Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3551 Re: Utakmice.

Post by F&N »

wannabe_ultra wrote:HOSE ARMANDO MARADONA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHA
hahahahaha hose armando hahahaha

P.S. Hvala braco na linkovima :thumbup:
Last edited by F&N on 10/11/2013 16:59, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3552 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

cirkus.... nista, protiv slavije zavaliti nekako gol i bunker... sta drugo...

bodom, naravno, prezadovoljan :!:
Last edited by omega369 on 10/11/2013 17:00, edited 1 time in total.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3553 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Husref izjavi da je zadovoljan, iako igra nij nesto....No comment. Vozdra raja, saburajte.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3554 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Kako je vrisno magarac, pa onda hladan tus-ruka :lol:
Ovo treba razjebati dok se nije otelo kontroli, samo da nam Tan nekog SFOR-ovca ne uvali da se uci na nama
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#3555 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

emigrazione wrote:Kako je vrisno magarac, pa onda hladan tus-ruka :lol:
Ovo treba razjebati dok se nije otelo kontroli, samo da nam Tan nekog SFOR-ovca ne uvali da se uci na nama
Ne vjerujem da bi smo gore igrali :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3556 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Rezultat je mrak!
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3557 Re: Utakmice.

Post by leo karan »

Dobar si čovjek Husrefe, znam i da ti je Sarajevo u krvi više nego mnogima od nas.
Ali fakat ovo se više ne može tolerisat jer nemamo perspektivu.
Hvala na do sada uradjenom, nadam se da ti je uredno plaćeno.
čist račun, duga ljubav.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3558 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Razumijem lomi se rezultat, neizvjesnost, losa igra...sve razumijem, ali BEZ PSOVKI.

Hvala.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3559 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Najzanimljivije od svega je čenjenica da je po pitanju gostovanja ovo statistički vjerovatno naša najuspješnija polusezona... :mrgreen:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3560 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Jeko komentator s Arene?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3561 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Butmiran wrote:Jeko komentator s Arene?
Pitar! :oops:
leškarenje wrote:
Cossack wrote:Najzanimljivije od svega je čenjenica da je po pitanju gostovanja ovo statistički vjerovatno naša najuspješnija polusezona... :mrgreen:
Jeste,ali zanimljivo je sto smo postali najednom nezadovoljni bodo (om) vima sa ovakvih gostovanja gdje nam je godinama bilo nezamislivo doci do istog (ih).Doduse igramo ko karina,ali i sa takvom igrom nedamo se :izet:
Da je igra tu - nije, ali da je moglo gore završiti - jeste! Izgurati ovo nekako do pauze pa vidjeti na čemu smo, ako iz iduće 3 tekme (od koje 3 kući igramo) ne izvuku makar 6 bodova (navijački bi naravno volio da mlatnemo i ubice), lično bi se zahvalio šefu i poželio mu mnogo sreće, ma koliko ga poštovao ALI uz uslov da se dovede PROVJEREN stručnjak, po mogućnosti stranac!
Last edited by Maharadza on 10/11/2013 18:22, edited 2 times in total.
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3562 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

leškarenje wrote:
Cossack wrote:Najzanimljivije od svega je čenjenica da je po pitanju gostovanja ovo statistički vjerovatno naša najuspješnija polusezona... :mrgreen:
Jeste,ali zanimljivo je sto smo postali najednom nezadovoljni bodo (om) vima sa ovakvih gostovanja gdje nam je godinama bilo nezamislivo doci do istog (ih).Doduse igramo ko karina,ali i sa takvom igrom nedamo se :izet:
Sreća je pa imamo Husrefa na klupi. Sa ovakvim igračima od kojih samo 3 vrijede više od 20.000 eura niko drugi osim njega ne može biti drugi na tabeli i još uvijek biti u igri za titulu i kup.......ali haj' to objasni ovim polupismenim navijačima (sreća pa forumaši ne odlučuju i ima ih svega 10-ak), koji misle da se može prošetati ovom ligom.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3563 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

todd_smith wrote:Evo pljuni me ako mu izjava ne bude nesto tipa:

"Paa dooobrrooo, eto sta je tu je. Nismo bili na visini zadatka, ali momci su pokazali snagu da izdrze. Eto primili smo taj gol, zbog pritiska Zrinjskog. Ali, mi smo i dalje neporazeni u gostima."
„Imali smo dosta problema prije i tokom utakmice. Dosta igrača tražilo je izmjenu, umor i povrede su učinili svoje. Zrinjski je imao terensku inicijativu, posebno tokom drugog poluvremena kada smo primili i taj gol. Na kraju možemo biti zadovoljni, osvojili smo bod protiv izuzetno kvalitetnog protivnika na njihovom terenu,“ kazao je Husref Musemić nakon meča, te dodao:

