FK Zeljeznicarsumirprimus wrote: ↑24/04/2021 20:42Koji su to luzeri?plain vanilla wrote: ↑24/04/2021 20:40A neki nisu pobijedili Mladost ni s 2 igraca visesumirprimus wrote: ↑24/04/2021 20:28 U srcu mome samo zivis ti, slobodo moja ljubavi.
Stete sudije ha?![]()
![]()
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3551 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3552 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ah ppa onda je oprosteno 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3553 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nama cist penal nije svirao, njima izmislio
Njima nije dao crveni prije 20 min, nam sad i ti kazes da je to isto???
- plain vanilla
- Posts: 70258
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3554 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jest lijepo nekog pobijediti pa zezati druge
Ne znam sto to cesce ne radimo
- sefket_ramadani
- Posts: 563
- Joined: 07/03/2018 18:22
#3555 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
kakva guzva na vrhu tabele
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3556 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3557 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sto bi rekao @charuga davno zaboravljeni osjecajplain vanilla wrote: ↑24/04/2021 20:46Jest lijepo nekog pobijediti pa zezati druge
Ne znam sto to cesce ne radimo![]()
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#3558 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Imal ko da ce zbog zutih propustit derbi od igrača sarajeva?
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#3559 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dobra tekma nema sta, samo previše kartona.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3560 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3561 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jebe sudija pa ne vadi,skoro svi pozutjeli
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3562 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Last edited by hrasno38 on 24/04/2021 20:54, edited 1 time in total.
- plain vanilla
- Posts: 70258
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3563 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Meni bilo.drago da nema na tv, da se ne sekiramhrasno38 wrote: ↑24/04/2021 20:49Sto bi rekao @charuga davno zaboravljeni osjecajplain vanilla wrote: ↑24/04/2021 20:46Jest lijepo nekog pobijediti pa zezati druge
Ne znam sto to cesce ne radimo![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3564 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dupovac, Adukor i Hodzicstudiorum_tuzlaensis wrote: ↑24/04/2021 20:50 Imal ko da ce zbog zutih propustit derbi od igrača sarajeva?
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3565 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako je na brzinu svirao kraj da Sarajevo ne bi povelo slucajno 
Last edited by Leopard_SA on 24/04/2021 20:55, edited 1 time in total.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3567 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sto brat svira kraj a mi pred 16 treba da ubacimo loptu
-
last mohicans
- Posts: 18224
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3568 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
8 žutih kartona, za lijeka im trebalo. Planski je isao da nas zakolje.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#3569 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Najgori moguci rezultat za Sarajevo. 1 bod, Vinko ostaje, patnja se nastsvlja.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3570 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nerjeseno objektivan rezultat mada je Zrinjski imao tri puta vise sansi. Nista posebno ovaj bod ne znaci ni jednim ni drugim. Borac ako sutra dobije 1:0 prvi je.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#3571 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Biće golova u derbijuZonFon wrote: ↑24/04/2021 20:55Dupovac, Adukor i Hodzicstudiorum_tuzlaensis wrote: ↑24/04/2021 20:50 Imal ko da ce zbog zutih propustit derbi od igrača sarajeva?![]()
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3572 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
pa nema jebo nas mi samo tamo gdje smo dosli upravo zahvaljujuci sudijskim odlukama kojima su se takvi kao ti smijali.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3573 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma i ovaj na otvaranju smo mislili da ce biti golova, pa patnju gledali
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#3574 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sarajevo sa obzirom na ulaganja izgleda jako lose.
Sudija ocito po zadatku, zaradio bi sezonu suspenzije u normalnoj zemlji.
Vinko napolje! Imam osjecaj da igraci sami od sebe vade situaciju kako znaju i umiju.
Sudija ocito po zadatku, zaradio bi sezonu suspenzije u normalnoj zemlji.
Vinko napolje! Imam osjecaj da igraci sami od sebe vade situaciju kako znaju i umiju.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3575 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
2 put dobili u tri cetri kola.plain vanilla wrote: ↑24/04/2021 20:46Jest lijepo nekog pobijediti pa zezati druge
Ne znam sto to cesce ne radimo![]()

