Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Šaner
- Posts: 212
- Joined: 05/10/2008 12:25
#3551 Re: FK Sarajevo
najbolji trener poslje rata u fk sarajevo je bio husref musemic..taj je jebo mater svim igracima kada nisu htjeli da se 100% zrtvuju za pobjedu..ne mozes ti fino sa nasim igracima, samo kada ih strah uhvati..stvarno bar pola ovog tima nije zasluzilo da nosi sveti dres i na ljeto slijedi velika cistka, kako u upravi tako i u igrackom kadru..
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3552 Re: FK Sarajevo
Svima preporucujem da odgledaju hayatov sport plus od petka - ko nije gledao mozete naci na internetu. Svima toplo preporucuijem snimke koje je hayat objavio na kojima se jasno vidi da oni koji su pravili nerede bjeze pred specijalcima i povlace se medju zgrade, iza groblja a onda se specijalci vracaju na sve one koji su stajali sa strana (konkretno kod grila i restorana) i gledali sta se dogadja - a sto je jako lipo vidi na snimku! Kad vec nisu mogli da uhvate vinovnike krenulo je izivljavanje nad neduznima... molim vas prije nego ista drugo kazete da pogledate te snimke! Hvala
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#3553 Re: FK Sarajevo
nacin na koji pokusavaju da usmjere klub je pogresan,osim sto nanose stetu onu materijalnu i novcanu a i onako nemamo para,kvare vec urusenu reputaciju kluba,po meni otezavaju situaciju,logicno je da svaki navijac zeli moderan i uspjesan klub ali unistavanjem stadiona nece nista doprinjeti,ali aBd ja se nadam boljim danima i siguran sad da ce oni doci1946 wrote:U samom startu griješiš. Upravo su navijači ti koji žele da usmjere Klub u tom pravcu koji si ti naveo. Na vođenje Sarajeva, kako je trenutno organizovano, nema trunke utjecaja navijača već raznoraznih "ugostitelja", kriminalaca, sitnih lopovčića, ljudi koji i ne prate igre Kluba. Pravi ljudi su spremni da pokrenu FKS, ali to im je trenutno onemogućeno od strane žvaljaka, merdanovića i alihodžića (da sad ne nabrajam sviju, pogledaj samo spisak "delegata" na skupštini).johnny_blazze wrote:dok se "navijaci" budu ponasali kao da je klub njihovo valsnistvo i da mogu raditi sta hoce kad hoce nema napretka,sarajevo sa trenutnom organizacijom slabo ce sta napraviti treba krenuti sa modernijim pristupom,fudbal je pored sporta biznis,a samo najace firme izvoze u evropu,trebaju pravi ljudi da pokrenu ovaj klub i da donesu profit onda sumnjam da ce se ovo desavati
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3554 Re: FK Sarajevo
Ne bih rekao da je način pogrešan, način na koji se navijači sa svih tribina Koševa bore da dobiju normalan klub je ona platforma Bordo prijatelja. Slažem se da se uništavanjem stadiona neće postići ništa, ono se nije trebalo desiti.johnny_blazze wrote:nacin na koji pokusavaju da usmjere klub je pogresan,osim sto nanose stetu onu materijalnu i novcanu a i onako nemamo para,kvare vec urusenu reputaciju kluba,po meni otezavaju situaciju,logicno je da svaki navijac zeli moderan i uspjesan klub ali unistavanjem stadiona nece nista doprinjeti,ali aBd ja se nadam boljim danima i siguran sad da ce oni doci
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3555 Re: FK Sarajevo
Bordolini wrote:ja ga jebem ko se nije najezioBaltazar_khan wrote:
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3557 Re: FK Sarajevo
II. POLUVRIJEME
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3558 Re: FK Sarajevo
I onda kažu da su samo objektivni, sramota ...Mikado wrote:
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3559 Re: FK Sarajevo
joj jesu ih našutali
sve su škripali
sve su škripali
- Jolpaz
- Posts: 570
- Joined: 15/04/2010 20:51
- Location: Minder
#3560 Re: FK Sarajevo
Treba ove momke nagraditi, ima li neko ime osim Poparekoji uvijek kupi poene?Andaluzijski pas wrote:joj jesu ih našutali
sve su škripali
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3561 Re: FK Sarajevo
Necete mi vjerovati ali ja prvi put zelim da moj tim bude porazen i to ne samo na ovoj utakmici na svakoj sljedecoj sve dok majmuni Baljak, Merdanovic, Huskic i njima slicni ne odu iz kluba!
