BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3551 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus »

Corola wrote:
cyprus wrote:Pitam se ima li neinteresantnije lige od škotske... :D
Spanska u malom,ako nije Celtic jeste Rangers ili obrnuto ako nije Barcelona jeste Real.
Za Real i Barcelonu bar znaš da su svjetski vrh, a Rangersi i Celtic iz godine u godinu sve gori... a ostatak lige stoji kako stoji... :oops: Tamo čini mi se za klubove nema dobrih i loših sezona ... sve su haman iste :oops:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3553 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Admir_1984 »

reprezentativac ibisevic vedad je danas fulio milion postotnu šansu kod rezultata 4-2 za hanover i propustio priliku uciniti utakmicu dramaticnom
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3554 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Ne bih se reklo da je fulio, prije da je onaj golman intrevenisao vruhunski...
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3555 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Admir_1984 »

ganjeta wrote:Ne bih se reklo da je fulio, prije da je onaj golman intrevenisao vruhunski...
pored gola od citavih 7 metara on puca sa 5 metara direktno u golmana :roll:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3556 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Ma brate ono nije direktno u golmana, golman je bio na zemlji a on pucao pod prečku, i onaj se diže i vrhovima prstiju izbaci preko gola. Odbrana je bila :thumbup:
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#3557 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by hypko_nurko »

zabio ga visca :thumbup: u porazu buyuksehira od 2-1 u gostima od bursaspora
User avatar
vodoprovodčik
Posts: 595
Joined: 05/02/2012 22:42

#3558 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vodoprovodčik »

hypko_nurko wrote:zabio ga visca :thumbup: u porazu buyuksehira od 2-1 u gostima od bursaspora
zna li neko koliko je postigao ukupno golova i ubilježio asistencija?
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#3559 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by klixober »

Višća :thumbup: http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video

(kliknuti na njegovo ime da prikaže gol)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3560 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Golčina :thumbup: .
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#3561 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by hypko_nurko »

sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3562 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

hypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca :roll:
Meni odmah naumpadne prvo kolo i tekma sa Sirokim...Odmah me neka mucnina spopadne. :(
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3563 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by LSD »

hypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca :roll:
Pa zabijao je ...dobro nije baš ovakve projektile :mrgreen: , ali je bilo nekoliko atraktivnih golova kakvi se rijetko viđaju na našim terenima.


Višća se opasno nameće Papetu sa svojim natupima u Istanbul BB...ja vjerujem da ce ubrzo zaigrati u A timu...može igrati oba krila, a to nam je jako bitno.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3564 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Baudelaire »

BHF_Manijak wrote:
hypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca :roll:
Meni odmah naumpadne prvo kolo i tekma sa Sirokim...Odmah me neka mucnina spopadne. :(
Bježi ba. Ono sam gledao na dnevniku ili na nekoj sportskoj emisiji. Ne gotivim vas :D Samo vas ne gotivim. One dole mrzim. Kad Višća fuli meni krivo bilo pravo, ko da je Sarajevo fulilo.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3565 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Zeba sam samcat na drugoj strani, meni materemi doslo da placem. :( Tek sad vidis tezinu te utakmcie, da je bilo obrnuto, 1:2 a ne 2:1, sad bi bili 7 bodova isperd Sirokog. :roll:
A slag na tortu mu je bio komentar poslije u svlacionici "jebi ga, bilo proslo..." :(
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3566 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

Zlatan Muslimović prešao u kineski Guizhou Renhe :roll:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3567 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

jel mu to ciro sredio transfer :lol:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#3568 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by campa_xxx »

Listaj dok ne naletis na sliku :mrgreen:

http://chanba.hsw.cn/
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#3569 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vinnie_jones »

Sada oni k'o solunci očekuju Ibru na aerodromu.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3570 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by limeni »

vinnie_jones wrote:Sada oni k'o solunci očekuju Ibru na aerodromu.
:thumbup: :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3572 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Sta je ovo, Begovic ni u EL nije branio! :roll: To znaci ili da ga u ligi vraca na gol, nakon par losih partija Sorensena, aili da je skroz skinut sa gola, u sta sumnjam jer to nije politka Pulisa.
Treca opcija bi bila da je nesto lakse povrijedjen.
User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3573 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

BHF_Manijak wrote:Sta je ovo, Begovic ni u EL nije branio! :roll: To znaci ili da ga u ligi vraca na gol, nakon par losih partija Sorensena, aili da je skroz skinut sa gola, u sta sumnjam jer to nije politka Pulisa.
Treca opcija bi bila da je nesto lakse povrijedjen.
Vidjecemo, ali cini mi se da ga je Pulis definitivno postavio na mjesto drugog golmana - konta vazna je utakmica, neka brani Sorensen :(

Jos sad kad ga Seha izdominira kod Papeta :-)
sadzak
Posts: 12
Joined: 08/06/2010 00:48

#3574 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by sadzak »

dali neko zna sta se desava sa sudicem,molim savez da pogleda emira dilavera ausreia vien mislim 20 god odbrana prvi tim,dino arslanagic mislim da se tako zove standard belgija 18 god odbrana zasto niko ne zove terzica iz dor 18 god treba ga kalit u mladjim selekcijama.eh koliko je samo mladica u dijaspori o kojima ce seuskoro pricati.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3575 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

jahic zabio 2 komada za pobjedu karabukspora 3-2 nad ankaragucuom. bravo sanele :thumbup: :dance:

http://www.rezultati.com/utakmica/v5FMT ... i-utakmice
Last edited by Manic Psycho on 25/02/2012 14:44, edited 1 time in total.
Post Reply