Hvala vam puno na info. Trčim kući da probam...Harry Lime wrote:Ja nisam primjetio da titlovi kasne ili brzaju. Sto se tice podesavanja titlova dovoljno je pritisnuti na zuto dugme, a s obzirom da je rijec o tzv. DVB titlovima, postoji opcija odabira izmedju vise ponudjenih.metronom wrote:I ja imam problema sa titlovima. Mogu se doduse upalit (jedan od onih okruglih dugmica na dnu daljinskog), ali su potpuno beskorisni jer kasne ili brzaju konstantno.madnessa wrote:Postoji li način da imam titlove na digitalnoj za kanale tipa FoxLife, FoxCrime, sve Discovery kanale i sl.? Otkako su radili ovo pretumbavanje kanala svi su mi se titlovi pogubili. Imam onaj Hema risiver. Hvala.
HS kablovska
Moderator: anex
- madnessa
- Posts: 1532
- Joined: 13/08/2008 13:26
#3551 Re: HS kablovska
-
ZeljeznicarLE
- Posts: 30
- Joined: 19/08/2011 15:33
#3552 Re: HS kablovska
Enese hoce li BN prenositi Premiership ? 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3553 Re: HS kablovska
Ma i Vogosca da prenosi bilo bi prihvatljivo.ZeljeznicarLE wrote:Enese hoce li BN prenositi Premiership ?
Al' tesko Bogam',nista nama pacenicima sa HS-a od premijer lige Eng.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3554 Re: HS kablovska
Stvarno ne shvatam koliki je to problem odabrati neki strani program koji radi tu ligu. SK ima prava za Balkan, ali ne vjerujem da negdje pise kako se ne smiju prikazivati strani programi sa istim sadrzajem. Pozeljan bi bio neki kanal na engleskom jeziku, ali ako vec nema, onda daj bilo koji.
- Harry Lime
- Posts: 34
- Joined: 27/09/2009 00:50
- Location: Vienna
#3555 Re: HS kablovska
Mislim da bi se desilo isto kao i sa BN-om i tenisom. Sport Klub bi zahtijevao da se "zatamni" taj program za vrijeme utakmica Premiership-a, u suprotnom bi zaprijetili sa RAK-om, jer oni imaju prava za cijeli (ili ovaj dio u kojem smo mi) Balkan, naravno izuzetak cini BHT koji je obezbijedio samo termin u 16.00 subotom, pretpostavljam, u saglasnosti s Sport Klubom.Riddle wrote:Stvarno ne shvatam koliki je to problem odabrati neki strani program koji radi tu ligu. SK ima prava za Balkan, ali ne vjerujem da negdje pise kako se ne smiju prikazivati strani programi sa istim sadrzajem. Pozeljan bi bio neki kanal na engleskom jeziku, ali ako vec nema, onda daj bilo koji.
-
metronom
- Posts: 539
- Joined: 13/06/2010 11:20
#3556 Re: HS kablovska
Ne znam, mozda je ovaj moj receiver felerican, ali od kad su ispremjestali ove kanale prestali su automatski da budu upaljeni titlovi na fox life, fox crime i sl.Harry Lime wrote:Ja nisam primjetio da titlovi kasne ili brzaju. Sto se tice podesavanja titlova dovoljno je pritisnuti na zuto dugme, a s obzirom da je rijec o tzv. DVB titlovima, postoji opcija odabira izmedju vise ponudjenih.metronom wrote:I ja imam problema sa titlovima. Mogu se doduse upalit (jedan od onih okruglih dugmica na dnu daljinskog), ali su potpuno beskorisni jer kasne ili brzaju konstantno.madnessa wrote:Postoji li način da imam titlove na digitalnoj za kanale tipa FoxLife, FoxCrime, sve Discovery kanale i sl.? Otkako su radili ovo pretumbavanje kanala svi su mi se titlovi pogubili. Imam onaj Hema risiver. Hvala.
A kad ih upalis pomocu zutog dugmica, onda recimo znaju u neka doba samo zablokirat na par sekundi, pa onda sljedecu recenicu samo odjednom prelete, ne mozes stic procitat, pa onda stoji upaljena zadnja recenica titla nekog filma ili serije za vrijeme reklama itd.
Ranije je ferceralo sve ok.
