FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
DZONPI
- Posts: 1146
- Joined: 03/05/2009 14:19
#3551 Re: FK Zeljeznicar
Halo reko sam da nasa serija pocinje od 7 kola,zato trebamo bit i bodom zadovoljni.Pa pogledajte nam raspored,od 6 kola samo 2 kuci igrali a u vrhu smo.Sabur.
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3552 Re: FK Zeljeznicar
Ja sam mislio na onu "Ko visoko leti nisko pada" al helennejse 
- odvijac
- Posts: 226
- Joined: 27/09/2008 15:32
#3553 Re: FK Zeljeznicar
gledam nesto raspored,covjece pa mi na proljece igramo skoro devet ili deset tekmi u sarajevu,to nam treba nesto govoriti..zeljino proljece,mada i sad guramo fino!
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3554 Re: FK Zeljeznicar
Pa kako ne guramo dobro. Pazi gostovanja: Čelik Zenica, Zijezda Gradačac i Slavija Lukavica. Te tri ekipe su ukupno prošle godine izgubile kod kuće 1 utakmicu, a odigrali ukupno 9 neriješeno. Dakle, ekipama kojima je 15 timova prošle godine uspjelo sveukupno uzeti 12 bodova, mi smo uzeli 4. 33%. Domaće smo imali dvije: Široki Brijeg i Zrinjski Mostar. Kiksali smo protiv Zrinjskog, koji je prošle sezone bio, uz banjalučki Borac, najbolji gost.odvijac wrote:gledam nesto raspored,covjece pa mi na proljece igramo skoro devet ili deset tekmi u sarajevu,to nam treba nesto govoriti..zeljino proljece,mada i sad guramo fino!
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3555 Re: FK Zeljeznicar
Pa šta sad bi tačno za Mihajlovića? Hoće li ili neće potpisati ?
- Lekler
- Posts: 311
- Joined: 13/05/2009 14:01
- Location: Memli strana
#3556 Re: FK Zeljeznicar
NecePetit_Beurre wrote:Pa šta sad bi tačno za Mihajlovića? Hoće li ili neće potpisati ?
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3557 Re: FK Zeljeznicar
U proljetnom dijelu tradicionalno igramo puno bolje,jos ako dodamo tome tri tekme u Sarajevu pocevsi od 11 kola gdje cekamo Velez,idemo Olimpiku
i cekamo Sarajevo,eto prilike za seriju 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3558 Re: FK Zeljeznicar
Ljudi, slabo sam upućen što se tiče Supića i njegovog treniranja sa našim klubom. Da li je to još u toku i zašto neko ne "natjera" Nemanju da potpiše sa nama, bar do polusezone a kasnije da se vidi. Mislim da je on vrijedan da se potrudi za njega jer bi bio bolji od Šehića.
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3559 Re: FK Zeljeznicar
Ponudio je sam da potpiše na jednu polusezonu, što je Amar glat odbio.salle_eh1986 wrote:Ljudi, slabo sam upućen što se tiče Supića i njegovog treniranja sa našim klubom. Da li je to još u toku i zašto neko ne "natjera" Nemanju da potpiše sa nama, bar do polusezone a kasnije da se vidi. Mislim da je on vrijedan da se potrudi za njega jer bi bio bolji od Šehića.
Da napomenem,sinoć prvi tim protiv drugog 4:0 Radovanović,Bekrić,Čolić i Bajić strijelci. Od danas kreću mini pripreme u Goraždu.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3560 Re: FK Zeljeznicar
Jutros su valjda Janjos i Dzurbuzovic polagali za neke profi licence ili tako nesto. Igrala se utakmica izmedju kombinovanih timova Zelje i Sarajeva a dobio je Zeljo 2:1. Oba gola dao je Kovacevic.
Preneseno sa themaniacs.org foruma.
Preneseno sa themaniacs.org foruma.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3562 Re: FK Zeljeznicar
Momci su u Istocnoj Bosni
Skupljaju novu snagu za nastavak prvenstva .....
Skupljaju novu snagu za nastavak prvenstva .....
