ovako te uzmu na i kreditu i i na izvedbi
SDP
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35451 Re: SDP
tako ti je kad nemaš sopstvenog kapitala ni domaćih banaka
ovako te uzmu na i kreditu i i na izvedbi
sirotinja je najrentabilniji tržišni resurs
ovako te uzmu na i kreditu i i na izvedbi
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#35452 Re: SDP
Pa malo glumio psihickog bolesnika da ne ide na linijuSpaci wrote:Kandidat SDP-a za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Bakir Hadžiomerović je novinar i urednik. Svoj novinarski angažman počeo je 1995. godine pred kamerama Televizije Bosne i Hercegovine. Radio je na OBN-u, magazinu Slobodna Bosna. Nakon “Fres free talk showa”, postao je urednik političkog magazina “60 minuta” na FTV-u, a bio je i urednik Informativno političkog programa FTV-a. Ovo je kroki biografije Bakira Hadžiomerovića. Njoj bi se mogle dodati neke infromacije tokom polemika koje je imao kao novinar. Te informacije sežu od optužbi da je i sam podmićivan od strane određenih kompanija i utjecajnih osoba, do onih koje se odnose na , navodnu, kriminalnu prošlost njegove majke koja je radila kao trgovka. Kao što je souđivan zbog klevete, tako i i sam tužio klevetnike. Jedan segment svoje biografije Hadžiomerović je brižno skrivao i nikad ga nije obznanjivao. Radio se o njegovoj hospitalizaciji kao pripadnika Armije BiH. Ovaj detalj iz njegove biografije i ne bi bio toliko važan da nije kandidat za člana Predsjedništva BiH. Stoga je važno da javnosti bude predočen i da se sam Hadžiomerović očituje o njemu. The Bosnia Times je došao u posjed kopije originala ljekarskog nalaza koji datira iz oktobra i novembra 1994. kada je Bakir Hadžiomerović hospitaliziran i “upućen za vojnu ljekarsku komisijiu”, radi “ocjene sposobnosti vojnih lica za vojnu službu”. Iz priloženog i laik može pročitati da se radi o ljekarskoj dijagnozi sa ocjenom “poremećene ličnosti”. Prilog: Kopija faksimila ljekarskog
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
za glumu nije bilo potrebe
A ako je, kao lujka, demobilisan, pitanje je kako ga je iko ikada i zaposlio nakon rata. Jedino mu za
clana predsjednistva ta dijagnoza ne moze biti nikakva prepreka
-
zulfo
- Posts: 420
- Joined: 09/01/2009 11:00
#35453 Re: SDP
Država za čovjeka –parola sa prošlih izbora
Država opljačkana čovjek iznevejeren i ponižen
Ministri SDP-ea poslije pijanki na račun naroda polupali vozila držanih institucija.
Kurteš,pudarić ,Helez....
Krivi za udes a još i prijete.
Sadašnja parola- briga za narod –ako im date glas trebate se zabrinuti za svoju budućnost
Država opljačkana čovjek iznevejeren i ponižen
Ministri SDP-ea poslije pijanki na račun naroda polupali vozila držanih institucija.
Kurteš,pudarić ,Helez....
Krivi za udes a još i prijete.
Sadašnja parola- briga za narod –ako im date glas trebate se zabrinuti za svoju budućnost
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35454 Re: SDP
I ja sam pokusao dobiti kakav papir da se maknem s linije iste te godine pa dobio samo 15 dana postede. Nisam imao cime podmazivati.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
----------------------------------
...s tipfeler masine...
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#35455 Re: SDP
One će svakako zadržati svoje pozicije.Novak20 wrote:Sve to nije razlog da se ne glasa. Bolje i pogriješiti nego da partijske infrastrukture zadrže status quo.Adriatic wrote:
U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
Stranke su zavodi za zapošljavanje nesposobnih i dodjelu nezasluženih privilegija.
Ne želim da im ja svojim glasom to omogućavam.
Ovakve vlasti (banda), se ne ruše na izborima
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#35456 Re: SDP
Pokušalo se proljetos sa protestima pa ništa. Vlast sada ima iskustvo više kako to da razbije i primiri. Ubace u masu par provokatora i ublehaša i to je to.Adriatic wrote:One će svakako zadržati svoje pozicije.Novak20 wrote:Sve to nije razlog da se ne glasa. Bolje i pogriješiti nego da partijske infrastrukture zadrže status quo.Adriatic wrote:
U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
Stranke su zavodi za zapošljavanje nesposobnih i dodjelu nezasluženih privilegija.
Ne želim da im ja svojim glasom to omogućavam.
Ovakve vlasti (banda), se ne ruše na izborima
Da smo u jednonacionalnoj državi možda bih se i složio bih se s tobom oko načina rušenja vlasti. Ovako, strah me da su u slučaju ozbiljnije pobune u stanju opet izazvati međunacionalni sukob pa nek se raja onda bavi sama sobom.
