Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3551 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

they are baaack :D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3552 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Asistira debil starom pri parkiranju

-jot jot jot ... (trassssss)
-dota, izadi da vidis ta ti uradio
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3553 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Debil dosadjuje ocu
-hotu ja zekuuu
-de sine sjedi gleda tata utakmicu
- hocu ja meduuuu
-ama suti
- hocu ja baloooonnnn
-Ama dosta kad kazem pokazi malo postovanja jasam ti otac ja sam te napravio
-e blavoo majtoreeee
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3554 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

atko wrote:Asistira debil starom pri parkiranju

-jot jot jot ... (trassssss)
-dota, izadi da vidis ta ti uradio
jot jot jot :D :D :D
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3555 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Sin pise kuci iz dusevne bolnice:
-Dragi moji! Ovdje nam je divno. Nedavno smo dobili i bazen pa sad svakoga dana skacem u njega.
Ako budemo dobri pustice nam i vodu
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3556 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Leze dva debila na trbuhu i pjevaju.
Odjednom, jedan od njih se okrene i nastavi pjevati.
- Ej, kretenu, sto si se okrenuo?
- Pa, druga strana ploce!!
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3557 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Dobro, kada ste poceli verovati da ste konj? - pita psihijatar pacijenta.
- Davno, davno, jos dok sam bio zdrebe.
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3558 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Zaustavlja mucavac muju
-o o o oooprostttt iteee je je jeli ovo sko skola za mmmucanjee...
-ama ne treba tebi skola pa ti odlicno mucas
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#3559 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Globus »

Otisao crnogorac da uhvati puzeve za veceru.Na kraju dana se vraca sa samo jednim puzem a zena ga pita: "cojvece kako donese samo jednog puza?"
A crno gorac odgovori : "Ti ne znas kakva je to zivotinja, to trci, to bjezi, to skace!"





Dosao upravnik zatvora i pita crnogorca " zasto ne ustajes kada ulazim" a crnogorac ce mu "meni su rekli da ja moram odlezati 2 godine"
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3560 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3561 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

atko wrote:Razgovaraju dva debila u razredu ...
-kako te ti zvess h
-neznam nismo to jos radili


Ide ludjak i vuce kanapu za sobom
polazi doktor i pita ga
-zasto vuces tu kanapu?
-probajte je vi gurati
:lol: :lol: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3562 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

sirocco wrote:Stoji ludjak ispred zgrade i mase rukom. naidje neki covjek i upita ga:
-treba li vam pomoc?
ludjak kaze:
- pozvoni, ciko!
- na koji broj? - upita covjek.
- na broj 3
covjek pozvoni i upita ludjaka:
- a sta sad?
- bjezimo!!!
:lol: :lol: :lol: JOj znam ovaj. :lol: :lol: :-)
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3563 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

mondo.bizzaro wrote:Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
:lol: :lol: :lol: :lol: :-)
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#3564 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by dallton »

inspiracija nakon slika mis svijeta, star vic la nije los

susrece mujo hasu "haso, daj mi molim te pomozi da nadjem svoju zenu fatu, ne znam gdje je"
haso "ma i ja trazim svoju zenu, neces vjerovati ne mogu nigdje da je nadjem od jucer"
mujo "pa kako izgleda tvoja zena"
haso "visoka, duge noge, duga plava kosa, ima izrazito crne oci. a kako tvoja fata izgleda?"
mujo "hebes fatu, haj'mo tvoju zenu traziti"
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3565 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

stoji mali mujica na semaforu i pored njga staje jedna plavusa i malo mu nagazi na nogu
kad vuce nju mujica za suknju
halo crnka , skloni mi se s noge
uredu , ali sine ja sam plavusa a ne crnka
e dokle te ja vidi tu si crnka dalje me ne zanima :D 8-)
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3566 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

sirocco wrote:stoji mali mujica na semaforu i pored njga staje jedna plavusa i malo mu nagazi na nogu
kad vuce nju mujica za suknju
halo crnka , skloni mi se s noge
uredu , ali sine ja sam plavusa a ne crnka
e dokle te ja vidi tu si crnka dalje me ne zanima :D 8-)
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3567 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Mali perica prifurava uciteljici
-Uciteljice vi mene strasno palite i zelim se poseksati sa vama
Uciteljica u soku
-Ali perice, mene djece na privlace
-Ni mene uciteljuce, pazicemo ;)
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3568 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Došao stari seljak u Zgreb, pa upita jednog policajca gdje se nalazi Zrinjevac?
- E, seljačino, pa to i svaka budala zna...
- Zato te i pitam. - odgovori seljak. :mrgreen:
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3569 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Skyfox »

mondo.bizzaro wrote:Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
:lol: :lol:

Mujo i Haso bježe iz zatvora, a vani snijeg. Haso će:
- Mujo, pada snijeg! Što ćemo sad?
- Ma nebrini, imamo lance.
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3570 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Došla plavuša s vozačkog ispita i upita drugu plavušu:
- Ne kužim kako sam pala na vozačkom. Došla sam do kružnog toka, na znaku
je pisalo 30 i ja sam 30 puta kružila oko znaka. Instruktor mi je rekao da sam pala.
Na to će druga plavuša:
- Možda si krivo brojala.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3571 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by duboka_misao »

Prohodao Hercegovac u Medugorju, hoda, siri ruke, hvata se za glavu, i
vice:
- Pa ja hodam, ja hodam!
Ljudi ga gledaju, cude se, a on i dalje:
- Ja hodam, ja hodam!
Ljudi se cude i zahvaljuju Gospi:
- Ovo je cudo, covjek je prohodao.
On dalje:
- Ja hodam, hodam, ukrali mi Mercedes, ja hodam..
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3572 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

sirocco wrote:Dobro, kada ste poceli verovati da ste konj? - pita psihijatar pacijenta.
- Davno, davno, jos dok sam bio zdrebe.
:lol: :lol: :-)
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3573 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

duboka_misao wrote:Prohodao Hercegovac u Medugorju, hoda, siri ruke, hvata se za glavu, i
vice:
- Pa ja hodam, ja hodam!
Ljudi ga gledaju, cude se, a on i dalje:
- Ja hodam, ja hodam!
Ljudi se cude i zahvaljuju Gospi:
- Ovo je cudo, covjek je prohodao.
On dalje:
- Ja hodam, hodam, ukrali mi Mercedes, ja hodam..
:-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#3574 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by musac »

atko wrote:Mali perica prifurava uciteljici
-Uciteljice vi mene strasno palite i zelim se poseksati sa vama
Uciteljica u soku
-Ali perice, mene djece na privlace
-Ni mene uciteljuce, pazicemo ;)
:lol: :lol: :lol:
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3575 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

U antikvarnici sam kupio jako staru knjigu i u njoj nasao recept za isterivanje djavola.
Potom sam nabavio zabe, dlake, zivotinjske oci, suhe korencice gljiva i jos cudnih stvari, izmesao ih i skuhao,
namazao se ispod pazuha, po bedrima i premazao zidove u kuci.

Posvadjao sam se zbog toga sa zenom i ona je u bijesu otisla od kuce.

Stvar izgleda djeluje.........
Post Reply