-
Animal
- Posts: 151
- Joined: 20/05/2006 17:18
#3557 Re: HS kablovska
Znate li koliko ce se naplacivati Arena HD kanali od septembra? ili ce ih ubaciti u postojeci Hd paket uz vecu cijenu? Sadašnja HD ponuda je katastrofa i ne znam ko bi dao 7 KM (cini mi se) da gleda ZDF i ARD u HD-u..
- Reisova
- Posts: 1018
- Joined: 15/08/2011 16:28
#3558 Re: HS kablovska
Animal wrote:Znate li koliko ce se naplacivati Arena HD kanali od septembra? ili ce ih ubaciti u postojeci Hd paket uz vecu cijenu? Sadašnja HD ponuda je katastrofa i ne znam ko bi dao 7 KM (cini mi se) da gleda ZDF i ARD u HD-u..
E ponuda HS je katastrofa e jos kada moram ganjati tenis preko sreaminga..stvarno poludim...
-
zikmu
- Posts: 424
- Joined: 22/03/2008 21:48
#3559 Re: HS kablovska
Koju drzavu treba odabrat na Bira TV-u da bi nasao digitalne kanale?
-
kemalba
- Posts: 307
- Joined: 04/04/2009 21:51
#3560 Re: HS kablovska
Definitivno ću odustati od HS kablovske. Nema Premiershipa, HS zdravooooo...sto bi rekli nadrealisti.
- Patron of Formello
- Posts: 758
- Joined: 18/10/2006 08:39
- Location: SFRJ
#3561 Re: HS kablovska
Probaj Njemacku ili Norvesku.zikmu wrote:Koju drzavu treba odabrat na Bira TV-u da bi nasao digitalne kanale?
Izgleda da cemo imati cast i zadovoljstvo da pregledamo pocetak Spanske i Italijanske lige.
Cijenjeni korisnici,
Ovim putem Vas obavještavamo da smo u dogovoru sa TV kućom Arenasport dogovorili produžetak promotivnog prikazivanja Arenasport kanala do kraja oktobra ove godine.
Dakle, u sklopu osnovnog digitalnog paketa i dalje pratite Arenasport (1,2,3 i 4) kanale.
Vaša kablovska televizija HS
- bambuelo
- Posts: 174
- Joined: 03/07/2008 16:49
- Location: Antartika (ne volim polarne medvjede)
#3562 Re: HS kablovska
nemojte se nadati sportklubu u HS ponudi jer taj kanal nikada vise nece biti dostupan putem HS...mogucne je da ce biti engleska liga putem nekog drugog kanala, ali sportklub nikada vise..nazalost...
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3563 Re: HS kablovska
naravno kad imaju arene sport
a kojeg drugog kanala kad nijedan nema pravo prenosa za Balkan osim sortkluba osim BHT i to samo jednu tekmu sedmicno???
-
Animal
- Posts: 151
- Joined: 20/05/2006 17:18
#3564 Re: HS kablovska
Na telemachu se mogu gledati Sve tekme engleske lige i Bundesliga preko ES2.
Na HS-u se mogu gledati spanska, talijanska i francuska (Arene), njemačka ES2, i jedna tekma engleske lige subotom na BHT1!
Kad ovako gledas na stvari, ispada da HS ima puno bolju ponudu fudbalskog programa.. Ipak, meni je licno premier league interesantnija nego sve druge skupa, tako da bi se i ja radije odlucio za Telemachovu ponudu.. Ipak, ko nas pita sta hocemo?

Na HS-u se mogu gledati spanska, talijanska i francuska (Arene), njemačka ES2, i jedna tekma engleske lige subotom na BHT1!
Kad ovako gledas na stvari, ispada da HS ima puno bolju ponudu fudbalskog programa.. Ipak, meni je licno premier league interesantnija nego sve druge skupa, tako da bi se i ja radije odlucio za Telemachovu ponudu.. Ipak, ko nas pita sta hocemo?
- lord blackadder
- Posts: 514
- Joined: 03/04/2011 13:45
#3565 Re: HS kablovska
Samo nebitne utakmice.Animal wrote:Na telemachu se mogu gledati Sve tekme engleske lige i Bundesliga preko ES2.
Na HS-u se mogu gledati spanska, talijanska i francuska (Arene), njemačka ES2, i jedna tekma engleske lige subotom na BHT1!
Kad ovako gledas na stvari, ispada da HS ima puno bolju ponudu fudbalskog programa.. Ipak, meni je licno premier league interesantnija nego sve druge skupa, tako da bi se i ja radije odlucio za Telemachovu ponudu.. Ipak, ko nas pita sta hocemo?![]()
Osnovni paket nema nista. Bundesliga vise nije zanimljiva, kako je bila dok je Dzeko tamo bio. Sve u svemu, Enes nas jebe nasuho.
