Za Real i Barcelonu bar znaš da su svjetski vrh, a Rangersi i Celtic iz godine u godinu sve gori... a ostatak lige stoji kako stoji...Corola wrote:Spanska u malom,ako nije Celtic jeste Rangers ili obrnuto ako nije Barcelona jeste Real.cyprus wrote:Pitam se ima li neinteresantnije lige od škotske...
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3551 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3553 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
reprezentativac ibisevic vedad je danas fulio milion postotnu šansu kod rezultata 4-2 za hanover i propustio priliku uciniti utakmicu dramaticnom
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3554 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne bih se reklo da je fulio, prije da je onaj golman intrevenisao vruhunski...
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3555 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
pored gola od citavih 7 metara on puca sa 5 metara direktno u golmanaganjeta wrote:Ne bih se reklo da je fulio, prije da je onaj golman intrevenisao vruhunski...
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3556 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ma brate ono nije direktno u golmana, golman je bio na zemlji a on pucao pod prečku, i onaj se diže i vrhovima prstiju izbaci preko gola. Odbrana je bila 
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3557 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
zabio ga visca
u porazu buyuksehira od 2-1 u gostima od bursaspora
- vodoprovodčik
- Posts: 595
- Joined: 05/02/2012 22:42
#3558 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
zna li neko koliko je postigao ukupno golova i ubilježio asistencija?hypko_nurko wrote:zabio ga viscau porazu buyuksehira od 2-1 u gostima od bursaspora
-
klixober
- Posts: 5743
- Joined: 20/09/2006 14:12
#3559 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Višća
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-tot ... -lig#video
(kliknuti na njegovo ime da prikaže gol)
(kliknuti na njegovo ime da prikaže gol)
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3561 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca 
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3562 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Meni odmah naumpadne prvo kolo i tekma sa Sirokim...Odmah me neka mucnina spopadne.hypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3563 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pa zabijao je ...dobro nije baš ovakve projektilehypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca
Višća se opasno nameće Papetu sa svojim natupima u Istanbul BB...ja vjerujem da ce ubrzo zaigrati u A timu...može igrati oba krila, a to nam je jako bitno.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3564 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Bježi ba. Ono sam gledao na dnevniku ili na nekoj sportskoj emisiji. Ne gotivim vasBHF_Manijak wrote:Meni odmah naumpadne prvo kolo i tekma sa Sirokim...Odmah me neka mucnina spopadne.hypko_nurko wrote:sto nisi zabijao ovakve golove kad si bio u zelji moj visca
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3565 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Zeba sam samcat na drugoj strani, meni materemi doslo da placem.
Tek sad vidis tezinu te utakmcie, da je bilo obrnuto, 1:2 a ne 2:1, sad bi bili 7 bodova isperd Sirokog.
A slag na tortu mu je bio komentar poslije u svlacionici "jebi ga, bilo proslo..."
A slag na tortu mu je bio komentar poslije u svlacionici "jebi ga, bilo proslo..."
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3566 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Zlatan Muslimović prešao u kineski Guizhou Renhe 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3567 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
jel mu to ciro sredio transfer 
- campa_xxx
- Posts: 4082
- Joined: 23/11/2007 22:04
- Location: Metropola
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#3569 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sada oni k'o solunci očekuju Ibru na aerodromu.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3570 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
vinnie_jones wrote:Sada oni k'o solunci očekuju Ibru na aerodromu.
- salihamidžić 20
- Posts: 348
- Joined: 20/01/2012 13:05
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3572 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sta je ovo, Begovic ni u EL nije branio!
To znaci ili da ga u ligi vraca na gol, nakon par losih partija Sorensena, aili da je skroz skinut sa gola, u sta sumnjam jer to nije politka Pulisa.
Treca opcija bi bila da je nesto lakse povrijedjen.
Treca opcija bi bila da je nesto lakse povrijedjen.
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3573 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vidjecemo, ali cini mi se da ga je Pulis definitivno postavio na mjesto drugog golmana - konta vazna je utakmica, neka brani SorensenBHF_Manijak wrote:Sta je ovo, Begovic ni u EL nije branio!To znaci ili da ga u ligi vraca na gol, nakon par losih partija Sorensena, aili da je skroz skinut sa gola, u sta sumnjam jer to nije politka Pulisa.
Treca opcija bi bila da je nesto lakse povrijedjen.
Jos sad kad ga Seha izdominira kod Papeta
-
sadzak
- Posts: 12
- Joined: 08/06/2010 00:48
#3574 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
dali neko zna sta se desava sa sudicem,molim savez da pogleda emira dilavera ausreia vien mislim 20 god odbrana prvi tim,dino arslanagic mislim da se tako zove standard belgija 18 god odbrana zasto niko ne zove terzica iz dor 18 god treba ga kalit u mladjim selekcijama.eh koliko je samo mladica u dijaspori o kojima ce seuskoro pricati.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3575 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
jahic zabio 2 komada za pobjedu karabukspora 3-2 nad ankaragucuom. bravo sanele
http://www.rezultati.com/utakmica/v5FMT ... i-utakmice
http://www.rezultati.com/utakmica/v5FMT ... i-utakmice
Last edited by Manic Psycho on 25/02/2012 14:44, edited 1 time in total.
