Popušila je gradjanska BiH opet, između ostalog i ja i ti.Novak20 wrote:Izvjesno je da je u međusobnom natezanju sa Čovićem popušio Z.L.
Sta je mogao sa 15-16% vlasti? U opoziciju pa da jos uvijek kamen temeljce spustas za autoput? Kurvanja je bilo, samo da se maknu stvari s mrtve tacke. Izvoli podrzi ideju i nastojanja, a ne ZL.Novak20 wrote:SDP mi je ubio nadu u građanski koncept ovom koalicijom u kojoj je bio. Jedino dobro što je po meni uradio je prekid SDA trakavice sa autocestama.
I da ne zaboravim... Nemam veze sa Avazom, SBB, DF i derivatima. Vodim se onom "Prevari me jednom, nećeš drugi puta".
Sretno.
I imas avazovih vitamina, naravno. Sretno takodje.

