Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#35426 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zdruzdjo »

da mi je neko juce rekao da cu gledati neki indijski film rekao bih mrš u pm
pri samom pomenu na tu vrstu kinematografije mi se dizala kosa na glavi.
veceras okrenem kanal prva i ide nesto indijsko. skontam ona koka iz quatnico serije priyanka nesto. zaustavim da pogledam. wooow
kadrovi beton, scenografija skupa, koreografija koja je vjerovatno pod "must" u ovakvim filmovima odlicna kao za kakvog skupcjenog spota,kamera super.......
uglavnom mozda nekad i pogledam od-do neki od filmova tog tipa onako da razbijem dosadu.....
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35427 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Odlican film. Ko voli Texaske krajolike, pljacku, white trash i tako to, preporuka golema.

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35428 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

HRT2 20.05:

Image

HRT3 23.35:

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#35429 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by KB9 »

Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. :thumbup:

Hachi: A Dog's Tale (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt

Image
film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivota :thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11658
Joined: 15/01/2010 18:31

#35430 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jack Be Nimble »

Arrival - Solidan film, solidna tema i fino prikazana prica.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#35431 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kataklinger »

KB9 wrote:
Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. [emoji106]

Hachi: A Dog's Tale (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt

Image
film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivota [emoji106]
Pogledaj i Tae Guk Gi (Brotherhood of War).


Korejski ratni, potresniji od Hachija...
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#35432 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by annoy »

Nisam nikad pogledala taj film s cukom, nit necu, jer se ne bi nikad oporavila :D
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#35433 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kafanski_covjek »

KB9 wrote:
Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. :thumbup:

Hachi: A Dog's Tale (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt

Image
film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivota :thumbup:
ja se isplak'o ko siroce :D
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35434 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

nisam gledo niti me zanima
trenutno
ali sam se isplakao na
grave of the fireflies
barefoot gen
kumm 3
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#35435 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zdruzdjo »

Jack Be Nimble wrote:Arrival - Solidan film, solidna tema i fino prikazana prica.
gdje si gledao??
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#35436 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Nocni Monni »

Image
veveliličanstven film , vanessa (zaljubio sam se u vanessu). Neku noć pogledah cafe de flore, bio je ok,ali ništa više, Vanessa također, ali ovdje OMFG
Image Gledaću ga opet noćas, ako ne zaspim.
crnobijeli film, crna atmosfera sa mnogo primjesa humora, napetost na vrhuncu sa svakim novim bacanjem noza.
"U mom zivotu se ne dešavaju dobre stvari, loše stvari postaju još gore" :shock: :shock: :kiselavoda: :kiselavoda:
Garantujem nepogrešivim instinktom da se nećete zajebati ako ga pogledate. (vi koji imate iole osjećaja za kvalitetan film)
User avatar
banjaluka078
Posts: 13187
Joined: 16/01/2007 23:38

#35437 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by banjaluka078 »

Rob_Atl wrote:
Sad iz kina, definitivno u top 3 ratna filma, jos ako je sve bilo kao u filmu kapa do poda vojniku.
http://www.youtube.com/watch?v=k-kyKv_kKGU&t=185s

Od 04:40 - Kaže, neke podvige Desmonda Dossa nije uvrstio u film, jer publika ne bi vjerovala da je čovjek u stanju to uraditi.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13187
Joined: 16/01/2007 23:38

#35438 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by banjaluka078 »

Doctor Strange mi je onako neko osvježenje u svijetu super-hero filmova koji su počeli smarati sa "svako mlati svakog"...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#35439 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

http://www.imdb.com/title/tt2582782/

Ovo se cekalo dosta i konacno da je nešto vrijedno tolikog cekanja.

Obicno ne komentarišem glumu, al' Bridges...
Ne može bolje od ovoga.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35440 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Fox Movies 16.15:

Image
User avatar
Kona__
Posts: 667
Joined: 10/07/2006 13:55

#35441 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kona__ »

nema me tamo wrote:http://www.imdb.com/title/tt2582782/

Ovo se cekalo dosta i konacno da je nešto vrijedno tolikog cekanja.

Obicno ne komentarišem glumu, al' Bridges...
Ne može bolje od ovoga.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35442 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Banksy »

johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:

Image
To je dobar film... Izgleda da se najbolji flimovi mogu vidjeti na ovim lijevim filmskim kanalima, TV1000, Diva, Fox, itd.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35443 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:

Image
:thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35444 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jimmy McNulty »

Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu. :lol:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35445 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Banksy wrote:
johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:

Image
To je dobar film... Izgleda da se najbolji flimovi mogu vidjeti na ovim lijevim filmskim kanalima, TV1000, Diva, Fox, itd.
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda. :-D
Last edited by johnnykola on 14/11/2016 13:35, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35446 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Jimmy McNulty wrote:Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu. :lol:
isto ko ja ovog benedikta :roll: :roll: :roll: ne mogu ga smislit nema razloga
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35447 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Jimmy McNulty wrote:Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu. :lol:
Film je zbilja ooooooodličan.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35448 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Banksy »

johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda. :-D
Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku... :thumbup:
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem... :(
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35449 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Banksy wrote:
johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda. :-D
Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku... :thumbup:
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem... :(
Da. To je taj. :-D Potpisujem oboje. Znam da je jednom u Simpsonima išla parada i sad prolazi auto sa Stoneom i onaj spiker govori nešto ala really disturbed person.:ppp

Jučer me iznenadi na HRT-u:

Image

Koji beton! Koje provale!!! :-D :-D :-D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35450 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Banksy »

johnnykola wrote:
Banksy wrote:
johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda. :-D
Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku... :thumbup:
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem... :(
Da. To je taj. :-D Potpisujem oboje. Znam da je jednom u Simpsonima išla parada i sad prolazi auto sa Stoneom i onaj spiker govori nešto ala really disturbed person.:ppp

Jučer me iznenadi na HRT-u:

Koji beton! Koje provale!!! :-D :-D :-D
Pa, sad... :mrgreen:
Lino Ventura je klasik, nisam gledala, ako je HRT3, ponoviće ga opet nekad, i inače, hvala HRT-u na oazi Trećeg,

Glede M. Keatona, jeste čudan, ima nešto zloslutno u licu, posebno kad previše počupa obrve :mrgreen: ali pogledajte ga u par feel good laganica, možda vam legne, preporučujem,

Speechless http://www.imdb.com/title/tt0111256/
Jack Frost http://www.imdb.com/title/tt0141109/?re ... lmg_act_39
Post Reply