valensija wrote:LIVE: Amerika zaprijetila sankcijama Rusiji!
Sekretar SAD Džon Keri upozorio je Rusiju o mogućnosti ozbiljnih sankcija od strane Zapada, koje bi Rusiju izolovale ekonomski, javlja Rojters.
Sekretar SAD Džon Keri upozorio je Rusiju o mogućnosti ozbiljnih sankcija od strane Zapada, koje bi Rusiju izolovale ekonomski, javlja Rojters.
"Ne možete se u 21. vijeku ponašati kao u 19. i izvršiti vojnu invaziju na neku zemlju na osnovu izmišljenih premisa. Rusija i dalje ima izbora i načina da izbjegne eskalaciju krize", istakao je Keri.
Oj majko komedije



