Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#3551 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

hopi wrote:zna li neko gdje bi mogao nabatiti ove tene gazelle
znači isključivo u ovoj boji, tamno zelena - green suede

bio sam u prodavnicama tena po SA, i u adidasu, ima ovih tena, ali ove boje ne
pik ima boja - ali nema broja
ili mi je onda najbolja opcija naručiti s interneta, kada puste preko 50KM

https://stuartslondon_com.secure-cdn.visualsoft.co.uk/images/adidas-originals-gazelle-green-suede-shoes-bb5490-p23845-90293_image.jpg
http://img.sneakersfair.com/bf/cd/4c43d6a926cee368.jpg

http://www.80scasualclassics.co.uk/imag ... medium.jpg

Ovakve uzeo prije nekoliko godina u Adidas radnji Sa, nakon njih su legle bordo gazelle OG model i prosle godine narucih iz UK full bijele drugi model.

Nemoj zuriti sa kupovinom, naletice vec neke interesantne 8-)
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#3552 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by necko_hz »

channel10 wrote:Mozda dobro ferceraju, ali sto su tvrde i neudobne, to si zaboravio napisati :D
Prvo vrline, a onda mane. :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3553 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

necko_hz wrote:
channel10 wrote:Mozda dobro ferceraju, ali sto su tvrde i neudobne, to si zaboravio napisati :D
Prvo vrline, a onda mane. :mrgreen:
Uvijek bilo :), samo su preskupe za onakav đon.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3554 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

mO k3 wrote:Ah da imam i ove :)
Image
Image
Predobre :thumbup:
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#3555 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by necko_hz »

channel10 wrote:Uvijek bilo , samo su preskupe za onakav đon.
Ma preskupe svakako jesu, naročito s obzirom na manjak udobnosti, ali eto, dobro dođu za određene aktivnosti poput planinarenja ili trčanja, iako, mislim da nisu prvobitno namijenjene za to.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3556 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Ko voli ove superstar Adidas patike ima neobican izbor ovih patika u Adidasu u SCC-u.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3557 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

necko_hz wrote:
channel10 wrote:Uvijek bilo , samo su preskupe za onakav đon.
Ma preskupe svakako jesu, naročito s obzirom na manjak udobnosti, ali eto, dobro dođu za određene aktivnosti poput planinarenja ili trčanja, iako, mislim da nisu prvobitno namijenjene za to.
Meni se svidjale i odem da ih kupim. Imao neki popust sa pika kartice i kad sam ih probao, nisam mogao da vjerujem da imaju tako tvrd đon za te pare. Ugledam one duboke ultra x, probam njih i tek tu vidim pravu razliku u đonovima. I na kraju kupim ultra x.
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#3558 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by necko_hz »

Koliko su ultra x bile?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3559 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

_BataZiv_0809 wrote:
mO k3 wrote:Ah da imam i ove :)
Image
Image
Predobre :thumbup:
Pokazat ću kasnije kako sada izgledaju :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3560 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

mO k3 wrote: Pokazat ću kasnije kako sada izgledaju :)
Vazi drug, uslikaj :thumbup:

I ja hocu sad neke crno bijele Adidas koje idu uz sve, najvjerovatnije ove:

Image
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3561 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

necko_hz wrote:Koliko su ultra x bile?
Isto, samo sam imao popust od 30 posto i platio 230.
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3562 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
mO k3 wrote: Pokazat ću kasnije kako sada izgledaju :)
Vazi drug, uslikaj :thumbup:

I ja hocu sad neke crno bijele Adidas koje idu uz sve, najvjerovatnije ove:

Image
https://www.sportreality.ba/patike/5092-courtset

Jesu to ove???
Odlicna cijena.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3563 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote:
Jesu to ove???
Odlicna cijena.
Nisu, ali su slicne....
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3564 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

Tomahawk11 wrote:
cendlerbing wrote:Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike :cry:
Zato ću ja svoje da prebacim, vidiš da mu oči ispadoše :D

Uzeo ove

Image
Đe si uzeo?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3565 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

ExNihilo wrote:
Đe si uzeo?
Adidas, SCC.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3566 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

Tomahawk11 wrote:
ExNihilo wrote:
Đe si uzeo?
Adidas, SCC.

$$$ ? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3567 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

ExNihilo wrote:
Tomahawk11 wrote:
ExNihilo wrote:
Đe si uzeo?
Adidas, SCC.

$$$ ? :D
186 KM
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3569 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Nisam siguran da li je ova boja bila u sportvisionu na stupu, ali najskuplje stan smith su 135 KM, najjeftinije oko 113 KM.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3570 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Bio dan ranije u Sportvisionu kod Jumbo, nemaju ništa. Sve nešto bezveze bilo.
I odem vidjeti ove neke druge, zajeba me broj, bilo 45 1/3 i 47 1/3, pređem u Adidas i nađem ove, daj ih, ne mogu se više peglati.
Gandra_1
Posts: 627
Joined: 10/05/2013 10:03

#3571 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Gandra_1 »

Image
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3572 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Gandra_1 wrote:Image
gdje si ih uzeo ???
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#3573 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by vnm »

svidja mi se ovaj model reeboka. cekam snizenje. :D
Gandra_1
Posts: 627
Joined: 10/05/2013 10:03

#3574 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Gandra_1 »

BUZZ shop, BBI centar

Ima i druhih boja... Trenutno cijena 195 KM, al na snizenju od 20% bile 156 KM
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3575 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by shandrprcSA »

cendlerbing wrote:Ništa to, samo na nogama uslikajte. :D
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla. :srce:

https://imgur.com/a/EuEVa
jedino sto im boja valja :D
Post Reply