La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#3551 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

BHF_Manijak wrote:Pa eno lezi Johnson hudi, pa nikom nista. :mrgreen: Ovo je samo sto se sazna i izadje u javnost, mogu mislit sta svega ima jos zataskanog. :mrgreen:
on je tek prije koji mjesec osudjen, kada se slicno ponovi par puta mozda pocne utjecati na ponasanje. a, i to su englezi, oni su progresivni sto se toga tice, rade na iskorjenjavanju ustaljenih predrasuda i ponasanja, dok ta razina dodje do spanjolske, ne lipsi magarce do zelene trave...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3552 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
Fajcion wrote:I baš danas sve izleti? Interesting :izet:
4 godine stara sranja izlete baš pred sami Euro ;-) normalno da je slucajno :mrgreen:
Za De Geu samo Englezi tvrde da napusta reprezentaciju.

Na kraju, nisu osudjeni. Mrzim medijska lincovanja i presude "prije presude" Ovo je jezivo sto je izašlo, ali dok se ne cuju sve strane....
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3553 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by p206 »

meni je to nidje veze
mogli su naletiti na sponzoruse, da ne upotrijebim goru rijec, koje nakon odradjenog posla daju procenat jakim advokatima... dalje se zna
nisu ni one nevinascad
a sto se tice tih stvari to je u NBA normalno, pa rijetko koji zavrsi u zatvoru..
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3554 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tito_i_Partija »

skenderija04 wrote:Javi Martinez takodje.

Ovo je neka opasna orgija bila.
Sta je ovo braco draga? :-)

Ovo je k'o neki ludi party koji se totalno kontroli izmak'o.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3555 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Muniain, De Gea, Martinez... :run: Ja idiota brate mili.

Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3556 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Logovan wrote:Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
Mislis da su oni prije bili nesto bolji? Samo sto prije nije bilo interneta i danasnjih medija. Uzmi samo primjer Georga Besta. Taj se nikad nije trijeznijo, a povalio je koka nezna im se ni se ni broj. :mrgreen:
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#3557 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

Sevilla: La Liga Club Confirms Negotiations With Jorge Sampaoli to Replace Unai Emery as Manager
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3558 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Osasuna - Girona, veceras prva tekma finala playofa za ulazak u Primeru.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3559 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra. :bih:

Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru. :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3560 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra. :bih:

Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru. :mrgreen:
1:1 :D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3561 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

skenderija04 wrote:
jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra. :bih:

Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru. :mrgreen:
1:1 :D
2:1 :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3562 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

jethro wrote:
Logovan wrote:Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
Mislis da su oni prije bili nesto bolji? Samo sto prije nije bilo interneta i danasnjih medija. Uzmi samo primjer Georga Besta. Taj se nikad nije trijeznijo, a povalio je koka nezna im se ni se ni broj. :mrgreen:
Pa upravo zato što je sad drugačije, odnosno prisutni su internet i mediji, fudbaleri ne bi trebali okolo praviti skandale. A i danas se daleko više zarađuje, ali oni opet siluju i šta ja znam.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#3563 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by luckylaka »

jethro wrote:
skenderija04 wrote:
jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra. :bih:

Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru. :mrgreen:
1:1 :D
2:1 :mrgreen:
Valja revans pogledati
June 18
12:00 Girona ? - ? Osasuna
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3564 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Capajebo »

Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje :o
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3565 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Capajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje :o
Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricas :D :per:
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3566 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Capajebo »

LSD wrote:
Capajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje :o
Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricas :D :per:
Ne moras gledati svaku da bi vidio da je dobar igrac :mrgreen:
Vec 2-3 godine rastura tamo :zoka:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3567 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Capajebo wrote:
LSD wrote:
Capajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje :o
Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricas :D :per:
Ne moras gledati svaku da bi vidio da je dobar igrac :mrgreen:
Vec 2-3 godine rastura tamo :zoka:
Normalno, a kad ispadne flopina u Atleticu (kao Jackson Martinez koji je isto harao u Portugalu ili Vietto) onda cemo okrenuti plocu na B stranu, jelde :mrgreen:


sjoooo, samo vas pratim :P
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3568 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Capajebo »

LSD wrote: Normalno, a kad ispadne flopina u Atleticu (kao i Jackson Martinez ili Vietto) onda cemo okrenuti plocu na B stranu, jelde :mrgreen:


sjoooo, samo vas pratim :P
Slobodno ti prati... meni ni u dzep ni iz dzepa :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3569 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Ma zezam se kume :-)

Gajtan svileni ce ispasti flopina u Atleticu, to je valjda svima jasno ko dan.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3570 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna ! :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3571 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

jethro wrote:Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna ! :mrgreen:
Dozva ga ti :-D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3572 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Tomahawk11 wrote:
jethro wrote:Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna ! :mrgreen:
Dozva ga ti :-D
Dozva ga ja pravo!! :-D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3573 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Trebao bi ovim kupiti sebi prvu postavu u Primeri.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3574 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jethro »

Apsolutno bi trebao. I u prvoj tekmi je dao gol, i evo sad opet. Vratio je prakticno on Osasunu nazad u Primeru.
Crvena Tifoza
Posts: 11765
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3575 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Crvena Tifoza »

Odma Kenana u reprezentaciju zvati.
Post Reply