„Igrom nisam zadovoljan, ali šta je tu je. Igračima čestitam na htijenju i zalaganju. Sada slijedi Slavija, igramo na domaćem terenu, favoriti smo i nadam se pobjedi.“
:-)
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3564 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Ma ne mogu da gledam kad nas uhvate u sevu ko levate i nabiju u onaj sesnesterac po 15 min., pojavi mi se nesto u grlu disati ne mogu u pm
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3565 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3566 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

Muhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKS :)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3567 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

Gusztav wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKS :)
Ja ti kažem. I ne odlučujem ja, ali ne odlučuješ ni ti.
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3568 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

Muhamed Đakmić wrote:
Gusztav wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKS :)
Ja ti kažem. I ne odlučujem ja, ali ne odlučuješ ni ti.
Husref će ostati i bit ćemo šampioni.....*******
Last edited by -LIBERO- on 10/11/2013 20:30, edited 2 times in total.
Reason: Kontrolisi rijecnik.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3569 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Kako su vam glupe te neke međusobne "optužbe" tipa crknite itd niste svjesni nimalo. Zar mi nismo svi jedno?
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3570 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

Butmiran wrote:Kako su vam glupe te neke međusobne "optužbe" tipa crknite itd niste svjesni nimalo. Zar mi nismo svi jedno?
Mislim da bi trebali biti jedno.....ali kako?......daj jednog trenera, ovaj ne valja...daj drugog, ne valja ni ovaj......Jović je Bog....pa onda jebo Jovića.....Husref je jedini koji može donijeti titulu na Koševo......jebo Husrefa ...ostario, srčani bolesnik , daj drugog....kojeg drugog???????????????.....ako imaš imalo soli u glavi, onda kontaš o čemu pišem.
User avatar
JOSEF K
Posts: 291
Joined: 28/01/2005 18:36

#3571 Re: Utakmice.

Post by JOSEF K »

Objektivno, imamo ekipu za vrh tabele, al to što igramo ovako najmanje, zapravo nimalo nije kriv šef Stručnog štaba FK Sarajevo. Za ovakve igre FK Sarajevo najviše su krivi forumaši. Poslije njih, veliki dio odgovornosti je na Dini Selimoviću i Udruženju BP 1946. a nešto manje je kriv Ibraković. Poslije njih krivi su Ivica Osim, Kraljica Elizabeta i Julijan Assange, te Zdravko Mamić u suradnji sa NSA... Obzirom da sam, kao forumaš, odgovoran za ovakve katastrofalne i negledljive igre Sarajeva, povlačim se i neću više svojim aktivnostima smetati Stručnom štabu da realiziraju njihove planove na putu prema osvajanju duple krune i pohoda na Evropu.
Sretno!
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3572 Re: Utakmice.

Post by leo karan »

Ma to ova djeca sa akutnom skribomanijom daju lažnu sliku, jer su pravo naporni i dosadni.
samo ovoj balavurdiji po forumima mogu husref i jović biti bogovi...

moje je da dam svoje misljenje...
treba pustit ljude da rade
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3573 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

leo karan wrote:Ma to ova djeca sa akutnom skribomanijom daju lažnu sliku, jer su pravo naporni i dosadni.
samo ovoj balavurdiji po forumima mogu husref i jović biti bogovi...

moje je da dam svoje misljenje...
treba pustit ljude da rade
a ko je napisao da su i Husref i Jović bogovi ?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3574 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Hajmo se malo ohladiti narode, imaju još 3 tekme nakon kojih ćemo onda moći "rezimirati" sve ovisno o poziciji na tabeli! Nema razloga da se sada koljemo i bezze unosimo negativu! Za to ima pauza! :mrgreen:
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3575 Re: Utakmice.

Post by Gusztav »

leškarenje wrote:
Gusztav wrote: a ko je napisao da su i Husref i Jović bogovi ?
Oni isti koji sad tjeraju Husrefa,a isto uradili sa Jovicem.Iz krajnosti u krajnost,jebati nas kad smo ovakvi.
P.S.Tek sad vidjeh gol zrinjskog,pa oni nasi gledaju sudiju lik ga hladno uvalja.Koji levati,ako nije svirao penal igraj sta blejis.
Ja lično ga ne tjeram i želim da ostane, jer nikoga kvalitetnijeg ne možemo dovesti na našu klupu....izgleda da je problem što mene zbog mojih postova smatraju za neprijatelja kluba ili čak neko dijete koje nema dovoljno godina....a Šljivi sam aplaudirao na "starom" Koševu (nije sad to bitno).....mene muči to što svakih pola godine neki žele promjene na klupi....imamo pola tima mledih reprezentativaca, treba pustiti Husrefa neka napravi tim....mislim da to može....samo malo strpljenja
Post Reply