SDP

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35451 Re: SDP

Post by JoseMujica »

tako ti je kad nemaš sopstvenog kapitala ni domaćih banaka

ovako te uzmu na i kreditu i i na izvedbi :roll: sirotinja je najrentabilniji tržišni resurs
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#35452 Re: SDP

Post by jazzer »

Spaci wrote:Kandidat SDP-a za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Bakir Hadžiomerović je novinar i urednik. Svoj novinarski angažman počeo je 1995. godine pred kamerama Televizije Bosne i Hercegovine. Radio je na OBN-u, magazinu Slobodna Bosna. Nakon “Fres free talk showa”, postao je urednik političkog magazina “60 minuta” na FTV-u, a bio je i urednik Informativno političkog programa FTV-a. Ovo je kroki biografije Bakira Hadžiomerovića. Njoj bi se mogle dodati neke infromacije tokom polemika koje je imao kao novinar. Te informacije sežu od optužbi da je i sam podmićivan od strane određenih kompanija i utjecajnih osoba, do onih koje se odnose na , navodnu, kriminalnu prošlost njegove majke koja je radila kao trgovka. Kao što je souđivan zbog klevete, tako i i sam tužio klevetnike. Jedan segment svoje biografije Hadžiomerović je brižno skrivao i nikad ga nije obznanjivao. Radio se o njegovoj hospitalizaciji kao pripadnika Armije BiH. Ovaj detalj iz njegove biografije i ne bi bio toliko važan da nije kandidat za člana Predsjedništva BiH. Stoga je važno da javnosti bude predočen i da se sam Hadžiomerović očituje o njemu. The Bosnia Times je došao u posjed kopije originala ljekarskog nalaza koji datira iz oktobra i novembra 1994. kada je Bakir Hadžiomerović hospitaliziran i “upućen za vojnu ljekarsku komisijiu”, radi “ocjene sposobnosti vojnih lica za vojnu službu”. Iz priloženog i laik može pročitati da se radi o ljekarskoj dijagnozi sa ocjenom “poremećene ličnosti”. Prilog: Kopija faksimila ljekarskog


Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
Pa malo glumio psihickog bolesnika da ne ide na liniju :-). Iako, kada bolje razmislim,
za glumu nije bilo potrebe :-).

A ako je, kao lujka, demobilisan, pitanje je kako ga je iko ikada i zaposlio nakon rata. Jedino mu za
clana predsjednistva ta dijagnoza ne moze biti nikakva prepreka :-).
zulfo
Posts: 420
Joined: 09/01/2009 11:00

#35453 Re: SDP

Post by zulfo »

Država za čovjeka –parola sa prošlih izbora
Država opljačkana čovjek iznevejeren i ponižen
Ministri SDP-ea poslije pijanki na račun naroda polupali vozila držanih institucija.
Kurteš,pudarić ,Helez....
Krivi za udes a još i prijete.
Sadašnja parola- briga za narod –ako im date glas trebate se zabrinuti za svoju budućnost
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#35454 Re: SDP

Post by drug_profi »

I ja sam pokusao dobiti kakav papir da se maknem s linije iste te godine pa dobio samo 15 dana postede. Nisam imao cime podmazivati.


----------------------------------
...s tipfeler masine...
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#35455 Re: SDP

Post by Adriatic »

Novak20 wrote:
Adriatic wrote:
U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
Sve to nije razlog da se ne glasa. Bolje i pogriješiti nego da partijske infrastrukture zadrže status quo.
One će svakako zadržati svoje pozicije.
Stranke su zavodi za zapošljavanje nesposobnih i dodjelu nezasluženih privilegija.
Ne želim da im ja svojim glasom to omogućavam.
Ovakve vlasti (banda), se ne ruše na izborima :evil:
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35456 Re: SDP

Post by Novak20 »

Adriatic wrote:
Novak20 wrote:
Adriatic wrote:
U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
Sve to nije razlog da se ne glasa. Bolje i pogriješiti nego da partijske infrastrukture zadrže status quo.
One će svakako zadržati svoje pozicije.
Stranke su zavodi za zapošljavanje nesposobnih i dodjelu nezasluženih privilegija.
Ne želim da im ja svojim glasom to omogućavam.
Ovakve vlasti (banda), se ne ruše na izborima :evil:
Pokušalo se proljetos sa protestima pa ništa. Vlast sada ima iskustvo više kako to da razbije i primiri. Ubace u masu par provokatora i ublehaša i to je to.
Da smo u jednonacionalnoj državi možda bih se i složio bih se s tobom oko načina rušenja vlasti. Ovako, strah me da su u slučaju ozbiljnije pobune u stanju opet izazvati međunacionalni sukob pa nek se raja onda bavi sama sobom.

