ali sta bi cikcanga znao o tome
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3551 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
treba biti dostojanstven i u porazu.
ali sta bi cikcanga znao o tome
ali sta bi cikcanga znao o tome
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3552 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ma pusti ba cikcangu...kad je ov bio realan i dostojanstven?Neelix wrote:treba biti dostojanstven i u porazu.
ali sta bi cikcanga znao o tome
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#3553 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
KAkve sudije sinoc .... regularna pobjeda lakersa 100%.....al u 7 ide serija 80%....
Lebrick??? To jos nisam cuoo..Da mu to nie oficijalni forum "hate" nick?!??!!?!?!?
James je Hall of Fame vec u 24. godini (komotno moze biti proglasen vec sada) i u kojem god klubu bude igrao sljedece sezone-vjerovatno jersey il jork osvojice titulu 100%%%%%%
Ovim rookie'ima treba dati lekcije ...al kad bude kasno...
Old 2 soon, smart 2 late!!!!!!!....prie vam odgovara ovaj drugi dio ove poucne recenice!!!
Lebrick??? To jos nisam cuoo..Da mu to nie oficijalni forum "hate" nick?!??!!?!?!?
James je Hall of Fame vec u 24. godini (komotno moze biti proglasen vec sada) i u kojem god klubu bude igrao sljedece sezone-vjerovatno jersey il jork osvojice titulu 100%%%%%%
Ovim rookie'ima treba dati lekcije ...al kad bude kasno...
Old 2 soon, smart 2 late!!!!!!!....prie vam odgovara ovaj drugi dio ove poucne recenice!!!
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3554 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ako nisi u stanju da pises bez koristenja "engleskih" izraza bilo bi ti pametnije da procitas koju knjigu.
Kada budes u stanju da se izrazis i svoje misli pretocis u recenice koje imaju smisla mozemo pricat i o kosarci.
Kada budes u stanju da se izrazis i svoje misli pretocis u recenice koje imaju smisla mozemo pricat i o kosarci.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3555 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
to ti je onaj sto tvrdi da phoenix ima dobre skokere, i da je artest dvosmjerni igrac
za ove iz luzervila
A quick look at the numbers had Denver called for 30 fouls, three of which came in the final 1:02 as the Nuggets looked to extend the game. The Lakers were rung up for 22 - so arguably a difference of five calls in LA's favor. The Lakers shot 35 free attempts to Denver's 30. Contrast that with Game 4 in Denver where the home team shot 49 attempts to LA's 35
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3556 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Znam, preventivno djelujem dok ne pocne opet ubacivat te nebuloze. 
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3557 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi
ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.
STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3558 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
evo sta bi
pa jel to ne znas matematiku?
4+2=7
pa jel to ne znas matematiku?
4+2=7
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3559 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
vazno je da ce uzet,nebitno u 6 i 7...Misirlija wrote:Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi
ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.
STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3560 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
and1medjed wrote:vazno je da ce uzet,nebitno u 6 i 7...Misirlija wrote:Neelix wrote:lakersi uzimaju, vjerovatno u 7, ko drugacije tvrdi, ne treba da zivi
ko god ih je imalo pratio ovog playoffa, vidio je da su lezerni u utakmciama koje im ne znace, ali kad ih se pritisne, odgovore punom snagom. sjetite se houstona, i poraza od 30 razlike, pa u sljedecoj pobjede od 40upravo to ceka i denver veceras. predvidjam +30 za lakerse minimalno.
STA BI SA 30 MINIMALNO??
I kako ce da se zavrsi, bice 4:2 ili u sedam, izjasni se
mozda u sedam, sedma utakmica moze da ode u bilo kom pravcu, ali sutra vece dzenaza Fakersima
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3561 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ma i ja naginjem u 7. opet ce se opustiti sutra. brine me orlando, ne lezi lakersima nikako. hamo lebrick, nabijem ti mvp u guzicu, sha ti je odjednom 
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3562 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
trebaju dobiti 3 zaredom u ovako izjednacenoj seriji, ali posto sudije silje za cleveland, dobice vecreas, Howard ce popiti tehnicku sto ce biti automatski suspenzija od jedne utakmice neigranja, znaci gube sestu kuci, a odlucice se u sedmoj gje ce LBJ (sudije) biti heroj i tako odose u finale na NuggetseNeelix wrote:ma i ja naginjem u 7. opet ce se opustiti sutra. brine me orlando, ne lezi lakersima nikako. hamo lebrick, nabijem ti mvp u guzicu, sha ti je odjednom
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3563 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
howardu je ukinuta tehnicka 
http://msn.foxsports.com/nba/story/9617 ... c's-Howard
a scenario ti je kao iz snova, osim zadnje rijeci
http://msn.foxsports.com/nba/story/9617 ... c's-Howard
a scenario ti je kao iz snova, osim zadnje rijeci
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3564 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Cuj opustiti?
Denver je dominantniji tim tokom cijele ove serije i da nema nepisanog pravila da LAL mora igrati u finalu,
ovo bi bila zavrsena prica.
Cuj nisam dostojanstven u porazu?
Cijeli svijet se smije onim sudijama,pogotovo zbog onih kvazifaulova Nenea.
