Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35376 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

kmirsad wrote:
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·

Image

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Najzad :thumbup:

Čekamo Sarajevo...
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#35377 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

Banksy wrote:
kmirsad wrote:
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·

Image

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Najzad :thumbup:

Čekamo Sarajevo...
A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face :mrgreen: covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast :mrgreen:.
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35378 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

kmirsad wrote:
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·

Image

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.


:thumbup:
samo u kost
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35379 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Ma, ako ništa, nek se gutičevci i kukičevci barem malo nasikiraju... :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35380 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

detroit-mercy wrote: A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face :mrgreen: covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast :mrgreen:.
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#35381 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

Banksy wrote:
detroit-mercy wrote: A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face :mrgreen: covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast :mrgreen:.
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
Pa sto se onda trupaju ako mise da nisu dorasli :mrgreen:. Duse drage, nasikirali se valja se pomucit, e bas mi ih je zao :skoljka: .
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#35382 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zbiljovski »

SDA je u nervozi, pogledajte Efendića kako okreće ploču, oni bi sa svima, ali niko neće s njima, mislim da su u panici. :lol: :lol: Idemo nakon TK i KS da se formira, koliko čitam ZDK bi mogao biti bez SDA i HDZ-a, što je u paketu bilo nezamislivo. . .
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35383 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Banksy wrote:
kmirsad wrote:
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·

Image

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Najzad :thumbup:

Čekamo Sarajevo...
Svi čekamo... nema Goga... :-D
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#35384 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

detroit-mercy wrote:
Banksy wrote:
detroit-mercy wrote: A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face :mrgreen: covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast :mrgreen:.
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
Pa sto se onda trupaju ako mise da nisu dorasli :mrgreen:. Duse drage, nasikirali se valja se pomucit, e bas mi ih je zao :skoljka: .
Pritisnuo ih istorijski trenutak.
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#35385 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

kmirsad wrote:
Banksy wrote:
kmirsad wrote:...

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Najzad :thumbup:

Čekamo Sarajevo...
Svi čekamo... nema Goga... :-D
Goga ili Godota?
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#35386 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

Hakiz wrote:
detroit-mercy wrote:
Banksy wrote:

Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
Pa sto se onda trupaju ako mise da nisu dorasli :mrgreen:. Duse drage, nasikirali se valja se pomucit, e bas mi ih je zao :skoljka: .
Pritisnuo ih istorijski trenutak.
Hos rec "to be or not to be" :mrgreen: .
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#35387 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dasi »

Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?

Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP

"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
User avatar
geralt
Posts: 6450
Joined: 14/09/2017 12:45

#35388 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by geralt »

Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?

Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP

"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#35389 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

kmirsad wrote:
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·

Image

U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.

U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.

Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.

Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Ovo je Naša stranka Tuzlanskog kantona koju predvodi Čamac ?
Isti Čamac koji je "jedina opozicija SDP-SDA koaliciji" u Gračanici ili je koalicija SDP-SDA u Gračanici prestala da postoji ?

Hvala.
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#35390 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

geralt wrote:
Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?

Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP

"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
Malo si promašio poentu.
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#35391 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dasi »

geralt wrote:
Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?

Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP

"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
Meni je logicnije da izaberu najsposobnijeg i oajveceg strucnjaka pa ako takav postoji i u SBiH zasto ne. Ako nista bar se mogu suzdrzati do kraja pregovora i programskih rjesenja pa kad dodje na red raspodjela pozicija onda izaci sa zahtjevom. Isto kao sto DF navaljuje da NS da premijara a ljudi govore da ih pozicije n einteresuju i da ce o tome pricati na kraju kad to dodje na red.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35392 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Gospodin Čamdžić je prekrasna osoba ali politički NS je odigrala Čudno...
Prvo Našoj stranci nisu partneri ni SDP ni DF(2014-2016) a sad im je Partner SBB i SBIH
Da li je ova koalicija kraj za NS,ili početak nečeg novog...
Možda 2020 i članovi biračkih odbora iz NS počnu krast i dopisivat glasova
Da li bilo bolje pomoći SDA i PDA da vladaju ,tj ostat opozicija ili ući u ovu većinu koja će brzo past
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#35393 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

putokaz1 wrote:Gospodin Čamdžić je prekrasna osoba ali politički NS je odigrala Čudno...
Prvo Našoj stranci nisu partneri ni SDP ni DF(2014-2016) a sad im je Partner SBB i SBIH
Da li je ova koalicija kraj za NS,ili početak nečeg novog...
Možda 2020 i članovi biračkih odbora iz NS počnu krast i dopisivat glasova
Da li bilo bolje pomoći SDA i PDA da vladaju ,tj ostat opozicija ili ući u ovu većinu koja će brzo past
Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#35394 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by baxul »

sabina1 wrote: Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
wrong. sastanak sa sdp-om o mogucoj suradnji je odrazan. poslije toga načelnik je odlučio da vlada "bez većine". nikakva koalicija nije ni sa kime ozvaničena. postalo je apparent, kada se počelo glasati o budžetu i amandmanima na budžet, ko je većina u OV Gr. ;)
Last edited by baxul on 02/11/2018 15:54, edited 1 time in total.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35395 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...[/quote]
Koliko je meni poznato čine i sad,i lažiraju izbore po Gračaničkim selima Tipa Stjepan polje,Gornja Miričina....
Da razumijem te Sabina,znači bolje je ostavit status kvo PDA na vlasti na TK
Jeste malo Pogrešno koalicija NS sa SDP SBB SBIH DF,ali altermativa je PDA tehnička vlada ili Koalicija SDA-PDA
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#35396 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

baxul wrote:
sabina1 wrote: Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
wrong. sastanak sa sdp-om o mogucoj suradnji je odrazan. poslije toga načelnik je odlučio da vlada "bez većine". nikakva koalicija nije ni sa kime ozvaničena. postalo je apparent, kada se počelo glasati o budžetu i amandmanima na budžet, ko je većina u OV Gr. ;)
Ma sta je wrong ? Uzmite zapisnike i procitajte stavove o bilo kakvoj koaliciji NS TK sa SDP , a poslije toga prebrojte ruke i klasifikujte vijecnike aktuelne vecine u OV Gracanica...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35397 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Krajem marta još, Čamđić i Bijedić su uz prisustvo Selima Bešlagića potpisali nekakv sporazum o saradnji...
https://www.ltk-info.com/2018/04/sdp-i- ... zum-o.html
Image
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#35398 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

Puna podrska za danasnji dogovor u TK :thumbup:

Sretno sa istom pricom i u ostalim kantonima gdje Nasa stranka ima svoje zastupnike. Ovaj gradjanski blok zaista daje nadu u bolju BiH.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35399 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Kako god razmislim, radost zbog istiskivanja sdaova je veča od tuge što bi ova koalicija mogla niti nestabiljna. Ja očekujem prelete iz sdaova u ovu koaliciju...
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#35400 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

kmirsad wrote:Kako god razmislim, radost zbog istiskivanja sdaova je veča od tuge što bi ova koalicija mogla niti nestabiljna. Ja očekujem prelete iz sdaova u ovu koaliciju...
4 kandidata su najbliža koaliciji s PDA ili SDA a to su po dva člana SBB i SBIH a da li će neko iz DF ili SDP preletjeti,Teško ali moguće
Locked