Jedini izlaz je svake dvije godine izaći na izbore, poslati vladajuće u opoziciju, odsječi ih od državne sise i nadati se najboljem. Osim zatvorske, za političara nema gore kazne nego da sleti sa vlasti i slasti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#35457 Re: SDP

Post by drug_profi »

Slazem se. Jedini lijek u ovoj zemlji je rusenje vlasti na svakim izborima.


----------------------------------
...s tipfeler masine...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35458 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

drugi profil wrote:Slazem se. Jedini lijek u ovoj zemlji je rusenje vlasti na svakim izborima.


----------------------------------
...s tipfeler masine...
Osim ako se oni svi ne nađu na vlasti na nekom nivou u muljavoj koaliciji, što nas najvjerovatnije čeka i nakon ovih izbora.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#35459 Re: SDP

Post by reis1 »

SDP je stranka koju je unistio njen predsjedik Zlatko Lagumdzija.

Od jedne istinski ljevicarske, multi-kulti, socijalne stranke, Zlatko, nesposoban uvaziti tudja misljenja, pretvorio ju je u stranku JEDNOG MISLJENJA, i poltrona koji su bili spremi povijati kicmu samo tom jednom pravcu. Nakon sto je ocistio sve ostale, sada je ostala stranka zvana Zlatko i klonovi Zlatka, jednoumlje, a kako vidimo u posljednje vrijeme i psihicki nestabilne osobe, arogantne, nadobudne, ters... onakve kakve nas narod nikada nije volio. A sto je najgore, sada nemas niti onih koje si istjerao/izgurao iz stranke, drugih snaga, drugih struja koje bi mogle reformirati SDP i ispraviti stranku od kancera, jer su svi ljudi koji su ostali tamo Zlatko i klonovi Zlatka.

SDP je nakon ovih izbora mrtva stranka, koja ce se povlaciti po marginama politickog zivota duuuuuugo.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35460 Re: SDP

Post by JoseMujica »

hoće jer, ko što neko reče, sasvim dobro žive od nekretnina
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#35461 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ma jok. Imaju vec dovoljno uhljebljenika da udju u parlamente.
Samo se nece vise puno pitati.

----------------------------------
...s tipfeler masine...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35462 Re: SDP

Post by JoseMujica »

imaju i to...ali njihov primarni prihod su nekretnine na kojima vrhuška more decenaijama glumiti borbenu opoziciju
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#35463 Re: SDP

Post by drug_profi »

JoseMujica wrote:imaju i to...ali njihov primarni prihod su nekretnine na kojima vrhuška more decenaijama glumiti borbenu opoziciju
I to.
Rplicirao sam na post prije tbog.


----------------------------------
...s tipfeler masine...
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#35464 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

Kriminalci i kriminalne grupe Zijada Turkovića su ovakvu kampanju vodili protiv mene kao urednika 60min. Nisu uspjeli prijetnjama, falsfikatima, lažima i ucjenama da spriječe moju borbu protiv ratnih profitera, zločinaca, kriminalaca i postratne bande koja se bogatila na račun naroda i boraca.
Samo onaj ko nije proveo cio rat s puškom u rovu može misliti da rat nije trauma. Kao i mnogi moji vršnjaci maloljetan sam zadužio pušku i bio dijete rata sa svim onim što rat nosi.
Šta je sporno u ta dva mjeseca poštede nakon mojih prvih dječačkih ratnih trauma osim što sam izgleda jedini među mojim konkurentima bio cio rat s puškom u rovu.

http://doznajemo.com/2012/01/09/znam-da ... g-kartona/
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35465 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Greška, greška,
Lagumdžija: Mi se sad ne bavimo podjelom fotelja
http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... 65461.html
ispravan naslov treba biti:

Mi više NIKADA nećemo moći dijeliti fotelje

Još samo 12 dana ... :evil:
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#35466 Re: SDP

Post by JedanMova »

VjecitiStudent wrote:Greška, greška,
Lagumdžija: Mi se sad ne bavimo podjelom fotelja
http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... 65461.html
ispravan naslov treba biti:

Mi više NIKADA nećemo moći dijeliti fotelje

Još samo 12 dana ... :evil:
Jos malo pa odbrojavanje :)
meho.mujic
Posts: 5
Joined: 23/05/2013 15:39

#35467 Re: SDP

Post by meho.mujic »

Spaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
svi mi koji smo bili u ratu možemo bez problema takve papire dobiti, samo trebamo posjetiti doktora... i to ništa ne znači

i dalje je najbolji kandidat a i sdp je najbolja stranka :P
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35468 Re: SDP

Post by Banksy »

Spaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
Isti ''portal'' koji je plasirao i ono oko Suljagića? Ko su oni?

edit: hvala svima za odgovore na pitanja oko glasanja,
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#35469 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

Banksy wrote:
Spaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
Isti ''portal'' koji je plasirao i ono oko Suljagića? Ko su oni?

edit: hvala svima za odgovore na pitanja oko glasanja,
To je opskurni portal kojim upravlja ratni dezerter Nedzad Latic po nalogu Fahrudina Radoncica. I sve je jasno, koji i kakvi su im motivi i ciljevi.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35470 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Slažem se.

S druge strane, slažem se da su jasni i ciljevi Hadžiomerovićevog glumljenja budale i Lagumdžijinog nagužnjavanja istog u trku za Predsjedništvo. Mislim da imamo konsenzus ovdje. Ono je jedan opskurni portal koji prezentira ČINJENICE iz tamo nekih svojih razloga.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35471 Re: SDP

Post by Banksy »

Tačno. Neko ko ima sve dosjee i papire, koristi ih prema potrebama.
Ovaj jeste bježao iz vojske, onaj vjerovatno jeste tukao suprugu, samo pitanje je zašto se selektivno objavljuju samo neki kompromitirajući dokumenti, a drugi izostavljaju.
I upitno je je li to ''po nalogu'' F. Radončića jer je davno najavljeno da će SDP sam desetak dana pred izbore preko svojih SDA kanala plasirati baš ovo s Hadžiomerovićem, kao potvrdu svoje dobre namjere prema Izetbegoviću. Sjećam se da je to neko i rekao javno.
Čini mi se da dosad nisu dirali Izetbegovića? Ili jesu?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35472 Re: SDP

Post by JoseMujica »

nisu kolko sam upratio...jedino se Suljagić krpi sa Don Neonkom i povremeno sa Prolaznikovim Džogom
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#35473 Re: SDP

Post by dustaban »

Banksy wrote:Tačno. Neko ko ima sve dosjee i papire, koristi ih prema potrebama.
Ovaj jeste bježao iz vojske, onaj vjerovatno jeste tukao suprugu, samo pitanje je zašto se selektivno objavljuju samo neki kompromitirajući dokumenti, a drugi izostavljaju.
I upitno je je li to ''po nalogu'' F. Radončića jer je davno najavljeno da će SDP sam desetak dana pred izbore preko svojih SDA kanala plasirati baš ovo s Hadžiomerovićem, kao potvrdu svoje dobre namjere prema Izetbegoviću. Sjećam se da je to neko i rekao javno.
Čini mi se da dosad nisu dirali Izetbegovića? Ili jesu?
Falimteboze da je neko i ovo primjetio!

Bakir je samo instrument kontra Suljagica... kako bi time rasteretio Bakira!
A Suljagic je to isto samo sa ciljem rasterecenja Fahre.

To i ptice na grani vide.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#35474 Re: SDP

Post by dustaban »

evo sad me vamo neko priupita - a sta je uloga exreisa, koga on rasterecuje.

Pa ja bih rekao... samo stomak!

:mrgreen:
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#35475 Re: SDP

Post by JedanMova »

Kakav je ono skup pred Vistafonom bio?
Djelovao je kao predizborni skup SDP-a, samo jos falili gradjani :-)
Post Reply