on je tek prije koji mjesec osudjen, kada se slicno ponovi par puta mozda pocne utjecati na ponasanje. a, i to su englezi, oni su progresivni sto se toga tice, rade na iskorjenjavanju ustaljenih predrasuda i ponasanja, dok ta razina dodje do spanjolske, ne lipsi magarce do zelene trave...BHF_Manijak wrote:Pa eno lezi Johnson hudi, pa nikom nista.Ovo je samo sto se sazna i izadje u javnost, mogu mislit sta svega ima jos zataskanog.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3551 Re: Spanska liga ( Primera División )
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3552 Re: Spanska liga ( Primera División )
Za De Geu samo Englezi tvrde da napusta reprezentaciju.LSD wrote:4 godine stara sranja izlete baš pred sami EuroFajcion wrote:I baš danas sve izleti? Interestingnormalno da je slucajno
Na kraju, nisu osudjeni. Mrzim medijska lincovanja i presude "prije presude" Ovo je jezivo sto je izašlo, ali dok se ne cuju sve strane....
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3553 Re: Spanska liga ( Primera División )
meni je to nidje veze
mogli su naletiti na sponzoruse, da ne upotrijebim goru rijec, koje nakon odradjenog posla daju procenat jakim advokatima... dalje se zna
nisu ni one nevinascad
a sto se tice tih stvari to je u NBA normalno, pa rijetko koji zavrsi u zatvoru..
mogli su naletiti na sponzoruse, da ne upotrijebim goru rijec, koje nakon odradjenog posla daju procenat jakim advokatima... dalje se zna
nisu ni one nevinascad
a sto se tice tih stvari to je u NBA normalno, pa rijetko koji zavrsi u zatvoru..
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#3554 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sta je ovo braco draga?skenderija04 wrote:Javi Martinez takodje.
Ovo je neka opasna orgija bila.
Ovo je k'o neki ludi party koji se totalno kontroli izmak'o.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3555 Re: Spanska liga ( Primera División )
Muniain, De Gea, Martinez...
Ja idiota brate mili.
Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3556 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mislis da su oni prije bili nesto bolji? Samo sto prije nije bilo interneta i danasnjih medija. Uzmi samo primjer Georga Besta. Taj se nikad nije trijeznijo, a povalio je koka nezna im se ni se ni broj.Logovan wrote:Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3557 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sevilla: La Liga Club Confirms Negotiations With Jorge Sampaoli to Replace Unai Emery as Manager
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3558 Re: Spanska liga ( Primera División )
Osasuna - Girona, veceras prva tekma finala playofa za ulazak u Primeru.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3559 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra.
Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru.
Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3560 Re: Spanska liga ( Primera División )
1:1jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra.![]()
Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3561 Re: Spanska liga ( Primera División )
2:1skenderija04 wrote:1:1jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra.![]()
Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3562 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa upravo zato što je sad drugačije, odnosno prisutni su internet i mediji, fudbaleri ne bi trebali okolo praviti skandale. A i danas se daleko više zarađuje, ali oni opet siluju i šta ja znam.jethro wrote:Mislis da su oni prije bili nesto bolji? Samo sto prije nije bilo interneta i danasnjih medija. Uzmi samo primjer Georga Besta. Taj se nikad nije trijeznijo, a povalio je koka nezna im se ni se ni broj.Logovan wrote:Današnji fudbaleri fakat glupi k'o kurac.
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3563 Re: Spanska liga ( Primera División )
Valja revans pogledatijethro wrote:2:1skenderija04 wrote:1:1jethro wrote:Kenan Kodo zabio gol u 6.min protiv Girone u finalu playoffa koji se upravo igra.![]()
Ajmooo Osasuna, sve do povratka u Primeru.
June 18
12:00 Girona ? - ? Osasuna
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3564 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3565 Re: Spanska liga ( Primera División )
Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricasCapajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3566 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne moras gledati svaku da bi vidio da je dobar igracLSD wrote:Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricasCapajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje![]()
Vec 2-3 godine rastura tamo
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3567 Re: Spanska liga ( Primera División )
Normalno, a kad ispadne flopina u Atleticu (kao Jackson Martinez koji je isto harao u Portugalu ili Vietto) onda cemo okrenuti plocu na B stranu, jeldeCapajebo wrote:Ne moras gledati svaku da bi vidio da je dobar igracLSD wrote:Naravno, covjek bi reko da gledaš svaku utakmicu Benfice pa znaš o cemu pricasCapajebo wrote:Nico Gaitan u Atletico Madridu. Extra pojacanje![]()
![]()
Vec 2-3 godine rastura tamo
sjoooo, samo vas pratim
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3568 Re: Spanska liga ( Primera División )
Slobodno ti prati... meni ni u dzep ni iz dzepaLSD wrote: Normalno, a kad ispadne flopina u Atleticu (kao i Jackson Martinez ili Vietto) onda cemo okrenuti plocu na B stranu, jelde![]()
sjoooo, samo vas pratim
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3569 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma zezam se kume
Gajtan svileni ce ispasti flopina u Atleticu, to je valjda svima jasno ko dan.
Gajtan svileni ce ispasti flopina u Atleticu, to je valjda svima jasno ko dan.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3570 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna ! 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3571 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dozva ga tijethro wrote:Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna !
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3572 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dozva ga ja pravo!!Tomahawk11 wrote:Dozva ga tijethro wrote:Ajmooo Kenane Kodro....ajmooo Osasuna !
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3573 Re: Spanska liga ( Primera División )
Trebao bi ovim kupiti sebi prvu postavu u Primeri.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3574 Re: Spanska liga ( Primera División )
Apsolutno bi trebao. I u prvoj tekmi je dao gol, i evo sad opet. Vratio je prakticno on Osasunu nazad u Primeru.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3575 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odma Kenana u reprezentaciju zvati.
