Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35351 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ne znam je :D
:jbt: potparolka Mittala :mrgreen:
Zar nije ona Srdanovicka :shock:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28444
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35352 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Fine joj nausnice. :mrgreen: Ko u Maja ili Asteka nakit. Ovo novi PR. :shock:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35353 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Znaci, 500 auta su stavili na kamberovce kod teniskih terena..sramota..
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#35354 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

kamberovica polje wrote:
Ci-Nick wrote:
Vizionar 1985 wrote:To je uracunat i prihvatljiv gubitak. 100 miliona je jedne godine Mital zaradio u Zenici. Znalo je se da se krade i nije ovo nista cudno. Kad sam i ja znao da se krade i da je se kralo i prije Mitala, ne znam sta je cudno.

Da sam se i ja zaposlio u Mitalu, i ja bi mozda sa ovima morao da kradem. Mislim da znam koji je dio Mitala.

Tu vaga, vaga kako vagac kaze a ne gazda.
Nikad Mittla nije imao dobit od 100 miliona, rekordna dobit je bila 20 miliona KM, u prošloj godini je imao gubitak 3 miliona KM i svakog ko potkrada poslodavca bi objesio na šljivu.
Radio sam nekad davno za platu od 700 KM i imao sam prilike da potkradam poslodavca ali nisam ,..jer ili si pošten ili nisi.
Ja ne mogu biti lopov zbog mene i mojih roditelja koji čitav život pošteno žive,.. a ne zbog rizika da ću biti uhvaćen.
Mnogi ne mogu, i zato su u ovom društvu hendikepirani u svakom smislu. Odmah mi na pamet padne pjesma od Hladnog Piva i sthovi:
"Stan je dobio od firme
one bivse domovine
tu je stao, nije krao
nije htio, ma, nije znao

Posten bez ambicija
luzerska tradicija
posten bez ambicija
je moja definicija"
Moj stari 40 godina radio u Željezari i nije uzeo čak ni stan,.. pravio kuću od plate,. bez kredita,. ima i toga da nije znao ali poštenje i moral iznad svega.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35355 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:Znaci, 500 auta su stavili na kamberovce kod teniskih terena..sramota..
Na zelenu povrsinu?
User avatar
Sanjarko
Posts: 28444
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35356 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Ci-Nick wrote: Moj stari 40 godina radio u Željezari i nije uzeo čak ni stan,.. pravio kuću od plate,. bez kredita,. ima i toga da nije znao ali poštenje i moral iznad svega.
Ma bilo je postenih puno, vecina, ima i sad, neosporno. Ja samo kazem ko zna kako bi se bilo ko od nas postavio u toj situaciji. Ako je ovo to mjesto sto ja mislim da jest. Upadnes tu a oni potkradaju i u talu su.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35357 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:
Casual's wrote:Znaci, 500 auta su stavili na kamberovce kod teniskih terena..sramota..
Na zelenu povrsinu?
ja ba
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#35358 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

citavo k. polje,tamo gdje su koš. tereni,puno vozila
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35359 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

https://www.facebook.com/events/481189835760823/

Pozovi prijatelje !

Karte za utakmicu NK “Čelik”-FK “Željezničar”

Karte možete kupiti na sljedećim lokacijama:

▶️ Punkt kod Lamele, četvrtak i petak od 10.00 do 14.00 i od 17.00 do 20.00 sati, subota od 10.00 do 17.00 sati,
▶️ Punkt kod “Bosanke”, četvrtak i petak od 10.00 do 14.00 i od 17.00 do 20.00 sati, subota od 10.00 do 17.00 sati,
▶️ Šoping centar, četvrtak i petak od 10.00 do 14.00 i od 17.00 do 20.00 sati,
▶️ Kameni most, četvrtak i petak od 10.00 do 14.00 i od 17.00 do 20.00 sati,
▶️ Prijavnica kluba, petak i subota od 10.00 do 16.00 sati,
▶️ Ovlaštena lica na dan utakmice kod stadiona.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#35360 Re: Zeničani

Post by Distortion »

Casual's wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Casual's wrote:Znaci, 500 auta su stavili na kamberovce kod teniskih terena..sramota..
Na zelenu povrsinu?
ja ba
Grozno i jadno je ono bilo vidjet. Bio sam danas na Kamberovicu za vrijeme utakmice. Dozvolit onakvo parkiranje je sramota, pogotovo zato sto je bilo dosta auta na zelenoj povrsini.

