plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažioalberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3551 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3552 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ma dobar je i bod na grbavici
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3553 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Al' u Limburgu.1946--1987 wrote:ma dobar je i bod na grbavici
Sve osim pobjede je katastrofa za mene.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3554 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
todde, prizivaj pobjedu novog sarajeva ove sedmice 
izmalerisi ih
izmalerisi ih
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#3555 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Najbolje sto mozete izvuci je prekid i sluzbeno 0:3 za upitnike sa Koseva.LSD wrote:plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažioalberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3556 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hajd da se ne zayebavamo previše - po prvim put u životu sam baš zabrinut i pesimističan, po pitanju derbijaalberto_tomba wrote:Najbolje sto mozete izvuci je prekid i sluzbeno 0:3 za upitnike sa Koseva.LSD wrote:plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažioalberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
jednostavno smo preloši
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3557 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nemam sta ja da pricam, Zeljina djeca ce da isprskaju Tanove placenike kao prosle sezone1946--1987 wrote:todde, prizivaj pobjedu novog sarajeva ove sedmice
izmalerisi ih
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3558 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Joj braće Sadikovića 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3559 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jednostavno smo preloši
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24701
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3560 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Prvo Enis, a onda Dado da mu ne ostane dužan.Velkoski wrote:Joj braće Sadikovića
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3561 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Joj sta sudija ne prizna Radniku 
Cist gol. Trebali smo biti na bod Zrinjskom.
Cist gol. Trebali smo biti na bod Zrinjskom.
Last edited by mirza_15 on 27/09/2015 22:45, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3562 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa jesam li šta slagaoemigrazione wrote:jednostavno smo prelošia ja ti govorih da ne pamtim slabiji zeljeznicar i da sa ovim timom necete nigde stici, ti rece da je to pitarska demagogija i da se ova ista ekipa borila za titulu do zadnjeg kola...sta je sad?
ovo godine je to sasvim druga prica
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3563 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kontam nest' konama bi onaj Arezina dos'o k'o kec na desetku. Nadam se da ce ga neko drugi uzeti na polusezoni 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3564 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bogami izgleda cist gol radnika ponisten 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3565 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma metar bila u golu!1946--1987 wrote:bogami izgleda cist gol radnika ponisten
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3566 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jebo te, cist ofsajd protiv drine sudije vam poklone pobjedu, nepostojeci penal u kupu sudija vam pokloni prolaz
dokle vise kradje vase ???!!!
daj boze da ovaj @mislis prezivi noc, kolko mu je tesko veceras
dokle vise kradje vase ???!!!
daj boze da ovaj @mislis prezivi noc, kolko mu je tesko veceras
Last edited by 1946--1987 on 27/09/2015 22:57, edited 1 time in total.
- jeza u ledja
- Posts: 50734
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3567 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
KPNCTNJAH wrote:Ocekujem da ovi iskusniji strumfovi na vrijeme namjerno dobiju ban, da imaju opravdanje sto se nece javljati nakon derbija... a vec kolo nakon toga ova liga njima nece biti zanimljiva...
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3568 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3569 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Samke malo cugno po obicaju, ne daj se druze strumfovski proci ce to... 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3570 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sljedece sedmice ce ga celavica ova analizirati ali izgledalo je kao da je cist golnKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3571 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jok vala. Evo kaze celo na bht1 da ce traziti snimak bocne kamere jer se na ovom dobro ne vidi mada meni djeluje da je citav metar bila u golu.nKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#3572 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jebat im mater pa trebali smo na -11946--1987 wrote:sljedece sedmice ce ga celavica ova analizirati ali izgledalo je kao da je cist golnKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#3573 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
Last edited by slucajan on 27/09/2015 23:05, edited 1 time in total.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3574 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
da dodamo i protiv drine u ligi kada je zeljeznicaru poklonjen gol i pobjeda ( 3:2 )Odović je nezasluženo bio žrtveno janje, a janjadi“ će u Želji trebati sve dok su u upravi ljudi koji ne zaslužuju biti tu. Ta ista uprava opravdano se bunila kada je Željezničar pokraden na "Pecari", ali nisu ni riječi izustili kada se prije nekoliko dana isto desilo Krupi u Kupu BiH
Kada su prošle sezone Horde zla psovale, pa čak jednom prilikom i uletile u svlačionicu kako bi se obračunali sa igračima, Željovci su na sve to gledali kroz podsmjeh. Navijači Željezničara pljuvali na igrače na današnjoj utakmici sa Travnikom "Ne može se to desiti nama", moglo se čuti uz kafanske opaske kako su Manijaci "pravi navijači". No, danas su manijaci pljuvali i gađali igrače kada su se ovi povlačili u svlačionicu po okončanju drugog poluvremena. Igra je razočarala, ali su i navijači, te se sa razlog može zapitati gdje je nestala fraza "Željo se voli i kad gubi i kad vodi"?
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3575 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
vjerovatno si mislio "skok na mjesto gdje pripadate" ili tako nešto....ne može ovako nikakoslucajan wrote:Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
moraš poceti čitati neke knjige i opismeniti se....vakat ti je
