Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Najzad
Čekamo Sarajevo...
A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast .
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
detroit-mercy wrote:
A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast .
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
detroit-mercy wrote:
A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast .
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
Pa sto se onda trupaju ako mise da nisu dorasli . Duse drage, nasikirali se valja se pomucit, e bas mi ih je zao .
SDA je u nervozi, pogledajte Efendića kako okreće ploču, oni bi sa svima, ali niko neće s njima, mislim da su u panici. Idemo nakon TK i KS da se formira, koliko čitam ZDK bi mogao biti bez SDA i HDZ-a, što je u paketu bilo nezamislivo. . .
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
detroit-mercy wrote:
A sto svi imaju ozbiljne, namrgodjene face covjek bi reko sad ce se pobiti sa nekim.
Zar ne bi trebali imati razlog za malo osmijeha, ipak preuzimaju vlast .
Zato što se velikom i opasnom poslu niko ne raduje. Koliko god da zagrabe, dobro će pomučiti.
Pa sto se onda trupaju ako mise da nisu dorasli . Duse drage, nasikirali se valja se pomucit, e bas mi ih je zao .
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP
"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?
Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP
"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
KO SDP BiH Tuzla
Ova stranica ti se sviđa · 6 min. ·
U toku je press konferencija predstavnika SDP-a, DF-a, Naše stranke, SBB-a i SBiH sa Tuzlanskog kantona.
U narednom periodu navedeni politički subjekti će pristupiti kreiranju programske platforme kako bi se uspostavila vlast u Tuzlanskom kantonu.
Formirat će se radna grupa koja će imati zadatak da napravi presjek programskih ciljeva ovih političkih subjekata.
Mi u SDP-u smo prihvatili odgovornost koordinacije predstojećih zadataka kako bi što efikasnije počeli rješavati probleme svih građana. — sa: Zlatan Freeman Begić.
Ovo je Naša stranka Tuzlanskog kantona koju predvodi Čamac ?
Isti Čamac koji je "jedina opozicija SDP-SDA koaliciji" u Gračanici ili je koalicija SDP-SDA u Gračanici prestala da postoji ?
Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?
Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP
"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
Dasi wrote:Sta bi od onog prvo programi pa onda pozicije?
Pet stranaka dogovorilo formiranje vlasti u Tuzlanskom kantonu, premijersku poziciju traži SDP
"U narednom periodu politički subjekti će pristupiti izradi zajedničkog programa za djelovanje skupštinske većine. Ovo znači da smo se prije svega sastali kako bi na jednoj zajedničkoj progrmaskoj orijentaciji napravili zajedničku većinu, koja bi bila bazna platforma za naš dalji rad. U daljem algoritmu aktivnosti je formiranje zajedničke radne grupe koju će činiti predstavnici svih pet stranaka. Tu ćemo definisati stvari koje su zajedničke za svih pet. Tražit ćemo presjek pet skupova, a na kraju ćemo dovesti do suštine u kojoj treba mijenjati mnogo stvari", rekao je Bijedić.
Kad jedna stranka u koaliciji ima vise mandata nego sve ostale zajedno, valjda je logicno da preuzme odgovorne pozicije. Eto trebali su predloziti premijera iz SBiH.
Meni je logicnije da izaberu najsposobnijeg i oajveceg strucnjaka pa ako takav postoji i u SBiH zasto ne. Ako nista bar se mogu suzdrzati do kraja pregovora i programskih rjesenja pa kad dodje na red raspodjela pozicija onda izaci sa zahtjevom. Isto kao sto DF navaljuje da NS da premijara a ljudi govore da ih pozicije n einteresuju i da ce o tome pricati na kraju kad to dodje na red.
Gospodin Čamdžić je prekrasna osoba ali politički NS je odigrala Čudno...
Prvo Našoj stranci nisu partneri ni SDP ni DF(2014-2016) a sad im je Partner SBB i SBIH
Da li je ova koalicija kraj za NS,ili početak nečeg novog...
Možda 2020 i članovi biračkih odbora iz NS počnu krast i dopisivat glasova
Da li bilo bolje pomoći SDA i PDA da vladaju ,tj ostat opozicija ili ući u ovu većinu koja će brzo past
putokaz1 wrote:Gospodin Čamdžić je prekrasna osoba ali politički NS je odigrala Čudno...
Prvo Našoj stranci nisu partneri ni SDP ni DF(2014-2016) a sad im je Partner SBB i SBIH
Da li je ova koalicija kraj za NS,ili početak nečeg novog...
Možda 2020 i članovi biračkih odbora iz NS počnu krast i dopisivat glasova
Da li bilo bolje pomoći SDA i PDA da vladaju ,tj ostat opozicija ili ući u ovu većinu koja će brzo past
Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
sabina1 wrote:
Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
wrong. sastanak sa sdp-om o mogucoj suradnji je odrazan. poslije toga načelnik je odlučio da vlada "bez većine". nikakva koalicija nije ni sa kime ozvaničena. postalo je apparent, kada se počelo glasati o budžetu i amandmanima na budžet, ko je većina u OV Gr.
Last edited by baxul on 02/11/2018 15:54, edited 1 time in total.
Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...[/quote]
Koliko je meni poznato čine i sad,i lažiraju izbore po Gračaničkim selima Tipa Stjepan polje,Gornja Miričina....
Da razumijem te Sabina,znači bolje je ostavit status kvo PDA na vlasti na TK
Jeste malo Pogrešno koalicija NS sa SDP SBB SBIH DF,ali altermativa je PDA tehnička vlada ili Koalicija SDA-PDA
sabina1 wrote:
Gospodin Čamdžić , prekrasna osoba , je prije samo 18 mjeseci brutalno kritikovao bilo kakvu saradnju sa SDP-om i ni po koju cijenu je nije htio prihvatiti...i tada su bas kao i danas , SDP i SDA cinili vlast u opcini Gracanica...
wrong. sastanak sa sdp-om o mogucoj suradnji je odrazan. poslije toga načelnik je odlučio da vlada "bez većine". nikakva koalicija nije ni sa kime ozvaničena. postalo je apparent, kada se počelo glasati o budžetu i amandmanima na budžet, ko je većina u OV Gr.
Ma sta je wrong ? Uzmite zapisnike i procitajte stavove o bilo kakvoj koaliciji NS TK sa SDP , a poslije toga prebrojte ruke i klasifikujte vijecnike aktuelne vecine u OV Gracanica...
Kako god razmislim, radost zbog istiskivanja sdaova je veča od tuge što bi ova koalicija mogla niti nestabiljna. Ja očekujem prelete iz sdaova u ovu koaliciju...
kmirsad wrote:Kako god razmislim, radost zbog istiskivanja sdaova je veča od tuge što bi ova koalicija mogla niti nestabiljna. Ja očekujem prelete iz sdaova u ovu koaliciju...
4 kandidata su najbliža koaliciji s PDA ili SDA a to su po dva člana SBB i SBIH a da li će neko iz DF ili SDP preletjeti,Teško ali moguće