Demokratska fronta Željko Komšić

palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#35501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

ultima_palabra wrote: A koja je to Komsiceva politicka opcija? Ja ne vidim tu neke politike osim jeftine patetike kojom se osigurava jos jedan mandat mlatimudanja na budzetu.

Takve likove je i navukao u stranku... da mi je vidjeti samo jedan drustveno koristan potez ijednog clana DF-a ikad.
ergo, problem je Komšić a ne Martina......pa gdje sam ja Komšićevu genijalnost hvalio..pa jesmo li se zbog njega zavadili (ti bio za njega , ja protiv)....dakle, nemam ja iluzija da je ovo on smislio.....možda mu je neki savjetnik, možda Bakir, možda stranci......ali potez je dobar....
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#35502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

plain vanilla wrote: Dodvoravati je eufemizam za uvlaciti se u guzicu. Ako se vec zeli uvlaciti, nek se uvuce najvecem a ne potrosenom HDZ bojniku.

A ako pricamo da treba uciniti nesto dobro za Hrvate, tu se slazem. Evo i Bosnjaci jos cekaju da ucini nesto dobro za njih.
zašto je imenovanje Martine uvlačenje u guzicu Hrvatima i HDZ-u ???......Ja jedino što ovdje čitam je da je najveći problem što je to KOmšić predložio
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#35503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Lukav potez.
Ona će morati dobro odvagati.
A mnogo ovisi o tome što joj se može (i hoće li se) ponuditi od druge strane - ispod stola, naravno.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#35504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#35505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nosara »

plain vanilla wrote:Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja
Oldskul je bila gora hiljadu puta...
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#35506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Banksy wrote:

Kazaz, zaboravila sam ime,

izvrstan, finalno raskrinkavanje Gnjidice :thumbup: i taman se dobro poklopilo...
ne bi mi mrsko potražiti.
„Željko Komšić, to je smiješno. Ne bi dobio ni 15 hiljada glasova."
Kazaz za TV Alfa: Radončićeva državnička politika nasuprot konzervativnoj i nacionalističkoj
Prof. dr. Enver Kazaz: Radončić bi mogao biti novi bošnjački lider
trebamo li govoriti za koga radi nedžad latić? :lol: :lol:

svima je jasno da će komšić politički sahraniti radončića. otuda i tolika kuknjava.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#35507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

palermo wrote:
plain vanilla wrote: Dodvoravati je eufemizam za uvlaciti se u guzicu. Ako se vec zeli uvlaciti, nek se uvuce najvecem a ne potrosenom HDZ bojniku.

A ako pricamo da treba uciniti nesto dobro za Hrvate, tu se slazem. Evo i Bosnjaci jos cekaju da ucini nesto dobro za njih.
zašto je imenovanje Martine uvlačenje u guzicu Hrvatima i HDZ-u ???......Ja jedino što ovdje čitam je da je najveći problem što je to KOmšić predložio
Meni Komsic nije problem. Ne glasam za njega, ali nije mi problem.
Ali ovaj potez je budalastinja.
Imenovati zenu koja je vrijedjala i njega i Bosnjake i Sarajevo...glupo.
I taman da je moja mati imenovala, rekla bih opet da je glupo.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#35508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Zaboravih reći - i riskantan potez.

Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.

Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Last edited by Hafis on 11/03/2019 20:22, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#35509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

nosara wrote:
plain vanilla wrote:Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja

Oldskul je bila gora hiljadu puta...
Sjecam je se, i s poskoka, i kolumni, a bome i s ovog foruma.
Ali, kako ti rece, zlatne ribice
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#35510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Hafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.

Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.

Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Hopa Hafizaga, nije zar da te strah da ona prihvati ovo imenovanje :D .....

A Komšić nema šta izgubiti, ponuđeno-počašćeno...
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

Hafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.

Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.

Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.

Pristala :D

Pozdravi Zrikija na matiĆnom općilištu. Njegovo mjesto nesuđeno :D
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#35512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

plain vanilla wrote: Meni Komsic nije problem. Ne glasam za njega, ali nije mi problem.
Ali ovaj potez je budalastinja.
Imenovati zenu koja je vrijedjala i njega i Bosnjake i Sarajevo...glupo.
I taman da je moja mati imenovala, rekla bih opet da je glupo.
Pobogu Vanila, pa ljudi su pucali na nas pa opet živimo sa njima i dijelimo istu sudbinu......

Izbor Martine bi bio odličan potez, a njeno prihvaćanje te pozicije bi imalo svoj odjek i među hrvatskim pučanstvom
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

palermo wrote:
Hafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.

Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.

Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Hopa Hafizaga, nije zar da te strah da ona prihvati ovo imenovanje :D .....

A Komšić nema šta izgubiti, ponuđeno-počašćeno...

Ovo s Martinom je zabijanje Šušnjaru i Čoviću. Odlično :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »


Komšić počinje pregovore s Izetbegovićem o formiranju vlasti!
A tamo gdje je SDA, tu je i HDZ.

Dakle...
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

http://ba.n1info.com/Vijesti/a123441/Na ... njara.html

Nakon Amerike, ni Češka Republika ne želi Ivana Šušnjara?


:lol:

Mogla je Martina i preko HDZ-a.

https://forum.klix.ba/martina-mlinarevi ... 35s25.html
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#35516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.

Bolje ona, nego Šušnjar.

@Hafisaga, nahebo si. Zna te žena :lol: lično.
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#35518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
naravno, akobogda bit će još otvorenih vrata......to je jedina šansa za ovu zemlju....
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#35519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

palermo wrote:
plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
naravno, akobogda bit će još otvorenih vrata......to je jedina šansa za ovu zemlju....
Moze, ja predlazem Raspudica.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

Razmislite pragmatično.

Martinu prati preko 100k ljudi na FB. Mladim Hercegovkama žena je draga. Pa bi mogla promijeniti i svijest o HDZ-u...majorizaciji i ugrozbi :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

Čim ti Erceg Bosanac zlobno trollaš, Martina je pogodak. :izet:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#35522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Lipo je kada se forumas snadje. :D
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by SaraFina »

madner wrote:Lipo je kada se forumas snadje. :D

Plaču zavidnici. Koji ne znaju :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#35524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

palermo wrote: Da se ne lažemo, da je Martinu predložio Peđa Kojović sad bi se ovdje pisali panegirici o vizionarskkom potezu i o tome kako se širi obzor demokratije i sarajevska pozitivna priča se prelijeva i u druge krajeve naše jedine domovine.
Nesto ipak imam osjecaj da bi Pedja bio optuzen za kolaboraciju sa kamenjarcima, da za ambasadore imenuje otrovne ustaskinje koje Bosnjake zovu Mosnjacima, a legalnog člana predsjedništva, omiljenog u raji, zove Sejdom i negira mu Hrvatstvo.

Posto to nije Pedjina vec Komsicevsko-Izetbegovicevska ujdurma, to je vizionarski potez kojim se stvara klica alternative njihovom koalicionom partneru, HDZ-u. Ili kako vec. :-D
Post Reply