Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3551 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
they are baaack 
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3552 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Asistira debil starom pri parkiranju
-jot jot jot ... (trassssss)
-dota, izadi da vidis ta ti uradio
-jot jot jot ... (trassssss)
-dota, izadi da vidis ta ti uradio
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3553 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Debil dosadjuje ocu
-hotu ja zekuuu
-de sine sjedi gleda tata utakmicu
- hocu ja meduuuu
-ama suti
- hocu ja baloooonnnn
-Ama dosta kad kazem pokazi malo postovanja jasam ti otac ja sam te napravio
-e blavoo majtoreeee
-hotu ja zekuuu
-de sine sjedi gleda tata utakmicu
- hocu ja meduuuu
-ama suti
- hocu ja baloooonnnn
-Ama dosta kad kazem pokazi malo postovanja jasam ti otac ja sam te napravio
-e blavoo majtoreeee
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3554 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
jot jot jotatko wrote:Asistira debil starom pri parkiranju
-jot jot jot ... (trassssss)
-dota, izadi da vidis ta ti uradio
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3555 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sin pise kuci iz dusevne bolnice:
-Dragi moji! Ovdje nam je divno. Nedavno smo dobili i bazen pa sad svakoga dana skacem u njega.
Ako budemo dobri pustice nam i vodu
-Dragi moji! Ovdje nam je divno. Nedavno smo dobili i bazen pa sad svakoga dana skacem u njega.
Ako budemo dobri pustice nam i vodu
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3556 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Leze dva debila na trbuhu i pjevaju.
Odjednom, jedan od njih se okrene i nastavi pjevati.
- Ej, kretenu, sto si se okrenuo?
- Pa, druga strana ploce!!
Odjednom, jedan od njih se okrene i nastavi pjevati.
- Ej, kretenu, sto si se okrenuo?
- Pa, druga strana ploce!!
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3557 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dobro, kada ste poceli verovati da ste konj? - pita psihijatar pacijenta.
- Davno, davno, jos dok sam bio zdrebe.
- Davno, davno, jos dok sam bio zdrebe.
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3558 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Zaustavlja mucavac muju
-o o o oooprostttt iteee je je jeli ovo sko skola za mmmucanjee...
-ama ne treba tebi skola pa ti odlicno mucas
-o o o oooprostttt iteee je je jeli ovo sko skola za mmmucanjee...
-ama ne treba tebi skola pa ti odlicno mucas
- Globus
- Posts: 4196
- Joined: 03/07/2008 18:06
- Location: tu tamo
#3559 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Otisao crnogorac da uhvati puzeve za veceru.Na kraju dana se vraca sa samo jednim puzem a zena ga pita: "cojvece kako donese samo jednog puza?"
A crno gorac odgovori : "Ti ne znas kakva je to zivotinja, to trci, to bjezi, to skace!"
Dosao upravnik zatvora i pita crnogorca " zasto ne ustajes kada ulazim" a crnogorac ce mu "meni su rekli da ja moram odlezati 2 godine"
A crno gorac odgovori : "Ti ne znas kakva je to zivotinja, to trci, to bjezi, to skace!"
Dosao upravnik zatvora i pita crnogorca " zasto ne ustajes kada ulazim" a crnogorac ce mu "meni su rekli da ja moram odlezati 2 godine"
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3560 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3561 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
atko wrote:Razgovaraju dva debila u razredu ...
-kako te ti zvess h
-neznam nismo to jos radili
Ide ludjak i vuce kanapu za sobom
polazi doktor i pita ga
-zasto vuces tu kanapu?
-probajte je vi gurati
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3562 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sirocco wrote:Stoji ludjak ispred zgrade i mase rukom. naidje neki covjek i upita ga:
-treba li vam pomoc?
ludjak kaze:
- pozvoni, ciko!
- na koji broj? - upita covjek.
- na broj 3
covjek pozvoni i upita ludjaka:
- a sta sad?
- bjezimo!!!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3563 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
mondo.bizzaro wrote:Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
-
dallton
- Posts: 7739
- Joined: 31/07/2008 08:49
#3564 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
inspiracija nakon slika mis svijeta, star vic la nije los
susrece mujo hasu "haso, daj mi molim te pomozi da nadjem svoju zenu fatu, ne znam gdje je"
haso "ma i ja trazim svoju zenu, neces vjerovati ne mogu nigdje da je nadjem od jucer"
mujo "pa kako izgleda tvoja zena"
haso "visoka, duge noge, duga plava kosa, ima izrazito crne oci. a kako tvoja fata izgleda?"
mujo "hebes fatu, haj'mo tvoju zenu traziti"
susrece mujo hasu "haso, daj mi molim te pomozi da nadjem svoju zenu fatu, ne znam gdje je"
haso "ma i ja trazim svoju zenu, neces vjerovati ne mogu nigdje da je nadjem od jucer"
mujo "pa kako izgleda tvoja zena"
haso "visoka, duge noge, duga plava kosa, ima izrazito crne oci. a kako tvoja fata izgleda?"
