najslabiji od njih trojice.
Fabinho 5
Salah 3
Mane 1
Flopa nema, svi su odigrali doktorski.
Hajde supcine kiksajte vise jebo vam Arap sve!
Ah taj Leicester...

Od pocetka do kraja iskontrolisali utakmicu, osim ta dva momenta nesmotrenosti kad se ukazao Hazard.
Perfektna utakmica protiv jako cvrtog protivnika koji je od starta isao na bod. Odugovlacenje Kepe, zadrzavanja itd...
Fabinho je jebena zvijer! Doktorska disertacija danas, ali bukvalno! Covjek je jeo malu djecu na sredini. Keita malo slabiji, ali OK, vidi se da mu treba utakmica. Bitno je da je forma u uzlaznoj putanji.
Mane i Salah prestrasni. Firmino nekako najslabiji od njih trojice.
Fabinho 5
Salah 3
Mane 1
Flopa nema, svi su odigrali doktorski.
Hajde supcine kiksajte vise jebo vam Arap sve!
Ah taj Leicester...
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#35522 Re: Liverpool FC
Drugo poluvrijeme
Btw ovaj Chelsea ako ode Hazard ce biti deseta ekipa lige.
Btw ovaj Chelsea ako ode Hazard ce biti deseta ekipa lige.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35523 Re: Liverpool FC
https://twitter.com/bobbyduncan999/stat ... 33797?s=09
Duncan

Samo za ovo ga u prvi tin iduće sezone prekomandovati
Duncan
Samo za ovo ga u prvi tin iduće sezone prekomandovati
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35524 Re: Liverpool FC
Ko je rekao da sam uzivao?Gerro wrote:Lijepo je vidjeti i da navijači Uniteda uzivaju u igrama Liverpoola kad vec ne mogu u igrama svog voljenog klubaskafiskafsnjak wrote:Svaka cast za ovo danas . Ovo je bilo za titulu ...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35525 Re: Liverpool FC
https://twitter.com/IconicEight/status/ ... 22210?s=09zomri wrote:keita naprijed vrlo dobar, nazad loš i nikakav kao i obično
Šta ćemo
