Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Šaner
Posts: 212
Joined: 05/10/2008 12:25

#3551 Re: FK Sarajevo

Post by Šaner »

najbolji trener poslje rata u fk sarajevo je bio husref musemic..taj je jebo mater svim igracima kada nisu htjeli da se 100% zrtvuju za pobjedu..ne mozes ti fino sa nasim igracima, samo kada ih strah uhvati..stvarno bar pola ovog tima nije zasluzilo da nosi sveti dres i na ljeto slijedi velika cistka, kako u upravi tako i u igrackom kadru..
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3552 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Svima preporucujem da odgledaju hayatov sport plus od petka - ko nije gledao mozete naci na internetu. Svima toplo preporucuijem snimke koje je hayat objavio na kojima se jasno vidi da oni koji su pravili nerede bjeze pred specijalcima i povlace se medju zgrade, iza groblja a onda se specijalci vracaju na sve one koji su stajali sa strana (konkretno kod grila i restorana) i gledali sta se dogadja - a sto je jako lipo vidi na snimku! Kad vec nisu mogli da uhvate vinovnike krenulo je izivljavanje nad neduznima... molim vas prije nego ista drugo kazete da pogledate te snimke! Hvala
User avatar
johnny_blazze
Posts: 896
Joined: 29/09/2009 00:27

#3553 Re: FK Sarajevo

Post by johnny_blazze »

1946 wrote:
johnny_blazze wrote:dok se "navijaci" budu ponasali kao da je klub njihovo valsnistvo i da mogu raditi sta hoce kad hoce nema napretka,sarajevo sa trenutnom organizacijom slabo ce sta napraviti treba krenuti sa modernijim pristupom,fudbal je pored sporta biznis,a samo najace firme izvoze u evropu,trebaju pravi ljudi da pokrenu ovaj klub i da donesu profit onda sumnjam da ce se ovo desavati
U samom startu griješiš. Upravo su navijači ti koji žele da usmjere Klub u tom pravcu koji si ti naveo. Na vođenje Sarajeva, kako je trenutno organizovano, nema trunke utjecaja navijača već raznoraznih "ugostitelja", kriminalaca, sitnih lopovčića, ljudi koji i ne prate igre Kluba. Pravi ljudi su spremni da pokrenu FKS, ali to im je trenutno onemogućeno od strane žvaljaka, merdanovića i alihodžića (da sad ne nabrajam sviju, pogledaj samo spisak "delegata" na skupštini).
nacin na koji pokusavaju da usmjere klub je pogresan,osim sto nanose stetu onu materijalnu i novcanu a i onako nemamo para,kvare vec urusenu reputaciju kluba,po meni otezavaju situaciju,logicno je da svaki navijac zeli moderan i uspjesan klub ali unistavanjem stadiona nece nista doprinjeti,ali aBd ja se nadam boljim danima i siguran sad da ce oni doci
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3554 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

johnny_blazze wrote:nacin na koji pokusavaju da usmjere klub je pogresan,osim sto nanose stetu onu materijalnu i novcanu a i onako nemamo para,kvare vec urusenu reputaciju kluba,po meni otezavaju situaciju,logicno je da svaki navijac zeli moderan i uspjesan klub ali unistavanjem stadiona nece nista doprinjeti,ali aBd ja se nadam boljim danima i siguran sad da ce oni doci
Ne bih rekao da je način pogrešan, način na koji se navijači sa svih tribina Koševa bore da dobiju normalan klub je ona platforma Bordo prijatelja. Slažem se da se uništavanjem stadiona neće postići ništa, ono se nije trebalo desiti.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#3555 Re: FK Sarajevo

Post by Mikado »

Bordolini wrote:
Baltazar_khan wrote:
ja ga jebem ko se nije najezio
:thumbup:
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#3556 Re: FK Sarajevo

Post by Mikado »

User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#3557 Re: FK Sarajevo

Post by Mikado »

II. POLUVRIJEME

salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3558 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Mikado wrote:
I onda kažu da su samo objektivni, sramota ...
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3559 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

joj jesu ih našutali
sve su škripali
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3560 Re: FK Sarajevo

Post by Jolpaz »