mujo "hebes fatu, haj'mo tvoju zenu traziti"
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3565 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
stoji mali mujica na semaforu i pored njga staje jedna plavusa i malo mu nagazi na nogu
kad vuce nju mujica za suknju
halo crnka , skloni mi se s noge
uredu , ali sine ja sam plavusa a ne crnka
e dokle te ja vidi tu si crnka dalje me ne zanima

kad vuce nju mujica za suknju
halo crnka , skloni mi se s noge
uredu , ali sine ja sam plavusa a ne crnka
e dokle te ja vidi tu si crnka dalje me ne zanima
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3566 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sirocco wrote:stoji mali mujica na semaforu i pored njga staje jedna plavusa i malo mu nagazi na nogu
kad vuce nju mujica za suknju
halo crnka , skloni mi se s noge
uredu , ali sine ja sam plavusa a ne crnka
e dokle te ja vidi tu si crnka dalje me ne zanima![]()
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3567 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mali perica prifurava uciteljici
-Uciteljice vi mene strasno palite i zelim se poseksati sa vama
Uciteljica u soku
-Ali perice, mene djece na privlace
-Ni mene uciteljuce, pazicemo
-Uciteljice vi mene strasno palite i zelim se poseksati sa vama
Uciteljica u soku
-Ali perice, mene djece na privlace
-Ni mene uciteljuce, pazicemo
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3568 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Došao stari seljak u Zgreb, pa upita jednog policajca gdje se nalazi Zrinjevac?
- E, seljačino, pa to i svaka budala zna...
- Zato te i pitam. - odgovori seljak.
- E, seljačino, pa to i svaka budala zna...
- Zato te i pitam. - odgovori seljak.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3569 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
mondo.bizzaro wrote:Idu 3 luđaka prugom.
Prvi: A jest dugačko ovo stepenište...
Drugi: A i ovaj gelender je baš nizak...
Treći: Evo lifta!
Mujo i Haso bježe iz zatvora, a vani snijeg. Haso će:
- Mujo, pada snijeg! Što ćemo sad?
- Ma nebrini, imamo lance.
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3570 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Došla plavuša s vozačkog ispita i upita drugu plavušu:
- Ne kužim kako sam pala na vozačkom. Došla sam do kružnog toka, na znaku
je pisalo 30 i ja sam 30 puta kružila oko znaka. Instruktor mi je rekao da sam pala.
Na to će druga plavuša:
- Možda si krivo brojala.
- Ne kužim kako sam pala na vozačkom. Došla sam do kružnog toka, na znaku
je pisalo 30 i ja sam 30 puta kružila oko znaka. Instruktor mi je rekao da sam pala.
Na to će druga plavuša:
- Možda si krivo brojala.
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#3571 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Prohodao Hercegovac u Medugorju, hoda, siri ruke, hvata se za glavu, i
vice:
- Pa ja hodam, ja hodam!
Ljudi ga gledaju, cude se, a on i dalje:
- Ja hodam, ja hodam!
Ljudi se cude i zahvaljuju Gospi:
- Ovo je cudo, covjek je prohodao.
On dalje:
- Ja hodam, hodam, ukrali mi Mercedes, ja hodam..
vice:
- Pa ja hodam, ja hodam!
Ljudi ga gledaju, cude se, a on i dalje:
- Ja hodam, ja hodam!
Ljudi se cude i zahvaljuju Gospi:
- Ovo je cudo, covjek je prohodao.
On dalje:
- Ja hodam, hodam, ukrali mi Mercedes, ja hodam..
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3572 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sirocco wrote:Dobro, kada ste poceli verovati da ste konj? - pita psihijatar pacijenta.
- Davno, davno, jos dok sam bio zdrebe.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3573 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
duboka_misao wrote:Prohodao Hercegovac u Medugorju, hoda, siri ruke, hvata se za glavu, i
vice:
- Pa ja hodam, ja hodam!
Ljudi ga gledaju, cude se, a on i dalje:
- Ja hodam, ja hodam!
Ljudi se cude i zahvaljuju Gospi:
- Ovo je cudo, covjek je prohodao.
On dalje:
- Ja hodam, hodam, ukrali mi Mercedes, ja hodam..
-
musac
- Posts: 553
- Joined: 02/02/2007 11:07
#3574 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
atko wrote:Mali perica prifurava uciteljici
-Uciteljice vi mene strasno palite i zelim se poseksati sa vama
Uciteljica u soku
-Ali perice, mene djece na privlace
-Ni mene uciteljuce, pazicemo
- exliberal
- Posts: 1929
- Joined: 11/01/2008 04:44
#3575 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
U antikvarnici sam kupio jako staru knjigu i u njoj nasao recept za isterivanje djavola.
Potom sam nabavio zabe, dlake, zivotinjske oci, suhe korencice gljiva i jos cudnih stvari, izmesao ih i skuhao,
namazao se ispod pazuha, po bedrima i premazao zidove u kuci.
Posvadjao sam se zbog toga sa zenom i ona je u bijesu otisla od kuce.
Stvar izgleda djeluje.........
Potom sam nabavio zabe, dlake, zivotinjske oci, suhe korencice gljiva i jos cudnih stvari, izmesao ih i skuhao,
namazao se ispod pazuha, po bedrima i premazao zidove u kuci.
Posvadjao sam se zbog toga sa zenom i ona je u bijesu otisla od kuce.
Stvar izgleda djeluje.........