-
tazmaniaBAN
- Posts: 142
- Joined: 25/07/2008 08:21
#3563 Re: FK Zeljeznicar
ovo se ne smije dozvoliti, prijateljska sa crvenom zvezdom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3564 Re: FK Zeljeznicar
igrali smo i sa partizanom odma po zavrsetku rata...tazmaniaBAN wrote:ovo se ne smije dozvoliti, prijateljska sa crvenom zvezdom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ljudi Boziji, ovo je samo reklama, mamac za sponzore i drugačije se ne treba i ne smije shvatiti. Način da se namakne još para,dok je pauza i to je to. A sad, kako ćemo i šta ćemo sa "njihovim",to je druga stvar. Meni bi lično bilo drago da se na Grbavici odigra takva jedna utakmica. Neka malo rejting fazoni, kontašššššš
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3565 Re: FK Zeljeznicar
Ma kakvi, ovo je GLUPOST samo takva! Kakva prijateljska sa Zvezdom!tazmaniaBAN wrote:ovo se ne smije dozvoliti, prijateljska sa crvenom zvezdom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3566 Re: FK Zeljeznicar
??? ne, ne i nePlavih_11 wrote:Ma kakvi, ovo je GLUPOST samo takva! Kakva prijateljska sa Zvezdom!tazmaniaBAN wrote:ovo se ne smije dozvoliti, prijateljska sa crvenom zvezdom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3567 Re: FK Zeljeznicar
Ima i druga strana medalje. Spustila bi se stoka sa svih brda i planina oko Sarajeva da gleda Zvezdu i eto ti belaja. J.bavanje majki, oceva i sve ostale familije. Pored frke za vrijeme utakmice glavni dio bi bio nakon utaklmice. Sranje medija iz RS i njihovog vodje iz Laktasa, svakakve gluposti od strane stranaca, i sta jos ne. Ima i drugih ekipa koje se mogu dovesti a sad nista losije nisu rangirane od Zvezde nego su cak i bolje .. Nije vrijeme za Zvezdu!Petit_Beurre wrote:igrali smo i sa partizanom odma po zavrsetku rata...tazmaniaBAN wrote:ovo se ne smije dozvoliti, prijateljska sa crvenom zvezdom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ljudi Boziji, ovo je samo reklama, mamac za sponzore i drugačije se ne treba i ne smije shvatiti. Način da se namakne još para,dok je pauza i to je to. A sad, kako ćemo i šta ćemo sa "njihovim",to je druga stvar. Meni bi lično bilo drago da se na Grbavici odigra takva jedna utakmica. Neka malo rejting fazoni, kontašššššš![]()
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#3568 Re: FK Zeljeznicar
ma kakva zvijezda...slovan ih nag*zi 3:0. prosli su gore od zrinjskog. na marakani bila kriza, igrace im izbacivali iz stanova, mladi nisu imali za kafu...losi su...ta utakmica moze samo belaj donijeti. hebo njih, dajte nam nekog jaceg!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3569 Re: FK Zeljeznicar
Ugostili smo mi i Sturm (1:1) i Wolfsburg (2:0).Petit_Beurre wrote:Ugostili smo i Dinamo.Plavih_11 wrote:Ima i druga strana medalje. Spustila bi se stoka sa svih brda i planina oko Sarajeva da gleda Zvezdu i eto ti belaja. J.bavanje majki, oceva i sve ostale familije. Pored frke za vrijeme utakmice glavni dio bi bio nakon utaklmice. Sranje medija iz RS i njihovog vodje iz Laktasa, svakakve gluposti od strane stranaca, i sta jos ne. Ima i drugih ekipa koje se mogu dovesti a sad nista losije nisu rangirane od Zvezde nego su cak i bolje .. Nije vrijeme za Zvezdu!
Znam da bi to bilo jedno veliko njesra oko osiguranja utakmice, stoke koja će sigurno doći sa svih brda, sve shvatam. Ali ja ti govorim iz perspektive iz koje to gleda Žujo. A to su pare.
Sad,zašto je baš Zvezda u pitanju ne znam. Meni bi lično draži bio Partizan, da se razumijemo. Mada me zabolje neka stvar i za jedne i za druge
I dalje mislim da se moze naci klub slicnog rejtinga i ranga a da se zaradi ista kolicina novca. Ne znam sta nam to Zvezda sad moze donjeti osim prodatih ulaznica mada vjeruj da ima dosta raje koja 100% nebi dosla. Sve sto se moze uzeti na Zvedzu moze na jos bruku drugih klubova.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3570 Re: FK Zeljeznicar
Sad ozbiljno, jel ovo mahalska ili... 
- carlsberg
- Posts: 60
- Joined: 02/09/2009 01:45
#3572 Re: FK Zeljeznicar
usporedba
famos 2-5 željo(nisam 100% siguran, al uglavnom smo ih dobili)
famos 0-2 bih
gdje su sad oni što su pričali igrate sa famosom, samo da mi je kako bi ovi torpedovci odigrali protiv famosa, dao bi ruku da ih ne bi dobili
famos 2-5 željo(nisam 100% siguran, al uglavnom smo ih dobili)
famos 0-2 bih
gdje su sad oni što su pričali igrate sa famosom, samo da mi je kako bi ovi torpedovci odigrali protiv famosa, dao bi ruku da ih ne bi dobili
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3573 Re: FK Zeljeznicar
ja bih Dinamo...a kao uvod u glavni meč, utakmica Lokomotiva-Sarajevo...kao ono, filijale Dinama...baš bi to bilo cool... 
-
lolo_lolo
- Posts: 1038
- Joined: 18/03/2009 01:24
#3574 Re: FK Zeljeznicar
ti nasao da usporedjujes jedinu pobjedu zelje nad famosom,jos nisi ni sigurancarlsberg wrote:usporedba
famos 2-5 željo(nisam 100% siguran, al uglavnom smo ih dobili)
famos 0-2 bih
gdje su sad oni što su pričali igrate sa famosom, samo da mi je kako bi ovi torpedovci odigrali protiv famosa, dao bi ruku da ih ne bi dobili
gdje su prethodne dvije tekme
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3575 Re: FK Zeljeznicar
Zujo je majstor za podizanje ekskluzive oko kluba .....
Zvezda NECE gostovati u dogledno vrijeme na Grbavici .... - prvo moraju kod prijatelja ... ( sada vi gosti
ovog foruma pogadjajte o kome se radi ).
Na tu utakmicu ne bi doslo ni 10 % onih koji vole Zelju ( jer vise mrze Zvezdu ) - a ovi sa brda se ne bi usudili doci - i to je to ...
Jos jedan Zujin MARKETINSKI trik ....
Zvezda NECE gostovati u dogledno vrijeme na Grbavici .... - prvo moraju kod prijatelja ... ( sada vi gosti
Na tu utakmicu ne bi doslo ni 10 % onih koji vole Zelju ( jer vise mrze Zvezdu ) - a ovi sa brda se ne bi usudili doci - i to je to ...
Jos jedan Zujin MARKETINSKI trik ....

