OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3551 Re: OLX.BA - sve o tome
hm... relativno nov
vjerojatno ima nadnevak poslije kojeg su svi racuni zakljucani
vjerojatno ima nadnevak poslije kojeg su svi racuni zakljucani
-
didovic
- Posts: 4
- Joined: 15/01/2020 12:53
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3553 Re: OLX.BA - sve o tome
Imate novi update za android aplikaciju...uradite update,dosta stvari ce proraditi.
I provjeravajte cesce na plqystore ima li update za olx,jer svako malo izbaciju novi...od jucer su bila 3-4 updatea
I provjeravajte cesce na plqystore ima li update za olx,jer svako malo izbaciju novi...od jucer su bila 3-4 updatea
- erotica
- Posts: 950
- Joined: 08/09/2011 17:56
#3554 Re: OLX.BA - sve o tome

Pripazite se ovog broja, levat sinoć mi se javlja na WhatsApp za artikal da kupi i sad on bacio priču da plati na račun euroexpressa a oni će na moj račun prebaciti i šalje link euroexpress stranice sa svojim podacima kao kupca i dole link da primim uplatu i kad otvorim traži mi da upišem podatke svoje kartice, datum važenja i CVC broj, odmah vidim da je prevara i onda primjetim da taj link ne ide euroexpress.ba već .onile pa nešto. Uglavnom kažem mu da mu moj CVC broj ne treba za uplatu da je prevarant i da ću ga prijaviti policiji i on obriše link što je poslao i blokira me. Eto nek ima njegov broj i ovdje.
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#3555 Re: OLX.BA - sve o tome
Trebao si ga malo trolati sa laznim brojem kartice i CVComerotica wrote: ↑16/02/2023 13:57
Pripazite se ovog broja, levat sinoć mi se javlja na WhatsApp za artikal da kupi i sad on bacio priču da plati na račun euroexpressa a oni će na moj račun prebaciti i šalje link euroexpress stranice sa svojim podacima kao kupca i dole link da primim uplatu i kad otvorim traži mi da upišem podatke svoje kartice, datum važenja i CVC broj, odmah vidim da je prevara i onda primjetim da taj link ne ide euroexpress.ba već .onile pa nešto. Uglavnom kažem mu da mu moj CVC broj ne treba za uplatu da je prevarant i da ću ga prijaviti policiji i on obriše link što je poslao i blokira me. Eto nek ima njegov broj i ovdje.
- banjaluka078
- Posts: 13186
- Joined: 16/01/2007 23:38
#3556 Re: OLX.BA - sve o tome
I dalje drek.
U spašenim artiklima samo neka dva iz 2015.
U porukama nemam podatak na koji artikl se odnosi upit, moram ući u profil, što je ok ako je neko ko ima samo par artikala, ali ako moram pretresti cijeli shop...mislim da ne.
U spašenim artiklima samo neka dva iz 2015.
U porukama nemam podatak na koji artikl se odnosi upit, moram ući u profil, što je ok ako je neko ko ima samo par artikala, ali ako moram pretresti cijeli shop...mislim da ne.
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3557 Re: OLX.BA - sve o tome
Moguće, nadam se da će biti vraćeni uskoro. Baš me interesuje šta će biti za ljudima koji izdvajaju oglase. Evo već 2 dana aplikacija nije u funkciji i pitanje je kada će proraditi. Da li će vratiti ljudima pare za izdvajanje oglasa?
- erotica
- Posts: 950
- Joined: 08/09/2011 17:56
#3558 Re: OLX.BA - sve o tome
@Sid the sloth A kasnije mi je bilo krivo što ga nisam malo qrcem u čelo što bi rekle kolege iz leta 3 
- Ateista
- Posts: 51679
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3559 Re: OLX.BA - sve o tome
Vala i nema nekih velikih promjena ovako na prvu, samo malo boje promijenili i ovi bugovi, ostalo skoro sve isto.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3560 Re: OLX.BA - sve o tome
Evo i meni se javlja u inbox potencijalni prevarant...pripazite se i najbolje je da ne trgujete nikako ovih par dana,jer trenutno je mulj i neko ce loviti u mutnom
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#3562 Re: OLX.BA - sve o tome
Vecina tih prevaranata su ustvari Indijci ili bog zna ko preko translate-a vam odgovaraju.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3563 Re: OLX.BA - sve o tome
garant samo velike sume ganjaju
šta vi to prodajete kakve su to mahinacije
šta vi to prodajete kakve su to mahinacije
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3564 Re: OLX.BA - sve o tome
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3565 Re: OLX.BA - sve o tome
meni se 2x javio sa 2 broja, vrijednost mojih artikala bila oko 100 km, nije neka suma, ali bi nagrdio platnu karticu
-
splinter
- Posts: 8707
- Joined: 08/10/2011 12:28
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3567 Re: OLX.BA - sve o tome
Najgore su ove poruke. Dolaze random nekim redoslijedom iz raznih godina
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3568 Re: OLX.BA - sve o tome
ajmo se kladiti da za 20 dana se niko sjecati starog pika...sve ce ovo raditi ok, zao mi ljudi koji imaju shopove, a mi slobodni strelci nemamo previse stete, ali da je neozbiljno JES
Last edited by mirota on 16/02/2023 15:26, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3570 Re: OLX.BA - sve o tome
jes...tako je bilo sa svakim update facebook i tome slično
ali je radilo isti dan
to je kvaka
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3571 Re: OLX.BA - sve o tome
svuku sve plus dozvoljeni minus, jedno 3000 km, nije ni malo...srecom ima 2 step verifikacija i sms podrska, pa mogu placati jednom i blokirao bi karticu
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3572 Re: OLX.BA - sve o tome
dobro si jbt
šta se radi
stoka u mene je to oko 7000
hihihihih
doktore skupa ti ta druga supruga kad tako malo imaš keša
pojede i alimentacija?
šta se radi
stoka u mene je to oko 7000
doktore skupa ti ta druga supruga kad tako malo imaš keša
pojede i alimentacija?
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#3573 Re: OLX.BA - sve o tome
Ne prolazi objava oglasa na webu....
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3574 Re: OLX.BA - sve o tome
Imate li vi ENTER kad kucate nekom poruku .. Kod mene nema nego umjesto ENTER je SEND .. pa pošalje poruku
-
Dany97
- Posts: 264
- Joined: 25/06/2017 15:50
#3575 Re: OLX.BA - sve o tome
Jel mi moze neko odgovoriti na ovo oko nove "politike" oko dojmova ima li kakvog smisla?,ne znam ili sam ja glup i tup ili sta je reci?
Pa oni ovo stvarno nece prikazivati dojmove za kupljenje artikle vec samo prodate

Niti vidim od kakvog artikla su mi dojmovi na profilu....daj bre jbt stvarno sta uradise sa sajta.Hakeriii gdje ste
Radi ovakve gluposti stvarno treba skidati sajt....
@Sid the sloth ,Ovaj jeste da brze precice mozda ima,ali sta je hvalilo staroj klasici.Ovo za dojmove mi odjekuje u mozaak.
Pa oni ovo stvarno nece prikazivati dojmove za kupljenje artikle vec samo prodate
Niti vidim od kakvog artikla su mi dojmovi na profilu....daj bre jbt stvarno sta uradise sa sajta.Hakeriii gdje ste
Radi ovakve gluposti stvarno treba skidati sajt....
@Sid the sloth ,Ovaj jeste da brze precice mozda ima,ali sta je hvalilo staroj klasici.Ovo za dojmove mi odjekuje u mozaak.
Last edited by Dany97 on 16/02/2023 17:57, edited 1 time in total.
