Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#3551 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ja posjedujem VD, nabavio je jeftino.
8-)
User avatar
escobar__
Posts: 9984
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3552 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

emmir1 wrote:
mk ultra wrote:Nem toga, posjedovanjem VD se podrazumjeva da znas sve, nema izgovora.

Glupo rezenovanje.

Radi se o ljudskim životima i činjenica da neko ima vozačku apsolutno ništa ne znači.

Činjenicu koju tu treba primjeniti jeste da mnogo neopreznih ima sa volanom i postavljat signalizaciju na posebno ovakva mjesta koja nisu klasična raskrsnica.

Ova rasksnica je crna tačka.
Jesi ti svjestan da postavljanje bilo čega za bivola ne znači apsolutno ništa? Raskrsnica možda jest zaye8ana ali uredno imaš znak STOP i natpis na kolovozu, ne znam šta tu ima nejasno? Ono šta se od vozača očekuje je da bude priseban i da ne bude retardirani čoban i potencijalni ubica već da prati stanje na cesti i znakove, te da se drži zakona, a ne da kroz raskrsnicu prolijeće 150 km/h i ubija ljude oko sebe.

Takvim bolesnicima nikakav znak, semafor, usporivač i koja već pizda materina nije od koristi.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3553 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

escobar__ wrote:
Takvim bolesnicima nikakav znak, semafor, usporivač i koja već pizda materina nije od koristi.
tako je :thumbup:
takva marva razumije metak ili paliju u vugla.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3554 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Bakir1 wrote:Sve moderni auti, nisu harambatije sa kraja 80 i opet ljudi ginu ko muhe, ovaj sa fiestom, ona zena u kliju....
Pojas je za picke
U novim autima se poprilicno i ne osjeti veca brzina zato to daje privid da vozis sporo iako se kreces ko projektil
Debosi misle da veca lemozina je ujedno i sigurnija ako voze 200 na sat,ali to je u guzici
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3555 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

escobar__ wrote:Kod ulaska u raskrsnicu se usporava čak i onda kad imaš prvenstvo prolaza - ne voziš k'o idiot što je ova spodoba i uradila. Gamad ubija na ulici, a još veći retardi im nalaze opravdanja.
Debili ne citaju Zakon,tamo sve pise
Ali eto kazu imala kategorije sve polozene
Ko da je to garancija znanja i iskustva
Iskustvo se stice opreznom i normalnom voznjom postivajuci propise a ne vozanje ko muha bez glave i bolikurcenje
Zato takav mentos odvali nekoga i ubije al sebe urijetko kad
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3556 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

vjeshalica wrote: Ko da je to garancija znanja i iskustva
Iskustvo se stice opreznom i normalnom voznjom postivajuci propise a ne vozanje ko muha bez glave i bolikurcenje
:thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3557 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

vjeshalica wrote: Debili ne citaju Zakon,tamo sve pise
Ali eto kazu imala kategorije sve polozene
Ko da je to garancija znanja i iskustva
Iskustvo se stice opreznom i normalnom voznjom postivajuci propise a ne vozanje ko muha bez glave i bolikurcenje
Zato takav mentos odvali nekoga i ubije al sebe urijetko kad
ko da si wanessicu opisala :thumbup:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#3558 Re: Crna hronika BH cesta

Post by denimb »

Najezio sam se kako covjek izgubi zivot bezveze, pa bolan neciji otac, neciji sin, brat...meni je ovo kao izvaditi pistolj na sred ulice i pucati nekome u glavu.

Kakvi debili, moroni danas voze pa to je strasno...stvarno ne mogu da vjerujem.

Cak mi je i ova reakcija nevjerovatna, sigurno je vidio sa svoje pozicije desni far Fieste 10 metara prije mjesta gdje ga je udario, ni kocenja, ni izbjegavanja...nista...ne bi me cudilo da se usput i telefoniralo.

Ovo je za dozivotne.
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#3559 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Koliko ja znam, vozač audija je žena (trudnica), a sa njom u autu je bilo i dijete.
Tako da mi je skoro nevjerojatno da je trudnica sa djetetom u autu mogla biti ovako neoprezna.
Obično bih očekivao da je sporać.
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3560 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

Ne znam kako iko ikako može pravdati ovu sa audijem? Ne vidim ni jedan argument u njenu korist... bas ničim se ne može oprati... jedino da kaže da se onesvijestila za volanom..
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#3561 Re: Crna hronika BH cesta

Post by liaar »

evo gledam komentare nekih lokalaca, prije 10-ak dana je slupala neko auto, policajac joj htio polomiti vozačku.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3562 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bobi »

Ma ovoj ili babo ili muž imaju kamione pa je natjerali da polaze za C...ne vozi bas jeftino auto a pisu da ionako vozi brzo i da je nedavno slupala vec jedno...sto rece neko gore nece ona dan biti u pritvoru.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#3563 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Pa neće kao trudnica sigurno biti, ali ovaj je slučaj dobro dokumentovan i pala je mrtva glava.
Mora dobiti bar tri godine.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3564 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Tomahawk11 »