Andaluzijski pas wrote:joj jesu ih našutali
sve su škripali
Treba ove momke nagraditi, ima li neko ime osim Poparekoji uvijek kupi poene? :thumbup:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3561 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Necete mi vjerovati ali ja prvi put zelim da moj tim bude porazen i to ne samo na ovoj utakmici na svakoj sljedecoj sve dok majmuni Baljak, Merdanovic, Huskic i njima slicni ne odu iz kluba! :twisted: :x eto sta su nam napravili bjednici :x

Go zvijezda go :D :bih:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3562 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

0-1 Alen Škoro. Sad ste počeli da igrate manekeni sa fejsbuka :x
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3563 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

pa ja vidis da se moze, trebali bi ih cesce tjerati da trce prema svlacionici :P

ipak iz penala, ne pika se :twisted:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3564 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

picke obicne
sto niste igru kontrolisali u travniku,laktasima,tuzli x2,mostaru,na kosevu protiv sirokog
crkli svi

idiot od komentatora govori da je najavljen dolazak nasih navijaca
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3565 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Fordas wrote:pa ja vidis da se moze, trebali bi ih cesce tjerati da trce prema svlacionici :P

ipak iz penala, ne pika se :twisted:
znaci necemo ga pikati...moraju iz igre ubaciti minimalno 2 :D


edit 1:1 :x
Last edited by bordo gandalf on 25/04/2010 16:52, edited 1 time in total.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3566 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

1-1 :roll:
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#3567 Re: FK Sarajevo

Post by baxus »

normalno da je 1-1
to su se zajebali pa dali gol u gostima, jadnici ne mogu cuvat prednost ni 5 minuta
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3568 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

ma uzima zvijezda 3:1 lagano a to im i zelim. sto vise poraza to manje vremena za baljka :oops:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3569 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Toooooo 2:1 za zvijezdu!

Crkni baljak sugo jedna i povedi mirzu sa sobom :evil:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3570 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

necemo mi dobiti nijednu do kraja,a mislim da sam to vec negdje i spomenuo
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3571 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

ni ne treba da dobiju. neka budu ono sto jesu, sve mimo toga je zamazivanje ociju. Rastjerati upravu i sve igrace i to je to
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3572 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Chairman wrote:A sto ne moze protiv Tottenhema? Vidim da od 2009 iz Engleske direktno idu tri ekipe u grupe, cetvrta prolazi kvalifikacije...
Zato što su u pretkolima za LŠ razdvojene ekipe koje su šampioni i koje su "nešampioni". Dakle ko god da bude prvka BiH (Željezničar ili Borac), na eventualnom putu do grupne faze LŠ mu neće stajati niti jedan engleski, njemački, francuski ili bilo koji drugi klub koji nije bio prvak svoje zemlje, nego je u kvalifikacije za LŠ došao kao drugoplasirani, trećeplasirani ili četvrtoplasirani ;)
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#3573 Re: FK Sarajevo

Post by Chairman »

hz__semir wrote:
Chairman wrote:A sto ne moze protiv Tottenhema? Vidim da od 2009 iz Engleske direktno idu tri ekipe u grupe, cetvrta prolazi kvalifikacije...
Zato što su u pretkolima za LŠ razdvojene ekipe koje su šampioni i koje su "nešampioni". Dakle ko god da bude prvka BiH (Željezničar ili Borac), na eventualnom putu do grupne faze LŠ mu neće stajati niti jedan engleski, njemački, francuski ili bilo koji drugi klub koji nije bio prvak svoje zemlje, nego je u kvalifikacije za LŠ došao kao drugoplasirani, trećeplasirani ili četvrtoplasirani ;)
Hvala.

Znaci koliko god to bilo dobro moze biti i lose. Prije kad izvuces Newcastle znas da ces ispasti ali bar ces prirediti spektakl. Sada ti dodje Nekakav prvak Bugarske, Rumunije i slicno i razguli te :)
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3574 Re: FK Sarajevo

Post by Control panel »

ja kloceva majko mila. pa njima da murinja dovedes oni i dalje pojma nebi imali. klub treba da se okrene definitivno svom kadru. dosta je vise nekakvih satro pojacanja.
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3575 Re: FK Sarajevo

Post by metar_drva »

Control panel wrote: klub treba da se okrene definitivno svom kadru.
šteta što te nije bilo 1946-te, da to isto kažeš
Locked