hahahahaha hose armando hahahahawannabe_ultra wrote:HOSE ARMANDO MARADONA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHA
P.S. Hvala braco na linkovima
Moderators: Charuga, Tomahawk11
hahahahaha hose armando hahahahawannabe_ultra wrote:HOSE ARMANDO MARADONA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHA
Ne vjerujem da bi smo gore igraliemigrazione wrote:Kako je vrisno magarac, pa onda hladan tus-ruka![]()
Ovo treba razjebati dok se nije otelo kontroli, samo da nam Tan nekog SFOR-ovca ne uvali da se uci na nama
Pitar!Butmiran wrote:Jeko komentator s Arene?
Da je igra tu - nije, ali da je moglo gore završiti - jeste! Izgurati ovo nekako do pauze pa vidjeti na čemu smo, ako iz iduće 3 tekme (od koje 3 kući igramo) ne izvuku makar 6 bodova (navijački bi naravno volio da mlatnemo i ubice), lično bi se zahvalio šefu i poželio mu mnogo sreće, ma koliko ga poštovao ALI uz uslov da se dovede PROVJEREN stručnjak, po mogućnosti stranac!leškarenje wrote:Jeste,ali zanimljivo je sto smo postali najednom nezadovoljni bodo (om) vima sa ovakvih gostovanja gdje nam je godinama bilo nezamislivo doci do istog (ih).Doduse igramo ko karina,ali i sa takvom igrom nedamo seCossack wrote:Najzanimljivije od svega je čenjenica da je po pitanju gostovanja ovo statistički vjerovatno naša najuspješnija polusezona...
Sreća je pa imamo Husrefa na klupi. Sa ovakvim igračima od kojih samo 3 vrijede više od 20.000 eura niko drugi osim njega ne može biti drugi na tabeli i još uvijek biti u igri za titulu i kup.......ali haj' to objasni ovim polupismenim navijačima (sreća pa forumaši ne odlučuju i ima ih svega 10-ak), koji misle da se može prošetati ovom ligom.leškarenje wrote:Jeste,ali zanimljivo je sto smo postali najednom nezadovoljni bodo (om) vima sa ovakvih gostovanja gdje nam je godinama bilo nezamislivo doci do istog (ih).Doduse igramo ko karina,ali i sa takvom igrom nedamo seCossack wrote:Najzanimljivije od svega je čenjenica da je po pitanju gostovanja ovo statistički vjerovatno naša najuspješnija polusezona...
todd_smith wrote:Evo pljuni me ako mu izjava ne bude nesto tipa:
"Paa dooobrrooo, eto sta je tu je. Nismo bili na visini zadatka, ali momci su pokazali snagu da izdrze. Eto primili smo taj gol, zbog pritiska Zrinjskog. Ali, mi smo i dalje neporazeni u gostima."
„Imali smo dosta problema prije i tokom utakmice. Dosta igrača tražilo je izmjenu, umor i povrede su učinili svoje. Zrinjski je imao terensku inicijativu, posebno tokom drugog poluvremena kada smo primili i taj gol. Na kraju možemo biti zadovoljni, osvojili smo bod protiv izuzetno kvalitetnog protivnika na njihovom terenu,“ kazao je Husref Musemić nakon meča, te dodao:
„Igrom nisam zadovoljan, ali šta je tu je. Igračima čestitam na htijenju i zalaganju. Sada slijedi Slavija, igramo na domaćem terenu, favoriti smo i nadam se pobjedi.“
Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKSMuhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Ja ti kažem. I ne odlučujem ja, ali ne odlučuješ ni ti.Gusztav wrote:Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKSMuhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Husref će ostati i bit ćemo šampioni.....*******Muhamed Đakmić wrote:Ja ti kažem. I ne odlučujem ja, ali ne odlučuješ ni ti.Gusztav wrote:Sreća pa ti i tebi slični ne odlučujete........može se desiti da bude bivši samo ako on tako odluči, pa da pobjegne od takvih......ipak sreća je pa (ponavljam) forumaši ne odlučuju......prošlo je vrijeme kada su ulica i forum mijenjali stvari u FKSMuhamed Đakmić wrote:Husref je bivši nakon ove tri utakmice, živi bili pa vidjeli. I opravdano bivši.
Mislim da bi trebali biti jedno.....ali kako?......daj jednog trenera, ovaj ne valja...daj drugog, ne valja ni ovaj......Jović je Bog....pa onda jebo Jovića.....Husref je jedini koji može donijeti titulu na Koševo......jebo Husrefa ...ostario, srčani bolesnik , daj drugog....kojeg drugog???????????????.....ako imaš imalo soli u glavi, onda kontaš o čemu pišem.Butmiran wrote:Kako su vam glupe te neke međusobne "optužbe" tipa crknite itd niste svjesni nimalo. Zar mi nismo svi jedno?
a ko je napisao da su i Husref i Jović bogovi ?leo karan wrote:Ma to ova djeca sa akutnom skribomanijom daju lažnu sliku, jer su pravo naporni i dosadni.
samo ovoj balavurdiji po forumima mogu husref i jović biti bogovi...
moje je da dam svoje misljenje...
treba pustit ljude da rade
Ja lično ga ne tjeram i želim da ostane, jer nikoga kvalitetnijeg ne možemo dovesti na našu klupu....izgleda da je problem što mene zbog mojih postova smatraju za neprijatelja kluba ili čak neko dijete koje nema dovoljno godina....a Šljivi sam aplaudirao na "starom" Koševu (nije sad to bitno).....mene muči to što svakih pola godine neki žele promjene na klupi....imamo pola tima mledih reprezentativaca, treba pustiti Husrefa neka napravi tim....mislim da to može....samo malo strpljenjaleškarenje wrote:Oni isti koji sad tjeraju Husrefa,a isto uradili sa Jovicem.Iz krajnosti u krajnost,jebati nas kad smo ovakvi.Gusztav wrote: a ko je napisao da su i Husref i Jović bogovi ?
P.S.Tek sad vidjeh gol zrinjskog,pa oni nasi gledaju sudiju lik ga hladno uvalja.Koji levati,ako nije svirao penal igraj sta blejis.