BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3551 Re: MojaTv BH telecom

Post by neo7 »

Ne bude nikakva govorna poruka, to moras posebno aktivirait koliko ja znam, i placa se dodatno :D.
Ako ne aktiviras samo iskljuce broj i javlja se poruka "birani broj se ne korsiti"...
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3552 Re: MojaTv BH telecom

Post by Mustafapasa »

izvinjavam se sto ovako upadam, moj stari broj je bio 033/237 7xx (ko zeli da cuje poruku nek se javi na pp da mu dam broj)
dovoljno je da podneses zahtjev da istu i onda se ona stavi na stari broj tako da si mirian i ne moras svima javljati da si promjenio broj...
besplatna je...
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3553 Re: MojaTv BH telecom

Post by neo7 »

Kako sada besplatno ? Meni u posti rekli da se placa... :run:
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3554 Re: MojaTv BH telecom

Post by Mustafapasa »

nisi im dobro objasnio ili su te krivo shvatili...
kada broj stavis na mirovanje kao ja, zatrazis govornu poruku o promjeni svog broja koju ti oni nakace na stari broj, tako da ne moras svima jaljati da si promjenio broj...javi se elektornska teta koja to fino kaze...
User avatar
goleta
Posts: 66
Joined: 04/03/2011 12:58

#3555 Re: MojaTv BH telecom

Post by goleta »

I ja sam stari broj zamrznuo kako kazu al nisam aktivirao tu poruku

ps:kad ovi iz kreditne organizacije zovu......... :bih: :thumbup: :bih: :bih:
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#3556 Re: MojaTv BH telecom

Post by sistematski pregled »

Image

Image

Moja tv full.
Pošto sam poprilično laik u vezi ovih stvari, da upitam trebam li se zabrinuti u vezi "unable to test packet loss"?
Inače korisnik sam moja tv usluge skoro dva mjeseca i za sada sam apsolutno zadovoljan. Imao sam problema sa telefonom Gigaset, pa sam vratio stari aparat i besprijekorno funkcioniše.
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3557 Re: MojaTv BH telecom

Post by neo7 »

Ako si laik onda ti to "unable..:" nije ni potrebno ;)....
Inace najnovija java i radi i packet test...
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#3558 Re: MojaTv BH telecom

Post by sistematski pregled »

neo7 wrote:Ako si laik onda ti to "unable..:" nije ni potrebno ;)....
Inace najnovija java i radi i packet test...
Image

Šta ćeš, fakat sam laik. Hvala :thumbup:
User avatar
goleta
Posts: 66
Joined: 04/03/2011 12:58

#3559 Re: MojaTv BH telecom

Post by goleta »

Pozz. za drustvo ja i dalje deveram sa mojim problemom.
Ali htio sam i vas pitati da li se kod vas TP link resetuje prilikom
ulaska u njegove postavke.
Kada hocu uci u TP link moram cekati 15 do 20 sec. i onda se TP link resetuje
i tek tada mi izbaci onu opciju ulaska tj. user name i pass.
Mislim na router treba da mozes uci samo sa mreznim kablom i napojnim
Da li i vi ostali tesko ulazite na router.
pomoc. :bih: :thumbup: :bih:
User avatar
goleta
Posts: 66
Joined: 04/03/2011 12:58

#3560 Re: MojaTv BH telecom

Post by goleta »

A koliko ti vremena treba kada ukucas 192.168.1.1 da mozes pristupiti u postavke :bih: :thumbup: :bih:
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#3561 Re: MojaTv BH telecom

Post by rossoner »

Je li kod vas na toj Vasoj TV kad imas poziv na fiksni izbacuje na telefonu broj i kontakt ili nesto na TV-u, ja nesto tako cuo pa mi cudno ?
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#3562 Re: MojaTv BH telecom

Post by ala7 »

rossoner wrote:Je li kod vas na toj Vasoj TV kad imas poziv na fiksni izbacuje na telefonu broj i kontakt ili nesto na TV-u, ja nesto tako cuo pa mi cudno ?
Poziv ti prikazuje i na TV ekranu..
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3563 Re: MojaTv BH telecom

Post by Mustafapasa »

rossoner wrote:Je li kod vas na toj Vasoj TV kad imas poziv na fiksni izbacuje na telefonu broj i kontakt ili nesto na TV-u, ja nesto tako cuo pa mi cudno ?
dA gospodine, tako je...
dok gledas tv fino ti pokaze koji broj te zove pa odlucis hoces li se javiti ili ne tj.ako ti je telefon daleko, hoces li ustati po njega ili ces poziv na tv ukinuti...a ako isti broj imas memorisan u imenik, onda ti i ime prikaze...
dakle i na tv i na telefonu istovremeno...
plus sto na portalu mozes pratiti potrosnje i vidjeti listinge...
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3564 Re: MojaTv BH telecom

