Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3551 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jel ovaj gore sto sam ti postavio bar slican, ja nadjoh da je to od tog tv-a
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3552 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
hahahhahah oplako sam ahahha hBubalo1 wrote:vox tankiOdustajem .. Pomazite joj ako mozete
![]()
@arshavni sta kazes slikaj daljinski od televizora slikala od resivera
- Telemach
- Posts: 16890
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3553 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dobra utakmica.
@ m@m@ dostavite nam kontakt broj u inbox pozvaćemo mi Vas.
@ m@m@ dostavite nam kontakt broj u inbox pozvaćemo mi Vas.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3554 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma ja ti kazem,samo uzmi daljinski od TV-a i prebacuj.Zamisli da imas dvd pa da hoces da ukljucis film.Idi tom logikom
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3555 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
e jbg,probao sam sve al ne ide.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3556 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hajd ovako .. Iskljuci resiver iz struje sacekaj par sekundi pa ukljuci opet .. Sacekaj da se na resiveru pojavi vrijeme trenutno .. Ako mozes prebacivati kanale a nema slike iskljuci kabl od kablovske iz resivera pa opet ukljuci .. Haj' sad dok sam dobre volje 
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3557 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Preko cega si spojila na tv resiver ?
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#3558 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Imas na tvu one gumbice,probaj ici u nazad,obicno poslije nule bude ono AV,to jest da ti prebaci na resiver.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3559 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma to će biti da je nešta do njih (signal slab ili sl.) ili da su ti ugradili felš splitter!m@m@ wrote:nema, poslije 70. vrati se na 1. kanal
ma sad imam samo jedan kanal i to losa slika pa odmah nestane...kad vidim NEMA SIGNALA zlo mi al hajd zvat cu sutra da neko dodje pogledati, a resiver se zeleni sve ok, nije do njih nesto sam ja kliknula na daljinskom. pih kako je sugavo bez tv
- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#3560 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
to kevooo
ide ti od ruke znaci da kvaris stvari

-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3561 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja mislim da ona nije ni prebacila na digitalnu preko resivera

- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#3562 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
e bogumi si nesto barnula,a sta saznat ces kad vrisnem@m@ wrote:nijeeeeeeesam bOgUmi do sada nikad al ovo mi je novo i nepoznanica
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3563 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Upravo radi ovoga sumnjam na splitter. Tako ga i ja neki dan zakačio pa ostao bez net-a. Morao opet skidati i lagano priključiti one kablove u isti da proradi. Vrlo osjetljivo čudo.m@m@ wrote:a djeeeeeee mi je analogna![]()
Tapatalked
- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#3564 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
m@m@ wrote: sutra novi dan, nova nafaka
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3565 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Šta učiniti kad neki kanali na D3go ne rade? Osim zvati da oni proslijedjuju jer su to 2x uradili do sad i opet isto 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3566 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pretpostavljam da se radi o ginx i bbc kanalima!? Isti problem imam, zvao, žalio se, tražio, izgleda ni oni ne znaju u čemu je problem. Na kraju odustao, jbg, imam većih problema u životu.esadklacar wrote:Šta učiniti kad neki kanali na D3go ne rade? Osim zvati da oni proslijedjuju jer su to 2x uradili do sad i opet isto
Tapatalked
-
kenzo
- Posts: 366
- Joined: 08/06/2007 21:40
#3567 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
danas sam pitao i jos uvijek nemaju CI karticu dostupnu 
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3568 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Upravo ta dva kanalaMaharadza wrote:Pretpostavljam da se radi o ginx i bbc kanalima!? Isti problem imam, zvao, žalio se, tražio, izgleda ni oni ne znaju u čemu je problem. Na kraju odustao, jbg, imam većih problema u životu.esadklacar wrote:Šta učiniti kad neki kanali na D3go ne rade? Osim zvati da oni proslijedjuju jer su to 2x uradili do sad i opet isto
Tapatalked
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3569 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A kako ti je d3go proradila Esade
? Koliko se sjecam, ti si ovdje kukao da ne moze ni naopako? Kako sad odjednom radi?
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#3570 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
motorola01 wrote:A kako ti je d3go proradila Esade? Koliko se sjecam, ti si ovdje kukao da ne moze ni naopako? Kako sad odjednom radi?
esadklacar wrote:Proradio je nakon sto su obrisali nalog totalno i kad sam registrovao se ponovo sa novom email adresom![]()
Ipak nije bilo do mene .... Ne rade mi Ginx, BBC i ti kanali rekli su da pozovem 1430 u vezi toga
-
goodye
- Posts: 48
- Joined: 23/01/2013 13:02
#3571 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@ m@m@
Tvoj tv bi sa strane trebao imati tipke, kako sam po slikama na netu vidio, imas 6 tipki:

E sada, trebas kliknuti ovu tipku "TV/AV" tj, 2. po redu od vrha.
Normalno prije toga upali resiver i onda upali tv i pritisni tu tipku i trebalo bi ti prebaciti.
Tvoj tv bi sa strane trebao imati tipke, kako sam po slikama na netu vidio, imas 6 tipki:

E sada, trebas kliknuti ovu tipku "TV/AV" tj, 2. po redu od vrha.
Normalno prije toga upali resiver i onda upali tv i pritisni tu tipku i trebalo bi ti prebaciti.
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3572 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
HvalaHaHaHa2 wrote:motorola01 wrote:A kako ti je d3go proradila Esade? Koliko se sjecam, ti si ovdje kukao da ne moze ni naopako? Kako sad odjednom radi?
esadklacar wrote:Proradio je nakon sto su obrisali nalog totalno i kad sam registrovao se ponovo sa novom email adresom![]()
Ipak nije bilo do mene .... Ne rade mi Ginx, BBC i ti kanali rekli su da pozovem 1430 u vezi toga
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3573 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nije to obican tv da ima sa strane tipke .. AKo ne mozes pomoci nemoj se praviti pametan ! Ovo je VOX TANKI !goodye wrote:@ m@m@
Tvoj tv bi sa strane trebao imati tipke, kako sam po slikama na netu vidio, imas 6 tipki:
E sada, trebas kliknuti ovu tipku "TV/AV" tj, 2. po redu od vrha.
Normalno prije toga upali resiver i onda upali tv i pritisni tu tipku i trebalo bi ti prebaciti.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3574 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako sad ne skonta onda ne znam kad ce.goodye wrote:@ m@m@
Tvoj tv bi sa strane trebao imati tipke, kako sam po slikama na netu vidio, imas 6 tipki:
E sada, trebas kliknuti ovu tipku "TV/AV" tj, 2. po redu od vrha.
Normalno prije toga upali resiver i onda upali tv i pritisni tu tipku i trebalo bi ti prebaciti.
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3575 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
da li je u planu?kenzo wrote:danas sam pitao i jos uvijek nemaju CI karticu dostupnu
@Telemach,jesu li stigli ruteri?
