.pozdrav od mlađahnog i svima vam dragog Goce
.pritis'o pos'o od jutros,ne mereš se ni ulogirat'...no pratio sam vas pomno i baš mi je drago da je opet krenula priča oko logoa
.da ne dužim...meni čuči
The Sev'n-oh-Sixers
...čeka se Nick...
Moderator: _BataZiv_0809
izgleda da je 706'ers u laganom vodstvulab3352 wrote:Ma glasnanje oko imena pri kraju, a pojavile se ove zenske, pa ne znas ko je sretniji ... mi ili one... A Gvozdi čuči 706'ers
![]()
![]()
![]()

A ne, tu ćemo bocu zajedno popiti posle plenuma na Brionima.lab3352 wrote:Imas bocu Marine od mene ... cim ovo usvojimo na ovom Vanrednom plenumu foruma
E to ti je triling, u svakom smislu reči. Nego, plašim se da ne nazebu, jak je vetar na Madulinskim plažama...sun56 wrote: u to ime trio a nisu Elvis, Scotty & Bill:











706'ers......i to je to....kao skrachenica od...706 sisters![]()
![]()
