Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ci-Nick wrote:Mislio sam da neće biti raje jer je vruće, sparno i da nema šanse nadmašiti Sašu Kovačevića.
Loša procjena,.. rekordan broj ljudi. Teško je procjeniti ali dvadesetak hiljada sigurno.
Mnogo fine raje, mladih momaka i djevojaka ali i mnogo parova starijih generacija.
Super atmosfera, koliko god da je plaćeno, vrijedilo je.
Ovi ugostitelji sa štandovima tek sinoć popraviše saldo.
Popilo se mnogo piva a opet nisam primjetio da je nekom do pravljenja problema.
Bravo Nicaze,..!
Jarane, svaki put kad grad živne tebi udarna impresija mladi momci i djevojke, u čemu je fazon? I jesi li vidio Džimija, koji je našao curu, a ne hvali nam se?
Pa valjda zato što "običnim" danima u centru grada srećem samo neke starce i socijalne slučajeve.
Imam 53 godine i strah me da ću živjeti u zemlji i gradu staraca.
ja mislio da sam ja vjerovatno najstriji na ovoj temi,kad vidi,nisam
clio_dci120 wrote:Kakvu li su samo muljazu skontali sa el. Glasanjem? Zasto bas iz Zenice?
Nadam se da ce ici na svim nivoima ili nikako samo u Zenici!
daj Boze da bude
ima da se šupci koji u strankama kontrolisu biracke odbore iznenade koliko vrijede
Ma ZSF je puni pogodak. Ovo mora biti odskočna daska za događaje tijekom sijele godine.
Ono mrtvilo od 11. do 3. mjeseca mora se razbit nekim događajima, festivalima i slično.
ZSF je prosao odlicno, grad je pun desavanja, ima ljudi koji dolaze iz drugih gradova i osjeti se euforija i povecan promet kod ugostitelja a i trgovina. Svakako nastaviti ovaj trend i narednih godina jer ovaj grad treba da zivne.
Pljuvaca i kontrasa ce uvijek biti. Ovi koji su stranacki zadojeni i moraju da pisu kontra ovog, nek ga lagano...
Ova ideja o zicari bi bila pun pogodak. Zenici treba zicara, a samim tim bi se izgradili i Smetovi. Sarajevo ima zicaru ali je veliki minus sto kad se popnes gore nemas sta da vidis, nema sadrzaja.
Treba sadržaja definitivno. Treba i parking. Treba sravniti onaj čošak stara pijaca jel, sud za prekršaje, preko puta RMK, i ondje napraviti neboder ili nešto sa parkingom podzemnim ako se može izvesti, otvoriti tj. povezati sa starom čaršijom. Onaj dio je nered živi. Bio bi dobar i zatvoreni bazen gore u Crkvicama, bilo bi to rentabilno kad bi radilo cijelu godinu, pa takmičenja u plivačkim disciplinama, ko sad što se u Areni i na atletskom organizuju svakakva takmičenja. Više ljudi, više para, više posla.
Da, koliko znam prostor stare pijace (zgrada) je u vlasništvu Grada, i treba tu lokaciju iskoristiti. Koliko znam prostorije tu imaju neka udruženja, neke pekare i A SDA. Ta lokacija ima strasan potencijal koji propada. Ne mora biti veliki neboder, ali neka poslovna zgrada svakako da.
Sto se tiče zicare, po mome mišljenju veliki bi pogodak bio i da se napravi gore nesto tipa Sanilend i da se uradi put kako treba, i to bi bilo za deset i bez zicare.
Za ove projekte samo treba naci investitore, cak ne trebaju ni budzetske pare ...
A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi Tu mislim naravno na ove internet manijake
Mustang1 wrote:A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi Tu mislim naravno na ove internet manijake
Mustang1 wrote:A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi Tu mislim naravno na ove internet manijake