FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3551 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Chuckie wrote:Jel ovo zacrnio fejs? :D
Jeste,oko 11h .


Tapatalk 2
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3552 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Kakvi su ovo postovi,kakve veze imaju sa Face tv? Idite brate na temu politika i tamo pisite.


Tapatalk 2
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#3553 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Shahab »

wolf07 wrote:Gdje su u tom intervjuu bili konkretni pokazatelji? Koliko je km auto-puta pripremila za gradnju ova koalicija na vlasti? Manite mi price o gradnji dionice do Zenice i ovo oko Tarcina. I budala zna da je to jos rijeseno za vrijeme prosle vlasti. Sta je sa troskovima zivota u ovoj zemlji? Kolika je prosjecna plata u BiH danas a kolika je bila 2008.g.? Koliko kredita je BiH podigla kod MMF-a od kad su sjeli u fotelje? Sta Zlaja misli o predstavnistvima RS-a po svijetu kao ministar vanjskih poslova? Jel' tako gradi drzavu sa Miletom? Sta je sa brojem zaposlenih u BiH 2008. i 2013.g.? Sta je sa ovim jadnicima iz Konjevic Polja koji su dosli pred OHR? Previse je pitanja koja ga Senad nije pitao a morao je, ako ga niko drugi ne upita tesko nama.
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
Zato se potkupi novinar da ne pita takva pitanja. U tome je suština. Još je Hadžija mangup koji se neće ofirno šlihtati, pokušat će provući barem neku kritiku. Pogledaj TV 1 i kalašturu Jurišić kako se šlihtaju Lagumdžiji za par stotina maraka, pa će ti biti jasno u kakvom medijskom mraku živimo.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3554 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Havatar wrote:
Styling wrote:
Shahab wrote:
Ovo je odlična analiza. Pobjednici narednih izbora su Lagumdžija i Radončić. Zajedno će imati kapacitet da vladaju. Imaju i čvrst međusobni dogovor, koji se zasniva na ogromnim finasijskim interesima. U igri je i Dodik. Uoči izbora će formalno raskinuti koaliciju, i odmah nakon izbora ući u novu. Imaju pare i medije. SDP je pun ko brod i sigurno će kupiti svaku TV kuću, što ne bi i Hadžifejzovića, koji je u finansijskom živom blatu. Para vrti gdje burgija neće. Teško nama. Živi bili pa vidjeli. Sve mi je ovo rekao jedan super informirani Austrijanac.
@Shahab
Čitala sam i tvoj post na temi "Alija....." i slažem se i sa onim postom i sa ovim. Ja nisam pričala sa Austrijancem nego sa jednim dužnosnikom Američke ambasade u Sarajevu o situaciji kod nas. Ima vrlo slično mišljenje o narednim izborima i rezultatima. Znači, kako oni kažu tako će i biti.
Ako oni dobiju mali broj glasova mogu i Amerikanci i Austrijanci na glavu da se pobadaju dzaba oni nece biti na vlasti.
Izbori su previše važna stvar da bi se prepustili na volju biračima. :wink: Ponekad treba malo i pogurati sa strane 8-)
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3555 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Moguce je da poguras kad imas sta a ne mozes nekog ko je dobio najmanje glasova od 45 da poguras da postane najjaci
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3556 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

