Demokratska fronta Željko Komšić
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35301 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako Zeljko nije dovoljno pametan da sam skonta, onda bi trebao imait nekoga pametnog oko sebe da ga posavjetuje da ne ulazi u vlast jer bez obzira sto bi bili dio vlasti ekipa SDA/HDZ/SNSD ce uvijek glasati za svoje interese a DF ce ostati na margini desavanja. Na kraju faktura za svaki neuspjeh ce biti DF-u fakturisana. Zato ih SDA i zove, treba neko biti kriv za neuspjeh na kraju.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#35302 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kakva faktura?
Hocel tu fakturu i nip i ns isporucit u Sk?

Hocel tu fakturu i nip i ns isporucit u Sk?
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35303 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa ako udje sa SDA u vlast i izadje iz ekipe u SK, da, bice im fakturisano na slijedecim izborima od biraca.bunk wrote:Kakva faktura?
Hocel tu fakturu i nip i ns isporucit u Sk?
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#35304 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ako on ide, za njim treba da ode plejada korumpiranih varalica, dvoličnjaka i licemjera. to nije samo vezano za sda, već i za druge partije. među prvima koji trebaju da idu u ponor sa njim su fahro i zlatko lagumdžija, obavještajni aparat, veliki dio islamske zajednice, zatim dragan čović i ostatak te kvazihrvatske "legitimne" svite.Banksy wrote:
Ako je on kreator, a uglavnom jeste, svih procesa u Federaciji zadnjih 15 godina, neka ide, on lično, šta je sporno? Poljulja li se i SDA, još bolje, ali znamo što je izvor problema.
tek tada možemo reći da je bakir otišao i da se nazire svjetlo na kraju tunela.
to je veoma težak proces i jesi li sigurna da taj čovjek, na kojeg mislimo jeste u stanju sve to izvesti?
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35305 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35306 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Bas tako.drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#35307 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kako si to napisao ispade da je to nešto loše.drug_profi wrote:... jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35308 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa ono ako ti je samo cilj smjestiti se u hladovinu 4 godine, jeste loše...daddy-kool wrote:Kako si to napisao ispade da je to nešto loše.drug_profi wrote:... jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
Da se ko ne nađe uvrijeđen. Ima i ona mlatilica za muhe, može se sa njom po prstima puckati.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#35309 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
nedaj se željkane nedaj se godinama pa ni za 100 maraka...ČITANJE IZMEĐU REDOVA
Sastanak u četvrtak: Hoće li Komšić zadati "smrtonosni udarac" Bh. bloku
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sastana ... /190226025
Lider SDA je, prema svemu sudeći, Komšiću stavio ponudu na stol i sada čeka odgovor. I sigurno je da Izetbegović neće čekati dugo, jer evidentno je da je SDA krenula u konkretizaciju partnerskih odnosa za naredni mandat na federalnom i državnom nivou.

- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#35310 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
prosli put je ostao bez pola birackog tijela ulaskom u vlast sa hdz i sda pa ga napenalise nogom i udje sbb... kukaju sdO poslanici kako se svete nad njihovim upravnim odborima i direktorima a 2015 su ushiceno poobarali sve direktore sdpa uz df rukice tj nisu prosli izvjestaji o radu a ovi bili susdrzani... mozda koka ima mikro pamcenje al picika ne.drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#35311 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Napisah već jednom,pretpostavka je da Komšo neće zavaliti vlastitu stranku ulaskom u vlast a pretpostavka je znamo majka svih zajeba.Jebo me svak ako on zna ko mu je sve u stranci,ulaze,prelaze kako ko hoće,ko drumska kafana,nit brige nit odgovornosti,on je zasjeo i to je jedino bitno.
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#35312 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#35313 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Mora covjek pokazati patriotizam i spasiti drzavu zaposljavanjem svojih odanih pratilaca,patriotski ce smanjiti nezaposlenost u BiH za par stotina ljudi.
Ti ce se ljudi talovima i kriminalom dodatno obogatiti i vise ce placati poreza pa ce i drzava profitirati
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35314 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Svako svoga Čavića, Bijedića, Komšića ima... NDP, SDP, DF,... ma sve je jedno to isto... i magarci su isti...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35315 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Lider SDA Bakir Izetbegović prvi put je jučer javno priznao da se susreo protekle sedmice s čelnikom DF-a, Željkom Komšićem, i razgovarao o ulasku Demokratske fronte u vlast na svim razinama od kantona do države. Kako je rekao, nije dobio od Komšića pozitivan odgovor, ali ni odgovor koji potpuno isključuje takvu mogućnost.
Šta li će dalje biti...
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#35316 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hoćel' se uzet' na kraju?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35317 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kud ne glasa za Covica da ova ubleha ne pobjedi jbt
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35318 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ultima_palabra wrote:Hoćel' se uzet' na kraju?
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#35319 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ja sam mu dao dva puta sHansu ako ovu prokocka odo se prijaviti u PC i dodikovu stranku i traziti oCepljenje... pun mi je qurac patriJota... selam 
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35320 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nemoj rahmetati babina,valja nam ga jos jednom izabrat.pici wrote:ja sam mu dao dva puta sHansu ako ovu prokocka odo se prijaviti u PC i dodikovu stranku i traziti oCepljenje... pun mi je qurac patriJota... selam
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35321 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35322 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Becirevic je definitivno bio bolja opcija u Predsjednistvu. Covic bio u Predsjednistvu ili ne bio lik vlada Federacijom a sada je i u DN BiH.kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#35323 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...

- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35324 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Do onog gostovanja na FACE-u bio sam spreman ginuti za njega.Capsicum wrote:kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
Kad je pomenuo mogučnost koaliranja sa SDA, umro je... jedino ako se radilo o kakvom blefu, ako se zajebavao s nečijim živcima...mogao bi preživjeti u meni...
Ali eto sutra imaju sasatanak... pa da vidimo i to čudo...
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#35325 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mislim da je ovim sve rečeno kakvu ćemo vlast imati naredne četiri godine.
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... msica.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... msica.html
PREVARA ZVANA BH. BLOK: Plan luzerske frakcije SDP-a i Naše stranke da politički unište Komšića!
Bh. blok u sebi naprosto ima previše antagonizama, suprotstavljenih interesa i neraščišćenih računa da bi mogao preživjeti. Za to vrijeme, situacija za BiH u ovom sadašnjem trenutku nije nimalo ružičasta. Dodik i Čović preuzimaju institucije, radikalni desničari Evropu, pa bi bio red da i neko od građanskih stranaka preuzme odgovornost.
Piše: Danijal HADŽOVIĆ