:twisted:
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#35361 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Vala sam i ocekivao. Vjerovatno su im naplacivali po 5KM ako ne i vise. Kad neki koncert u areni bude naplacuju po 5KM. Smijesno.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35362 Re: Zeničani

Post by Casual's »

dzaba parkirali
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35363 Re: Zeničani

Post by channel10 »

To je sredjeno izmedju grada i dva kluba. Mislim da je to FKS platio.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#35364 Re: Zeničani

Post by Tempo »

.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35365 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Image
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35366 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Jesul opet bihuzureni gradjani zenice od strane srpskih pjevaca :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35367 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Treba li su zvati ELdina Huseinbegovica, tada bi mozda bilo OK, ako bi uopste dobio zeleno svjetlo iz centrale za nastup :D
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#35368 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ovo ljeto je bilo masa nekih desavanja, bruku dijaspore (valjda sto nam je os'lo pola grada vani) :mrgreen:, grad je bas zivio...
Ovaj featival je top topova :thumbup:

P. S. Sinoc se sve 'pojelo' u carsiji :lol: Velma, doneri dole, pola 12 h, kaze nema nista, sve otislo...haahahahha

Veceras, Samo Čelik!
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35369 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ovaj Summer Fest je bio ćaba ćabenska :thumbup:

Svaka čast svima koji su bili uključeni u ovaj projekat, nadam se da će ovo postat tradicija za dugo vremena.
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#35370 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Odradili su ga ljudi, svaka im čast!!! Za svakog je bilo ponešto. Ne pričam samo o koncertima nego i o cjelokupnom programu. Kamerni orkestar, program za djecu, balet... Malko poraditi na svijesti što se tiče saobraćaja, parkiranja i odlaganja smeća i biće savršenstvo. Iako nisam stigao ni na jedno dešavanje zbog posla, fino je vidjeti ovoliku masu na trgu, pune objekte... Do godine da bude još bolje...
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#35371 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Mislio sam da neće biti raje jer je vruće, sparno i da nema šanse nadmašiti Sašu Kovačevića.
Loša procjena,.. rekordan broj ljudi. Teško je procjeniti ali dvadesetak hiljada sigurno.
Mnogo fine raje, mladih momaka i djevojaka ali i mnogo parova starijih generacija.
Super atmosfera, koliko god da je plaćeno, vrijedilo je.
Ovi ugostitelji sa štandovima tek sinoć popraviše saldo.
Popilo se mnogo piva a opet nisam primjetio da je nekom do pravljenja problema.
Bravo Nicaze,..!
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#35372 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

clio_dci120 wrote:Treba li su zvati ELdina Huseinbegovica, tada bi mozda bilo OK, ako bi uopste dobio zeleno svjetlo iz centrale za nastup :D
Za bajram je on tu :D Ne znam da li prvu ili drugu noc ali bit ce :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#35373 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Ci-Nick wrote:Mislio sam da neće biti raje jer je vruće, sparno i da nema šanse nadmašiti Sašu Kovačevića.
Loša procjena,.. rekordan broj ljudi. Teško je procjeniti ali dvadesetak hiljada sigurno.
Mnogo fine raje, mladih momaka i djevojaka ali i mnogo parova starijih generacija.
Super atmosfera, koliko god da je plaćeno, vrijedilo je.
Ovi ugostitelji sa štandovima tek sinoć popraviše saldo.
Popilo se mnogo piva a opet nisam primjetio da je nekom do pravljenja problema.
Bravo Nicaze,..!
Jarane, svaki put kad grad živne tebi udarna impresija mladi momci i djevojke, u čemu je fazon? :lol: I jesi li vidio Džimija, koji je našao curu, a ne hvali nam se? :oops:
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#35374 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

ExNihilo wrote:
Ci-Nick wrote:Mislio sam da neće biti raje jer je vruće, sparno i da nema šanse nadmašiti Sašu Kovačevića.
Loša procjena,.. rekordan broj ljudi. Teško je procjeniti ali dvadesetak hiljada sigurno.
Mnogo fine raje, mladih momaka i djevojaka ali i mnogo parova starijih generacija.
Super atmosfera, koliko god da je plaćeno, vrijedilo je.
Ovi ugostitelji sa štandovima tek sinoć popraviše saldo.
Popilo se mnogo piva a opet nisam primjetio da je nekom do pravljenja problema.
Bravo Nicaze,..!
Jarane, svaki put kad grad živne tebi udarna impresija mladi momci i djevojke, u čemu je fazon? :lol: I jesi li vidio Džimija, koji je našao curu, a ne hvali nam se? :oops:
Pa valjda zato što "običnim" danima u centru grada srećem samo neke starce i socijalne slučajeve.
Imam 53 godine i strah me da ću živjeti u zemlji i gradu staraca.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35375 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nakon dugooo vremena grad jeste zivnuo, ne mislim samo na sinocnji koncert, nego inace ovo ljeto. Proteklih godina sve je znalo biti pusto navece u 11.
Ovu sedmicu dana sam stalno u Ze i bas nekako kao prije desetak godina mozes sresti ljude na cesti i iza 23h.
Nadam se da ce podici na vecu razinu Winter fest, da pokusaju i zimi ozivjeti grad.
Post Reply