Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#35426 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
da mi je neko juce rekao da cu gledati neki indijski film rekao bih mrš u pm
pri samom pomenu na tu vrstu kinematografije mi se dizala kosa na glavi.
veceras okrenem kanal prva i ide nesto indijsko. skontam ona koka iz quatnico serije priyanka nesto. zaustavim da pogledam. wooow
kadrovi beton, scenografija skupa, koreografija koja je vjerovatno pod "must" u ovakvim filmovima odlicna kao za kakvog skupcjenog spota,kamera super.......
uglavnom mozda nekad i pogledam od-do neki od filmova tog tipa onako da razbijem dosadu.....
pri samom pomenu na tu vrstu kinematografije mi se dizala kosa na glavi.
veceras okrenem kanal prva i ide nesto indijsko. skontam ona koka iz quatnico serije priyanka nesto. zaustavim da pogledam. wooow
kadrovi beton, scenografija skupa, koreografija koja je vjerovatno pod "must" u ovakvim filmovima odlicna kao za kakvog skupcjenog spota,kamera super.......
uglavnom mozda nekad i pogledam od-do neki od filmova tog tipa onako da razbijem dosadu.....
- Point.
- Posts: 33483
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#35427 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Odlican film. Ko voli Texaske krajolike, pljacku, white trash i tako to, preporuka golema.


- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35428 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
HRT2 20.05:

HRT3 23.35:


HRT3 23.35:

- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#35429 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivotaPartijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj.![]()
Hachi: A Dog's Tale (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt
- Jack Be Nimble
- Posts: 11658
- Joined: 15/01/2010 18:31
#35430 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Arrival - Solidan film, solidna tema i fino prikazana prica.
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#35431 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pogledaj i Tae Guk Gi (Brotherhood of War).KB9 wrote:film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivota [emoji106]Partijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj. [emoji106]
Hachi: A Dog's Tale (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt
Korejski ratni, potresniji od Hachija...
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#35432 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nisam nikad pogledala taj film s cukom, nit necu, jer se ne bi nikad oporavila 
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#35433 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ja se isplak'o ko siroceKB9 wrote:film koji sam daleko najemotivnije dozivio od svih pregledanih za zivotaPartijaner wrote:Pas je covjekov najbolji prijatelj.![]()
Hachi: A Dog's Tale (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=wl_li_tt
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35434 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nisam gledo niti me zanima
trenutno
ali sam se isplakao na
grave of the fireflies
barefoot gen
kumm 3
trenutno
ali sam se isplakao na
grave of the fireflies
barefoot gen
kumm 3
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#35435 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
gdje si gledao??Jack Be Nimble wrote:Arrival - Solidan film, solidna tema i fino prikazana prica.
-
Nocni Monni
- Posts: 367
- Joined: 06/10/2016 18:07
#35436 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

veveliličanstven film , vanessa (zaljubio sam se u vanessu). Neku noć pogledah cafe de flore, bio je ok,ali ništa više, Vanessa također, ali ovdje OMFG
Gledaću ga opet noćas, ako ne zaspim.crnobijeli film, crna atmosfera sa mnogo primjesa humora, napetost na vrhuncu sa svakim novim bacanjem noza.
"U mom zivotu se ne dešavaju dobre stvari, loše stvari postaju još gore"
Garantujem nepogrešivim instinktom da se nećete zajebati ako ga pogledate. (vi koji imate iole osjećaja za kvalitetan film)
- banjaluka078
- Posts: 13187
- Joined: 16/01/2007 23:38
#35437 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.youtube.com/watch?v=k-kyKv_kKGU&t=185sRob_Atl wrote:
Sad iz kina, definitivno u top 3 ratna filma, jos ako je sve bilo kao u filmu kapa do poda vojniku.
Od 04:40 - Kaže, neke podvige Desmonda Dossa nije uvrstio u film, jer publika ne bi vjerovala da je čovjek u stanju to uraditi.
- banjaluka078
- Posts: 13187
- Joined: 16/01/2007 23:38
#35438 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Doctor Strange mi je onako neko osvježenje u svijetu super-hero filmova koji su počeli smarati sa "svako mlati svakog"...
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#35439 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt2582782/
Ovo se cekalo dosta i konacno da je nešto vrijedno tolikog cekanja.
Obicno ne komentarišem glumu, al' Bridges...
Ne može bolje od ovoga.
Ovo se cekalo dosta i konacno da je nešto vrijedno tolikog cekanja.
Obicno ne komentarišem glumu, al' Bridges...
Ne može bolje od ovoga.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35440 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Fox Movies 16.15:


- Kona__
- Posts: 667
- Joined: 10/07/2006 13:55
#35441 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nema me tamo wrote:http://www.imdb.com/title/tt2582782/
Ovo se cekalo dosta i konacno da je nešto vrijedno tolikog cekanja.
Obicno ne komentarišem glumu, al' Bridges...
Ne može bolje od ovoga.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35442 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
To je dobar film... Izgleda da se najbolji flimovi mogu vidjeti na ovim lijevim filmskim kanalima, TV1000, Diva, Fox, itd.johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35443 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35444 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu. 
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35445 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda.Banksy wrote:To je dobar film... Izgleda da se najbolji flimovi mogu vidjeti na ovim lijevim filmskim kanalima, TV1000, Diva, Fox, itd.johnnykola wrote:Fox Movies 16.15:
Last edited by johnnykola on 14/11/2016 13:35, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35446 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
isto ko ja ovog benediktaJimmy McNulty wrote:Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35447 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Film je zbilja ooooooodličan.Jimmy McNulty wrote:Kad vidim Michaela Keatona odmah mi se ne gleda film. Ne znam zašto, lik je ok i dobar je gluumac ali jednostavno njegova njuška mi je toliko antipatična da jednostavno ne mogu.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35448 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku...johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda.
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem...
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35449 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Da. To je taj.Banksy wrote:Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku...johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda.![]()
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem...
Jučer me iznenadi na HRT-u:

Koji beton! Koje provale!!!
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35450 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pa, sad...johnnykola wrote:Da. To je taj.Banksy wrote:Zaboravila sam detalje, ali se sjećam da je dobar, mijenjaju naslovnicu u zadnji čas u štampariji, jel to, u to vrijeme i laganiji filmovi su imali poruku...johnnykola wrote:
Iznenadio sam se kako je ovo dobar film. Hrpa odličnih glumaca, među njima i Costanza iz Seinfelda.![]()
Gledam sinoć ponovo Born on the Fourth of July, nisam ne pamtim, odličan, vrh, Stone, Oscar i sve, ali je teška, teška, teška težina, ne preporučujem...Potpisujem oboje. Znam da je jednom u Simpsonima išla parada i sad prolazi auto sa Stoneom i onaj spiker govori nešto ala really disturbed person.:ppp
Jučer me iznenadi na HRT-u:
Koji beton! Koje provale!!!![]()
![]()
Lino Ventura je klasik, nisam gledala, ako je HRT3, ponoviće ga opet nekad, i inače, hvala HRT-u na oazi Trećeg,
Glede M. Keatona, jeste čudan, ima nešto zloslutno u licu, posebno kad previše počupa obrve
Speechless http://www.imdb.com/title/tt0111256/
Jack Frost http://www.imdb.com/title/tt0141109/?re ... lmg_act_39

