ergo, problem je Komšić a ne Martina......pa gdje sam ja Komšićevu genijalnost hvalio..pa jesmo li se zbog njega zavadili (ti bio za njega , ja protiv)....dakle, nemam ja iluzija da je ovo on smislio.....možda mu je neki savjetnik, možda Bakir, možda stranci......ali potez je dobar....ultima_palabra wrote: A koja je to Komsiceva politicka opcija? Ja ne vidim tu neke politike osim jeftine patetike kojom se osigurava jos jedan mandat mlatimudanja na budzetu.
Takve likove je i navukao u stranku... da mi je vidjeti samo jedan drustveno koristan potez ijednog clana DF-a ikad.
Demokratska fronta Željko Komšić
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#35501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#35502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
zašto je imenovanje Martine uvlačenje u guzicu Hrvatima i HDZ-u ???......Ja jedino što ovdje čitam je da je najveći problem što je to KOmšić predložioplain vanilla wrote: Dodvoravati je eufemizam za uvlaciti se u guzicu. Ako se vec zeli uvlaciti, nek se uvuce najvecem a ne potrosenom HDZ bojniku.
A ako pricamo da treba uciniti nesto dobro za Hrvate, tu se slazem. Evo i Bosnjaci jos cekaju da ucini nesto dobro za njih.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#35503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Lukav potez.
Ona će morati dobro odvagati.
A mnogo ovisi o tome što joj se može (i hoće li se) ponuditi od druge strane - ispod stola, naravno.
Ona će morati dobro odvagati.
A mnogo ovisi o tome što joj se može (i hoće li se) ponuditi od druge strane - ispod stola, naravno.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#35504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja
Pitam za prijatelja
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#35505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Oldskul je bila gora hiljadu puta...plain vanilla wrote:Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#35506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ne bi mi mrsko potražiti.Banksy wrote:
Kazaz, zaboravila sam ime,
izvrstan, finalno raskrinkavanje Gnjidicei taman se dobro poklopilo...
„Željko Komšić, to je smiješno. Ne bi dobio ni 15 hiljada glasova."
Kazaz za TV Alfa: Radončićeva državnička politika nasuprot konzervativnoj i nacionalističkoj
trebamo li govoriti za koga radi nedžad latić?Prof. dr. Enver Kazaz: Radončić bi mogao biti novi bošnjački lider
svima je jasno da će komšić politički sahraniti radončića. otuda i tolika kuknjava.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#35507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Meni Komsic nije problem. Ne glasam za njega, ali nije mi problem.palermo wrote:zašto je imenovanje Martine uvlačenje u guzicu Hrvatima i HDZ-u ???......Ja jedino što ovdje čitam je da je najveći problem što je to KOmšić predložioplain vanilla wrote: Dodvoravati je eufemizam za uvlaciti se u guzicu. Ako se vec zeli uvlaciti, nek se uvuce najvecem a ne potrosenom HDZ bojniku.
A ako pricamo da treba uciniti nesto dobro za Hrvate, tu se slazem. Evo i Bosnjaci jos cekaju da ucini nesto dobro za njih.
Ali ovaj potez je budalastinja.
Imenovati zenu koja je vrijedjala i njega i Bosnjake i Sarajevo...glupo.
I taman da je moja mati imenovala, rekla bih opet da je glupo.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#35508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zaboravih reći - i riskantan potez.
Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.
Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.
Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Last edited by Hafis on 11/03/2019 20:22, edited 1 time in total.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#35509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sjecam je se, i s poskoka, i kolumni, a bome i s ovog foruma.nosara wrote:plain vanilla wrote:Imal jedna ambasadica i za Raspudica?
Pitam za prijatelja
Oldskul je bila gora hiljadu puta...
Ali, kako ti rece, zlatne ribice
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#35510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hopa Hafizaga, nije zar da te strah da ona prihvati ovo imenovanjeHafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.
Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.
Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
A Komšić nema šta izgubiti, ponuđeno-počašćeno...
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.
Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.
Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa.