Post by Mustafapasa »

rossoner wrote:Je li kod vas na toj Vasoj TV kad imas poziv na fiksni izbacuje na telefonu broj i kontakt ili nesto na TV-u, ja nesto tako cuo pa mi cudno ?
ne znam sto govoris na "vasoj" kad i ti koristis mojaTV????? :shock:
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#3565 Re: MojaTv BH telecom

Post by ala7 »

Postali su "cicije" :roll: cekamo promjene

ImageImage Image
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#3566 Re: MojaTv BH telecom

Post by rossoner »

Mustafapasa wrote:
rossoner wrote:Je li kod vas na toj Vasoj TV kad imas poziv na fiksni izbacuje na telefonu broj i kontakt ili nesto na TV-u, ja nesto tako cuo pa mi cudno ?
ne znam sto govoris na "vasoj" kad i ti koristis mojaTV????? :shock:
hehe, nisam druze. Jos uvijek, vjerovatno uskoro cu biti. Ma joj "ala7" kad b uveli te kanale jos onda bi stvarno svako bio levat ko izabere kablovsku umjesto te MojaTV. ajd uzdravlje!
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#3567 Re: MojaTv BH telecom

Post by Mustafapasa »

ja te se sjecam kao MojaTV-ovac pa reko da se nesto neplanirano ne desiiiiiiii :)
ma bit ce kanala, ne vidim razlog sto ih ne bi bilo :)
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#3568 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by madFlava »

slabo se raja zali u zadnje vrijeme,na telekom :D
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3569 Re: MojaTv BH telecom

Post by Tiger 033 »

U toku su pregovori sa TV stanicama...sigurno dolaze NOVI kanali u prog.semu MojeTV :dance:
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#3570 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by clarion_ »

madFlava wrote:slabo se raja zali u zadnje vrijeme,na telekom :D
ja koristim dva razllicita internet providera i velika prednost koju adsl ima (nad xadsl-logosoft) je stabilnost, uvijek je ping 51 i nema promjene dok ovaj drugi zna znatno varirati!!! ja sam zadovoljan jos samo da povecaju brzinu za ovu cvaju!!!
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#3571 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by neki »

clarion_ wrote:
madFlava wrote:slabo se raja zali u zadnje vrijeme,na telekom :D
ja koristim dva razllicita internet providera i velika prednost koju adsl ima (nad xadsl-logosoft) je stabilnost, uvijek je ping 51 i nema promjene dok ovaj drugi zna znatno varirati!!! ja sam zadovoljan jos samo da povecaju brzinu za ovu cvaju!!!
sad si na..bo :D
za par sekundi ce navaliti logosoft advokatski tim sa speedtest slikama da te uvjeri da vjerujes njima a ne svojim ocima :D
User avatar
Filter
Posts: 8668
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#3572 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by Filter »

1444 i 1422 koja smijurija od podrske

dodjel iko do insana na ovim brojevima ili moram uzeti godisnji odmor??
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3573 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by escobar__ »

Filter wrote:1444 i 1422 koja smijurija od podrske

dodjel iko do insana na ovim brojevima ili moram uzeti godisnji odmor??
Dođe. Nije utješno ali moraš biti uporan. Koliko su oni u stanju ignorisati poziv toliko ti zovi i kad ti se konačno jave iskališ sav svoj bijes na njih. :D
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#3574 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by clarion_ »

escobar__ wrote:
Filter wrote:1444 i 1422 koja smijurija od podrske

dodjel iko do insana na ovim brojevima ili moram uzeti godisnji odmor??
Dođe. Nije utješno ali moraš biti uporan. Koliko su oni u stanju ignorisati poziv toliko ti zovi i kad ti se konačno jave iskališ sav svoj bijes na njih. :D
meni se momak kulturno javio, saslusao me i smanjio mi ping za 20ms.... bio pravo kulturan !!!
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#3575 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by zilog »

neki wrote:
clarion_ wrote:
madFlava wrote:slabo se raja zali u zadnje vrijeme,na telekom :D
ja koristim dva razllicita internet providera i velika prednost koju adsl ima (nad xadsl-logosoft) je stabilnost, uvijek je ping 51 i nema promjene dok ovaj drugi zna znatno varirati!!! ja sam zadovoljan jos samo da povecaju brzinu za ovu cvaju!!!
sad si na..bo :D
za par sekundi ce navaliti logosoft advokatski tim sa speedtest slikama da te uvjeri da vjerujes njima a ne svojim ocima :D
Zasto da se iko javlja?
Pogledaj samo par postova iznad svog i vidi covjeku ping do Frankfurta 100ms, a do BHT servera preko 60ms.
Ubjedite ga da ne vjeruje sebi, nego vama dvojici. :lol: :lol: :lol:
Locked