The Fault in Our Stars (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2582846/?ref_=wl_li_tt

Moderator: _BataZiv_0809

pred kraj ona scena za stolom je odlicnap206 wrote:
priča je klasična, ali je atmosfera pogođena samo tako
johnnykola wrote:Beton.
Ne zeznu se baš. Idu ciklusi, idu ljeta s ovim, proljeća s onim, po glumcima, po režiserima, po redijama, državama pa bude. Tako su išli od Bierove na HRT-u. Rcimo, ovaj Hijacking večeras na HRT3 je beton. Kako je frajer odglumio pregovarača sa strane kompanije. Nevjerojatno. Koji srklet.John Cleese wrote:
Vidim - i Hævnen je tu, kao i ovi upravo pomenuti
Lista uliva povjerenje - moglo bi se to fakat potrazit' i zaredat'
...i tako promijeniti i modus operandi - sve od navedenog, sto do danas pogledah (i preporucih), gledao sam naime na nekom od meni (citaj - svima) dostupnih TV kanala... kako se kad na kojem zeznu, pa puste dobar film
![]()
Garant ne vrijedi, ha je unutra i sšport.:pppmarkioni wrote:JESEN SAMURAJA - vrijedil ovo ici pogledat? jel romantika pretezno il ?
nije ni ta za bacitjohnnykola wrote:Garant ne vrijedi, ha je unutra i sšport.:pppmarkioni wrote:JESEN SAMURAJA - vrijedil ovo ici pogledat? jel romantika pretezno il ?
ako si gledao ovaj: Mali Budo i svidio ti semarkioni wrote:JESEN SAMURAJA - vrijedil ovo ici pogledat? jel romantika pretezno il ?
ok je film isao samDosadno mii wrote:ako si gledao ovaj: Mali Budo i svidio ti semarkioni wrote:JESEN SAMURAJA - vrijedil ovo ici pogledat? jel romantika pretezno il ?
onda će ti film biti ok
nije romantičan, tek pokoja scena




caseytron wrote:Moze li neka komedija, onako za porodicne atmosfere

mislis komedija SA porodicnom atmosferom?caseytron wrote:Moze li neka komedija, onako za porodicne atmosfere
Ti stariji su prezvakani X puta, ali uvijek dobro dodjujohnnykola wrote:caseytron wrote:Moze li neka komedija, onako za porodicne atmosfere