OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3551 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

hm... relativno nov
vjerojatno ima nadnevak poslije kojeg su svi racuni zakljucani
didovic
Posts: 4
Joined: 15/01/2020 12:53

#3552 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by didovic »

didovic wrote: 16/02/2023 08:51 Ja od jutros ne mogu odgovoriti na poruke samo izbaci "Greška na serveru"
OLX narudžbe ne mogu prihvatiti uvijek izbaci "unešeni broj nije validan" u kojem god formatu da ga unesem
I dalje ne mogu da odgovorim na poruke
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3553 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Imate novi update za android aplikaciju...uradite update,dosta stvari ce proraditi.
I provjeravajte cesce na plqystore ima li update za olx,jer svako malo izbaciju novi...od jucer su bila 3-4 updatea
User avatar
erotica
Posts: 950
Joined: 08/09/2011 17:56

#3554 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by erotica »

Image
Pripazite se ovog broja, levat sinoć mi se javlja na WhatsApp za artikal da kupi i sad on bacio priču da plati na račun euroexpressa a oni će na moj račun prebaciti i šalje link euroexpress stranice sa svojim podacima kao kupca i dole link da primim uplatu i kad otvorim traži mi da upišem podatke svoje kartice, datum važenja i CVC broj, odmah vidim da je prevara i onda primjetim da taj link ne ide euroexpress.ba već .onile pa nešto. Uglavnom kažem mu da mu moj CVC broj ne treba za uplatu da je prevarant i da ću ga prijaviti policiji i on obriše link što je poslao i blokira me. Eto nek ima njegov broj i ovdje.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#3555 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Sid the sloth »

erotica wrote: 16/02/2023 13:57 Image
Pripazite se ovog broja, levat sinoć mi se javlja na WhatsApp za artikal da kupi i sad on bacio priču da plati na račun euroexpressa a oni će na moj račun prebaciti i šalje link euroexpress stranice sa svojim podacima kao kupca i dole link da primim uplatu i kad otvorim traži mi da upišem podatke svoje kartice, datum važenja i CVC broj, odmah vidim da je prevara i onda primjetim da taj link ne ide euroexpress.ba već .onile pa nešto. Uglavnom kažem mu da mu moj CVC broj ne treba za uplatu da je prevarant i da ću ga prijaviti policiji i on obriše link što je poslao i blokira me. Eto nek ima njegov broj i ovdje.
Trebao si ga malo trolati sa laznim brojem kartice i CVCom :D
User avatar
banjaluka078
Posts: 13186
Joined: 16/01/2007 23:38

#3556 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by banjaluka078 »

I dalje drek.
U spašenim artiklima samo neka dva iz 2015.
U porukama nemam podatak na koji artikl se odnosi upit, moram ući u profil, što je ok ako je neko ko ima samo par artikala, ali ako moram pretresti cijeli shop...mislim da ne.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#3557 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

Truba wrote: 16/02/2023 13:42 hm... relativno nov
vjerojatno ima nadnevak poslije kojeg su svi racuni zakljucani
Moguće, nadam se da će biti vraćeni uskoro. Baš me interesuje šta će biti za ljudima koji izdvajaju oglase. Evo već 2 dana aplikacija nije u funkciji i pitanje je kada će proraditi. Da li će vratiti ljudima pare za izdvajanje oglasa?
User avatar
erotica
Posts: 950
Joined: 08/09/2011 17:56

#3558 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by erotica »

@Sid the sloth A kasnije mi je bilo krivo što ga nisam malo qrcem u čelo što bi rekle kolege iz leta 3 :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 51679
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3559 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Ateista »

Vala i nema nekih velikih promjena ovako na prvu, samo malo boje promijenili i ovi bugovi, ostalo skoro sve isto.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3560 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Evo i meni se javlja u inbox potencijalni prevarant...pripazite se i najbolje je da ne trgujete nikako ovih par dana,jer trenutno je mulj i neko ce loviti u mutnom
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3561 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dupli_skalp »

zippoo87 wrote: 16/02/2023 13:55 Imate novi update za android aplikaciju...uradite update,dosta stvari ce proraditi.
I provjeravajte cesce na plqystore ima li update za olx,jer svako malo izbaciju novi...od jucer su bila 3-4 updatea
nema, sad gledao.