wolf07 wrote:Gdje su u tom intervjuu bili konkretni pokazatelji? Koliko je km auto-puta pripremila za gradnju ova koalicija na vlasti? Manite mi price o gradnji dionice do Zenice i ovo oko Tarcina. I budala zna da je to jos rijeseno za vrijeme prosle vlasti. Sta je sa troskovima zivota u ovoj zemlji? Kolika je prosjecna plata u BiH danas a kolika je bila 2008.g.? Koliko kredita je BiH podigla kod MMF-a od kad su sjeli u fotelje? Sta Zlaja misli o predstavnistvima RS-a po svijetu kao ministar vanjskih poslova? Jel' tako gradi drzavu sa Miletom? Sta je sa brojem zaposlenih u BiH 2008. i 2013.g.? Sta je sa ovim jadnicima iz Konjevic Polja koji su dosli pred OHR? Previse je pitanja koja ga Senad nije pitao a morao je, ako ga niko drugi ne upita tesko nama.
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
Šta je riješeno za vrijeme prošle vlasti? Šta SDP ili bilo ko iz Federalne vlasti može učiniti po pitanju slučaja "Konjević Polje"?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3557 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Havatar wrote:Moguce je da poguras kad imas sta a ne mozes nekog ko je dobio najmanje glasova od 45 da poguras da postane najjaci
E, to ćemo vidjeti iduće godine. S našim narodom se nikad ne zna.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#3558 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Shahab »

Havatar wrote:Moguce je da poguras kad imas sta a ne mozes nekog ko je dobio najmanje glasova od 45 da poguras da postane najjaci
Neće se oni mješati. Nije tačna teza da Amerikanci ili Austrijanci podržavaju Lagumdžiju, ili bilo koga. Jednostavno ih nije briga. BiH više nikoga ne zanima. Imaju prećih problema. Prepušteni smo unutarnjoj inerciji propadanja. Nepopravljivo smo truhli iznutra. Niko neće da troši resurse i energiju na nas. To je percepcija Zapada. Bez njihove intervencije pobjedit će finansijski najjača i najbolje umrežena opcija. Savez Lagumdžija-Radončić-Dodik-Čović je sigurno na vlasti iduće četiri godine. SDA je tu nemoćna.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3559 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Shahab wrote:
Havatar wrote:Moguce je da poguras kad imas sta a ne mozes nekog ko je dobio najmanje glasova od 45 da poguras da postane najjaci
Neće se oni mješati. Nije tačna teza da Amerikanci ili Austrijanci podržavaju Lagumdžiju, ili bilo koga. Jednostavno ih nije briga. BiH više nikoga ne zanima. Imaju prećih problema. Prepušteni smo unutarnjoj inerciji propadanja. Nepopravljivo smo truhli iznutra. Niko neće da troši resurse i energiju na nas. To je percepcija Zapada. Bez njihove intervencije pobjedit će finansijski najjača i najbolje umrežena opcija. Savez Lagumdžija-Radončić-Dodik-Čović je sigurno na vlasti iduće četiri godine. SDA je tu nemoćna.
Čovjek koji je bio šef politčkog odjela Američke ambasade u Sarajevu je postao Inckov zamjenik. Znači, Ameri ne žele tek tako prepustiti kontrolu u zemlji Evropi i jako su zainteresovani kako će se dalje odvijati politička sitaucija u zemlji, naročito izbori.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#3560 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Shahab »