- bambuelo
- Posts: 174
- Joined: 03/07/2008 16:49
- Location: Antartika (ne volim polarne medvjede)
#3566 Re: HS kablovska
Kako bolan na suho, kada placas pretplatu..
-
ZeljeznicarLE
- Posts: 30
- Joined: 19/08/2011 15:33
#3567 Re: HS kablovska
Enese pozdravio te DZEKO 
-
LFC
- Posts: 183
- Joined: 24/01/2007 11:45
- Location: SEHER
#3568 Re: HS kablovska
Ako mislis samo na prvi program onda OK, ako mislis na komplet prava Arene, onda nije tacno!lord blackadder wrote:Samo nebitne utakmice.Animal wrote:Na telemachu se mogu gledati Sve tekme engleske lige i Bundesliga preko ES2.
Na HS-u se mogu gledati spanska, talijanska i francuska (Arene), njemačka ES2, i jedna tekma engleske lige subotom na BHT1!
Kad ovako gledas na stvari, ispada da HS ima puno bolju ponudu fudbalskog programa.. Ipak, meni je licno premier league interesantnija nego sve druge skupa, tako da bi se i ja radije odlucio za Telemachovu ponudu.. Ipak, ko nas pita sta hocemo?![]()
Osnovni paket nema nista. Bundesliga vise nije zanimljiva, kako je bila dok je Dzeko tamo bio. Sve u svemu, Enes nas jebe nasuho.
http://www.tvarenasport.com/tvprogram/8 ... lazio.html
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3569 Re: HS kablovska
Novi program u ponudi HS Kablovske RTV SLON enese ubi se paša

-
bull21
- Posts: 2238
- Joined: 14/06/2011 16:05
#3570 Re: HS kablovska
Planiraju li oni pustiti HBO u kablovski program? Pa neka se i plaća... :/
-
barcelona81
- Posts: 72
- Joined: 27/11/2010 15:57
#3571 Re: HS kablovska
Da li neko zna ,jesu li oni promjenili frekvenciju nekim kanalima, meni nema par kanala B92,RTL,BBC i jos par.Nisam bio u toku,pa ne znam da li se nekom jos desilo i da li su obavijestili raju.Umjesto tih kanala,sada su BN,Makedonski onaj i jos neki iz osnovne ponude.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3572 Re: HS kablovska
Koji je ovo odron od digitalne TV. Sada malo nema titlova,pa nema kanala uopste...a onda odjednom,nicim izazvani,pomjesaju sve kanale ...ovaj sto ti je nekad bio na broju 1 odjednom preko noci ti je na broju 32 ...il ga moras opet traziti jer ga nema nigdje.
Boze me dragi sacuvaj sta ovi ljudi rade. Sta je sa onom pricom da ih je neko htjeo kupiti,valjda bi to uozbiljilo sve ovo,barem malo
Boze me dragi sacuvaj sta ovi ljudi rade. Sta je sa onom pricom da ih je neko htjeo kupiti,valjda bi to uozbiljilo sve ovo,barem malo
- winnie
- Posts: 388
- Joined: 19/08/2009 19:50
#3573 Re: HS kablovska
juce sam pola dana slusao/gledao VH1 muzika od prije 20, 30 godina... kao nekad mtv u vakat 
svaka im cast za ovaj kanal, za ovo ostalo sto se zalite ne znam. meni je sve ok.
svaka im cast za ovaj kanal, za ovo ostalo sto se zalite ne znam. meni je sve ok.
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#3574 Re: HS kablovska
winnie wrote:juce sam pola dana slusao/gledao VH1 muzika od prije 20, 30 godina... kao nekad mtv u vakat
svaka im cast za ovaj kanal, za ovo ostalo sto se zalite ne znam. meni je sve ok.
za ove ostale probleme, tu i tamo se ponekad nesto zagubi,bude nekih smetnji... ali nista strasno, meni dovoljno samo da nije tisina u kuci... i onako sve zivo skidamo sa neta pa gledamo kad imamo vremena
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3575 Re: HS kablovska
taj vh1 ne bi nikad uveli da viva nije prekinula sa emitiranjem,osim toga niti jedan muzicki kanal.Da je makar MTV adria ali ne!
