Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#35301 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Ako Zeljko nije dovoljno pametan da sam skonta, onda bi trebao imait nekoga pametnog oko sebe da ga posavjetuje da ne ulazi u vlast jer bez obzira sto bi bili dio vlasti ekipa SDA/HDZ/SNSD ce uvijek glasati za svoje interese a DF ce ostati na margini desavanja. Na kraju faktura za svaki neuspjeh ce biti DF-u fakturisana. Zato ih SDA i zove, treba neko biti kriv za neuspjeh na kraju.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#35302 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bunk »

Kakva faktura?
Hocel tu fakturu i nip i ns isporucit u Sk?
:mrgreen:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#35303 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

bunk wrote:Kakva faktura?
Hocel tu fakturu i nip i ns isporucit u Sk?
:mrgreen:
Pa ako udje sa SDA u vlast i izadje iz ekipe u SK, da, bice im fakturisano na slijedecim izborima od biraca.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#35304 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Banksy wrote:
Ako je on kreator, a uglavnom jeste, svih procesa u Federaciji zadnjih 15 godina, neka ide, on lično, šta je sporno? Poljulja li se i SDA, još bolje, ali znamo što je izvor problema.
ako on ide, za njim treba da ode plejada korumpiranih varalica, dvoličnjaka i licemjera. to nije samo vezano za sda, već i za druge partije. među prvima koji trebaju da idu u ponor sa njim su fahro i zlatko lagumdžija, obavještajni aparat, veliki dio islamske zajednice, zatim dragan čović i ostatak te kvazihrvatske "legitimne" svite.

tek tada možemo reći da je bakir otišao i da se nazire svjetlo na kraju tunela.

to je veoma težak proces i jesi li sigurna da taj čovjek, na kojeg mislimo jeste u stanju sve to izvesti?
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#35305 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#35306 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
Bas tako. :thumbup:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35307 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

drug_profi wrote:... jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
Kako si to napisao ispade da je to nešto loše. :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#35308 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

daddy-kool wrote:
drug_profi wrote:... jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
Kako si to napisao ispade da je to nešto loše. :D
Pa ono ako ti je samo cilj smjestiti se u hladovinu 4 godine, jeste loše...

Da se ko ne nađe uvrijeđen. Ima i ona mlatilica za muhe, može se sa njom po prstima puckati.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35309 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

ČITANJE IZMEĐU REDOVA
Sastanak u četvrtak: Hoće li Komšić zadati "smrtonosni udarac" Bh. bloku

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sastana ... /190226025

Lider SDA je, prema svemu sudeći, Komšiću stavio ponudu na stol i sada čeka odgovor. I sigurno je da Izetbegović neće čekati dugo, jer evidentno je da je SDA krenula u konkretizaciju partnerskih odnosa za naredni mandat na federalnom i državnom nivou.
nedaj se željkane nedaj se godinama pa ni za 100 maraka... :bih:


Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35310 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.
prosli put je ostao bez pola birackog tijela ulaskom u vlast sa hdz i sda pa ga napenalise nogom i udje sbb... kukaju sdO poslanici kako se svete nad njihovim upravnim odborima i direktorima a 2015 su ushiceno poobarali sve direktore sdpa uz df rukice tj nisu prosli izvjestaji o radu a ovi bili susdrzani... mozda koka ima mikro pamcenje al picika ne.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#35311 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bingov buraz »

Napisah već jednom,pretpostavka je da Komšo neće zavaliti vlastitu stranku ulaskom u vlast a pretpostavka je znamo majka svih zajeba.Jebo me svak ako on zna ko mu je sve u stranci,ulaze,prelaze kako ko hoće,ko drumska kafana,nit brige nit odgovornosti,on je zasjeo i to je jedino bitno.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#35312 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by svjezi_ustipak »

drug_profi wrote:Ulazak u vlast sa znanjem da ne mozes nista promijeniti i zaslužuje kaznu na izborima jer je to dokaz da si u politici samo radi fotelja.

:thumbup:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#35313 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nikad_vise »

Image
Mora covjek pokazati patriotizam i spasiti drzavu zaposljavanjem svojih odanih pratilaca,patriotski ce smanjiti nezaposlenost u BiH za par stotina ljudi.
Ti ce se ljudi talovima i kriminalom dodatno obogatiti i vise ce placati poreza pa ce i drzava profitirati :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35314 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Image

Svako svoga Čavića, Bijedića, Komšića ima... NDP, SDP, DF,... ma sve je jedno to isto... i magarci su isti...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35315 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »


Lider SDA Bakir Izetbegović prvi put je jučer javno priznao da se susreo protekle sedmice s čelnikom DF-a, Željkom Komšićem, i razgovarao o ulasku Demokratske fronte u vlast na svim razinama od kantona do države. Kako je rekao, nije dobio od Komšića pozitivan odgovor, ali ni odgovor koji potpuno isključuje takvu mogućnost.

:lol:


Šta li će dalje biti... :( :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#35316 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Hoćel' se uzet' na kraju?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35317 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Nivelacija »

Kud ne glasa za Covica da ova ubleha ne pobjedi jbt
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35318 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

ultima_palabra wrote:Hoćel' se uzet' na kraju?
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35319 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

ja sam mu dao dva puta sHansu ako ovu prokocka odo se prijaviti u PC i dodikovu stranku i traziti oCepljenje... pun mi je qurac patriJota... selam :bih:
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#35320 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

pici wrote:ja sam mu dao dva puta sHansu ako ovu prokocka odo se prijaviti u PC i dodikovu stranku i traziti oCepljenje... pun mi je qurac patriJota... selam :bih:
Nemoj rahmetati babina,valja nam ga jos jednom izabrat.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35321 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#35322 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
Becirevic je definitivno bio bolja opcija u Predsjednistvu. Covic bio u Predsjednistvu ili ne bio lik vlada Federacijom a sada je i u DN BiH.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#35323 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Capsicum »

kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
Image
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#35324 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Capsicum wrote:
kmirsad wrote:Jebe mi se više za njega... Radi njega ispuši nam Bečirević...
Image
Do onog gostovanja na FACE-u bio sam spreman ginuti za njega.
Kad je pomenuo mogučnost koaliranja sa SDA, umro je... jedino ako se radilo o kakvom blefu, ako se zajebavao s nečijim živcima...mogao bi preživjeti u meni...
Ali eto sutra imaju sasatanak... pa da vidimo i to čudo...
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35325 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Mislim da je ovim sve rečeno kakvu ćemo vlast imati naredne četiri godine.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... msica.html
PREVARA ZVANA BH. BLOK: Plan luzerske frakcije SDP-a i Naše stranke da politički unište Komšića!

Bh. blok u sebi naprosto ima previše antagonizama, suprotstavljenih interesa i neraščišćenih računa da bi mogao preživjeti. Za to vrijeme, situacija za BiH u ovom sadašnjem trenutku nije nimalo ružičasta. Dodik i Čović preuzimaju institucije, radikalni desničari Evropu, pa bi bio red da i neko od građanskih stranaka preuzme odgovornost.

Piše: Danijal HADŽOVIĆ
Post Reply