Znači ako si trudnica možeš ubiti čovjeka i nikom ništa?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3565 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Norm »

...ma nema to veze sa stanjem u kojem si...nego ciji si...eto ubi lik zenu u Zenici, bez vozacke i pijan i opet ga pustilo da pije kafu u CD il' da sisa slauf kod IR...demokratija...
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#3566 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Tomahawk11 wrote:Znači ako si trudnica možeš ubiti čovjeka i nikom ništa?
Ne nego znači da je neće vucati po pritvorima radi njenog stanja+zaleđine.
Ali zatvor teško da će izbjeći. Valjda nismo tolika banana.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3567 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Tomahawk11 »

drug_profi wrote:
Tomahawk11 wrote:Znači ako si trudnica možeš ubiti čovjeka i nikom ništa?
Ne nego znači da je neće vucati po pritvorima radi njenog stanja+zaleđine.
Ali zatvor teško da će izbjeći. Valjda nismo tolika banana.
Ok to, kazna se može odležati i nakon poroda.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3568 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Norm »

...i to kod kuce... ;-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3569 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

liaar wrote:evo gledam komentare nekih lokalaca, prije 10-ak dana je slupala neko auto, policajac joj htio polomiti vozačku.
Trebao joj je glavu polomiti ucinio bi veliko dobro
Likusa je obicna usiljena funjara i to je to
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3570 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Bobi wrote:Ma ovoj ili babo ili muž imaju kamione pa je natjerali da polaze za C...ne vozi bas jeftino auto a pisu da ionako vozi brzo i da je nedavno slupala vec jedno...sto rece neko gore nece ona dan biti u pritvoru.
Jasta,da je kakva fukara to bi bilo tako
Cim ona vako divlja lupa auta nema ona probleme sa egzistencijom da joj treba da voza kamion
Zna se ko moze vozati kamion i kako je to crn posao i zarada teska
Samo joj udaraju reklamu sa tim iako nikakve veze sa zivotom nema,lafo iskusna,da je iskusna ne bi ovakve degenerluke pravila
Ko imalo je savjestan i nije bezobrazan ovo ne radi,njen bezobrazluk dohakao nekom covjeku,al njoj nece....
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3571 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ici/564976

Hahaha kaze Slobodanka P. (26)

Ja godina i iskustva hahah,o cemu pricamo ovdje?

Hahahahah ovaj internet i drustvene mreze ce nas u ponor baciti kad pocnu branioci i filozofi doticne pravdati i mudrovati

Inace o ovom Sefiku ima video na YT,posljednji vodenicar u Kozarcu
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3572 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bobi »

vjeshalica wrote:
Bobi wrote:Ma ovoj ili babo ili muž imaju kamione pa je natjerali da polaze za C...ne vozi bas jeftino auto a pisu da ionako vozi brzo i da je nedavno slupala vec jedno...sto rece neko gore nece ona dan biti u pritvoru.
Jasta,da je kakva fukara to bi bilo tako
Cim ona vako divlja lupa auta nema ona probleme sa egzistencijom da joj treba da voza kamion
Zna se ko moze vozati kamion i kako je to crn posao i zarada teska
Samo joj udaraju reklamu sa tim iako nikakve veze sa zivotom nema,lafo iskusna,da je iskusna ne bi ovakve degenerluke pravila
Ko imalo je savjestan i nije bezobrazan ovo ne radi,njen bezobrazluk dohakao nekom covjeku,al njoj nece....
Ti nisi skontao..ima dosta gazda prevoznickih firmi koji imaju samo zensku djecu...cest slucaj je da one poolazu za C kategoriju sto ne znaci da ce voziti, ono neki vid "hajd uradi nesto od zivota a ne samo sto budaleshesh " :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3573 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Tomahawk11 wrote:
drug_profi wrote:
Tomahawk11 wrote:Znači ako si trudnica možeš ubiti čovjeka i nikom ništa?
Ne nego znači da je neće vucati po pritvorima radi njenog stanja+zaleđine.
Ali zatvor teško da će izbjeći. Valjda nismo tolika banana.
Ok to, kazna se može odležati i nakon poroda.
Proguglaj nesto o zenskom zatvoru u Tuzli pa ces vidjeti da je bilo porodilja i tamo rodjene djece koja su boravila sa mamama. ;)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3574 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Tomahawk11 »

vjeshalica wrote:
Proguglaj nesto o zenskom zatvoru u Tuzli pa ces vidjeti da je bilo porodilja i tamo rodjene djece koja su boravila sa mamama. ;)
Ne znam, moguće.
Kažem ako će se imati obzira, onda je to dok se ne porodi, ali da to i ne znači izbjegavanje kazne zbog izazivanja saobraćajne nesreće sa smrtnim posljedicama.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3575 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Ne zove se džaba trudnoća "drugo stanje".
Post Reply