Prilike se stvaraju kao na pokretnoj traci, visok tempo igreTomahawk11 wrote:Ne znam sto je sranje. Real igra odlicno. Atleticu ovo ne odgovara, kad moraju napasti, oni bi vise da se njih napada, pa da cekaju neku kontru.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3551 Re: Champions league 15/16
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3552 Re: Champions league 15/16
Utakmice i prdimahune
Jos kod mene ovdje nevrjeme pa se gubi signal, ko da na riblju kost gledam

Jos kod mene ovdje nevrjeme pa se gubi signal, ko da na riblju kost gledam
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3553 Re: Champions league 15/16
Nije isto igrati na jednu tekmu i na dvije..Real puno vise kvaliteta ima i to se vidi..Atl se ubio za dvije tekme gdje se vise moze taktizirati i braniti i igrati def..Ovako sad mora napasti i tu ce ga jos popusiti..Uglavnom prije 2 mjeseca sam rekao da ce najveci klub osvojiti rekordnu titulu 11..Toliko Barca i Bayern i United skupa nemaju
A onaj pike ce veceras da srcani dobije
Hala Real Madrid 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3554 Re: Champions league 15/16
Bice, dok se Atletico otvori.
Jbg, gol je sjebao i marisanu, sad Atletico mora napasti, a Real ih ceka.
Jbg, gol je sjebao i marisanu, sad Atletico mora napasti, a Real ih ceka.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3555 Re: Champions league 15/16
odavno gore finale nisam gledao
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3556 Re: Champions league 15/16
Sto igra Savic? Zar nije Gimenez uz Godina standardni stoper?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3557 Re: Champions league 15/16
Bolji Real u prvom poluvremenu, to je definitivno.
-
Mustang1
- Posts: 29961
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3558 Re: Champions league 15/16
Ali Modric
Kako igra jbt da je nama jednog onakvog 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3559 Re: Champions league 15/16
Puno bolja tekma danas a i atmosfera na tribinama na finalu doigravanja za Premier ligu (Hull-Sheffield W) nego finale LŠ
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3560 Re: Champions league 15/16
Divim ti se ponekada....Point. wrote:Veceras su svi pravi fanovi fudbala uz Atletico! Vamos!
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#3561 Re: Champions league 15/16
Sad ce njih Simeone popaliti kako samo on zna 
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3562 Re: Champions league 15/16
Ša je ba.mO k3 wrote:Divim ti se ponekada....Point. wrote:Veceras su svi pravi fanovi fudbala uz Atletico! Vamos!
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3564 Re: Champions league 15/16
Ostavite koštanu srž ako treba,ali morate preokrenuti!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3565 Re: Champions league 15/16
Mislim nije da ne bi bilo neke kosmicke pravde da im jorgandzije otmu pobjedu u zadnjim sekundama, ali ovakvom igrom to nisu zasluzili.
Jest da je go iz ofsajda, da je Perez ocigledno otkrio 7 brace, jer dodjose do finala bez ozbiljnije utakmice, sve to stoji, ali klempa se pise. A oni je itekako znaju uzeti..
Vicemo.
Jest da je go iz ofsajda, da je Perez ocigledno otkrio 7 brace, jer dodjose do finala bez ozbiljnije utakmice, sve to stoji, ali klempa se pise. A oni je itekako znaju uzeti..
Vicemo.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#3566 Re: Champions league 15/16
Gol iz offside.
Engleske sudije
Utakmica - nula bodova
Engleske sudije
Utakmica - nula bodova
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3567 Re: Champions league 15/16
Ništa ba , piši i daljePoint. wrote:Ša je ba.mO k3 wrote:Divim ti se ponekada....Point. wrote:Veceras su svi pravi fanovi fudbala uz Atletico! Vamos!
Samo si mi smiješan
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3568 Re: Champions league 15/16
Hebem ti i sudije više i greške a istini za volju Atletico ne zna jeli došao il pošao. Real bolji i odlučniji kako god okreneš !
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3571 Re: Champions league 15/16
Raspalio je njih Cholo ko roštilj u svlačionici...nalupo ih viagrom možda 
- TAFKAP
- Posts: 11985
- Joined: 30/09/2011 07:49
#3572 Re: Champions league 15/16
tooo Pepe kralju

Last edited by TAFKAP on 28/05/2016 21:54, edited 1 time in total.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3573 Re: Champions league 15/16
Ajde Tores pucaj osramoti se opet 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3575 Re: Champions league 15/16
E Pepe, magarac....promasi covjek
precka!

