Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3551 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

alberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažio :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3552 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

ma dobar je i bod na grbavici
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3553 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

1946--1987 wrote:ma dobar je i bod na grbavici
Al' u Limburgu. :mrgreen:

Sve osim pobjede je katastrofa za mene.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3554 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

todde, prizivaj pobjedu novog sarajeva ove sedmice :D
izmalerisi ih
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#3555 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by alberto_tomba »

LSD wrote:
alberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažio :mrgreen:
Najbolje sto mozete izvuci je prekid i sluzbeno 0:3 za upitnike sa Koseva.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3556 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

alberto_tomba wrote:
LSD wrote:
alberto_tomba wrote:Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
plakni se ipak...previše se se uzbudio i navlažio :mrgreen:
Najbolje sto mozete izvuci je prekid i sluzbeno 0:3 za upitnike sa Koseva.
hajd da se ne zayebavamo previše - po prvim put u životu sam baš zabrinut i pesimističan, po pitanju derbija :-? prije sam znao da derbi nema favorita, pa i kad smo bili pod vodstvom onog tuljana Hotića...ali sad znam da nemamo neke šanse, možda neki remi uz veliku srecu i poklapanje nekih faktora

jednostavno smo preloši :sad:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3557 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

1946--1987 wrote:todde, prizivaj pobjedu novog sarajeva ove sedmice :D
izmalerisi ih
Nemam sta ja da pricam, Zeljina djeca ce da isprskaju Tanove placenike kao prosle sezone :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3558 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Joj braće Sadikovića :lol:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3559 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

jednostavno smo preloši
:lol: a ja ti govorih da ne pamtim slabiji zeljeznicar i da sa ovim timom necete nigde stici, ti rece da je to pitarska demagogija i da se ova ista ekipa borila za titulu do zadnjeg kola...sta je sad?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24701
Joined: 26/08/2007 17:10

#3560 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Velkoski wrote:Joj braće Sadikovića :lol:
Prvo Enis, a onda Dado da mu ne ostane dužan.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3561 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Joj sta sudija ne prizna Radniku :shock:

Cist gol. Trebali smo biti na bod Zrinjskom.
Last edited by mirza_15 on 27/09/2015 22:45, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3562 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

emigrazione wrote:
jednostavno smo preloši
:lol: a ja ti govorih da ne pamtim slabiji zeljeznicar i da sa ovim timom necete nigde stici, ti rece da je to pitarska demagogija i da se ova ista ekipa borila za titulu do zadnjeg kola...sta je sad?
pa jesam li šta slagao :? zar se nismo sa djecom i Odovićem borili haman do zadnjeg kola lani??

ovo godine je to sasvim druga prica
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3563 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Kontam nest' konama bi onaj Arezina dos'o k'o kec na desetku. Nadam se da ce ga neko drugi uzeti na polusezoni :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3564 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

bogami izgleda cist gol radnika ponisten :run:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3565 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

1946--1987 wrote:bogami izgleda cist gol radnika ponisten :run:
Ma metar bila u golu!
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3566 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

jebo te, cist ofsajd protiv drine sudije vam poklone pobjedu, nepostojeci penal u kupu sudija vam pokloni prolaz
dokle vise kradje vase ???!!!

daj boze da ovaj @mislis prezivi noc, kolko mu je tesko veceras :D
Last edited by 1946--1987 on 27/09/2015 22:57, edited 1 time in total.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#3567 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

KPNCTNJAH wrote:Ocekujem da ovi iskusniji strumfovi na vrijeme namjerno dobiju ban, da imaju opravdanje sto se nece javljati nakon derbija... a vec kolo nakon toga ova liga njima nece biti zanimljiva...
:oops:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3568 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3569 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Samke malo cugno po obicaju, ne daj se druze strumfovski proci ce to... :bih:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3570 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

nKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
sljedece sedmice ce ga celavica ova analizirati ali izgledalo je kao da je cist gol
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3571 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

nKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
Jok vala. Evo kaze celo na bht1 da ce traziti snimak bocne kamere jer se na ovom dobro ne vidi mada meni djeluje da je citav metar bila u golu.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3572 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

1946--1987 wrote:
nKrkan wrote:Zajebajte za taj gol Radnika jel da ?
sljedece sedmice ce ga celavica ova analizirati ali izgledalo je kao da je cist gol
Jebat im mater pa trebali smo na -1
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#3573 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by slucajan »

Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
Last edited by slucajan on 27/09/2015 23:05, edited 1 time in total.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3574 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Odović je nezasluženo bio žrtveno janje, a janjadi“ će u Želji trebati sve dok su u upravi ljudi koji ne zaslužuju biti tu. Ta ista uprava opravdano se bunila kada je Željezničar pokraden na "Pecari", ali nisu ni riječi izustili kada se prije nekoliko dana isto desilo Krupi u Kupu BiH
da dodamo i protiv drine u ligi kada je zeljeznicaru poklonjen gol i pobjeda ( 3:2 )
Kada su prošle sezone Horde zla psovale, pa čak jednom prilikom i uletile u svlačionicu kako bi se obračunali sa igračima, Željovci su na sve to gledali kroz podsmjeh. Navijači Željezničara pljuvali na igrače na današnjoj utakmici sa Travnikom "Ne može se to desiti nama", moglo se čuti uz kafanske opaske kako su Manijaci "pravi navijači". No, danas su manijaci pljuvali i gađali igrače kada su se ovi povlačili u svlačionicu po okončanju drugog poluvremena. Igra je razočarala, ali su i navijači, te se sa razlog može zapitati gdje je nestala fraza "Željo se voli i kad gubi i kad vodi"?
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3575 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

slucajan wrote:Mi solidni, Vitez poprilično dobar. Rezultat baš i nije realan, trebalo je biti 7-4 ili 6-3, ali jbg, bodovi su bitniji od konačnog rezultata.
Ostali rezultati u ovom kolu odlični. Naredno kolo igramo sa vjerovatno jednom od najlošijih ekipa lige, a Zrinjski sa neugodnim Vitezom i Karačićem željnim osvete, pa s pravom očekujem i skok na mjesto gdje nam je i mjesto.
vjerovatno si mislio "skok na mjesto gdje pripadate" ili tako nešto....ne može ovako nikako

moraš poceti čitati neke knjige i opismeniti se....vakat ti je
Locked