Styling wrote:
wolf07 wrote:Gdje su u tom intervjuu bili konkretni pokazatelji? Koliko je km auto-puta pripremila za gradnju ova koalicija na vlasti? Manite mi price o gradnji dionice do Zenice i ovo oko Tarcina. I budala zna da je to jos rijeseno za vrijeme prosle vlasti. Sta je sa troskovima zivota u ovoj zemlji? Kolika je prosjecna plata u BiH danas a kolika je bila 2008.g.? Koliko kredita je BiH podigla kod MMF-a od kad su sjeli u fotelje? Sta Zlaja misli o predstavnistvima RS-a po svijetu kao ministar vanjskih poslova? Jel' tako gradi drzavu sa Miletom? Sta je sa brojem zaposlenih u BiH 2008. i 2013.g.? Sta je sa ovim jadnicima iz Konjevic Polja koji su dosli pred OHR? Previse je pitanja koja ga Senad nije pitao a morao je, ako ga niko drugi ne upita tesko nama.
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
Šta je riješeno za vrijeme prošle vlasti? Šta SDP ili bilo ko iz Federalne vlasti može učiniti po pitanju slučaja "Konjević Polje"?
SDP nije uradio ništa. Samo je zamjenio mjesto sa Strankom za BiH, i bio još gori po pitanju korupcije i nepotizma. U tome jeste i sva tragedija ove vlasti. Sada se to pokušava relativizirati medijskim spinom i Lagumdžijinim laganjem na zakupljenim intervjuima.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3561 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Shahab wrote:
Styling wrote:
wolf07 wrote:Gdje su u tom intervjuu bili konkretni pokazatelji? Koliko je km auto-puta pripremila za gradnju ova koalicija na vlasti? Manite mi price o gradnji dionice do Zenice i ovo oko Tarcina. I budala zna da je to jos rijeseno za vrijeme prosle vlasti. Sta je sa troskovima zivota u ovoj zemlji? Kolika je prosjecna plata u BiH danas a kolika je bila 2008.g.? Koliko kredita je BiH podigla kod MMF-a od kad su sjeli u fotelje? Sta Zlaja misli o predstavnistvima RS-a po svijetu kao ministar vanjskih poslova? Jel' tako gradi drzavu sa Miletom? Sta je sa brojem zaposlenih u BiH 2008. i 2013.g.? Sta je sa ovim jadnicima iz Konjevic Polja koji su dosli pred OHR? Previse je pitanja koja ga Senad nije pitao a morao je, ako ga niko drugi ne upita tesko nama.
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
Šta je riješeno za vrijeme prošle vlasti? Šta SDP ili bilo ko iz Federalne vlasti može učiniti po pitanju slučaja "Konjević Polje"?
SDP nije uradio ništa. Samo je zamjenio mjesto sa Strankom za BiH, i bio još gori po pitanju korupcije i nepotizma. U tome jeste i sva tragedija ove vlasti. Sada se to pokušava relativizirati medijskim spinom i Lagumdžijinim laganjem na zakupljenim intervjuima.
Nisam pitala sta je uradio SDP nego sta je to uradjeno po pitanju autoputa za vrijeme prosle vlasti i sta SDP i bilo drugi iz Federacije mogu uciniti po pitanju Konjevic polja. Vidim i ti si verziran po pitanju spina :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3562 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Zasto nije Senad pitao Zlaju odakle ti pare frajeru :D da placas onog hohstaplera Alastair Campbella :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3563 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ladyblue18 »

Zadnjih 15 stranica teme pregledano :oops:
Banova mashala.

Ali za pocetak da vas fino zamolim da daljnju politicku raspravu ostavite za politiku, ja brisati postove sa zadnje 2,3 stranice necu ali prica nema veze sa temom. :sax:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3564 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Nego ljudi zbavi li ko karticu od 110EUR? Crno mi danas pred očima. :-D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3565 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ladyblue18 »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “zabranjeno kloniranje baniranih”
» Mikelanđelo

Phosphorus wrote:
basar wrote:Čim radi za Saff - ne može to valjati..

Iskreno bio je jedan od najboljih ali ga pokvariše vehabo-cionisti i ekstremizam.


Face TV - svaka čast, volio bih da oni prenose sve utakmice sa Svjetskog, jer su zaslužili to svojim trudom i požrtvovanjem.


BHT je katastrofa realno, žao mi je zbog toga- ali to su činjenice..

Treba nagraditi one koji se istinski trude.
Eto nek ti valjaš rafidijo, smeće jedno... Nick sve govori o tebi, ubica svog naroda, djece i nedužnih.
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “vrijedjanje”
» Phosphorus

30 dana


http://www.klix.ba/forum/face-tv-televi ... s3325.html

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “vrijedjanje”
» akcid, KatarinaKosaca

2 sedmice

@ Diwan - tebi opomena samo
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#3566 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by udrch »

vidim bilo veselo ovih dana..šta jedan Fatmir može uraditi..sreća pa je samo jedan..
ljudi zaborave da smo u Brazilu samo da bi se posvađali redom sa svima..
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#3567 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ljuba Moljac »

Zlatko je pocistio pod Senadom...

