NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3551 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

treba biti dostojanstven i u porazu.

ali sta bi cikcanga znao o tome :-)
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3552 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

Neelix wrote:treba biti dostojanstven i u porazu.

ali sta bi cikcanga znao o tome :-)
ma pusti ba cikcangu...kad je ov bio realan i dostojanstven? :mrgreen:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#3553 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by arze »

KAkve sudije sinoc .... regularna pobjeda lakersa 100%.....al u 7 ide serija 80%....
Lebrick??? To jos nisam cuoo..Da mu to nie oficijalni forum "hate" nick?!??!!?!?!?
James je Hall of Fame vec u 24. godini (komotno moze biti proglasen vec sada) i u kojem god klubu bude igrao sljedece sezone-vjerovatno jersey il jork osvojice titulu 100%%%%%%

Ovim rookie'ima treba dati lekcije ...al kad bude kasno...
Old 2 soon, smart 2 late!!!!!!!....prie vam odgovara ovaj drugi dio ove poucne recenice!!!
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3554 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Ako nisi u stanju da pises bez koristenja "engleskih" izraza bilo bi ti pametnije da procitas koju knjigu.
Kada budes u stanju da se izrazis i svoje misli pretocis u recenice koje imaju smisla mozemo pricat i o kosarci.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3555 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

:lol: pa madneru, ne mogu da vjerujem da ne znas za arzea :D

to ti je onaj sto tvrdi da phoenix ima dobre skokere, i da je artest dvosmjerni igrac :D

za ove iz luzervila

A quick look at the numbers had Denver called for 30 fouls, three of which came in the final 1:02 as the Nuggets looked to extend the game. The Lakers were rung up for 22 - so arguably a difference of five calls in LA's favor. The Lakers shot 35 free attempts to Denver's 30. Contrast that with Game 4 in Denver where the home team shot 49 attempts to LA's 35
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3556 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Znam, preventivno djelujem dok ne pocne opet ubacivat te nebuloze. :D
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3557 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi

ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40 :) upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.

STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3558 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

evo sta bi

:D


pa jel to ne znas matematiku?
4+2=7 :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3559 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

Misirlija wrote:
Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi

ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40 :) upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.

STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se :-)
vazno je da ce uzet,nebitno u 6 i 7... ;-)
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3560 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

and1medjed wrote:
Misirlija wrote:
Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi

ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40 :) upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.

STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se :-)
vazno je da ce uzet,nebitno u 6 i 7... ;-)

mozda u sedam, sedma utakmica moze da ode u bilo kom pravcu, ali sutra vece dzenaza Fakersima :wink:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3561 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

ma i ja naginjem u 7. opet ce se opustiti sutra. brine me orlando, ne lezi lakersima nikako. hamo lebrick, nabijem ti mvp u guzicu, sha ti je odjednom :-)
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3562 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

Neelix wrote:ma i ja naginjem u 7. opet ce se opustiti sutra. brine me orlando, ne lezi lakersima nikako. hamo lebrick, nabijem ti mvp u guzicu, sha ti je odjednom :-)
trebaju dobiti 3 zaredom u ovako izjednacenoj seriji, ali posto sudije silje za cleveland, dobice vecreas, Howard ce popiti tehnicku sto ce biti automatski suspenzija od jedne utakmice neigranja, znaci gube sestu kuci, a odlucice se u sedmoj gje ce LBJ (sudije) biti heroj i tako odose u finale na Nuggetse ;-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3563 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

howardu je ukinuta tehnicka :)

http://msn.foxsports.com/nba/story/9617 ... c's-Howard

a scenario ti je kao iz snova, osim zadnje rijeci :P
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3564 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by hidrant »

Cuj opustiti?

Denver je dominantniji tim tokom cijele ove serije i da nema nepisanog pravila da LAL mora igrati u finalu,
ovo bi bila zavrsena prica.

Cuj nisam dostojanstven u porazu?

Cijeli svijet se smije onim sudijama,pogotovo zbog onih kvazifaulova Nenea.
Koliko samo nedosudenih faulova nad Melom.Ubise covjeka po rukama na svakom ulazu,ali jok nema faula, a
zato je l' koji igrac LAL-a pride reketu dobije faul.

Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata. 8-)
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3565 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

hidrant wrote:Cuj opustiti?

Denver je dominantniji tim tokom cijele ove serije i da nema nepisanog pravila da LAL mora igrati u finalu,
ovo bi bila zavrsena prica.

Cuj nisam dostojanstven u porazu?

Cijeli svijet se smije onim sudijama,pogotovo zbog onih kvazifaulova Nenea.
Koliko samo nedosudenih faulova nad Melom.Ubise covjeka po rukama na svakom ulazu,ali jok nema faula, a
zato je l' koji igrac LAL-a pride reketu dobije faul.

Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata. 8-)
aj ne seri vise majke ti...postajes dosadan...
a ako hoces da se postavlja nek postavi i ono kad je odom "ukuc`o" andersona...zato... :run:
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3566 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Layne »

hidrant wrote:Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata. 8-)

:oops:

And the birdman comes crashing down :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3567 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by hidrant »

Layne wrote:
hidrant wrote:Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata. 8-)

:oops:

And the birdman comes crashing down :mrgreen: :mrgreen:

Pa da nije zakucao u ovoj situaciji ispao bi smijesan igrac.
Vidi se da je Birdman bio u losoj poziciji i da nije isao na blokadu,nego se pokusao sklonuti i pustiti
Odoma da da kos.
Medutim,sudije su i tu vidjele faul.Aferim.
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3568 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by hidrant »

and1medjed wrote: aj ne seri vise majke ti...postajes dosadan...
a ako hoces da se postavlja nek postavi i ono kad je odom "ukuc`o" andersona...zato... :run:
Sta ti pricas?

Hoces reci da sam nesto slagao?
Sve sto sam rekao stoji,samo sto se to ne svida pojedincima.
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3569 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Layne »

hidrant wrote:Pa da nije zakucao u ovoj situaciji ispao bi smijesan igrac.
Vidi se da je Birdman bio u losoj poziciji i da nije isao na blokadu,nego se pokusao sklonuti i pustiti
Odoma da da kos.
Medutim,sudije su i tu vidjele faul.Aferim.
Skočio, pa se pokušao skloniti :shock: u zraku :?

Treb'o bi ti kaku gnjigu napisat' o teoriji zavjere protiv Denver Nuggetsa, Arsenala i ne znam za koji klub još navijaš.
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#3570 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by arze »

Sta je madneru..gdje je greska..hall of fame? rookie? mozda za new york al desi se...sta sad jork il york...
Idi obri noge metrasu jedan!

Al necemo se dissat!!!... cuj onog kaspijca nie cuo za 2way player...a nie ni cudo kad nisi prisustvovao jacoj utakmici od ilidza-cenex!!!

:dance:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#3571 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by arze »

Kakva zelja za dokazivanjem pa cak i na forumima!!!
Postavljane zakucavanja odoma...pa gdje su sve one banane Andersena sto zavrse iz Pepsi centra pa negdje do istocne obale recimo Baltimora!!
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3572 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

arze wrote:Kakva zelja za dokazivanjem pa cak i na forumima!!!
Postavljane zakucavanja odoma...pa gdje su sve one banane Andersena sto zavrse iz Pepsi centra pa negdje do istocne obale recimo Baltimora!!
to je vec u hall of fame ili shame svejedno :wink:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3573 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

arze wrote:Sta je madneru..gdje je greska..hall of fame? rookie? mozda za new york al desi se...sta sad jork il york...
Idi obri noge metrasu jedan!

Al necemo se dissat!!!... cuj onog kaspijca nie cuo za 2way player...a nie ni cudo kad nisi prisustvovao jacoj utakmici od ilidza-cenex!!!

:dance:
3 recenice i 2 moronizma.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3574 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

vjerovatno ima 17 god., nosi spustene, siroke tole i slusa snoopa dzukelu i nekakve Akone sto preko komputera pjevaju/recitiraju :? :D


nemojte ga "dissat", neka đece
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3575 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Cim skonta kako nam je bogat jezik i kako ljepe i precizne izraze imamo za "dissanje" prestat cu :D

Evo ja cu ti pomoc za 2 way player:
Igrac koji je u stanju igrati odbranu i napad. Kompletan igrac.

2 way player zvuci moronski.
Post Reply