Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#35376 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ci-Nick wrote:
ExNihilo wrote:
Ci-Nick wrote:Mislio sam da neće biti raje jer je vruće, sparno i da nema šanse nadmašiti Sašu Kovačevića.
Loša procjena,.. rekordan broj ljudi. Teško je procjeniti ali dvadesetak hiljada sigurno.
Mnogo fine raje, mladih momaka i djevojaka ali i mnogo parova starijih generacija.
Super atmosfera, koliko god da je plaćeno, vrijedilo je.
Ovi ugostitelji sa štandovima tek sinoć popraviše saldo.
Popilo se mnogo piva a opet nisam primjetio da je nekom do pravljenja problema.
Bravo Nicaze,..!
Jarane, svaki put kad grad živne tebi udarna impresija mladi momci i djevojke, u čemu je fazon? :lol: I jesi li vidio Džimija, koji je našao curu, a ne hvali nam se? :oops:
Pa valjda zato što "običnim" danima u centru grada srećem samo neke starce i socijalne slučajeve.
Imam 53 godine i strah me da ću živjeti u zemlji i gradu staraca.

ja mislio da sam ja vjerovatno najstriji na ovoj temi,kad vidi,nisam
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35377 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Kakvu li su samo muljazu skontali sa el. Glasanjem? Zasto bas iz Zenice?
Nadam se da ce ici na svim nivoima ili nikako samo u Zenici!
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35378 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Pa i to el. glasanje nije bas slobodno glasanje...uvijek se moze znati ko je za koga i kad glasao.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35379 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Kakvu li su samo muljazu skontali sa el. Glasanjem? Zasto bas iz Zenice?
Nadam se da ce ici na svim nivoima ili nikako samo u Zenici!
daj Boze da bude
ima da se šupci koji u strankama kontrolisu biracke odbore iznenade koliko vrijede
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#35380 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ja bih bas volio da taj prvi pilot el. glasanja krene iz Zenice :bih:
A kako se onaj Wigemark svako malo seta po upravi, vrlo lako je moguce. I da hoce vala :mrgreen:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35381 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#35382 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Hjoooj vidjeces kad krenu SDA, A-SDA seminari i kursevi za elektronsko glasanje. Treba seljaku to objasniti... :lol:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#35383 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Ma ZSF je puni pogodak. Ovo mora biti odskočna daska za događaje tijekom sijele godine.
Ono mrtvilo od 11. do 3. mjeseca mora se razbit nekim događajima, festivalima i slično.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35384 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35385 Re: Zeničani

Post by Throttle »

:thumbup: :thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35386 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Cujem da su zeleni sinoc zaduzili tri covjeka da broje rakete koje ce biti ispaljene tokom vatrometa, pa da nabijaju na nos u sta se nase pare trose :mrgreen:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35387 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Već su krenuli sa parolama "hljeb i igara", aludirajući na ZSF. Oni kažu da nam to ne treba, a posjetioci ih demantuju...
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#35388 Re: Zeničani

Post by Distortion »

ZSF je prosao odlicno, grad je pun desavanja, ima ljudi koji dolaze iz drugih gradova i osjeti se euforija i povecan promet kod ugostitelja a i trgovina. Svakako nastaviti ovaj trend i narednih godina jer ovaj grad treba da zivne.

Pljuvaca i kontrasa ce uvijek biti. Ovi koji su stranacki zadojeni i moraju da pisu kontra ovog, nek ga lagano...

Ova ideja o zicari bi bila pun pogodak. Zenici treba zicara, a samim tim bi se izgradili i Smetovi. Sarajevo ima zicaru ali je veliki minus sto kad se popnes gore nemas sta da vidis, nema sadrzaja.
biglebovski
Posts: 3430
Joined: 02/11/2005 16:43

#35389 Re: Zeničani

Post by biglebovski »

Treba sadržaja definitivno. Treba i parking. Treba sravniti onaj čošak stara pijaca jel, sud za prekršaje, preko puta RMK, i ondje napraviti neboder ili nešto sa parkingom podzemnim ako se može izvesti, otvoriti tj. povezati sa starom čaršijom. Onaj dio je nered živi. Bio bi dobar i zatvoreni bazen gore u Crkvicama, bilo bi to rentabilno kad bi radilo cijelu godinu, pa takmičenja u plivačkim disciplinama, ko sad što se u Areni i na atletskom organizuju svakakva takmičenja. Više ljudi, više para, više posla.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35390 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ima li ko stream za tekmu?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35391 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Da, koliko znam prostor stare pijace (zgrada) je u vlasništvu Grada, i treba tu lokaciju iskoristiti. Koliko znam prostorije tu imaju neka udruženja, neke pekare i A SDA. Ta lokacija ima strasan potencijal koji propada. Ne mora biti veliki neboder, ali neka poslovna zgrada svakako da.

Sto se tiče zicare, po mome mišljenju veliki bi pogodak bio i da se napravi gore nesto tipa Sanilend i da se uradi put kako treba, i to bi bilo za deset i bez zicare.

Za ove projekte samo treba naci investitore, cak ne trebaju ni budzetske pare ...
vwlover
Posts: 90
Joined: 29/06/2016 21:48

#35392 Re: Zeničani

Post by vwlover »

Eno nas i na naslovnici osvanuli, a jest Zenica postala popularna ovo par dana, bas mi drago.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35393 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro ih je ovaj Turcin poslozio ali ekipi fali kvalitete. Steta.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35394 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Dobro ih je ovaj Turcin poslozio ali ekipi fali kvalitete. Steta.
imaju snage za pola sahata
tad su igrali fino
poslije na skrge
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35395 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: imaju snage za pola sahata
tad su igrali fino
poslije na skrge
Gadjali Osima sendvicem, dole neko komentarise: hrani raja morzeve :lol: :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35396 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: imaju snage za pola sahata
tad su igrali fino
poslije na skrge
Gadjali Osima sendvicem, dole neko komentarise: hrani raja morzeve :lol: :lol:
:lol:
al primamo se ko sadaka na njegove provokacije
steta atmosfere
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35397 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: :lol:
al primamo se ko sadaka na njegove provokacije
steta atmosfere
Mali smo mentalitetom nazalost.
Mustang1
Posts: 29948
Joined: 29/12/2010 17:31

#35398 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi :D Tu mislim naravno na ove internet manijake :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35399 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi :D Tu mislim naravno na ove internet manijake :D
i ti citas svakakve budalastine :D
Mustang1
Posts: 29948
Joined: 29/12/2010 17:31

#35400 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

kamen spoticanja wrote:
Mustang1 wrote:A jeste primijetili kako ovi Zeljovci sad jos jace pljuju po nama i svemu nasem nakon sto je sve ispalo kako treba u cetvrtak vezano za Sarajevo-Bate. Pljuju po njima pljuujju po nama, ne mogu doci sebi :D Tu mislim naravno na ove internet manijake :D
i ti citas svakakve budalastine :D
Pa ja ne citam vijesti, samo naslove i komentare :lol:
Post Reply