Koliko samo nedosudenih faulova nad Melom.Ubise covjeka po rukama na svakom ulazu,ali jok nema faula, a
zato je l' koji igrac LAL-a pride reketu dobije faul.
Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata.
Denver je dominantniji tim tokom cijele ove serije i da nema nepisanog pravila da LAL mora igrati u finalu,
ovo bi bila zavrsena prica.
Cuj nisam dostojanstven u porazu?
Cijeli svijet se smije onim sudijama,pogotovo zbog onih kvazifaulova Nenea.
Koliko samo nedosudenih faulova nad Melom.Ubise covjeka po rukama na svakom ulazu,ali jok nema faula, a
zato je l' koji igrac LAL-a pride reketu dobije faul.
Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata.
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3565 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
aj ne seri vise majke ti...postajes dosadan...hidrant wrote:Cuj opustiti?
Denver je dominantniji tim tokom cijele ove serije i da nema nepisanog pravila da LAL mora igrati u finalu,
ovo bi bila zavrsena prica.
Cuj nisam dostojanstven u porazu?
Cijeli svijet se smije onim sudijama,pogotovo zbog onih kvazifaulova Nenea.
Koliko samo nedosudenih faulova nad Melom.Ubise covjeka po rukama na svakom ulazu,ali jok nema faula, a
zato je l' koji igrac LAL-a pride reketu dobije faul.
Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata.
a ako hoces da se postavlja nek postavi i ono kad je odom "ukuc`o" andersona...zato...
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#3566 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hidrant wrote:Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata.
And the birdman comes crashing down
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3567 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Layne wrote:hidrant wrote:Nele,de postavi kako Birdman lomi kicmu Odomu u par navrata.
![]()
And the birdman comes crashing down![]()
Pa da nije zakucao u ovoj situaciji ispao bi smijesan igrac.
Vidi se da je Birdman bio u losoj poziciji i da nije isao na blokadu,nego se pokusao sklonuti i pustiti
Odoma da da kos.
Medutim,sudije su i tu vidjele faul.Aferim.
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3568 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Sta ti pricas?and1medjed wrote: aj ne seri vise majke ti...postajes dosadan...
a ako hoces da se postavlja nek postavi i ono kad je odom "ukuc`o" andersona...zato...
Hoces reci da sam nesto slagao?
Sve sto sam rekao stoji,samo sto se to ne svida pojedincima.
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#3569 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Skočio, pa se pokušao sklonitihidrant wrote:Pa da nije zakucao u ovoj situaciji ispao bi smijesan igrac.
Vidi se da je Birdman bio u losoj poziciji i da nije isao na blokadu,nego se pokusao sklonuti i pustiti
Odoma da da kos.
Medutim,sudije su i tu vidjele faul.Aferim.
Treb'o bi ti kaku gnjigu napisat' o teoriji zavjere protiv Denver Nuggetsa, Arsenala i ne znam za koji klub još navijaš.
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#3570 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Sta je madneru..gdje je greska..hall of fame? rookie? mozda za new york al desi se...sta sad jork il york...
Idi obri noge metrasu jedan!
Al necemo se dissat!!!... cuj onog kaspijca nie cuo za 2way player...a nie ni cudo kad nisi prisustvovao jacoj utakmici od ilidza-cenex!!!

Idi obri noge metrasu jedan!
Al necemo se dissat!!!... cuj onog kaspijca nie cuo za 2way player...a nie ni cudo kad nisi prisustvovao jacoj utakmici od ilidza-cenex!!!
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#3571 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kakva zelja za dokazivanjem pa cak i na forumima!!!
Postavljane zakucavanja odoma...pa gdje su sve one banane Andersena sto zavrse iz Pepsi centra pa negdje do istocne obale recimo Baltimora!!
Postavljane zakucavanja odoma...pa gdje su sve one banane Andersena sto zavrse iz Pepsi centra pa negdje do istocne obale recimo Baltimora!!
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3572 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
to je vec u hall of fame ili shame svejednoarze wrote:Kakva zelja za dokazivanjem pa cak i na forumima!!!
Postavljane zakucavanja odoma...pa gdje su sve one banane Andersena sto zavrse iz Pepsi centra pa negdje do istocne obale recimo Baltimora!!
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3573 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
3 recenice i 2 moronizma.arze wrote:Sta je madneru..gdje je greska..hall of fame? rookie? mozda za new york al desi se...sta sad jork il york...
Idi obri noge metrasu jedan!
Al necemo se dissat!!!... cuj onog kaspijca nie cuo za 2way player...a nie ni cudo kad nisi prisustvovao jacoj utakmici od ilidza-cenex!!!
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3574 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
vjerovatno ima 17 god., nosi spustene, siroke tole i slusa snoopa dzukelu i nekakve Akone sto preko komputera pjevaju/recitiraju
nemojte ga "dissat", neka đece
nemojte ga "dissat", neka đece
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3575 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Cim skonta kako nam je bogat jezik i kako ljepe i precizne izraze imamo za "dissanje" prestat cu
Evo ja cu ti pomoc za 2 way player:
Igrac koji je u stanju igrati odbranu i napad. Kompletan igrac.
2 way player zvuci moronski.
Evo ja cu ti pomoc za 2 way player:
Igrac koji je u stanju igrati odbranu i napad. Kompletan igrac.
2 way player zvuci moronski.