samo dva bila od jučer.
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#3562 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by xPaco1337 »

Vecina tih prevaranata su ustvari Indijci ili bog zna ko preko translate-a vam odgovaraju.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3563 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

garant samo velike sume ganjaju
šta vi to prodajete kakve su to mahinacije :D
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3564 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

eyesburn wrote: 16/02/2023 14:27
zippoo87 wrote: 16/02/2023 13:55 Imate novi update za android aplikaciju...uradite update,dosta stvari ce proraditi.
I provjeravajte cesce na plqystore ima li update za olx,jer svako malo izbaciju novi...od jucer su bila 3-4 updatea
nema, sad gledao.

samo dva bila od jučer.
Ka oko podne uradio update...bio oko 4-5 mb.
Prije updatea nisam mogao editovati oglas i promijeniti cijeni,poslije moze.
Mouda ti je ukljucen automatski update pa samo pdradilo
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3565 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

meni se 2x javio sa 2 broja, vrijednost mojih artikala bila oko 100 km, nije neka suma, ali bi nagrdio platnu karticu
splinter
Posts: 8707
Joined: 08/10/2011 12:28

#3566 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by splinter »

Truba wrote: 16/02/2023 14:41 garant samo velike sume ganjaju
šta vi to prodajete kakve su to mahinacije :D
Sve sami kapitalisti.
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#3567 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nlt »

Najgore su ove poruke. Dolaze random nekim redoslijedom iz raznih godina
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3568 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

ajmo se kladiti da za 20 dana se niko sjecati starog pika...sve ce ovo raditi ok, zao mi ljudi koji imaju shopove, a mi slobodni strelci nemamo previse stete, ali da je neozbiljno JES
Last edited by mirota on 16/02/2023 15:26, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3569 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

mirota wrote: 16/02/2023 15:19 meni se 2x javio sa 2 broja, vrijednost mojih artikala bila oko 100 km, nije neka suma, ali bi nagrdio platnu karticu
znaci sve ti skinu
a ne sumu koliki je artikal?
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3570 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

mirota wrote: 16/02/2023 15:26 ajmo se kladiti da za 20 dana se niko sjecati starog pika...sve ce ovo raditi ok, zao mi ljudi koji imaju shopove, a mi slobodni strelci nemamo previse stete, ali da je neozbiljno JES
jes...tako je bilo sa svakim update facebook i tome slično
ali je radilo isti dan
to je kvaka :D
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3571 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

svuku sve plus dozvoljeni minus, jedno 3000 km, nije ni malo...srecom ima 2 step verifikacija i sms podrska, pa mogu placati jednom i blokirao bi karticu
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3572 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

dobro si jbt
šta se radi
stoka u mene je to oko 7000 :D hihihihih

doktore skupa ti ta druga supruga kad tako malo imaš keša
pojede i alimentacija? :D
l33t
Posts: 4786
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3573 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by l33t »

Ne prolazi objava oglasa na webu....
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#3574 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Imate li vi ENTER kad kucate nekom poruku .. Kod mene nema nego umjesto ENTER je SEND .. pa pošalje poruku
Dany97
Posts: 264
Joined: 25/06/2017 15:50

#3575 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dany97 »

Jel mi moze neko odgovoriti na ovo oko nove "politike" oko dojmova ima li kakvog smisla?,ne znam ili sam ja glup i tup ili sta je reci?
Pa oni ovo stvarno nece prikazivati dojmove za kupljenje artikle vec samo prodate :skoljka: :-)
Niti vidim od kakvog artikla su mi dojmovi na profilu....daj bre jbt stvarno sta uradise sa sajta.Hakeriii gdje ste :lol:
Radi ovakve gluposti stvarno treba skidati sajt....

@Sid the sloth ,Ovaj jeste da brze precice mozda ima,ali sta je hvalilo staroj klasici.Ovo za dojmove mi odjekuje u mozaak.
Last edited by Dany97 on 16/02/2023 17:57, edited 1 time in total.
Post Reply