eto sta su nam napravili bjednici
Go zvijezda go

Go zvijezda go
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3562 Re: FK Sarajevo
0-1 Alen Škoro. Sad ste počeli da igrate manekeni sa fejsbuka 
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3563 Re: FK Sarajevo
pa ja vidis da se moze, trebali bi ih cesce tjerati da trce prema svlacionici 
ipak iz penala, ne pika se
ipak iz penala, ne pika se
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3564 Re: FK Sarajevo
picke obicne
sto niste igru kontrolisali u travniku,laktasima,tuzli x2,mostaru,na kosevu protiv sirokog
crkli svi
idiot od komentatora govori da je najavljen dolazak nasih navijaca
sto niste igru kontrolisali u travniku,laktasima,tuzli x2,mostaru,na kosevu protiv sirokog
crkli svi
idiot od komentatora govori da je najavljen dolazak nasih navijaca
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3565 Re: FK Sarajevo
znaci necemo ga pikati...moraju iz igre ubaciti minimalno 2Fordas wrote:pa ja vidis da se moze, trebali bi ih cesce tjerati da trce prema svlacionici
ipak iz penala, ne pika se
edit 1:1
Last edited by bordo gandalf on 25/04/2010 16:52, edited 1 time in total.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#3567 Re: FK Sarajevo
normalno da je 1-1
to su se zajebali pa dali gol u gostima, jadnici ne mogu cuvat prednost ni 5 minuta
to su se zajebali pa dali gol u gostima, jadnici ne mogu cuvat prednost ni 5 minuta
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3568 Re: FK Sarajevo
ma uzima zvijezda 3:1 lagano a to im i zelim. sto vise poraza to manje vremena za baljka 
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3569 Re: FK Sarajevo
Toooooo 2:1 za zvijezdu!
Crkni baljak sugo jedna i povedi mirzu sa sobom
Crkni baljak sugo jedna i povedi mirzu sa sobom
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3570 Re: FK Sarajevo
necemo mi dobiti nijednu do kraja,a mislim da sam to vec negdje i spomenuo
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3571 Re: FK Sarajevo
ni ne treba da dobiju. neka budu ono sto jesu, sve mimo toga je zamazivanje ociju. Rastjerati upravu i sve igrace i to je to
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3572 Re: FK Sarajevo
Zato što su u pretkolima za LŠ razdvojene ekipe koje su šampioni i koje su "nešampioni". Dakle ko god da bude prvka BiH (Željezničar ili Borac), na eventualnom putu do grupne faze LŠ mu neće stajati niti jedan engleski, njemački, francuski ili bilo koji drugi klub koji nije bio prvak svoje zemlje, nego je u kvalifikacije za LŠ došao kao drugoplasirani, trećeplasirani ili četvrtoplasiraniChairman wrote:A sto ne moze protiv Tottenhema? Vidim da od 2009 iz Engleske direktno idu tri ekipe u grupe, cetvrta prolazi kvalifikacije...
-
Chairman
- Posts: 277
- Joined: 20/03/2008 17:09
#3573 Re: FK Sarajevo
Hvala.hz__semir wrote:Zato što su u pretkolima za LŠ razdvojene ekipe koje su šampioni i koje su "nešampioni". Dakle ko god da bude prvka BiH (Željezničar ili Borac), na eventualnom putu do grupne faze LŠ mu neće stajati niti jedan engleski, njemački, francuski ili bilo koji drugi klub koji nije bio prvak svoje zemlje, nego je u kvalifikacije za LŠ došao kao drugoplasirani, trećeplasirani ili četvrtoplasiraniChairman wrote:A sto ne moze protiv Tottenhema? Vidim da od 2009 iz Engleske direktno idu tri ekipe u grupe, cetvrta prolazi kvalifikacije...
Znaci koliko god to bilo dobro moze biti i lose. Prije kad izvuces Newcastle znas da ces ispasti ali bar ces prirediti spektakl. Sada ti dodje Nekakav prvak Bugarske, Rumunije i slicno i razguli te
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#3574 Re: FK Sarajevo
ja kloceva majko mila. pa njima da murinja dovedes oni i dalje pojma nebi imali. klub treba da se okrene definitivno svom kadru. dosta je vise nekakvih satro pojacanja.
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#3575 Re: FK Sarajevo
šteta što te nije bilo 1946-te, da to isto kažešControl panel wrote: klub treba da se okrene definitivno svom kadru.
