Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3551 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.odbar den tovariši...
.pozdrav od mlađahnog i svima vam dragog Goce :lol:
.pritis'o pos'o od jutros,ne mereš se ni ulogirat'...no pratio sam vas pomno i baš mi je drago da je opet krenula priča oko logoa :-D :-D :-D :-D :-D :-D

.da ne dužim...meni čuči
The Sev'n-oh-Sixers

...čeka se Nick...
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3552 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Ma glasnanje oko imena pri kraju, a pojavile se ove zenske, pa ne znas ko je sretniji ... mi ili one :mrgreen: ... A Gvozdi čuči 706'ers :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3553 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Kako je krenulo, na kraju će Omar morati da me časti sa sokićima izvesne gospodje Cvetić. :thumbup:

Navalile žene ko da je belsplatni solarijum, nije to taj Sun Studio. :D
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3554 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Imas bocu Marine od mene ... cim ovo usvojimo na ovom Vanrednom plenumu foruma
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3555 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

lab3352 wrote:Ma glasnanje oko imena pri kraju, a pojavile se ove zenske, pa ne znas ko je sretniji ... mi ili one :mrgreen: ... A Gvozdi čuči 706'ers :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
izgleda da je 706'ers u laganom vodstvu

u to ime trio a nisu Elvis, Scotty & Bill:

Image
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3556 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

moze pun naziv na ledjima :
706 Union Ave. Rockers
ili
706 Union Ave. Tornados

a naprijed:

706ers

Tako da imamo oba prijedloga na majicama/jaknama.
Mislim da SUN-ov logo nije neki problem, mnogi ga koriste na neki nacin kao tribute a
ne mora se koristiti kompletan kakav jeste vec samo dio loga tek toliko da se napravi asocijacija.

Mogu i ja probati skuckati nesto u photoshopu

P.S. Lab u kojem si gradu germanije?
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3557 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Frankfurt na majici :mrgreen:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3558 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

lab3352 wrote:Imas bocu Marine od mene ... cim ovo usvojimo na ovom Vanrednom plenumu foruma
A ne, tu ćemo bocu zajedno popiti posle plenuma na Brionima. :lol:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3559 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

sun56 wrote: u to ime trio a nisu Elvis, Scotty & Bill:

Image
E to ti je triling, u svakom smislu reči. Nego, plašim se da ne nazebu, jak je vetar na Madulinskim plažama...
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3560 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Frankfurt na Majici :D :D :D
Prva Liga :thumbup:

Ja zaboravio reci ako vam se ne svidja Tornados zbog toga sto vec neko ima:
moze i TWISTERS ... to je otprilike isto a nije izlizano

I da zahvalim Edi na fontove i simbole :thumbup:

:sax:
a volim i trombon
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3561 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Ima na rockhall-u 10 čuda, tetova, pinupa, cliparta....

Image

Image

Image

Size: 34.63 MB

http://sharebee.com/77d8af03]50 Hi Res Tattoos


Image
Snappy Hour Vector Images!
Chock full of retro flair.
These way-out illustrations feature everything from Cocktail Culture to Modern Living.
Contains 130 Illustrator EPS vector files and WMFs.

Sample Images
Image Image Image
Image Image
Image Image
http://rapidshare.com/files/196514264/SnappyHour.zip
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3562 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

E pa momci pošto smo danas bili kreativni, ne znam kako ćete vi ali ja odoh da udarim jednu
šetnju po Knez Mihajlovoj :dance: pa kući da obrstim neku salatu za ručak, u zdravom telu - zdrav rockabilly
pa lepo da vozim trosed i slušam Johnny 'the drag' Hortona. :mrgreen:
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3563 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Da se ne zaje...amo!!!!

706'ers......i to je to....kao skrachenica od...706 sisters :-) :-) :-)

Mada je i ono gvozdino do j.ja...THE SEVEN'O SIXTERS

oDO SAD DA POPIJEM RAKIJE ...JER NE VERUJEM DA SMO PRI KRAJU SA IZBOROM!!!!
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3564 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Sailor Jerry is one of the great classic american tattoo artists.

Image

Image

Image

Image

120 Images

Size: 77.3 MB

http://www.sailorjerry.com/

http://rapidshare.com/files/199466680/S ... t.zip.html
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3565 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

706'ers......i to je to....kao skrachenica od...706 sisters :-) :-) :-)
:-D :lol:

mozda brothers ali nikako SISTERS!!!
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3566 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

TO JE TO
706'ers!!!!
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3567 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3568 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3569 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Image
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3570 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Nick,
morao sam otici u kuhinju pa odande pogledati one slike...

A sto ne bismo angazirali Vinca da nam napravi logo, kad je bal nek je maskenbal :D
Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3571 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Eventualno za majice!!!!!
Meni zvuchno, a boga mi i vizuelno 706'ers UNION pashe.....ali kako god!!!!

A za glavni logo.....pa dogovorichemo se!!!!
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#3572 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

706'ers moze OK
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3573 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Jbg ...stavio sam malko veche :-) ....nek se vidi raskosh!!!!
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3574 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Leđa su boje bele kafe...pa ti sad udri, al da se vidi raskoš :thumbup:
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3575 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

U subotu dugo vec najavljena svirka u legendarnom jazz-klubu STAMPEN u
Starom Gradu, centar Stockholma.
Evo snimak iz 2007. godine iz istog kluba:



Lab, kad si vec dosiso do Frankfurta, hajde jos to malo pa da te vidim u subotu na svirci :D
Post Reply