Pristala
Pozdravi Zrikija na matiĆnom općilištu. Njegovo mjesto nesuđeno
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#35512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pobogu Vanila, pa ljudi su pucali na nas pa opet živimo sa njima i dijelimo istu sudbinu......plain vanilla wrote: Meni Komsic nije problem. Ne glasam za njega, ali nije mi problem.
Ali ovaj potez je budalastinja.
Imenovati zenu koja je vrijedjala i njega i Bosnjake i Sarajevo...glupo.
I taman da je moja mati imenovala, rekla bih opet da je glupo.
Izbor Martine bi bio odličan potez, a njeno prihvaćanje te pozicije bi imalo svoj odjek i među hrvatskim pučanstvom
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
palermo wrote:Hopa Hafizaga, nije zar da te strah da ona prihvati ovo imenovanjeHafis wrote:Zaboravih reći - i riskantan potez.
Ako ga odbije, to bi bila velika pljuska a ona bi postala neka vrsta lokalne heroine.
Mada nešto sumnjam da će doći do te ponude. Isuviše riskantno po njega, valjda će mu skrenuti pažnju. Jer bi to stvarno bio odjeb decenije, ako bi došlo do njega, a s druge strane on s tim potezom ne dobiva apsolutno ništa......
A Komšić nema šta izgubiti, ponuđeno-počašćeno...
Ovo s Martinom je zabijanje Šušnjaru i Čoviću. Odlično
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A tamo gdje je SDA, tu je i HDZ.
Komšić počinje pregovore s Izetbegovićem o formiranju vlasti!
Dakle...
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
http://ba.n1info.com/Vijesti/a123441/Na ... njara.html
Nakon Amerike, ni Češka Republika ne želi Ivana Šušnjara?

Mogla je Martina i preko HDZ-a.
https://forum.klix.ba/martina-mlinarevi ... 35s25.html
Nakon Amerike, ni Češka Republika ne želi Ivana Šušnjara?
Mogla je Martina i preko HDZ-a.
https://forum.klix.ba/martina-mlinarevi ... 35s25.html
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#35516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
Bolje ona, nego Šušnjar.
@Hafisaga, nahebo si. Zna te žena
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#35518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
naravno, akobogda bit će još otvorenih vrata......to je jedina šansa za ovu zemlju....plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#35519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Moze, ja predlazem Raspudica.palermo wrote:naravno, akobogda bit će još otvorenih vrata......to je jedina šansa za ovu zemlju....plain vanilla wrote:Mogla je nekad preko HDZ, ne moze vise.
Ali kad se jedna vrata zatvore, Komsic ti otvori druga vrata.
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Razmislite pragmatično.
Martinu prati preko 100k ljudi na FB. Mladim Hercegovkama žena je draga. Pa bi mogla promijeniti i svijest o HDZ-u...majorizaciji i ugrozbi
Martinu prati preko 100k ljudi na FB. Mladim Hercegovkama žena je draga. Pa bi mogla promijeniti i svijest o HDZ-u...majorizaciji i ugrozbi
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Čim ti Erceg Bosanac zlobno trollaš, Martina je pogodak. 
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#35522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Lipo je kada se forumas snadje. 
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#35523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
madner wrote:Lipo je kada se forumas snadje.
Plaču zavidnici. Koji ne znaju
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#35524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nesto ipak imam osjecaj da bi Pedja bio optuzen za kolaboraciju sa kamenjarcima, da za ambasadore imenuje otrovne ustaskinje koje Bosnjake zovu Mosnjacima, a legalnog člana predsjedništva, omiljenog u raji, zove Sejdom i negira mu Hrvatstvo.palermo wrote: Da se ne lažemo, da je Martinu predložio Peđa Kojović sad bi se ovdje pisali panegirici o vizionarskkom potezu i o tome kako se širi obzor demokratije i sarajevska pozitivna priča se prelijeva i u druge krajeve naše jedine domovine.
Posto to nije Pedjina vec Komsicevsko-Izetbegovicevska ujdurma, to je vizionarski potez kojim se stvara klica alternative njihovom koalicionom partneru, HDZ-u. Ili kako vec.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