Ali najjace ke kad je suknuo onom licemjeru i smradu Komsicu na pocetku.

A inace su sva trojica dno i nezasluzuju nikakvo postovanje ma koliko se busali nekim " rezultatima njihova rada"
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3568 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Chuckie wrote:Nego ljudi zbavi li ko karticu od 110EUR? Crno mi danas pred očima. :-D
Jos uvijek crnilo na ekranu ?


Tapatalk 2
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3569 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Nije. Prochepilo na sharingu. :D
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3570 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

Otkako je Katarina banovana, niko više ne hvali Senada. To dovoljno govori koliko je čovjek kvalitetan, ima jednu zaposlenu osobu da ga brani po internetu, dok većina ljudi o njemu misli najgore :D.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3571 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Erzsebet wrote:Otkako je Katarina banovana, niko više ne hvali Senada. To dovoljno govori koliko je čovjek kvalitetan, ima jednu zaposlenu osobu da ga brani po internetu, dok većina ljudi o njemu misli najgore :D.
Prvo nauci se da ne prozivas nekoga ko nema mogucnost da se brani,drugo vecina ljudi iole normalnih ,,najgore,,misle samo o karadjicu,mladicu i sl.nikako o Senadu.Misliti najgore znaci i pozeljeti nekome nesto najgore a to ne stoji u pravilniku ovog foruma.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3572 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Država »

Senad Hadžifejzović je megafon SDA. SDA je za njega tražila od Razvojne Banke na čijem čelu je Ramiz Džaferović kredit od 10 miliona KM i dotični to nije odobrio. Od tada na FACE TV-u možeš čuti samo najgore stvari o Džaferoviću. DakleN, Senad će u narednih godinu dana na svaki način pljuvati po SDP-u i hvaliti SDA, a krajnji cilj je kredit od 10 miliona KM za FACE TV.


Jednostavo brate... :sax:
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3573 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

luckylaka wrote:
Erzsebet wrote:Otkako je Katarina banovana, niko više ne hvali Senada. To dovoljno govori koliko je čovjek kvalitetan, ima jednu zaposlenu osobu da ga brani po internetu, dok većina ljudi o njemu misli najgore :D.
Prvo nauci se da ne prozivas nekoga ko nema mogucnost da se brani,drugo vecina ljudi iole normalnih ,,najgore,,misle samo o karadjicu,mladicu i sl.nikako o Senadu.Misliti najgore znaci i pozeljeti nekome nesto najgore a to ne stoji u pravilniku ovog foruma.
I mene su prozivali dok sam bio banovan, čak su umišljali da sam se ponovo registrovao, a to nikad nisam uradio...

Ja mislim sve najgore i o Senadu, i o Karadžiću, Aliji, Abdiću, Mladiću, Tuđmanu, i svim ostalim ratnim profiterima koji su svojim porodicama napravili državu, ili se u ratu bilo kako okoristili. A ima još raje koja misli isto što i ja.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3574 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Država wrote:Senad Hadžifejzović je megafon SDA. SDA je za njega tražila od Razvojne Banke na čijem čelu je Ramiz Džaferović kredit od 10 miliona KM i dotični to nije odobrio. Od tada na FACE TV-u možeš čuti samo najgore stvari o Džaferoviću. DakleN, Senad će u narednih godinu dana na svaki način pljuvati po SDP-u i hvaliti SDA, a krajnji cilj je kredit od 10 miliona KM za FACE TV.


Jednostavo brate... :sax:
De nas malo prosvijetli da i mi skontamo.Kakva je veza Senad-Sda-R.Dz.-Sdp ili se Dzafer javio direktno da objasni :D Inace nisam primjetio da Senad nesto plaho gotivi sda niti da pljuje sdp
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3575 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

dogovorite se malo. da li je placen od sda da pljuje po sdp-u ili je placen od zlaje prosle hefte da ga intevijuise i da mu nabacuje voleje?
Locked