Jedini izlaz je svake dvije godine izaći na izbore, poslati vladajuće u opoziciju, odsječi ih od državne sise i nadati se najboljem. Osim zatvorske, za političara nema gore kazne nego da sleti sa vlasti i slasti.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35457 Re: SDP
Slazem se. Jedini lijek u ovoj zemlji je rusenje vlasti na svakim izborima.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
----------------------------------
...s tipfeler masine...
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#35458 Re: SDP
Osim ako se oni svi ne nađu na vlasti na nekom nivou u muljavoj koaliciji, što nas najvjerovatnije čeka i nakon ovih izbora.drugi profil wrote:Slazem se. Jedini lijek u ovoj zemlji je rusenje vlasti na svakim izborima.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
- reis1
- Posts: 2234
- Joined: 07/11/2012 17:52
- Location: Sarajevo
#35459 Re: SDP
SDP je stranka koju je unistio njen predsjedik Zlatko Lagumdzija.
Od jedne istinski ljevicarske, multi-kulti, socijalne stranke, Zlatko, nesposoban uvaziti tudja misljenja, pretvorio ju je u stranku JEDNOG MISLJENJA, i poltrona koji su bili spremi povijati kicmu samo tom jednom pravcu. Nakon sto je ocistio sve ostale, sada je ostala stranka zvana Zlatko i klonovi Zlatka, jednoumlje, a kako vidimo u posljednje vrijeme i psihicki nestabilne osobe, arogantne, nadobudne, ters... onakve kakve nas narod nikada nije volio. A sto je najgore, sada nemas niti onih koje si istjerao/izgurao iz stranke, drugih snaga, drugih struja koje bi mogle reformirati SDP i ispraviti stranku od kancera, jer su svi ljudi koji su ostali tamo Zlatko i klonovi Zlatka.
SDP je nakon ovih izbora mrtva stranka, koja ce se povlaciti po marginama politickog zivota duuuuuugo.
Od jedne istinski ljevicarske, multi-kulti, socijalne stranke, Zlatko, nesposoban uvaziti tudja misljenja, pretvorio ju je u stranku JEDNOG MISLJENJA, i poltrona koji su bili spremi povijati kicmu samo tom jednom pravcu. Nakon sto je ocistio sve ostale, sada je ostala stranka zvana Zlatko i klonovi Zlatka, jednoumlje, a kako vidimo u posljednje vrijeme i psihicki nestabilne osobe, arogantne, nadobudne, ters... onakve kakve nas narod nikada nije volio. A sto je najgore, sada nemas niti onih koje si istjerao/izgurao iz stranke, drugih snaga, drugih struja koje bi mogle reformirati SDP i ispraviti stranku od kancera, jer su svi ljudi koji su ostali tamo Zlatko i klonovi Zlatka.
SDP je nakon ovih izbora mrtva stranka, koja ce se povlaciti po marginama politickog zivota duuuuuugo.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35460 Re: SDP
hoće jer, ko što neko reče, sasvim dobro žive od nekretnina
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35461 Re: SDP
Ma jok. Imaju vec dovoljno uhljebljenika da udju u parlamente.
Samo se nece vise puno pitati.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
Samo se nece vise puno pitati.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35462 Re: SDP
imaju i to...ali njihov primarni prihod su nekretnine na kojima vrhuška more decenaijama glumiti borbenu opoziciju
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35463 Re: SDP
I to.JoseMujica wrote:imaju i to...ali njihov primarni prihod su nekretnine na kojima vrhuška more decenaijama glumiti borbenu opoziciju
Rplicirao sam na post prije tbog.
----------------------------------
...s tipfeler masine...
- crvenebrigade
- Posts: 348
- Joined: 07/07/2014 20:32
#35464 Re: SDP
Kriminalci i kriminalne grupe Zijada Turkovića su ovakvu kampanju vodili protiv mene kao urednika 60min. Nisu uspjeli prijetnjama, falsfikatima, lažima i ucjenama da spriječe moju borbu protiv ratnih profitera, zločinaca, kriminalaca i postratne bande koja se bogatila na račun naroda i boraca.
Samo onaj ko nije proveo cio rat s puškom u rovu može misliti da rat nije trauma. Kao i mnogi moji vršnjaci maloljetan sam zadužio pušku i bio dijete rata sa svim onim što rat nosi.
Šta je sporno u ta dva mjeseca poštede nakon mojih prvih dječačkih ratnih trauma osim što sam izgleda jedini među mojim konkurentima bio cio rat s puškom u rovu.
http://doznajemo.com/2012/01/09/znam-da ... g-kartona/
Samo onaj ko nije proveo cio rat s puškom u rovu može misliti da rat nije trauma. Kao i mnogi moji vršnjaci maloljetan sam zadužio pušku i bio dijete rata sa svim onim što rat nosi.
Šta je sporno u ta dva mjeseca poštede nakon mojih prvih dječačkih ratnih trauma osim što sam izgleda jedini među mojim konkurentima bio cio rat s puškom u rovu.
http://doznajemo.com/2012/01/09/znam-da ... g-kartona/
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#35465 Re: SDP
Greška, greška,
Mi više NIKADA nećemo moći dijeliti fotelje
Još samo 12 dana ...
ispravan naslov treba biti:Lagumdžija: Mi se sad ne bavimo podjelom fotelja
http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... 65461.html
Mi više NIKADA nećemo moći dijeliti fotelje
Još samo 12 dana ...
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#35466 Re: SDP
Jos malo pa odbrojavanjeVjecitiStudent wrote:Greška, greška,
ispravan naslov treba biti:Lagumdžija: Mi se sad ne bavimo podjelom fotelja
http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... 65461.html
Mi više NIKADA nećemo moći dijeliti fotelje
Još samo 12 dana ...
-
meho.mujic
- Posts: 5
- Joined: 23/05/2013 15:39
#35467 Re: SDP
svi mi koji smo bili u ratu možemo bez problema takve papire dobiti, samo trebamo posjetiti doktora... i to ništa ne značiSpaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
i dalje je najbolji kandidat a i sdp je najbolja stranka
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35468 Re: SDP
Isti ''portal'' koji je plasirao i ono oko Suljagića? Ko su oni?Spaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
edit: hvala svima za odgovore na pitanja oko glasanja,
- crvenebrigade
- Posts: 348
- Joined: 07/07/2014 20:32
#35469 Re: SDP
To je opskurni portal kojim upravlja ratni dezerter Nedzad Latic po nalogu Fahrudina Radoncica. I sve je jasno, koji i kakvi su im motivi i ciljevi.Banksy wrote:Isti ''portal'' koji je plasirao i ono oko Suljagića? Ko su oni?Spaci wrote:
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
edit: hvala svima za odgovore na pitanja oko glasanja,
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#35470 Re: SDP
Slažem se.
S druge strane, slažem se da su jasni i ciljevi Hadžiomerovićevog glumljenja budale i Lagumdžijinog nagužnjavanja istog u trku za Predsjedništvo. Mislim da imamo konsenzus ovdje. Ono je jedan opskurni portal koji prezentira ČINJENICE iz tamo nekih svojih razloga.
S druge strane, slažem se da su jasni i ciljevi Hadžiomerovićevog glumljenja budale i Lagumdžijinog nagužnjavanja istog u trku za Predsjedništvo. Mislim da imamo konsenzus ovdje. Ono je jedan opskurni portal koji prezentira ČINJENICE iz tamo nekih svojih razloga.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35471 Re: SDP
Tačno. Neko ko ima sve dosjee i papire, koristi ih prema potrebama.
Ovaj jeste bježao iz vojske, onaj vjerovatno jeste tukao suprugu, samo pitanje je zašto se selektivno objavljuju samo neki kompromitirajući dokumenti, a drugi izostavljaju.
I upitno je je li to ''po nalogu'' F. Radončića jer je davno najavljeno da će SDP sam desetak dana pred izbore preko svojih SDA kanala plasirati baš ovo s Hadžiomerovićem, kao potvrdu svoje dobre namjere prema Izetbegoviću. Sjećam se da je to neko i rekao javno.
Čini mi se da dosad nisu dirali Izetbegovića? Ili jesu?
Ovaj jeste bježao iz vojske, onaj vjerovatno jeste tukao suprugu, samo pitanje je zašto se selektivno objavljuju samo neki kompromitirajući dokumenti, a drugi izostavljaju.
I upitno je je li to ''po nalogu'' F. Radončića jer je davno najavljeno da će SDP sam desetak dana pred izbore preko svojih SDA kanala plasirati baš ovo s Hadžiomerovićem, kao potvrdu svoje dobre namjere prema Izetbegoviću. Sjećam se da je to neko i rekao javno.
Čini mi se da dosad nisu dirali Izetbegovića? Ili jesu?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35472 Re: SDP
nisu kolko sam upratio...jedino se Suljagić krpi sa Don Neonkom i povremeno sa Prolaznikovim Džogom
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#35473 Re: SDP
Falimteboze da je neko i ovo primjetio!Banksy wrote:Tačno. Neko ko ima sve dosjee i papire, koristi ih prema potrebama.
Ovaj jeste bježao iz vojske, onaj vjerovatno jeste tukao suprugu, samo pitanje je zašto se selektivno objavljuju samo neki kompromitirajući dokumenti, a drugi izostavljaju.
I upitno je je li to ''po nalogu'' F. Radončića jer je davno najavljeno da će SDP sam desetak dana pred izbore preko svojih SDA kanala plasirati baš ovo s Hadžiomerovićem, kao potvrdu svoje dobre namjere prema Izetbegoviću. Sjećam se da je to neko i rekao javno.
Čini mi se da dosad nisu dirali Izetbegovića? Ili jesu?
Bakir je samo instrument kontra Suljagica... kako bi time rasteretio Bakira!
A Suljagic je to isto samo sa ciljem rasterecenja Fahre.
To i ptice na grani vide.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#35474 Re: SDP
evo sad me vamo neko priupita - a sta je uloga exreisa, koga on rasterecuje.
Pa ja bih rekao... samo stomak!

Pa ja bih rekao... samo stomak!
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#35475 Re: SDP
Kakav je ono skup pred Vistafonom bio?
Djelovao je kao predizborni skup SDP-a, samo jos falili gradjani
Djelovao je kao predizborni skup SDP-a, samo jos falili gradjani
